Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια είμαι νοσοκομείο..Μ κάναν ΕισΑγωγή.ήρθα για υπέρηχο Κ έμεινα.. προληπτικά. Μ έβαλαν φλέβα Κ πονάει απίστευτα....το μωρό Καλά..δε πρόλαβα να διαβάσω άλλες πεθεροπληκτες...Θ σας κρατώ ενημερες!

Αφου ειναι καλα το μωρακι μην φοβασαι τπτ κοριτσι μου. Ολα θα πανε καλα. Απλα θα θελουν να σε κρατησουν λογω αιμορραγιας. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Έκανα αμνιοπαρακεντηση στην εβδομάδα που  είσαι τώρα και έμαθα νωρίς νωρίς... Έχω ένα κι ένα, διχοριακα διαμνιακα!!! 

Τελεια εμας μαλλον κοριτσακια αλλα δεν ειμαστε σιγουροι ακομα κ μενα σε ξεχωριστο σακο εμεις απο εξωσωματικη 

@oneira_glyka υπομονη κοριτσακι μου ολα να πανε καλα αφου ειναι καλα το μωρο ολα οκ σου ειπαν απο τι ειναι η αιμοραγια?

@Smile89 ανελαβε το μεσα κ εγω


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια είμαι νοσοκομείο..Μ κάναν ΕισΑγωγή.ήρθα για υπέρηχο Κ έμεινα.. προληπτικά. Μ έβαλαν φλέβα Κ πονάει απίστευτα....το μωρό Καλά..δε πρόλαβα να διαβάσω άλλες πεθεροπληκτες...Θ σας κρατώ ενημερες!

Γιατί σε κρατησαν τι έγινε? 

Υπομονή αγαπη ολα θα πανε καλα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Smile89 είπε:

Πείτε οποτε ΠΗΤ, φύλο κι αν τυχόν δίδυμα και σιγα σιγα θα το διαμορφώνω!!! ;)

Εμας που ειδαμε φως κ μπηκαμε κ ειμαστε απο δεκεμβρη, μας θετε μας θετε??? :oops:

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν τα έχω υπολογίσει καλά (που δε νομίζω να πέφτω ιδιαίτερα έξω) θα έχω ΠΗΤ 8/5. Σίγουρα θα ξέρω τη Δευτέρα που έχω ραντεβού. Όμως (!) επειδή θα είναι προγραμματισμένη καισαρική με βλέπω για 29-30/Απριλίου σύμφωνα με την 1η εγκυμοσύνη πάντα έτσι.. Μπορεί αυτό να μη θέλει να βγει λίγο νωρίτερα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Elfer είπε:

Εγώ αν τα έχω υπολογίσει καλά (που δε νομίζω να πέφτω ιδιαίτερα έξω) θα έχω ΠΗΤ 8/5. Σίγουρα θα ξέρω τη Δευτέρα που έχω ραντεβού. Όμως (!) επειδή θα είναι προγραμματισμένη καισαρική με βλέπω για 29-30/Απριλίου σύμφωνα με την 1η εγκυμοσύνη πάντα έτσι.. Μπορεί αυτό να μη θέλει να βγει λίγο νωρίτερα..

Οποτε κραταμε το 08/05 προς το παρόν εεεε αν αλλαζει η πητ θα το λέμε η οταν μαθαίνουμε φυλο!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Vasoth. είπε:

Τελεια εμας μαλλον κοριτσακια αλλα δεν ειμαστε σιγουροι ακομα κ μενα σε ξεχωριστο σακο εμεις απο εξωσωματικη 

@oneira_glyka υπομονη κοριτσακι μου ολα να πανε καλα αφου ειναι καλα το μωρο ολα οκ σου ειπαν απο τι ειναι η αιμοραγια?

@Smile89 ανελαβε το μεσα κ εγω

Αχ ωραία με το καλο κοριτσι μου χαίρομαι που βρήκα κι άλλη διδυμομανουλα να μοιραζόμαστε εμπειρίες!!! Εμείς φυσιολογικά τα συλλαβαμε!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ ωραία με το καλο κοριτσι μου χαίρομαι που βρήκα κι άλλη διδυμομανουλα να μοιραζόμαστε εμπειρίες!!! Εμείς φυσιολογικά τα συλλαβαμε!!! 

Εχουμε κ αλλη μανουλα με διδυμα οποτε ειμαστε τρεις προς το παρων με το καλο κ εσυ!! Να σε ρωτησω σε ποια εβδομάδα τα ακουσες?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Εχουμε κ αλλη μανουλα με διδυμα οποτε ειμαστε τρεις προς το παρων με το καλο κ εσυ!! Να σε ρωτησω σε ποια εβδομάδα τα ακουσες?

Ααα τέλεια!!! Τα ακούσαμε 7εβδομαδων και κάτι και ήταν από την πρώτη στιγμή ξεκάθαρο ότι είναι δύο... Η γιατρός μου μου ειπε ότι πολύ σπάνια φαίνεται από τόσο νωρίς... 

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

Εννοείται!!!!!! 

Εγω και η @nanoula90 σας ήρθαμε από τις μανούλες Δεκεμβρίου αλλά είμαστε καλά κορίτσια να μας αγαπάτε!!! Λοιπόν φίλη @Smile89 έχω αγορακι+κοριτσάκι και πητ 26/12 αλλά ούτε καν θα φτάσω τόσο εννοείται!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Ααα τέλεια!!! Τα ακούσαμε 7εβδομαδων και κάτι και ήταν από την πρώτη στιγμή ξεκάθαρο ότι είναι δύο... Η γιατρός μου μου ειπε ότι πολύ σπάνια φαίνεται από τόσο νωρίς... 

Κ εμας φανηκε κατευθιαν.εννοουσα σε ποια εβδομάδα τα ενιωσες?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ααα τέλεια!!! Τα ακούσαμε 7εβδομαδων και κάτι και ήταν από την πρώτη στιγμή ξεκάθαρο ότι είναι δύο... Η γιατρός μου μου ειπε ότι πολύ σπάνια φαίνεται από τόσο νωρίς... 

Εγω και η @nanoula90 σας ήρθαμε από τις μανούλες Δεκεμβρίου αλλά είμαστε καλά κορίτσια να μας αγαπάτε!!! Λοιπόν φίλη @Smile89 έχω αγορακι+κοριτσάκι και πητ 26/12 αλλά ούτε καν θα φτάσω τόσο εννοείται!!! 

Σας αγαπαμε καλεεε!!! Εχω ξεκινήσει την διαμορφωση του πινακακιου απλα δεν εχω πολλες απαντησεις ακομη για να το δημοσιευσω. Χεχε να μας αγαπατε κι εσεις ειμεθα καλα κοριτσα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...