Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Anastasia_paris είπε:

Ισχύει, σπάνια δεν κοιμάμαι τέτοια ώρα, θα το μετανιώσω όταν ακούσω το "μαμά ξύπνησα" το πρωί!!!! 

Εγώ με την εγκυμοσυνη αλλά και επειδή είμαι κρεβάτι έχω τελείως αλλοπρόσαλλο προγραμμα στον ύπνο πλέον!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1. @Anastasia_paris
    26/12/2018
    ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ
2. @nanoula90
    30/12/2018
    ΑΓΟΡΑΚΙ
3. @Smile89
    14/01/2019
4. @Nicol_
    01/03/2019 
    ΑΓΟΡΑΚΙ

5. @palmoira

    04/03/2019
6. @Elfer      
    08/05/2019


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Εγώ με την εγκυμοσυνη αλλά και επειδή είμαι κρεβάτι έχω τελείως αλλοπρόσαλλο προγραμμα στον ύπνο πλέον!

Καταλαβαίνω!!!! Αν επιτρέπεται γιατί είσαι ξάπλα???? Ελπίζω να είναι όλα καλά!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ισχύει, σπάνια δεν κοιμάμαι τέτοια ώρα, θα το μετανιώσω όταν ακούσω το "μαμά ξύπνησα" το πρωί!!!! 

Εγω γενικα κοιμομουν αργα. Τωρα πλεον μεχρι μια το πολυ. Απλα σημερα κοιμήθηκα κ μεσημέρι οποτε να μαιιιι!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καταλαβαίνω!!!! Αν επιτρέπεται γιατί είσαι ξάπλα???? Ελπίζω να είναι όλα καλά!!!! 

Έχω μια δύσκολη εγκυμοσυνη με αιμορραγιες και αποκόλληση δυο φορές στο ίδιο σημείο. Τη δεύτερη αρκετά σοβαρή και γενικά είμαι υψηλού κινδύνου λόγω μονοκερης μήτρας...ευτυχως παρόλη την ταλαιπωρία όλα πηγαίνουν καλά 

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

1. @Anastasia_paris
    26/12/2018
    ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ
2. @nanoula90
    30/12/2018
    ΑΓΟΡΑΚΙ
3. @Smile89
    14/01/2019
4. @Nicol_
    01/03/2019 
    ΑΓΟΡΑΚΙ

5. @palmoira

    04/03/2019
6. @Elfer      
    08/05/2019

Φοβερή ανταπόκριση!! Ευχαριστώ!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Έχω μια δύσκολη εγκυμοσυνη με αιμορραγιες και αποκόλληση δυο φορές στο ίδιο σημείο. Τη δεύτερη αρκετά σοβαρή και γενικά είμαι υψηλού κινδύνου λόγω μονοκερης μήτρας...ευτυχως παρόλη την ταλαιπωρία όλα πηγαίνουν καλά 

Αχ βρε κορίτσι, όλα καλά εύχομαι και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Να κάτσεις να ξεκουραστείς να είσαι πρώτα απ όλα εσύ καλά για να είναι και το μωράκι σου!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Έχω μια δύσκολη εγκυμοσυνη με αιμορραγιες και αποκόλληση δυο φορές στο ίδιο σημείο. Τη δεύτερη αρκετά σοβαρή και γενικά είμαι υψηλού κινδύνου λόγω μονοκερης μήτρας...ευτυχως παρόλη την ταλαιπωρία όλα πηγαίνουν καλά 

Φοβερή ανταπόκριση!! Ευχαριστώ!

Οχι παιζουμε???. Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγω γενικα κοιμομουν αργα. Τωρα πλεον μεχρι μια το πολυ. Απλα σημερα κοιμήθηκα κ μεσημέρι οποτε να μαιιιι!!! 

Εγω θα σας καληνύχτισω κοριτσακια μου, γύρισε ο αντρουλης μου από την δουλειά, ευκαιρία να τον δω αφού είμαι ξύπνια!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ βρε κορίτσι, όλα καλά εύχομαι και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Να κάτσεις να ξεκουραστείς να είσαι πρώτα απ όλα εσύ καλά για να είναι και το μωράκι σου!!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ! Όλες μας να έχουμε τελειομηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια!

Καληνύχτα κοριτσια!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάθομαι και διαβάζω γτ Έχω ώρα να μπω.εντσξει με τις κατηγορίες πεθεράς έκλαψα.να στε καλά κορίτσια.

Κι εγώ μανούλα Δεκεμβρίου και σας αγαπάω!!!!!!!

15/12 αγοράκι  

Είμαι η " παλια " της παρέας νομίζω  :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1. @loyloy

    15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. @Anastasia_paris

    26/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. @nanoula90 

    30/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

4. @Smile89

    14/01/2019

5. @Nicol_  

    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ 

6. @Elfer      

    08/05/2019


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!σμρ το πρωί δεν είχα αίμα..Θ φανεί..μάλλον είναι Ο πλακούντας Π προσπαθεί να ανέβει..Τι κανε?χαμογελακι Μ εχω πιθανή ημερομηνία τοκετού 3/3/19 φύλο δε ξέρω σίγουρα...

Αφηστε χθες Μ έκαναν υπέρηχο Κ έλεγα Ν ρωτήσω αν φαίνεται το φύλλο ή Θ με βρίσουν..Θ Μ πουν κορίτσι Μ είσαι με αίμα Κ σε καίει το φύλλο του μωρού?Κ έτσι δε ρώτησα....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλημέρα κορίτσια!σμρ το πρωί δεν είχα αίμα..Θ φανεί..μάλλον είναι Ο πλακούντας Π προσπαθεί να ανέβει..Τι κανε?χαμογελακι Μ εχω πιθανή ημερομηνία τοκετού 3/3/19 φύλο δε ξέρω σίγουρα...

Αφηστε χθες Μ έκαναν υπέρηχο Κ έλεγα Ν ρωτήσω αν φαίνεται το φύλλο ή Θ με βρίσουν..Θ Μ πουν κορίτσι Μ είσαι με αίμα Κ σε καίει το φύλλο του μωρού?Κ έτσι δε ρώτησα....

Καλημερααα μπράβο κορίτσι μ θα δεις όλα καλά θα είναι..χαχαχαχα καλεεε με έκανες και γέλασα πρωί πρωί με το φύλλο του μπεμπε:lol:


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Καλημέρα κορίτσια!σμρ το πρωί δεν είχα αίμα..Θ φανεί..μάλλον είναι Ο πλακούντας Π προσπαθεί να ανέβει..Τι κανε?χαμογελακι Μ εχω πιθανή ημερομηνία τοκετού 3/3/19 φύλο δε ξέρω σίγουρα...

Αφηστε χθες Μ έκαναν υπέρηχο Κ έλεγα Ν ρωτήσω αν φαίνεται το φύλλο ή Θ με βρίσουν..Θ Μ πουν κορίτσι Μ είσαι με αίμα Κ σε καίει το φύλλο του μωρού?Κ έτσι δε ρώτησα....

Καλημέρα, μπράβο κορίτσι μου! Είμαστε μαζί εγώ 4/3 και επίσης ακόμη δεν ξέρουμε φύλο! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...