Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

      Εμένα 13 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορα και σε όλα τα κορίτσια που ήμασταν ταυτόχρονα τόσο μας είπαν … 

      1 minute ago, Fay_ said:

      Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

      να είσαι ψύχραιμη δεν είναι κάτι … Εμένα όταν μ συνέβη είχα πάει στο νοσοκομείο καθώς ήταν απόγευμα και δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Εμένα ούτε πόδια.ασε λέει δεν μπορεί δεν νιώθει Καλά.

Και εν τω μεταξύ η μαμα μου είναι εκτός. Ευτυχώς θα έρθει στην πολη μας για αλλαγή χρόνιας οποτε θα την  βαλω να με περιποιηθει θα μείνει εκτός έως 06/01 Εεε μέχρι 14/01 είμαι γω!! Κυρία θα παω!!! Χαχαχα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Και εν τω μεταξύ η μαμα μου είναι εκτός. Ευτυχώς θα έρθει στην πολη μας για αλλαγή χρόνιας οποτε θα την  βαλω να με περιποιηθει θα μείνει εκτός έως 06/01 Εεε μέχρι 14/01 είμαι γω!! Κυρία θα παω!!! Χαχαχα Χαχαχα 

15/12 Εγώ.ενα μήνα ακριβώς.τπν άλλο μήνα που θα κατέβω Αθήνα θα χω την Αδερφουλα να με.περιποιηθεί δεν γίνεται αλλιώς.ανυπομονω Χριστούγεννα με τον μπεμπακο αγκαλιά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Αχ..από πείσμα άλλο τπτ..να σας πω..Εγώ φοβάμαι κιόλας λόγω γειτόνων..Π λέτε μια μέρα πριν κάνα τρίμηνο ο μεγάλος φώναζε Κ έκλαιγε σε απελπιστικό βαθμό..ώσπου ήρθαμε Κ κλαταραμε με τ σύζυγο Κ του φώναξε Ν μη τσιρίζει Κ Ν μιλήσει(Γτ έλεγε λέξεις Αλλά από ζήλια τις έκοψε,μετά το καταλάβαμε) Ε μετά από μισή ώρα τον παίρνει για ν ξεσκασει ο μικρός Κ πάνε για ψώνια..δε πρόλαβαινει Ν κατέβει τον πιάνει η από κάτω Κ Τον στολίζει..Δεν ντρέπεσαι μιλάς έτσι στο βρέφος,εσύ γκαριζεις,δε το λυπάσαι,εχω καλέσει τη πρόνοια Γτ δεν το συμπεριφερεστε σωστά, Κ σε ηχογραφώ τόσο καιρό ανόητε..κλπ λοιπά..Τ πήρε ο σύζυγός(εντωμεταξύ μας είχε κάνει άπειρες παρατηρήσεις για φασαρία.Την ενοχλούσε απίστευτα Γτ ήταν ζωηρός,ξυπνούσε το βραδυ τσιριζε Κ χτυπουσε το κρεβατι στο πάτωμα.Μέχρι Ν σηκωθούμε Ν Τ σταματησουμε λογικά τους ξυπνούσε..Κ με τάπες Κ χαλί κάτω από το κρεβάτι Τ..) ένα μεσημέρι τσιριξε από κάτω το μωρό σ κλαίει δεν τον ακούς?εντωμεταξύ προσπαθούσα σύμφωνα με το βιβλίο κοιμήσου παιδί μ Ν το μάθω Ν κοιμάται..Οπότε περιελάμβανε κλάμα..Όπως Μ είπε Κ η παιδίατρος Έτσι θέλει..Αλλά το ευρύτερο γειτονικό περιβάλλον(Γτ είναι γειτόνισσα Κ η παιδίατρος) ξέρω Μ λέει..με λίγα λόγια ζήσαμε σκηνές απείρου κάλους.. τρέχαμε στις αστυνομιες..έλεγε ότι την έβρισε Κ τηνγω απείλησε ο άντρας Μ..Κ Πως ότι έκανε το έκανε Γτ λυπάται το μωρο. Γτ δεν το συμπεριφερόμαστε καλά..Κ  χτυπιοταν Πως δεν την ενοχλει που φωνάζει Κ κάνει φασαρία.κ την επόμενη μέρα μας λέει ο άντρας της..ντάξει..Κ σεις λίγο με το παιδί καντε κάτι Π κλαίει..Έχω γυναίκα Κ δύο έφηβες.Κάντε κάτι..Κ Πως την πειράζει η φασαρία Π κανει το παιδί.Κ δεν αντέχει άλλο...δλδ ούτε Ν συνεννοηθούν....

Κ φυσικά κάνει γλυκές σε οοολα Τ παιδιά της γειτονιάς σε υπερθετικό βαθμό πλέον.. λες κ Θ Μας κοστίσει Π Δεν Θ Μας μιλήσει. Είναι απίστευτη..Γενικά όμως πριν μιλήσουμε με δικηγόρο λίγο φοβηθήκαμε Γτ δε ξέρεις από Π Θ Σ ρθει αν μπλέξεις με τρελό..Γτ χαπακωνεται κιόλας..

 

Ουφ τα είπα..σορρυ για την ιστορία της ζωής μας!

Το καλύτερο που έχετε να κανετε ειναι να την αγνοείται. Αν έρθει η αστυνομία για διαταραξη θα σας κανει απλές συστασεις διότι ειναι αναγκασμένη. Όπου συστασεις για τέτοιες περιπτώσεις γίνονται μεσημβρινές καο νυχτερινές ώρες, ειναι συγκεκριμένες την χειμερινή περίοδο και συγκεκριμένες την θερινή. Την επόμενη Φορα που θα σου πει θα καλέσω την προνοια τοτε πειτε της πώς θα τις κανετε μήνυση για ψευδή καταμήνυση και οτι επειδή η έκθεση της κοινωνικής λειτουργου θα ναι υπέρ σας θα την πατε στα δικαστήρια για αποζημίωση. Κι αν τυχόν και ειναι τρελή τοτε ας την μαζέψουν ο αντρας και οι κόρες Υπαρχουν ωραιοτατες διαδικασίες για ακούσια νοσηλεία αιντεεε με τον καθε μπανταβο!!! 

Just now, loyloy είπε:

15/12 Εγώ.ενα μήνα ακριβώς.τπν άλλο μήνα που θα κατέβω Αθήνα θα χω την Αδερφουλα να με.περιποιηθεί δεν γίνεται αλλιώς.ανυπομονω Χριστούγεννα με τον μπεμπακο αγκαλιά!!!!!!

Χαχαχα ναι εγώ θα μαι μπαλονακι!!! Αν είναι αγορακι εμείς θα τον πουμε Χρηστο!!! Ασχετο!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Αχ..από πείσμα άλλο τπτ..να σας πω..Εγώ φοβάμαι κιόλας λόγω γειτόνων..Π λέτε μια μέρα πριν κάνα τρίμηνο ο μεγάλος φώναζε Κ έκλαιγε σε απελπιστικό βαθμό..ώσπου ήρθαμε Κ κλαταραμε με τ σύζυγο Κ του φώναξε Ν μη τσιρίζει Κ Ν μιλήσει(Γτ έλεγε λέξεις Αλλά από ζήλια τις έκοψε,μετά το καταλάβαμε) Ε μετά από μισή ώρα τον παίρνει για ν ξεσκασει ο μικρός Κ πάνε για ψώνια..δε πρόλαβαινει Ν κατέβει τον πιάνει η από κάτω Κ Τον στολίζει..Δεν ντρέπεσαι μιλάς έτσι στο βρέφος,εσύ γκαριζεις,δε το λυπάσαι,εχω καλέσει τη πρόνοια Γτ δεν το συμπεριφερεστε σωστά, Κ σε ηχογραφώ τόσο καιρό ανόητε..κλπ λοιπά..Τ πήρε ο σύζυγός(εντωμεταξύ μας είχε κάνει άπειρες παρατηρήσεις για φασαρία.Την ενοχλούσε απίστευτα Γτ ήταν ζωηρός,ξυπνούσε το βραδυ τσιριζε Κ χτυπουσε το κρεβατι στο πάτωμα.Μέχρι Ν σηκωθούμε Ν Τ σταματησουμε λογικά τους ξυπνούσε..Κ με τάπες Κ χαλί κάτω από το κρεβάτι Τ..) ένα μεσημέρι τσιριξε από κάτω το μωρό σ κλαίει δεν τον ακούς?εντωμεταξύ προσπαθούσα σύμφωνα με το βιβλίο κοιμήσου παιδί μ Ν το μάθω Ν κοιμάται..Οπότε περιελάμβανε κλάμα..Όπως Μ είπε Κ η παιδίατρος Έτσι θέλει..Αλλά το ευρύτερο γειτονικό περιβάλλον(Γτ είναι γειτόνισσα Κ η παιδίατρος) ξέρω Μ λέει..με λίγα λόγια ζήσαμε σκηνές απείρου κάλους.. τρέχαμε στις αστυνομιες..έλεγε ότι την έβρισε Κ τηνγω απείλησε ο άντρας Μ..Κ Πως ότι έκανε το έκανε Γτ λυπάται το μωρο. Γτ δεν το συμπεριφερόμαστε καλά..Κ  χτυπιοταν Πως δεν την ενοχλει που φωνάζει Κ κάνει φασαρία.κ την επόμενη μέρα μας λέει ο άντρας της..ντάξει..Κ σεις λίγο με το παιδί καντε κάτι Π κλαίει..Έχω γυναίκα Κ δύο έφηβες.Κάντε κάτι..Κ Πως την πειράζει η φασαρία Π κανει το παιδί.Κ δεν αντέχει άλλο...δλδ ούτε Ν συνεννοηθούν....

Κ φυσικά κάνει γλυκές σε οοολα Τ παιδιά της γειτονιάς σε υπερθετικό βαθμό πλέον.. λες κ Θ Μας κοστίσει Π Δεν Θ Μας μιλήσει. Είναι απίστευτη..Γενικά όμως πριν μιλήσουμε με δικηγόρο λίγο φοβηθήκαμε Γτ δε ξέρεις από Π Θ Σ ρθει αν μπλέξεις με τρελό..Γτ χαπακωνεται κιόλας..

 

Ουφ τα είπα..σορρυ για την ιστορία της ζωής μας!

Πλάκα κάνεις...τι να πω κυκλοφορεί πολύ τρέλα! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Αχ..από πείσμα άλλο τπτ..να σας πω..Εγώ φοβάμαι κιόλας λόγω γειτόνων..Π λέτε μια μέρα πριν κάνα τρίμηνο ο μεγάλος φώναζε Κ έκλαιγε σε απελπιστικό βαθμό..ώσπου ήρθαμε Κ κλαταραμε με τ σύζυγο Κ του φώναξε Ν μη τσιρίζει Κ Ν μιλήσει(Γτ έλεγε λέξεις Αλλά από ζήλια τις έκοψε,μετά το καταλάβαμε) Ε μετά από μισή ώρα τον παίρνει για ν ξεσκασει ο μικρός Κ πάνε για ψώνια..δε πρόλαβαινει Ν κατέβει τον πιάνει η από κάτω Κ Τον στολίζει..Δεν ντρέπεσαι μιλάς έτσι στο βρέφος,εσύ γκαριζεις,δε το λυπάσαι,εχω καλέσει τη πρόνοια Γτ δεν το συμπεριφερεστε σωστά, Κ σε ηχογραφώ τόσο καιρό ανόητε..κλπ λοιπά..Τ πήρε ο σύζυγός(εντωμεταξύ μας είχε κάνει άπειρες παρατηρήσεις για φασαρία.Την ενοχλούσε απίστευτα Γτ ήταν ζωηρός,ξυπνούσε το βραδυ τσιριζε Κ χτυπουσε το κρεβατι στο πάτωμα.Μέχρι Ν σηκωθούμε Ν Τ σταματησουμε λογικά τους ξυπνούσε..Κ με τάπες Κ χαλί κάτω από το κρεβάτι Τ..) ένα μεσημέρι τσιριξε από κάτω το μωρό σ κλαίει δεν τον ακούς?εντωμεταξύ προσπαθούσα σύμφωνα με το βιβλίο κοιμήσου παιδί μ Ν το μάθω Ν κοιμάται..Οπότε περιελάμβανε κλάμα..Όπως Μ είπε Κ η παιδίατρος Έτσι θέλει..Αλλά το ευρύτερο γειτονικό περιβάλλον(Γτ είναι γειτόνισσα Κ η παιδίατρος) ξέρω Μ λέει..με λίγα λόγια ζήσαμε σκηνές απείρου κάλους.. τρέχαμε στις αστυνομιες..έλεγε ότι την έβρισε Κ τηνγω απείλησε ο άντρας Μ..Κ Πως ότι έκανε το έκανε Γτ λυπάται το μωρο. Γτ δεν το συμπεριφερόμαστε καλά..Κ  χτυπιοταν Πως δεν την ενοχλει που φωνάζει Κ κάνει φασαρία.κ την επόμενη μέρα μας λέει ο άντρας της..ντάξει..Κ σεις λίγο με το παιδί καντε κάτι Π κλαίει..Έχω γυναίκα Κ δύο έφηβες.Κάντε κάτι..Κ Πως την πειράζει η φασαρία Π κανει το παιδί.Κ δεν αντέχει άλλο...δλδ ούτε Ν συνεννοηθούν....

Κ φυσικά κάνει γλυκές σε οοολα Τ παιδιά της γειτονιάς σε υπερθετικό βαθμό πλέον.. λες κ Θ Μας κοστίσει Π Δεν Θ Μας μιλήσει. Είναι απίστευτη..Γενικά όμως πριν μιλήσουμε με δικηγόρο λίγο φοβηθήκαμε Γτ δε ξέρεις από Π Θ Σ ρθει αν μπλέξεις με τρελό..Γτ χαπακωνεται κιόλας..

 

Ουφ τα είπα..σορρυ για την ιστορία της ζωής μας!

Καλη μου ας λενε οτι θελουν. Σιγουρα δεν ειστε γονεις που παραμελουν τα παιδια τους κ τα αφηνουν να γκαριζουν γιατι αδιαφορουν. Για μενα μη δινεις σημασια. Γραφτους. Κ αυτο επειδη υπηρξα τετοιο παιδι, που η απο κατω μας εβριζε εμενα κ τον αδερφο μου μεχρι τα 13 μας, γιατι παιζαμε κ καναμε φασαρια. Θυμαμαι με ελεγε μπασταρδη, και τον αδερφο μου κωλόπαιδο και αλήτη. Και εκεινη ηταν μαλιστα γιαγια και ζουσε στο σπιτι της κορης της και του γαμπρου της με το παιδι τους. Μια μερα που μας εβριζε ενω βγαιναμε απ την πολυκατοικια για να παμε εξω να παιξουμε, βγηκε κ ο γαμπρος της και μας εβριζε κ αυτος. Εγω ημουν γυρω στα 10 κ ο αδερφος μου 8. Ελεγε μακαρι να ψοφησουμε για να ησυχασουν. Ο πατερας μου το ακουσε κ του πε να μην μας ξαναπιασει στο στομα του κ τοτε εκεινος ανεβηκε πανω και τον επιασε απ το λαιμο. Εχουμε ζησει φοβερες στιγμες με πολυ χυδαιο βρισιμο απο αυτους τους γειτονες γιατι απλα ημασταν παιδια και μπορει να τους ενοχλουσαμε. Τελικα επειδη ειχαν δημιουργησει πολλα θεματα κ δεν πληρωνανε κοινοχρηστα, τους εδιωξαν οταν εμεις ημασταν 13. Επειδη δεν ξερεις τι τρελα κουβαλαει ο καθενας μην ασχολεισαι. Δεν αξιζει κοριτσι μου και δεν βγαζεις ακρη με τετοιου ειδους ανθρωπους. Δεν εχουν κοινη λογικη για να μπορεσεις να κανεις κατι.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω περάσει το αλλο το θεϊκό.ξαναδινα πανελλήνιες και τα πρωινά έκανα ιδιαίτερα.η πεθερά του απο πανω χωρίς να μας ρωτήσει Όταν περίμενε κάποια μεταφορική γράμμα κάτι ειχε ζητήσει να χτυπάνε στο δικό μου κουδούνι για να μην τη ξυπνάνε.τωρα Εγώ να χω μάθημα και να χω τις βλακείες της απο πανω.εγινε 2 με 3 φορές.μετα μου χτύπαγαν και δεν άνοιγα και ηρθε και μου την είπε κιόλας γτ περίμενε κάποιο δεμα.ανελαβε ο μπαμπάς μου και ο γαμπρός της και Όταν της έλεγε να μη ξανασυμβεί γτ η κοπέλα διαβάζει και δεν είναι δουλειά μου  έλεγε να με διαβάσουν στο κεφάλι όπως κάνουν στους πεθαμένους.

Από κει και πέρα καταλαβαίνετε τι τρέλα υπάρχει. @oneira_glyka παιξτο τρελιτσα και γραψτους.και το παιδάκι σου αν καν ει φασαρία ας κάνει.παιδι είναι δεν ξέρει από ωράρια και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

ΑΑααα είναι η δική μας γειτόνισσα παλαβή Αλλά βλέπω υπάρχουν Κ χειρότερα! Άκου Ν σε διαβάσουν.. Καλά Θ την είχε θάψει ο άντρας Μ..εντωμεταξύ δεν σεβαστηκε ούτε ότι κρατούσε το μωρό Κ τ έλεγε μπροστά του, ούτε ότι είχαμε νεογέννητο Γτ ήταν έξι μηνών ο μικρός, Κ τσιρίζε..Κ το μωρό φοβήθηκε Γτ έβλεπε Κ Τον άντρα Μ που της τα χωνε..Κ για ν μη τη βαρέσει χτυπουσε Τ κάγκελα Ν μπορέσει Ν εκτονωθεί.Ξ τον έλεγε ελα βαρα με..

Εντωμεταξύ τη προηγούμενη μέρα Μ έπεσε από το μπλέντερ όλη η κρεατοσουπα Κ επειδή επικράτουσε πανικός Κ κλαιγανε αγχωθηκα..Κ λέω στο χυμένο πλέον πολτό του μωρού..μάλ...ενο... Κ με άκουσε λογικά Γτ πετάγεται Κ Μ λέει...σε άκουσα Κ σένα Πως το αποκαλεσες χθες το μωρο.. εντωμεταξύ ούτε σκάσε δε τα έχω πει πότε..Μπορεί Ν φωνάζω Αλλά πότε Μ δεν τα έβρισα όσο Κ αν με έφερναν στα όρια Μ..τι Ν πεις..Αλλά χωρίς Ν ξέρει έβγαλε Κ συμπέρασμα ότι το έβρισα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , oneira_glyka είπε:

ΑΑααα είναι η δική μας γειτόνισσα παλαβή Αλλά βλέπω υπάρχουν Κ χειρότερα! Άκου Ν σε διαβάσουν.. Καλά Θ την είχε θάψει ο άντρας Μ..εντωμεταξύ δεν σεβαστηκε ούτε ότι κρατούσε το μωρό Κ τ έλεγε μπροστά του, ούτε ότι είχαμε νεογέννητο Γτ ήταν έξι μηνών ο μικρός, Κ τσιρίζε..Κ το μωρό φοβήθηκε Γτ έβλεπε Κ Τον άντρα Μ που της τα χωνε..Κ για ν μη τη βαρέσει χτυπουσε Τ κάγκελα Ν μπορέσει Ν εκτονωθεί.Ξ τον έλεγε ελα βαρα με..

Εντωμεταξύ τη προηγούμενη μέρα Μ έπεσε από το μπλέντερ όλη η κρεατοσουπα Κ επειδή επικράτουσε πανικός Κ κλαιγανε αγχωθηκα..Κ λέω στο χυμένο πλέον πολτό του μωρού..μάλ...ενο... Κ με άκουσε λογικά Γτ πετάγεται Κ Μ λέει...σε άκουσα Κ σένα Πως το αποκαλεσες χθες το μωρο.. εντωμεταξύ ούτε σκάσε δε τα έχω πει πότε..Μπορεί Ν φωνάζω Αλλά πότε Μ δεν τα έβρισα όσο Κ αν με έφερναν στα όρια Μ..τι Ν πεις..Αλλά χωρίς Ν ξέρει έβγαλε Κ συμπέρασμα ότι το έβρισα...

Νομίζω δεν έχει με τι να ασχοληθεί. Αν είναι δυνατόν. Δεν μπορείτε να μιλήσετε μες στο σπίτι σας.ελεος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , oneira_glyka είπε:

ΑΑααα είναι η δική μας γειτόνισσα παλαβή Αλλά βλέπω υπάρχουν Κ χειρότερα! Άκου Ν σε διαβάσουν.. Καλά Θ την είχε θάψει ο άντρας Μ..εντωμεταξύ δεν σεβαστηκε ούτε ότι κρατούσε το μωρό Κ τ έλεγε μπροστά του, ούτε ότι είχαμε νεογέννητο Γτ ήταν έξι μηνών ο μικρός, Κ τσιρίζε..Κ το μωρό φοβήθηκε Γτ έβλεπε Κ Τον άντρα Μ που της τα χωνε..Κ για ν μη τη βαρέσει χτυπουσε Τ κάγκελα Ν μπορέσει Ν εκτονωθεί.Ξ τον έλεγε ελα βαρα με..

Εντωμεταξύ τη προηγούμενη μέρα Μ έπεσε από το μπλέντερ όλη η κρεατοσουπα Κ επειδή επικράτουσε πανικός Κ κλαιγανε αγχωθηκα..Κ λέω στο χυμένο πλέον πολτό του μωρού..μάλ...ενο... Κ με άκουσε λογικά Γτ πετάγεται Κ Μ λέει...σε άκουσα Κ σένα Πως το αποκαλεσες χθες το μωρο.. εντωμεταξύ ούτε σκάσε δε τα έχω πει πότε..Μπορεί Ν φωνάζω Αλλά πότε Μ δεν τα έβρισα όσο Κ αν με έφερναν στα όρια Μ..τι Ν πεις..Αλλά χωρίς Ν ξέρει έβγαλε Κ συμπέρασμα ότι το έβρισα...

Εν τω μεταξυ πως γινεται κ τα ακουει ολα κ δεν της ξεφευγει τπτ? Το βιονικο αυτι εχει?? Πωπω.. θα ναι καμια απ αυτες που βλεπουν απο το ματακι της πορτας κ κολλανε και το αυτι να δουν τι κανουν οι γειτονες και γυρνωντας ο αντρας της σπιτι να αρχιναει. Ξερεις τι κανουνε οι απο πανω?? Για αυτο κοπελα μου αστην την τρελοκαμπερω και παιξτο τρελιτσα. Σιγα που θα δωσετε κ λογαριασμο κιολας.

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια ειναι καμια ξυπνια? Αϋπνίες έχω σημερα :-P 

Να σας ρωτησω.. Έκλεισα τη 15 εβδομαδα σημερα κ προς το παρόν δεν εχω παρει καθολου βαρος. Ειμαι κολλημενη 51.5

Ειναι ανησυχητικό?  Τρωω κανονικα,απλα οχι μεγαλα γευματα λογω δυσπεψιας κ αναγουλας που ειχα. Εσεις ποτε ξεκινησατε να βαζετε κιλα? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσάκια ειναι καμια ξυπνια? Αϋπνίες έχω σημερα :-P 

Να σας ρωτησω.. Έκλεισα τη 15 εβδομαδα σημερα κ προς το παρόν δεν εχω παρει καθολου βαρος. Ειμαι κολλημενη 51.5

Ειναι ανησυχητικό?  Τρωω κανονικα,απλα οχι μεγαλα γευματα λογω δυσπεψιας κ αναγουλας που ειχα. Εσεις ποτε ξεκινησατε να βαζετε κιλα? 

Καλημέρα οχι δεν μου φαίνεται ανησυχητικό. Τυχερη!! Εγώ αμέσως εβαλα!! :sad:


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσάκια ειναι καμια ξυπνια? Αϋπνίες έχω σημερα :-P 

Να σας ρωτησω.. Έκλεισα τη 15 εβδομαδα σημερα κ προς το παρόν δεν εχω παρει καθολου βαρος. Ειμαι κολλημενη 51.5

Ειναι ανησυχητικό?  Τρωω κανονικα,απλα οχι μεγαλα γευματα λογω δυσπεψιας κ αναγουλας που ειχα. Εσεις ποτε ξεκινησατε να βαζετε κιλα? 

Μέχρι 14η Εγώ ούτε γραμμάρια παραπάνω.26η τώρα 9 κιλά έξτρα.ειναι μη σου ανοίξει η όρεξη.αν ανοίξει να τα αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσάκια ειναι καμια ξυπνια? Αϋπνίες έχω σημερα :-P 

Να σας ρωτησω.. Έκλεισα τη 15 εβδομαδα σημερα κ προς το παρόν δεν εχω παρει καθολου βαρος. Ειμαι κολλημενη 51.5

Ειναι ανησυχητικό?  Τρωω κανονικα,απλα οχι μεγαλα γευματα λογω δυσπεψιας κ αναγουλας που ειχα. Εσεις ποτε ξεκινησατε να βαζετε κιλα? 

Καλημερα μια χαρα εισαι μην ανυσηχεις εγω απο την 14 πηρα καποια μαζεμενα πριν κ εγω στο 51.5 ειχα κολλησει ειναι αναλογα τα σωματα

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα. @Nicol_ εισαι μια χαρα κ καθολου να μην ανησυχεις. Απο τον 5ο και μετα θα σου κανουν μια χαρα ποδαρικο. Καπου εκει και εμας μας ανοιξε η ορεξη που συζηταμε με τις μανουλες Δεκεμβριου. Εγω δεν εχω σταματημό. Θελω να φαω τα παντα, πριν τελειωσω το φαγητο μου σκεφτομαι τι θα φαω μετα. Τρελή ορεξη για τα παντα. Σαν μενομενος ταυρος νιωθω που μου κουνανε το κοκκινο πανί χαχαχα. Θελει πολληη εγκρατεια μετα ειναι δυσκολο. Στον 6ο που ειμαι τωρα εχω παρει 6.5 κιλα. 

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , loyloy είπε:

Μέχρι 14η Εγώ ούτε γραμμάρια παραπάνω.26η τώρα 9 κιλά έξτρα.ειναι μη σου ανοίξει η όρεξη.αν ανοίξει να τα αποτελέσματα.

Η 14 η τελικα μας την κανει τη ζημια χαχαχα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...