Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Το καλυτερο συμπλεγμα εχει τυχει στην κολλητη μου. Μονο ενα θα σου πω. 26 εκεινη τοτε, 26 εκεινος ειχαν παει στο αεροδρομιο να παραλαβουν την μανα του που ειχε ερθει να δει τον γιοκα της και μπουουμ! Μανα κ γιος χαιρετηθηκανε, με φιλι στο στομα!! Οσες τρωτε βραδινο ακομα (αν κ αργα θα σας μαλωσω) με συγχωρειτε, οσες προσπαθειτε να χωνεψετε ελπιζω να το κανατε ηδη πριν σας βγει, και για τις υπολοιπες καλησπερα κ καλη βραδιά. Χαχαχαχα. Εννοειται μετα απο αυτο η δικια μου την κοπανησε, οπου φυγει φυγει.

Καλησπέρα και καλή βραδια.... 

Μηηηη μαγαπαααας παιρνεις μεγαλο ρίσκο. Όταν ποναααας εγώ τρέλα τη βρίσκωωωωωωω

Γεια σου ρε Βασίλη!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Καλησπέρα και καλή βραδια.... 

Μηηηη μαγαπαααας παιρνεις μεγαλο ρίσκο. Όταν ποναααας εγώ τρέλα τη βρίσκωωωωωωω

Γεια σου ρε Βασίλη!!! 

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα δικοοο σας. Γεια σου ρε μαεστρο με το μπουζουκι σου. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Το καλυτερο συμπλεγμα εχει τυχει στην κολλητη μου. Μονο ενα θα σου πω. 26 εκεινη τοτε, 26 εκεινος ειχαν παει στο αεροδρομιο να παραλαβουν την μανα του που ειχε ερθει να δει τον γιοκα της και μπουουμ! Μανα κ γιος χαιρετηθηκανε, με φιλι στο στομα!! Οσες τρωτε βραδινο ακομα (αν κ αργα θα σας μαλωσω) με συγχωρειτε, οσες προσπαθειτε να χωνεψετε ελπιζω να το κανατε ηδη πριν σας βγει, και για τις υπολοιπες καλησπερα κ καλη βραδιά. Χαχαχαχα. Εννοειται μετα απο αυτο η δικια μου την κοπανησε, οπου φυγει φυγει.

Ααα δεν παμε καλα! Και πολυ καλα εκανε η φιλη σου!Και καλα η μανα τρελη ο γιος καμια επιγνωση??Τι να πω..η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μενει μαζι σας η πεθερα σου Palmoira?

Παντως ρε κοριτσια πολυ εκνευριζομαι με αυτα τα συμπλεγματα μανας-γιου. Εγω δεν εχω πεθερα, αλλα εχω ακουσει απειρα τρελα πραγματα και απορω πραγματικα. Οι μαναδες κολλημενες με τους γιους,να ζηλευουν και να ανταγωνιζονται τις νυφες. Γυναικες που δεν ειναι καλυμενες απο τους συζυγους και κολλανε με τους γιους.Τραγικα συμπλεγματα.Οι ψυχολογοι να σκιζουν τα πτυχια τους δηλαδη

Ήρθε πριν ενάμιση χρόνο και μένει από πάνω μας με τον πεθερό μου...Εχει μάθει να είναι το επίκεντρο και να κάνει ότι θέλει 2 γιούς και τον άντρα της και εγώ της χαλάω τη σούπα κατάλαβες! Δεν είμαι από τα κοριτσάκια που θα το βουλώσω όταν γίνεται παράλογη και αυτό δεν της αρέσει. Δεν θέλω να τα θυμάμαι και να ταράζομαι γι αυτό δεν σας γράφω άλλα περιστατικά. Ειδικά όταν χάσαμε το μωρό...αφού δεν την πέταξα από το μπαλκόνι! Τέλος πάντων!  Τώρα έχω κόψει τα πολλά πολλά και ξέρω ότι έχει καταλάβει ότι μου τη δίνει στα νεύρα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου. Με νοιάζει να είμαι ήρεμη και να έρθει με το καλό το μωρό μας! Έχω πολύ καλό άντρα και τον εκμεταλλεύεται κοριτσια. Είναι μάλαμα και πολύ ευαίσθητος και εκεί τον πατάει και τον χειραγωγεί. Όλο κάτι έχει,θα πεθάνει και τέτοια...στο τέλος θα μας στείλει αδιάβαστους όλους!!Και σκεφτείτε ότι στην αρχή είχα και τη μάνα μου να μου λέει ότι είμαι υπερβολική και ότι μια χαρά είναι η γυναίκα,είμαι άδικη κτλ. Όταν έτυχε να είναι μπροστά σε κάποια σκηνικά τότε κατάλαβε κάποια πράγματα αλλά και παλι τη δικαιολογεί! Δε θέλει λέει να ρίχνει λάδι στη φωτιά και να κοιτάω πόσο τυχερή είμαι που έχω αυτόν τον άντρα και ότι αυτή τον μεγάλωσε και τέτοιες μπούρδες! 

  • Λυπημένη/-ος 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ααα δεν παμε καλα! Και πολυ καλα εκανε η φιλη σου!Και καλα η μανα τρελη ο γιος καμια επιγνωση??Τι να πω..η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα

Ειχε δειξει σημαδια. Στο φβ στις φωτογραφιες του παντα πατουσε καρδουλες, και σχολιαζε, το ιδιο και στην φιλη μου ομως. Απο την αρχη εδειχνε υπερμετρη εκδηλωση αγαπης κ σε κεινη κ μαλιστα χωρις να την εχει γνωρισει ακομα. Και επειδη εμεινε μαζι τους οταν ειχε ερθει, περα απο το αεροδρομιο, ετσι χαιρετιοντουσαν. Και για καλημερα πχ με πεταχτο στο στομα. Ετσι ειχαν μαθει ξερω κ γω. Οπου και αν το χουμε πει, κανενας δεν το πιστευει. Κι ομως υπαρχουν κ αυτα. Ισως ειναι το πιο ακραιο, αλλα να που υπαρχουν. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Πωπω. Να κανω τον σταυρό μου δηλαδη. Εμενα ειναι φοβερη γυναικα. Και ακομα πιο φοβερη ηταν η μητερα της δηλαδη η γιαγια του αντρα μου που δυστυχως πλεον εχει φυγει. Αλλα ηταν γιαγια απ τις λιγες, πηγαινε στα γηπεδα με τα εγγονια της, μαγειρευε φαγηταρες για ολους, και ειχε και φοβερο χιουμορ. Η πεθερα μου ειναι χρυση γυναικα. Κανει το καλυτερο παστιτσιο εβερ και οποτε φτιαχνει για κεινους μας φτιαχνει κ μας ενα ταψι.ειναι διακριτικη, μενουμε 2 τετραγωνα αποσταση και μου λεει πως αν θελω βοηθεια μετα με το παιδι θα σταματησει τη δουλεια αν χρειαστει. Αλλα ρε κοριτσια οσο κ αν την αγαπαω το να την πω μαμα δεν παιζει. Η μαμα ειναι μια και μοναδικη για μενα και η λεξη αυτη πρεπει να λεγεται σε ενα και μοναδικο ατομο. Και δεν μου βγαινει να την πω μητερα η μαμα. Παραμενω στο κυρια ταδε. Ισως με το παιδι βρω ενα παρατσουκλι να την λεω, γιατι δεν της αρεσει να την λεω κυρια ταδε κ κεινης. Μου λεει ειμαστε μια οικογενεια και για μενα εισαι κ συ παιδι μου. Δεν ξερω εσεις πως τις αποκαλειτε αλλα αυτο το "μαμα" στην πεθερα ποτε δεν μου εκατσε και ουτε προκειται. Εχω ενα κολλημα με αυτο. 

Μάνα είναι μόνο μια! Κυρία τάδε τη λέω και εγώ 

πρίν από 16 λεπτά , nanoula90 είπε:

Το καλυτερο συμπλεγμα εχει τυχει στην κολλητη μου. Μονο ενα θα σου πω. 26 εκεινη τοτε, 26 εκεινος ειχαν παει στο αεροδρομιο να παραλαβουν την μανα του που ειχε ερθει να δει τον γιοκα της και μπουουμ! Μανα κ γιος χαιρετηθηκανε, με φιλι στο στομα!! Οσες τρωτε βραδινο ακομα (αν κ αργα θα σας μαλωσω) με συγχωρειτε, οσες προσπαθειτε να χωνεψετε ελπιζω να το κανατε ηδη πριν σας βγει, και για τις υπολοιπες καλησπερα κ καλη βραδιά. Χαχαχαχα. Εννοειται μετα απο αυτο η δικια μου την κοπανησε, οπου φυγει φυγει.

Έλεος!!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Ήρθε πριν ενάμιση χρόνο και μένει από πάνω μας με τον πεθερό μου...Εχει μάθει να είναι το επίκεντρο και να κάνει ότι θέλει 2 γιούς και τον άντρα της και εγώ της χαλάω τη σούπα κατάλαβες! Δεν είμαι από τα κοριτσάκια που θα το βουλώσω όταν γίνεται παράλογη και αυτό δεν της αρέσει. Δεν θέλω να τα θυμάμαι και να ταράζομαι γι αυτό δεν σας γράφω άλλα περιστατικά. Ειδικά όταν χάσαμε το μωρό...αφού δεν την πέταξα από το μπαλκόνι! Τέλος πάντων!  Τώρα έχω κόψει τα πολλά πολλά και ξέρω ότι έχει καταλάβει ότι μου τη δίνει στα νεύρα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου. Με νοιάζει να είμαι ήρεμη και να έρθει με το καλό το μωρό μας! Έχω πολύ καλό άντρα και τον εκμεταλλεύεται κοριτσια. Είναι μάλαμα και πολύ ευαίσθητος και εκεί τον πατάει και τον χειραγωγεί. Όλο κάτι έχει,θα πεθάνει και τέτοια...στο τέλος θα μας στείλει αδιάβαστους όλους!!Και σκεφτείτε ότι στην αρχή είχα και τη μάνα μου να μου λέει ότι είμαι υπερβολική και ότι μια χαρά είναι η γυναίκα,είμαι άδικη κτλ. Όταν έτυχε να είναι μπροστά σε κάποια σκηνικά τότε κατάλαβε κάποια πράγματα αλλά και παλι τη δικαιολογεί! Δε θέλει λέει να ρίχνει λάδι στη φωτιά και να κοιτάω πόσο τυχερή είμαι που έχω αυτόν τον άντρα και ότι αυτή τον μεγάλωσε και τέτοιες μπούρδες! 

Κοριτσι μου δυστυχως υπαρχουν και τετοιες γυναικες. Επειδη ο αντρας σου ειναι στη μεση φανταζομαι οτι κανεις υπομονη και εχεις κανει υπομονη σε πολλα λογω του αντρα σου. Προσπαθησε να μην την αφηνεις να σε επηρεαζει. Σε οτιδηποτε. Μη δινεις σημασια και κρατα αποστασεις. Προεχει η ηρεμια σας και η δικη σου πρωτα απ ολα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Ήρθε πριν ενάμιση χρόνο και μένει από πάνω μας με τον πεθερό μου...Εχει μάθει να είναι το επίκεντρο και να κάνει ότι θέλει 2 γιούς και τον άντρα της και εγώ της χαλάω τη σούπα κατάλαβες! Δεν είμαι από τα κοριτσάκια που θα το βουλώσω όταν γίνεται παράλογη και αυτό δεν της αρέσει. Δεν θέλω να τα θυμάμαι και να ταράζομαι γι αυτό δεν σας γράφω άλλα περιστατικά. Ειδικά όταν χάσαμε το μωρό...αφού δεν την πέταξα από το μπαλκόνι! Τέλος πάντων!  Τώρα έχω κόψει τα πολλά πολλά και ξέρω ότι έχει καταλάβει ότι μου τη δίνει στα νεύρα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου. Με νοιάζει να είμαι ήρεμη και να έρθει με το καλό το μωρό μας! Έχω πολύ καλό άντρα και τον εκμεταλλεύεται κοριτσια. Είναι μάλαμα και πολύ ευαίσθητος και εκεί τον πατάει και τον χειραγωγεί. Όλο κάτι έχει,θα πεθάνει και τέτοια...στο τέλος θα μας στείλει αδιάβαστους όλους!!Και σκεφτείτε ότι στην αρχή είχα και τη μάνα μου να μου λέει ότι είμαι υπερβολική και ότι μια χαρά είναι η γυναίκα,είμαι άδικη κτλ. Όταν έτυχε να είναι μπροστά σε κάποια σκηνικά τότε κατάλαβε κάποια πράγματα αλλά και παλι τη δικαιολογεί! Δε θέλει λέει να ρίχνει λάδι στη φωτιά και να κοιτάω πόσο τυχερή είμαι που έχω αυτόν τον άντρα και ότι αυτή τον μεγάλωσε και τέτοιες μπούρδες! 

Πως αντεχεις?Εγω ειμαι νευρικη και θα ειχα μαλωσει πολυ ασχημα. Κατι τετοιοι ανθρωποι δεν αγαπανε πραγματικα τα παιδια τους αλλα τον εαυτουλη τους και μονο.Το μονο που τους νοιαζει ειναι να ειναι αυτοι καλα και χρησιμοποιουν καθε μεσο για να το πετυχουν. Προφανως και εχεις καλο αντρα και δεν την εχει κραξει τοσο καιρο και κανει υπομονη. Αλλα η γυναικα ειναι απαραδεκτη. Καλο κουραγιο,οντως το σημαντικο ειναι να εισαι καλα εσυ με τον αντρα σου και το μωρακι σας.Να μη τη δινεις σημασια και να βραζει στο ζουμι της.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Πολλοί γονείς χαιρετιουνται ετσι με τα παιδια τους. Προσωπικα διαφωνώ κι εχω διαβασει ένα πολύ ωραίο αρθρο πανω σε αυτό. 

Δεν το εχω πετυχει ποτε μου.Αν το εβλεπα θα μου φαινοταν εντελως κουλο


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια 3 ωρες δεν έχω μπει κ έχει γινει μακελειό!!!!

Εμένα η δικιά μου δεν είναι κακιά αλλά δεν τη λες κ μάλαμα... Βοήθεια με το σπίτι μηδέν.. Ασε που επειδή μετακομίσαμε στο δικό τους σπίτι κ εκείνοι στου παππού μου εχει μείνει αμανατι κ ο σκύλος. Με το παιδί κάπως βοηθάει, δλδ θα την κρατήσει αν χρειαστεί για καμιά ώρα (σπάνια δλδ) και αν πάμε εκεί την ταιζει και ψιλοασχολειται μαζι της. Βεβαια ολα αυτα απο την ωρα που περπάτησε και μετα γτ πριν ούτε λόγος. Φαγητό φτιάχνει συνήθως 1 μερα την εβδομάδα κ πάμε εκεί. Εντάξει μπορεί να τύχει κ δυο μπορεί κ καμία. Θέλει να νομίζει ότι ειναι διακριτική αλλά έχει λόγο για όλα μεσα στο σπίτι.. Το καζανάκι να το φτιάξετε τρέχει λίγο,ο βόθρος θα γεμίσει, λάδι σημειώνω πόσο παίρνετε για να ξέρω (υπόψιν,ο άντρας μου το μαζεύει κ εκείνος το διαχειρίζεται αλλά λόγω του ότι η αποθήκη είναι κάτω απο το σπίτι της έχει εικόνα) κ πολλά τέτοια κουλά... Βέβαια κακό λόγο δεν έχει πει ποτέ (τουλάχιστον δεν το γνωρίζω) και έχουμε μια Α συνεννόηση.. 

Σε ποιά κατηγορία ανήκει;;;;

@Smile89 σε ποιό Νομό είσαι;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , palmoira είπε:

Ήρθε πριν ενάμιση χρόνο και μένει από πάνω μας με τον πεθερό μου...Εχει μάθει να είναι το επίκεντρο και να κάνει ότι θέλει 2 γιούς και τον άντρα της και εγώ της χαλάω τη σούπα κατάλαβες! Δεν είμαι από τα κοριτσάκια που θα το βουλώσω όταν γίνεται παράλογη και αυτό δεν της αρέσει. Δεν θέλω να τα θυμάμαι και να ταράζομαι γι αυτό δεν σας γράφω άλλα περιστατικά. Ειδικά όταν χάσαμε το μωρό...αφού δεν την πέταξα από το μπαλκόνι! Τέλος πάντων!  Τώρα έχω κόψει τα πολλά πολλά και ξέρω ότι έχει καταλάβει ότι μου τη δίνει στα νεύρα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου. Με νοιάζει να είμαι ήρεμη και να έρθει με το καλό το μωρό μας! Έχω πολύ καλό άντρα και τον εκμεταλλεύεται κοριτσια. Είναι μάλαμα και πολύ ευαίσθητος και εκεί τον πατάει και τον χειραγωγεί. Όλο κάτι έχει,θα πεθάνει και τέτοια...στο τέλος θα μας στείλει αδιάβαστους όλους!!Και σκεφτείτε ότι στην αρχή είχα και τη μάνα μου να μου λέει ότι είμαι υπερβολική και ότι μια χαρά είναι η γυναίκα,είμαι άδικη κτλ. Όταν έτυχε να είναι μπροστά σε κάποια σκηνικά τότε κατάλαβε κάποια πράγματα αλλά και παλι τη δικαιολογεί! Δε θέλει λέει να ρίχνει λάδι στη φωτιά και να κοιτάω πόσο τυχερή είμαι που έχω αυτόν τον άντρα και ότι αυτή τον μεγάλωσε και τέτοιες μπούρδες! 

Καλα κανεις και μιλας μην της δίνεις καθόλου χώρο. Κι εγώ δεν το κλείνω το στόμα μου αν ενοχληθω με κατι, φυσικα απαντώ με σεβασμό αλλα... περισσότερο θεμα εχω με τον πεθερο μου επειδή ειναι καπως αδιακριατος θα έλεγα. Ευτυχώς όμως είναι θέμα το οποίο δεν μας δημιουργεί προβλημα ευτυχώς ειναι πολύ καλοί ανθρωποι με αγαπούν και τους αγαπώ πολύ, όμως όλα έχουν όρια. 

πρίν από 1 λεπτό , Elfer είπε:

Ρε κοριτσια 3 ωρες δεν έχω μπει κ έχει γινει μακελειό!!!!

Εμένα η δικιά μου δεν είναι κακιά αλλά δεν τη λες κ μάλαμα... Βοήθεια με το σπίτι μηδέν.. Ασε που επειδή μετακομίσαμε στο δικό τους σπίτι κ εκείνοι στου παππού μου εχει μείνει αμανατι κ ο σκύλος. Με το παιδί κάπως βοηθάει, δλδ θα την κρατήσει αν χρειαστεί για καμιά ώρα (σπάνια δλδ) και αν πάμε εκεί την ταιζει και ψιλοασχολειται μαζι της. Βεβαια ολα αυτα απο την ωρα που περπάτησε και μετα γτ πριν ούτε λόγος. Φαγητό φτιάχνει συνήθως 1 μερα την εβδομάδα κ πάμε εκεί. Εντάξει μπορεί να τύχει κ δυο μπορεί κ καμία. Θέλει να νομίζει ότι ειναι διακριτική αλλά έχει λόγο για όλα μεσα στο σπίτι.. Το καζανάκι να το φτιάξετε τρέχει λίγο,ο βόθρος θα γεμίσει, λάδι σημειώνω πόσο παίρνετε για να ξέρω (υπόψιν,ο άντρας μου το μαζεύει κ εκείνος το διαχειρίζεται αλλά λόγω του ότι η αποθήκη είναι κάτω απο το σπίτι της έχει εικόνα) κ πολλά τέτοια κουλά... Βέβαια κακό λόγο δεν έχει πει ποτέ (τουλάχιστον δεν το γνωρίζω) και έχουμε μια Α συνεννόηση.. 

Σε ποιά κατηγορία ανήκει;;;;

@Smile89 σε ποιό Νομό είσαι;

Αρκαδία. Κι εσύ πελοποννησο? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Elfer είπε:

Ρε κοριτσια 3 ωρες δεν έχω μπει κ έχει γινει μακελειό!!!!

Εμένα η δικιά μου δεν είναι κακιά αλλά δεν τη λες κ μάλαμα... Βοήθεια με το σπίτι μηδέν.. Ασε που επειδή μετακομίσαμε στο δικό τους σπίτι κ εκείνοι στου παππού μου εχει μείνει αμανατι κ ο σκύλος. Με το παιδί κάπως βοηθάει, δλδ θα την κρατήσει αν χρειαστεί για καμιά ώρα (σπάνια δλδ) και αν πάμε εκεί την ταιζει και ψιλοασχολειται μαζι της. Βεβαια ολα αυτα απο την ωρα που περπάτησε και μετα γτ πριν ούτε λόγος. Φαγητό φτιάχνει συνήθως 1 μερα την εβδομάδα κ πάμε εκεί. Εντάξει μπορεί να τύχει κ δυο μπορεί κ καμία. Θέλει να νομίζει ότι ειναι διακριτική αλλά έχει λόγο για όλα μεσα στο σπίτι.. Το καζανάκι να το φτιάξετε τρέχει λίγο,ο βόθρος θα γεμίσει, λάδι σημειώνω πόσο παίρνετε για να ξέρω (υπόψιν,ο άντρας μου το μαζεύει κ εκείνος το διαχειρίζεται αλλά λόγω του ότι η αποθήκη είναι κάτω απο το σπίτι της έχει εικόνα) κ πολλά τέτοια κουλά... Βέβαια κακό λόγο δεν έχει πει ποτέ (τουλάχιστον δεν το γνωρίζω) και έχουμε μια Α συνεννόηση.. 

Σε ποιά κατηγορία ανήκει;;;;

@Smile89 σε ποιό Νομό είσαι;

χαχα στην κατηγορια 'παλεύεται' :-P 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια τι διαβάζουν τα ματάκια μου??????? Ο Χριστός δηλαδή..... Εγώ by the way τους φωνάζω πεθερά πεθερέ και στο παιδί γιαγιά τάδε και παππού τάδε.... Ευτυχώς ο δικός μου ο άντρας την έχει από μακριά, γιατί ξέρει τι είναι δεν τον φοβάμαι, πιο πολύ την μάνα μου έχει για μάνα πάρα την δικιά του... Θα σας πω το πιο τραγικό να τραβάτε τα μαλλιά σας βραδιάτικα.... Εκτός του ότι δεν είχα ποτέ βοήθεια από τη μεριά της, ούτε καν για τα μάτια του κόσμου ρε παιδί μου να προσφερθεί, ο μικρος μου έχει φτάσει 3 χρόνων και δεν του έχει αγοράσει ΠΟΤΈ ΤΊΠΟΤΑ. και όταν λέω ποτέ εννοώ ούτε ένα ζευγάρι κάλτσες όταν γεννήθηκε... Σας κερδίζω όλες νομίζω.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...