Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, palmoira είπε:

 

Και εγώ Τετάρτη κοριτσια! Πονάκια έχω και εγώ Νικολ αλλά δεν είναι κάτι που με ανησυχεί έχω και τσιμπηματάκια λιγότερο βέβαια. Ευτυχως με τις αναγούλες είμαι πολύ πολύ καλύτερα! Εμένα με έχει πιάσει τρελή συχνοουρία...

και εγώ έχω τσιμπηματάκια που και που, αλλά γενικά από συμπτώματα όχι κάτι ιδιαίτερο, αντε να περάσουν οι μέρες!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Χαχαχαχα,  ακριβώς το αντίθετο, εγώ μεγάλωσα Τρίπολη και ο άντρας μου είναι από Αθήνα,οπότε μένω Αθήνα.

Αλλά μένουν οι γονείς μου κάτω οπότε έρχομαι συχνά.

Ελπίζω να την παλεύεις με τον καιρό εκεί κάτω..

Μεσα τριπολη??? Για πες εσυ πητ!!! Κοριτσακι?? Αγορακι??? 

πρίν από 2 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Γραψατε απειρα κ δεν μπορω να τα σχολιασω ολα :oops:

@oneira_glyka με το καλο γρηγορα στο σπιτακι σας, πολυ χαρηκα που ειστε καλα μαμα κ μπεμπε!

Πηγα κατα τις 10 παρα στο Λιντλ  για τα κολαν που λεγαμε...σαν τις ακριδες ειχαν πεσει πανω τους, απο τι ωρα πανε; Ευτυχως προλαβα τα δυο τελευταια μιντιουμ.

Βαλτε με κ εμενα στο πινακακι αμα θελετε. 13/3 κοριτσακι!

Ωχ ναι ρε τα κολαν!!!!! Θα παω μετα!!!!. Χαχαχα Χαχαχα εννοείται κοριτσι μου!! 

                ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019!!!! 

1. loyloy 
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris 
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90 
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89 
    14/01/2019

5. Nicol_    
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ 

6. oneira_glyka  
    03/03/2019

7. palmoira  
    04/03/2019

8. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

9. Elfer       
    08/05/2019


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Μεσα τριπολη??? Για πες εσυ πητ!!! Κοριτσακι?? Αγορακι??? 

Ωχ ναι ρε τα κολαν!!!!! Θα παω μετα!!!!. Χαχαχα Χαχαχα εννοείται κοριτσι μου!! 

Ναι μέσα!

Εγώ λογικά 16/4 , δε ξέρω φύλλο είναι πολύ νωρίς είμαι σχεδόν 9 εβδομάδων.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 προλαβαινεις δεν προλαβαινεις...!

Οσο για πονακια γενικα δεν εχω εκτος αμα κουραστω κ τοτε καθομαι στα αυγα μου, πινω κ νερακι κ περνανε! Αν κ κανα δυο μερες ειχα σαν ελαφριους πονους περιοδου κ ψιλοαγχωθηκα αλλα κρατησαν λιγο.

Αυτες οι Braxton-Hicks πως να ειναι οταν τις νιωθεις?


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Γραψατε απειρα κ δεν μπορω να τα σχολιασω ολα :oops:

@oneira_glyka με το καλο γρηγορα στο σπιτακι σας, πολυ χαρηκα που ειστε καλα μαμα κ μπεμπε!

Πηγα κατα τις 10 παρα στο Λιντλ  για τα κολαν που λεγαμε...σαν τις ακριδες ειχαν πεσει πανω τους, απο τι ωρα πανε; Ευτυχως προλαβα τα δυο τελευταια μιντιουμ.

Βαλτε με κ εμενα στο πινακακι αμα θελετε. 13/3 κοριτσακι!

Το ειχα ξεχασει για τα κολαν θα στειλω καποιον κ αμα βρει τετοια ωρα εχει καλως

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, fairy-mary είπε:

Ναι μέσα!

Εγώ λογικά 16/4 , δε ξέρω φύλλο είναι πολύ νωρίς είμαι σχεδόν 9 εβδομάδων.

Σε βαζω πινακακι και οτι ειναι λες καο αλλαζουμε!!!. Αντε ρε??? Ναι την παλευω με τον καιρο, Μαρεσει ρε συ που το καλοκαιρι το βραδυ θες ζακετουλα και δεν σκας!! 

πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

@Smile89 προλαβαινεις δεν προλαβαινεις...!

Οσο για πονακια γενικα δεν εχω εκτος αμα κουραστω κ τοτε καθομαι στα αυγα μου, πινω κ νερακι κ περνανε! Αν κ κανα δυο μερες ειχα σαν ελαφριους πονους περιοδου κ ψιλοαγχωθηκα αλλα κρατησαν λιγο.

Αυτες οι Braxton-Hicks πως να ειναι οταν τις νιωθεις?

Ευτυχώς με τα μαξιλαρια δεν ειχαν παει και πολλες απο οσο εμαθα εκει πονταρω. Εχω κι εγω καμια φορα πονους περιοδου και τωρα που μιλαμε ας πούμε κι εχω τα νευρα μου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ευτυχώς με τα μαξιλαρια δεν ειχαν παει και πολλες απο οσο εμαθα εκει πονταρω. Εχω κι εγω καμια φορα πονους περιοδου και τωρα που μιλαμε ας πούμε κι εχω τα νευρα μου. 

Απο κλωτσιτσες πως τα παει το μπεμπε; Ανυπομονω να αρχισω να καταλαβαινω το δικο μου να ξεαγχωνομαι!

Το μαξιλαρι το προλαβα κ εγω, αυτο που δεν προλαβα ηταν οι μαξιλαροθηκες χαχχα μονο μια ειχε απομεινει.

Χαλαρωσε, βαθιες ανασες! Κριμα να χαλαει η ψυχολογια σου, σκεψου το μπεμπε.


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Σε βαζω πινακακι και οτι ειναι λες καο αλλαζουμε!!!. Αντε ρε??? Ναι την παλευω με τον καιρο, Μαρεσει ρε συ που το καλοκαιρι το βραδυ θες ζακετουλα και δεν σκας!! 

Ευτυχώς με τα μαξιλαρια δεν ειχαν παει και πολλες απο οσο εμαθα εκει πονταρω. Εχω κι εγω καμια φορα πονους περιοδου και τωρα που μιλαμε ας πούμε κι εχω τα νευρα μου. 

Η αλήθεια είναι ότι το βράδυ κοιμάσαι μια χαρά το καλοκαίρι στην Αθήνα βασανίζεσαι,αλλά γενικά αυτό με τη συνεχόμενη βροχή δε το χώνεψα ποτέ μου.

Εγώ είμαι του 86, λες να ήμουν συμμαθήτρια με τον άντρα σου;χαχα

Μπορεί πάντως φυσιογνωμικά να τον γνωρίζω, είναι μικρή η πόλη.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

                 ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019!!! 

1. loyloy 
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris 
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90 
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89 
    14/01/2019

5. Nicol_    
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ 

6. oneira_glyka  
    03/03/2019

7. palmoira  
    04/03/2019

8. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

9. fairy-mary
    16/04/2019

10. Elfer       
    08/05/2019

πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

Απο κλωτσιτσες πως τα παει το μπεμπε; Ανυπομονω να αρχισω να καταλαβαινω το δικο μου να ξεαγχωνομαι!

Το μαξιλαρι το προλαβα κ εγω, αυτο που δεν προλαβα ηταν οι μαξιλαροθηκες χαχχα μονο μια ειχε απομεινει.

Χαλαρωσε, βαθιες ανασες! Κριμα να χαλαει η ψυχολογια σου, σκεψου το μπεμπε.

Κλωτσαει μωρε ποτε πιο λιγο Ποτε πιο πολυ. Εχθες με ψιλοαγχωσε δεν το χα πολυ καταλαβει αλλα το βραδυ εδωσε ρεσιταλ. Ουτε απο την ωρα που ξύπνησα εχει δωσει σημαδι. Με αγχωνει το ατιμο. 

Just now, fairy-mary είπε:

Η αλήθεια είναι ότι το βράδυ κοιμάσαι μια χαρά το καλοκαίρι στην Αθήνα βασανίζεσαι,αλλά γενικά αυτό με τη συνεχόμενη βροχή δε το χώνεψα ποτέ μου.

Εγώ είμαι του 86, λες να ήμουν συμμαθήτρια με τον άντρα σου;χαχα

Μπορεί πάντως φυσιογνωμικά να τον γνωρίζω, είναι μικρή η πόλη.

 

Χαχαχα στανταρ ειναι του 87. Οποτε το βλεπω πολυ πιθανο. Κοιτα να δεις.... 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , palmoira είπε:

 

Και εγώ Τετάρτη κοριτσια! Πονάκια έχω και εγώ Νικολ αλλά δεν είναι κάτι που με ανησυχεί έχω και τσιμπηματάκια λιγότερο βέβαια. Ευτυχως με τις αναγούλες είμαι πολύ πολύ καλύτερα! Εμένα με έχει πιάσει τρελή συχνοουρία...

Και εγω με τις αναγουλες πολυ καλυτερα οπως επισης και η συχνοουρια ειναι καλυτερα.Το βραδυ σηκωνομαι λιγοτερες φορες.Απο τη μια χαιρομαι που μειωθηκαν τα συμπτωματα απο την αλλη αγχωνομαι οτι κατι δεν παει καλα..ο αντρας μου ολο γελαει.Γκρινιαζω οταν τα εχω και γκρινιαζω οταν δεν τα εχω :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Και εγω με τις αναγουλες πολυ καλυτερα οπως επισης και η συχνοουρια ειναι καλυτερα.Το βραδυ σηκωνομαι λιγοτερες φορες.Απο τη μια χαιρομαι που μειωθηκαν τα συμπτωματα απο την αλλη αγχωνομαι οτι κατι δεν παει καλα..ο αντρας μου ολο γελαει.Γκρινιαζω οταν τα εχω και γκρινιαζω οταν δεν τα εχω :-P

Αρα εισαι σε μια μονιμη κατασταση. Κομπλε!! Χαχαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Γραψατε απειρα κ δεν μπορω να τα σχολιασω ολα :oops:

@oneira_glyka με το καλο γρηγορα στο σπιτακι σας, πολυ χαρηκα που ειστε καλα μαμα κ μπεμπε!

Πηγα κατα τις 10 παρα στο Λιντλ  για τα κολαν που λεγαμε...σαν τις ακριδες ειχαν πεσει πανω τους, απο τι ωρα πανε; Ευτυχως προλαβα τα δυο τελευταια μιντιουμ.

Βαλτε με κ εμενα στο πινακακι αμα θελετε. 13/3 κοριτσακι!

Εγω δεν εκανα καν τον κοπο με τα λιντλ γιατι παιδια ειναι απιστευτο,στηνονται απο τις 8 εκει και δεν μενει τιποτα.Τα παιρνουν ολα.Δεν βαζουν και αυτοι περισσοτερα κομματια αφου βλεπουν οτι φευγουν. Θα παραγγειλω απο το ιντερνετ και τελος :)

Just now, Smile89 είπε:

Αρα εισαι σε μια μονιμη κατασταση. Κομπλε!! Χαχαχα 

με το αγχος και τη γκρινια ναι χαχαχα.Αλλα αυτο το απιστευτο που μου εκαναν οι ορμονες της εγκυμοσυνης ειναι οτι με ηρεμησαν.Το τελευταιο 2μηνο ειμαι ζεν δεν εχω καθολου νευρα.Ο αντρας μου την εχει καταβρει :-P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εγω δεν εκανα καν τον κοπο με τα λιντλ γιατι παιδια ειναι απιστευτο,στηνονται απο τις 8 εκει και δεν μενει τιποτα.Τα παιρνουν ολα.Δεν βαζουν και αυτοι περισσοτερα κομματια αφου βλεπουν οτι φευγουν. Θα παραγγειλω απο το ιντερνετ και τελος :)

Σωστο κι αυτο!!! 

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εγω δεν εκανα καν τον κοπο με τα λιντλ γιατι παιδια ειναι απιστευτο,στηνονται απο τις 8 εκει και δεν μενει τιποτα.Τα παιρνουν ολα.Δεν βαζουν και αυτοι περισσοτερα κομματια αφου βλεπουν οτι φευγουν. Θα παραγγειλω απο το ιντερνετ και τελος :)

με το αγχος και τη γκρινια ναι χαχαχα.Αλλα αυτο το απιστευτο που μου εκαναν οι ορμονες της εγκυμοσυνης ειναι οτι με ηρεμησαν.Το τελευταιο 2μηνο ειμαι ζεν δεν εχω καθολου νευρα.Ο αντρας μου την εχει καταβρει :-P

Τυχερός!!!! Ο δικος μου ατυχος διοτι εγω το ακρως αντιθετο. 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...