Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , evio είπε:

Οχι ευτυχως εχει σχεδον μια βδομαδα που σταματησαν. Μπορει να σε παει μεχρι την 14η εχω ακούσει. Να σου σταματησουν κ εσενα στα κοντα ευχομαι! 

Εγώ έχω ακόμη κυρίως το απόγευμα αλλά σαφώς πολύ καλύτερα από πριν.


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@palmoira υπομονη κ το νιωθω θα νιωσεις κ εσυ καλυτερα συντομα. Ολα ενταξει με το αιματωμα; Ξαναπηγες γιατρο;

Παω να ξαναδω το dvd της αυχενικης. Εχει γινει η αγαπημενη μου ταινια χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Νανουλα καλησπέρα,

οπως τα λες είναι. Παλιότερα υπήρχε πολύ μεγάλο πρόβλημα με τον παράγοντα ρέζους,τώρα πια είναι ρουτίνα και δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα! Ζήτω η επιστήμη!!

Ετσι ακριβως κοριτσι μου. Ζητω οι ενεσεις!!! Χαχαχα. Γιατι στην αρχη ο γιατρος μου λεει χμμμ εχεις ρεζους αρνητικο κ πρεπει να κανουμε μια ενεσουλα στη γεννα και εκεινη τη στιγμη τα χασα. Αλλα αφου μου εξηγησε οτι ειναι πλεον ρουτινα, λεω ζητω οι ενεσουλες!!! Χαχα. Καλημερα καλο μηνα κ με το καλο το μπεμπακι σου !!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια μη με βρίσετε και συγνώμη που σας πρήζω αλλά δεν ξέρω νιώθω κάπως..δεν ξέρω αν είναι από το προαίσθημα μου ή από το άγχος και την βλακεία μ...θέλω να πάω να ξανά ακούσω το μωράκι μ γιατί νομίζω πως κάτι δεν πάει καλά..συγνώμη και πάλι αλλά ήθελα κάπου να το πω

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Βρε κορίτσια μη με βρίσετε και συγνώμη που σας πρήζω αλλά δεν ξέρω νιώθω κάπως..δεν ξέρω αν είναι από το προαίσθημα μου ή από το άγχος και την βλακεία μ...θέλω να πάω να ξανά ακούσω το μωράκι μ γιατί νομίζω πως κάτι δεν πάει καλά..συγνώμη και πάλι αλλά ήθελα κάπου να το πω

Γιατί ζητάς συγνώμη? Πιστεύεις ότι όλες εδώ δεν το έχουμε περάσει αυτό? Σου μιλάω ειλικρινά, εάν δεν φοβόμουν μήπως κάνω κακό στο μωρό κάθε εβδομάδα θα πήγαινα για υπέρηχο! Έγινε κάτι,ένιωσες κάτι και αγχώθηκες τόσο πολύ? 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Βρε κορίτσια μη με βρίσετε και συγνώμη που σας πρήζω αλλά δεν ξέρω νιώθω κάπως..δεν ξέρω αν είναι από το προαίσθημα μου ή από το άγχος και την βλακεία μ...θέλω να πάω να ξανά ακούσω το μωράκι μ γιατί νομίζω πως κάτι δεν πάει καλά..συγνώμη και πάλι αλλά ήθελα κάπου να το πω

Καλησπέρα και με το καλο το μωρακι σου. Μη ζητας συγγνωμη, και εννοειται δεν θα σε βρισει καμια. Γιατι πολυ απλα ολες μας στην αρχη ετσι ειμαστε. Θυμαμαι που κ γω κ τα κοριτσια που μιλαμε στις μανουλες Δεκεμβριου ακριβως τα ιδια λεγαμε. Φοβομασταν τοσο πολυ στην αρχη, και μολις περνουσαν 3 μερες θελαμε να παμε για υπερηχο να δουμε το μωρο. Ειναι το αγχος κοπελα μου μην ανησυχεις. Προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα, να,σαι αισιοδοξη, να προσεχεις οσο μπορεις τωρα που εισαι στην αρχη και ολα καλα θα πανε. Ειναι πολυ λογικο να αισθανεσαι ετσι. Ολες μας το χουμε περασει κ ολες μας στην αρχη καναμε πολυ αγχωτικες σκεψεις. Εγω δεν αφηνα τον εαυτο μου να χαρει για να ειμαι προσγειωμενη. Κ δεν ειχα πει σε κανεναν για την εγκυμοσυνη μονο στον αντρα μου. Στην πορεια οσο βλεπεις οτι ειναι καλα κ βγαινουν οι εξετασεις καλες χαλαρωνεις καπως. Το αγχος παντα θα υπαρχει αλλα το μετριαζεις.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Βρε κορίτσια μη με βρίσετε και συγνώμη που σας πρήζω αλλά δεν ξέρω νιώθω κάπως..δεν ξέρω αν είναι από το προαίσθημα μου ή από το άγχος και την βλακεία μ...θέλω να πάω να ξανά ακούσω το μωράκι μ γιατί νομίζω πως κάτι δεν πάει καλά..συγνώμη και πάλι αλλά ήθελα κάπου να το πω

Καταρχήνμην ζητας συγνώμη κατα δεύτερον ειναι λογικό το αγχος ποσο μαλλον αν έχεις περασει και καποια πραγματα. Κατα τρίτον Οοοοολα ειναι μια χαρά Θελω να σκέφτεσαι θετικα και οτι σε προβληματίζει να μας το λες αντε μη φας ξυλο!! :D


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, evio είπε:

@palmoira υπομονη κ το νιωθω θα νιωσεις κ εσυ καλυτερα συντομα. Ολα ενταξει με το αιματωμα; Ξαναπηγες γιατρο;

Παω να ξαναδω το dvd της αυχενικης. Εχει γινει η αγαπημενη μου ταινια χαχαχα!

Εμενα δεν μου εδωσαν dvd :(

 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, evio είπε:

@palmoira υπομονη κ το νιωθω θα νιωσεις κ εσυ καλυτερα συντομα. Ολα ενταξει με το αιματωμα; Ξαναπηγες γιατρο;

Παω να ξαναδω το dvd της αυχενικης. Εχει γινει η αγαπημενη μου ταινια χαχαχα!

Ναι δεν έχω πρόβλημα. Το αιμάτωμα θα το ξαναδούμε στις 12/9 που θα ξαναπάμε στο γιατρό. Ελπίζω να έχει απορροφηθεί. Είναι ακριβώς στο ίδιο σημείο με την αποκόλληση της προηγούμενης φοράς. Αφού είναι καλά το μωρό δεν με νοιάζει τίποτε άλλο.

Εχω και εγώ το dvd αλλά δεν το έχω δει ούτε μια φορά!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@palmoira σιγουρα το μπεμπε να ειναι καλα πανω απ'ολα! 

@Smile89 @Nicol_ ισως σας δωσουν στην β επιπεδου? Αυτος που πηγα ηξερα απο πριν οτι δινει dvd κ τον ζαλισα μην τυχον κ το ξεχασει :blink: Πως δεν με εβρισε στο τελος.

@Κωνσταντίνα16 υπομονη κ θετικες σκεψεις. Σε αυτην την φαση δεν εχεις κ κατι αλλο να κανεις δυστυχως. Και γενικα το μονο που περναει απο το χερι μας ειναι να περνουμε τα φαρμακα μας κ να μην ζοριζομαστε πολυ, ολα τα αλλα δεν περνανε απο το χερι μας. Εχεις καποιες ενδειξεις οτι δεν παει καλα ή απλα αγχος;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ ολες..

Δεν ξέρω δεν νιώθω και πολύ έγκυος..και σίγουρα είναι και ο φόβος από τις προηγούμενες ατυχίες μου.. 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ ολες..

Δεν ξέρω δεν νιώθω και πολύ έγκυος..και σίγουρα είναι και ο φόβος από τις προηγούμενες ατυχίες μου.. 

Αν σου λέει κατι Τωρα αρχισα να νοιώθω έγκυος που το νοιώθω σιγα σιγα..... οποτε μην αγχωνεσαι αγαπη!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Αν σου λέει κατι Τωρα αρχισα να νοιώθω έγκυος που το νοιώθω σιγα σιγα..... οποτε μην αγχωνεσαι αγαπη!! 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μ..με έχει πιάσει μια γκρίνια μια ανασφάλεια και έχω και απίστευτα νεύρα..μέχρι και με τον άντρα μ τσακώθηκα


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μ..με έχει πιάσει μια γκρίνια μια ανασφάλεια και έχω και απίστευτα νεύρα..μέχρι και με τον άντρα μ τσακώθηκα

Εγώ τα χω ακόμη τα νεύρα Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...