Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

 

Και σας γράφω τα πιο αστεία γιατί μου έχει κάνει και πολύ χοντρά...εγώ με το παιδί δεν θέλω καθόλου τη βοήθεια της. Ξέρω ότι θα πάρει αέρα και θα θέλει να επεμβαίνει στα πάντα. Θα έχει ελάχιστη συμμετοχή και ας πει ότι θέλει δεν με νοιάζει καθόλου. Τον έχει τρελάνει τον κακομοίρη τον άντρα μου αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι. Προσπαθώ να μη του λέω πολλά γιατί θα σκάσει στο τέλος ο κακομοίρης αλλά με το παιδί θα είμαι σκυλα! Η μόνη σωτηρία είναι να σηκωθούμε να φύγουμε από το σπίτι αλλά δυστυχώς δεν γίνεται. Εδώ δεν έχουμε ενοίκιο και δεν μας παίρνει για επιπλέον έξοδα. 

Πως μπορούν Κ πατάνε τις αδυναμίες μας..Κ άντε δε νοιάζονται για μας.τα παιδιά τους δεν τα σκέφτονται?αναρωτιέμαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

 

Και σας γράφω τα πιο αστεία γιατί μου έχει κάνει και πολύ χοντρά...εγώ με το παιδί δεν θέλω καθόλου τη βοήθεια της. Ξέρω ότι θα πάρει αέρα και θα θέλει να επεμβαίνει στα πάντα. Θα έχει ελάχιστη συμμετοχή και ας πει ότι θέλει δεν με νοιάζει καθόλου. Τον έχει τρελάνει τον κακομοίρη τον άντρα μου αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι. Προσπαθώ να μη του λέω πολλά γιατί θα σκάσει στο τέλος ο κακομοίρης αλλά με το παιδί θα είμαι σκυλα! Η μόνη σωτηρία είναι να σηκωθούμε να φύγουμε από το σπίτι αλλά δυστυχώς δεν γίνεται. Εδώ δεν έχουμε ενοίκιο και δεν μας παίρνει για επιπλέον έξοδα. 

Όπως τα λες.μολις έρθει το μωρό κρατά αποστάσεις Αλλιώς θα χει άποψη σε όλα και στο μεγάλωμα του παιδιού.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anastasia_paris είπε:

Καταρχήν, ενός λεπτού σιγή για το ότι πέτυχες καλή πεθερά!!! Χαχαχαχαχα!!!!! Αυτό που σου προτείνω είναι να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν, να γεμίσεις τη μέρα σου, βγες για περπάτημα με μια φίλη στην αγορά, χάζεψε μωρουδιακα... Ξεκίνα έστω καμία σειρά στο ίντερνετ!!! Υπάρχουν τρόποι να το πολεμήσεις, πίστεψέ το! Εγώ πολλές φορές μέσα στη μέρα θέλω να τσιριξω, να μεινω μόνη βρε αδερφέ να γεμίσω την μπανιέρα να κάτσω μέσα ένα μισάωρο.... Καντα τώρα που μπορείς!!! 

Αχχαχαχαχαχαχαχα όντως είμαι από τις πολύ τυχερές:Dαααχ θα προσπαθήσω σε ευχαριστώ βρε κορίτσι μ


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Πως μπορούν Κ πατάνε τις αδυναμίες μας..Κ άντε δε νοιάζονται για μας.τα παιδιά τους δεν τα σκέφτονται?αναρωτιέμαι...

 

πρίν από 19 λεπτά , loyloy είπε:

Όπως τα λες.μολις έρθει το μωρό κρατά αποστάσεις Αλλιώς θα χει άποψη σε όλα και στο μεγάλωμα του παιδιού.

Φταίνε και τα δικά μας τα καμάρια που τους το επιτρέπουν...εμένα κάπως ξύπνησε το τελευταίο διάστημα. Ένα απόγευμα που ήρθε και ήθελε να τον πάρει βόλτα να περπατήσουν αγκαζέ (μπλιαχ θα ξεράσω) της είπε « δεν έρχομαι θα μείνω εδώ με τη γυναικούλα μου». Περιττό να σας πω ότι έπαθε σοκ η πεθερά μου και συνέχισε να τον πιέζει να πάει. Ευτυχως δεν υποχώρησε και το ευχαριστήθηκε! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anastasia_paris είπε:

Μόνο εγώ ατύχησα ρε κορίτσια...??? Εντάξει δεν είναι τελείως απελπιστική η κατάσταση, αλλά σίγουρα μπορούσε να είναι και καλύτερη!!! 

Ωχ.... Υπομονή!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , palmoira είπε:

 

Φταίνε και τα δικά μας τα καμάρια που τους το επιτρέπουν...εμένα κάπως ξύπνησε το τελευταίο διάστημα. Ένα απόγευμα που ήρθε και ήθελε να τον πάρει βόλτα να περπατήσουν αγκαζέ (μπλιαχ θα ξεράσω) της είπε « δεν έρχομαι θα μείνω εδώ με τη γυναικούλα μου». Περιττό να σας πω ότι έπαθε σοκ η πεθερά μου και συνέχισε να τον πιέζει να πάει. Ευτυχως δεν υποχώρησε και το ευχαριστήθηκε! 

Χαχαχαχαχαχα.μπραβο του.εγω βλέπω τη μάνα μου τη τραβάει και αδτα να πάνε.δεν μπορείς να φανταστείς.και Όταν παντρεύτηκε η πεθερά της 45 χρονών.ακμαιοτατη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , palmoira είπε:

 

Φταίνε και τα δικά μας τα καμάρια που τους το επιτρέπουν...εμένα κάπως ξύπνησε το τελευταίο διάστημα. Ένα απόγευμα που ήρθε και ήθελε να τον πάρει βόλτα να περπατήσουν αγκαζέ (μπλιαχ θα ξεράσω) της είπε « δεν έρχομαι θα μείνω εδώ με τη γυναικούλα μου». Περιττό να σας πω ότι έπαθε σοκ η πεθερά μου και συνέχισε να τον πιέζει να πάει. Ευτυχως δεν υποχώρησε και το ευχαριστήθηκε! 

Μενει μαζι σας η πεθερα σου Palmoira?

Παντως ρε κοριτσια πολυ εκνευριζομαι με αυτα τα συμπλεγματα μανας-γιου. Εγω δεν εχω πεθερα, αλλα εχω ακουσει απειρα τρελα πραγματα και απορω πραγματικα. Οι μαναδες κολλημενες με τους γιους,να ζηλευουν και να ανταγωνιζονται τις νυφες. Γυναικες που δεν ειναι καλυμενες απο τους συζυγους και κολλανε με τους γιους.Τραγικα συμπλεγματα.Οι ψυχολογοι να σκιζουν τα πτυχια τους δηλαδη

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω. Να κανω τον σταυρό μου δηλαδη. Εμενα ειναι φοβερη γυναικα. Και ακομα πιο φοβερη ηταν η μητερα της δηλαδη η γιαγια του αντρα μου που δυστυχως πλεον εχει φυγει. Αλλα ηταν γιαγια απ τις λιγες, πηγαινε στα γηπεδα με τα εγγονια της, μαγειρευε φαγηταρες για ολους, και ειχε και φοβερο χιουμορ. Η πεθερα μου ειναι χρυση γυναικα. Κανει το καλυτερο παστιτσιο εβερ και οποτε φτιαχνει για κεινους μας φτιαχνει κ μας ενα ταψι.ειναι διακριτικη, μενουμε 2 τετραγωνα αποσταση και μου λεει πως αν θελω βοηθεια μετα με το παιδι θα σταματησει τη δουλεια αν χρειαστει. Αλλα ρε κοριτσια οσο κ αν την αγαπαω το να την πω μαμα δεν παιζει. Η μαμα ειναι μια και μοναδικη για μενα και η λεξη αυτη πρεπει να λεγεται σε ενα και μοναδικο ατομο. Και δεν μου βγαινει να την πω μητερα η μαμα. Παραμενω στο κυρια ταδε. Ισως με το παιδι βρω ενα παρατσουκλι να την λεω, γιατι δεν της αρεσει να την λεω κυρια ταδε κ κεινης. Μου λεει ειμαστε μια οικογενεια και για μενα εισαι κ συ παιδι μου. Δεν ξερω εσεις πως τις αποκαλειτε αλλα αυτο το "μαμα" στην πεθερα ποτε δεν μου εκατσε και ουτε προκειται. Εχω ενα κολλημα με αυτο. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Πωπω. Να κανω τον σταυρό μου δηλαδη. Εμενα ειναι φοβερη γυναικα. Και ακομα πιο φοβερη ηταν η μητερα της δηλαδη η γιαγια του αντρα μου που δυστυχως πλεον εχει φυγει. Αλλα ηταν γιαγια απ τις λιγες, πηγαινε στα γηπεδα με τα εγγονια της, μαγειρευε φαγηταρες για ολους, και ειχε και φοβερο χιουμορ. Η πεθερα μου ειναι χρυση γυναικα. Κανει το καλυτερο παστιτσιο εβερ και οποτε φτιαχνει για κεινους μας φτιαχνει κ μας ενα ταψι.ειναι διακριτικη, μενουμε 2 τετραγωνα αποσταση και μου λεει πως αν θελω βοηθεια μετα με το παιδι θα σταματησει τη δουλεια αν χρειαστει. Αλλα ρε κοριτσια οσο κ αν την αγαπαω το να την πω μαμα δεν παιζει. Η μαμα ειναι μια και μοναδικη για μενα και η λεξη αυτη πρεπει να λεγεται σε ενα και μοναδικο ατομο. Και δεν μου βγαινει να την πω μητερα η μαμα. Παραμενω στο κυρια ταδε. Ισως με το παιδι βρω ενα παρατσουκλι να την λεω, γιατι δεν της αρεσει να την λεω κυρια ταδε κ κεινης. Μου λεει ειμαστε μια οικογενεια και για μενα εισαι κ συ παιδι μου. Δεν ξερω εσεις πως τις αποκαλειται αλλα αυτο το "μαμα" στην πεθερα ποτε δεν μου εκατσε και ουτε προκειται. Εχω ενα κολλημα με αυτο. 

Μπορεις να τη λες πεθερουλα :-P

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχαχα, μαλλον εκει θα καταληξω, το κοβω.

E nai..λες ενα πεθερουλα μου και ολα καλα. Εγω τον πεθερο μου μια ζωη κυριε ταδε του λεω γιατι με αυτο νιωθω ανετα και ολα καλα.Μαμα μπαμπα δεν θα μπορουσα να το πω με τιποτα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

E nai..λες ενα πεθερουλα μου και ολα καλα. Εγω τον πεθερο μου μια ζωη κυριε ταδε του λεω γιατι με αυτο νιωθω ανετα και ολα καλα.Μαμα μπαμπα δεν θα μπορουσα να το πω με τιποτα

Κ γω με το κυριε ταδε κυρια ταδε μια χαρα νιωθω 9 χρονια τωρα. Απλα μου κανει παραπονακια η πεθερα οτι δεν της αρεσει γιατι νιωθει ξενη. Ενω της εξηγω οτι δεν το κανω για αυτο, αλλα γιατι ετσι μου βγαινει πιο καλα και νιωθω ανετα, οπως κ ο αντρας μου τους γονεις μου ετσι τους λεει. Μου λεει να βρω ενα παρατσουκλι να την αποκαλω γιατι το κυρια το νιωθει ξενο. Και ξερεις. Μετα την φωναζω κυρια πεθερουλα λεει χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πωπω. Να κανω τον σταυρό μου δηλαδη. Εμενα ειναι φοβερη γυναικα. Και ακομα πιο φοβερη ηταν η μητερα της δηλαδη η γιαγια του αντρα μου που δυστυχως πλεον εχει φυγει. Αλλα ηταν γιαγια απ τις λιγες, πηγαινε στα γηπεδα με τα εγγονια της, μαγειρευε φαγηταρες για ολους, και ειχε και φοβερο χιουμορ. Η πεθερα μου ειναι χρυση γυναικα. Κανει το καλυτερο παστιτσιο εβερ και οποτε φτιαχνει για κεινους μας φτιαχνει κ μας ενα ταψι.ειναι διακριτικη, μενουμε 2 τετραγωνα αποσταση και μου λεει πως αν θελω βοηθεια μετα με το παιδι θα σταματησει τη δουλεια αν χρειαστει. Αλλα ρε κοριτσια οσο κ αν την αγαπαω το να την πω μαμα δεν παιζει. Η μαμα ειναι μια και μοναδικη για μενα και η λεξη αυτη πρεπει να λεγεται σε ενα και μοναδικο ατομο. Και δεν μου βγαινει να την πω μητερα η μαμα. Παραμενω στο κυρια ταδε. Ισως με το παιδι βρω ενα παρατσουκλι να την λεω, γιατι δεν της αρεσει να την λεω κυρια ταδε κ κεινης. Μου λεει ειμαστε μια οικογενεια και για μενα εισαι κ συ παιδι μου. Δεν ξερω εσεις πως τις αποκαλειτε αλλα αυτο το "μαμα" στην πεθερα ποτε δεν μου εκατσε και ουτε προκειται. Εχω ενα κολλημα με αυτο. 

Το μαμα ουτε εμενα μου βγαινει κ εγω κυρια ταδε την αποκαλω με το παιδι θα τη λες γιαγια κ δε θα παρεξηγηθει χαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πωπω. Να κανω τον σταυρό μου δηλαδη. Εμενα ειναι φοβερη γυναικα. Και ακομα πιο φοβερη ηταν η μητερα της δηλαδη η γιαγια του αντρα μου που δυστυχως πλεον εχει φυγει. Αλλα ηταν γιαγια απ τις λιγες, πηγαινε στα γηπεδα με τα εγγονια της, μαγειρευε φαγηταρες για ολους, και ειχε και φοβερο χιουμορ. Η πεθερα μου ειναι χρυση γυναικα. Κανει το καλυτερο παστιτσιο εβερ και οποτε φτιαχνει για κεινους μας φτιαχνει κ μας ενα ταψι.ειναι διακριτικη, μενουμε 2 τετραγωνα αποσταση και μου λεει πως αν θελω βοηθεια μετα με το παιδι θα σταματησει τη δουλεια αν χρειαστει. Αλλα ρε κοριτσια οσο κ αν την αγαπαω το να την πω μαμα δεν παιζει. Η μαμα ειναι μια και μοναδικη για μενα και η λεξη αυτη πρεπει να λεγεται σε ενα και μοναδικο ατομο. Και δεν μου βγαινει να την πω μητερα η μαμα. Παραμενω στο κυρια ταδε. Ισως με το παιδι βρω ενα παρατσουκλι να την λεω, γιατι δεν της αρεσει να την λεω κυρια ταδε κ κεινης. Μου λεει ειμαστε μια οικογενεια και για μενα εισαι κ συ παιδι μου. Δεν ξερω εσεις πως τις αποκαλειτε αλλα αυτο το "μαμα" στην πεθερα ποτε δεν μου εκατσε και ουτε προκειται. Εχω ενα κολλημα με αυτο. 

Κι εγώ δεν θα τους πω ποτέ μητέρα-πατερα. Μητέρα και πατερα εχω. Τους αποκαλώ με τα μικρά τους ονόματα. Και ο αντρας μου το ίδιο τους γονείς μου. Χωρίς κος η κα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μενει μαζι σας η πεθερα σου Palmoira?

Παντως ρε κοριτσια πολυ εκνευριζομαι με αυτα τα συμπλεγματα μανας-γιου. Εγω δεν εχω πεθερα, αλλα εχω ακουσει απειρα τρελα πραγματα και απορω πραγματικα. Οι μαναδες κολλημενες με τους γιους,να ζηλευουν και να ανταγωνιζονται τις νυφες. Γυναικες που δεν ειναι καλυμενες απο τους συζυγους και κολλανε με τους γιους.Τραγικα συμπλεγματα.Οι ψυχολογοι να σκιζουν τα πτυχια τους δηλαδη

Το καλυτερο συμπλεγμα εχει τυχει στην κολλητη μου. Μονο ενα θα σου πω. 26 εκεινη τοτε, 26 εκεινος ειχαν παει στο αεροδρομιο να παραλαβουν την μανα του που ειχε ερθει να δει τον γιοκα της και μπουουμ! Μανα κ γιος χαιρετηθηκανε, με φιλι στο στομα!! Οσες τρωτε βραδινο ακομα (αν κ αργα θα σας μαλωσω) με συγχωρειτε, οσες προσπαθειτε να χωνεψετε ελπιζω να το κανατε ηδη πριν σας βγει, και για τις υπολοιπες καλησπερα κ καλη βραδιά. Χαχαχαχα. Εννοειται μετα απο αυτο η δικια μου την κοπανησε, οπου φυγει φυγει.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...