Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαχαχα μ άρεσε ετσι όπως το είπες σε ευχαριστώ..ναι νιώθω καλύτερα και πιο ήρεμη..θετική σκεψη:wink:

Σε ευχαριστώ πολύ ναι ηρέμησα αρκετά η αλήθεια είναι έχω πάρει και τα ουτρο και κατάλαβες πως είμαι..χιχιχι

Να είσαι καλά κοριτσάκι μ σε ευχαριστώ πολύ..! Εσύ πως είσαι;

Ααα τέλεια μπράβο που ηρεμησες και τα ουτρο όντως είναι σαν ηρεμιστικά Χαχαχ... 

Εξαιρετικά είμαι κάνω γύρω γύρω το σπίτι να χωνέψω γιατί δεν μπορώ να ανασάνω.Εφαγα νωρίτερα ένα σουβλάκι και ενώ προς το τέλος ένιωθα τιγκα να σκάσω δεν σταματούσα ήθελα να φάω και την δύναμη μου! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

@Beboula25 μπράβο κοριτσάκι μ χάρηκα πολύ!! 

Εγώ σήμερα είχα τραγική μέρα...μ έπιασε φωτιά το λάδι στην κατσαρόλα και μέχρι να την σβήσω κάηκα κιόλας..και έχω τρομάξει μήπως επειδή ταράχτηκα τοοοοσο πολύ έκανα κάτι στο μικρακι μου .αύριο έχω την γιατρό και όλο κλαίω από εκείνη την ώρα

Βρε συ!!!! Μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου!!! Συμφωνω με οτι ειπαν τα girls!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε ας πω και εγω τον πονο μου παλι.. Πριν ανησυχούσα γιατι δεν ενιωθα τιποτα. Τώρα το βράδυ ένιωσα κατι σαν συσπασεις και να σκληραινει η μητρα μου ρε κορίτσια. Πριν κανα 2 μερες μου ετυχε παλι.Τι ειναι αυτο? Το λεγόμενο πετρωμα? Και αν ειναι όντως αυτο να ανησυχήσω?  Ηταν δυσαρεστο. Σας εχει συμβει?:-( 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ααα τέλεια μπράβο που ηρεμησες και τα ουτρο όντως είναι σαν ηρεμιστικά Χαχαχ... 

Εξαιρετικά είμαι κάνω γύρω γύρω το σπίτι να χωνέψω γιατί δεν μπορώ να ανασάνω.Εφαγα νωρίτερα ένα σουβλάκι και ενώ προς το τέλος ένιωθα τιγκα να σκάσω δεν σταματούσα ήθελα να φάω και την δύναμη μου! 

Δεν αφηνουμε ποτε την δυναμη μας. 

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αντε ας πω και εγω τον πονο μου παλι.. Πριν ανησυχούσα γιατι δεν ενιωθα τιποτα. Τώρα το βράδυ ένιωσα κατι σαν συσπασεις και να σκληραινει η μητρα μου ρε κορίτσια. Πριν κανα 2 μερες μου ετυχε παλι.Τι ειναι αυτο? Το λεγόμενο πετρωμα? Και αν ειναι όντως αυτο να ανησυχήσω?  Ηταν δυσαρεστο. Σας εχει συμβει?:-( 

Μπα και εφαγες βαρια??? Μηπως ειναι το εντερακι?? 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Δεν αφηνουμε ποτε την δυναμη μας. 

Μπα και εφαγες βαρια??? Μηπως ειναι το εντερακι?? 

Δεν έφαγα βαρια οχι και ειμαι σιγουρη οτι ειναι η μητρα. Την ψηλαφουσα φαντάσου.  Αυτο το πετρωμα που διαβαζω τι στο καλο ειναι?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα αφοπλιστική 

Παντα!!! 

πρίν από 11 λεπτά , Nicol_ είπε:

Δεν έφαγα βαρια οχι και ειμαι σιγουρη οτι ειναι η μητρα. Την ψηλαφουσα φαντάσου.  Αυτο το πετρωμα που διαβαζω τι στο καλο ειναι?

Δεν ξέρω κοριτσι μου!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nicol_ είπε:

Δεν έφαγα βαρια οχι και ειμαι σιγουρη οτι ειναι η μητρα. Την ψηλαφουσα φαντάσου.  Αυτο το πετρωμα που διαβαζω τι στο καλο ειναι?

Να ρωτούσες αύριο τον γιατρό σου για να μην ανησυχείς αλλα και για να γνωριζεις; Μαγνήσιο παίρνεις; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα αφοπλιστική 

Χαχαχαχα. Καλα λεει η συμπεθερα μου. Εγω μαλιστα δεν αφηνω ουτε τη δυναμη των αλλων τρωω και τα δικα τους αμα λαχει χαχαχα

 

πρίν από 18 λεπτά , Nicol_ είπε:

Δεν έφαγα βαρια οχι και ειμαι σιγουρη οτι ειναι η μητρα. Την ψηλαφουσα φαντάσου.  Αυτο το πετρωμα που διαβαζω τι στο καλο ειναι?

Σου κρατησε ωρα?? Μια φορα στο εκανε? Εμενα οι συσπασεις ξεκινησαν απο τον 5ο, αν ενιωσες να πετρωνει η μητρα και μια αισθηση καπως σαν να σφιγγει ισως ηταν συσπαση! Δεν πονεσες ομως ετσι?? Απλα πετρωμα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Καλα λεει η συμπεθερα μου. Εγω μαλιστα δεν αφηνω ουτε τη δυναμη των αλλων τρωω και τα δικα τους αμα λαχει χαχαχα

 

Σου κρατησε ωρα?? Μια φορα στο εκανε? Εμενα οι συσπασεις ξεκινησαν απο τον 5ο, αν ενιωσες να πετρωνει η μητρα και μια αισθηση καπως σαν να σφιγγει ισως ηταν συσπαση! Δεν πονεσες ομως ετσι?? Απλα πετρωμα

Κυλισε ο τέτζερης και βρηκε το καπακι. Διαλεξε καπακι η τέτζερης? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Καλα λεει η συμπεθερα μου. Εγω μαλιστα δεν αφηνω ουτε τη δυναμη των αλλων τρωω και τα δικα τους αμα λαχει χαχαχα

 

Σου κρατησε ωρα?? Μια φορα στο εκανε? Εμενα οι συσπασεις ξεκινησαν απο τον 5ο, αν ενιωσες να πετρωνει η μητρα και μια αισθηση καπως σαν να σφιγγει ισως ηταν συσπαση! Δεν πονεσες ομως ετσι?? Απλα πετρωμα

Μου το εκανε μια φορα σημερα και ενιωσα να πετρώνει η μητρα. Λιγο πονεσα, περισσοτερο σαν δυσάρεστη αισθηση ηταν με λιγο πονο.κρατησε λιγα δευτερολεπτα νομιζω. Το επαθα και προχθες. Να ανησυχησω?

@Beboula25 παιρνω μαγνησιο μια φορα τη μερα.

Να παρω λετε αυριο τον γιατρό? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μου το εκανε μια φορα σημερα και ενιωσα να πετρώνει η μητρα. Λιγο πονεσα, περισσοτερο σαν δυσάρεστη αισθηση ηταν με λιγο πονο.κρατησε λιγα δευτερολεπτα νομιζω. Το επαθα και προχθες. Να ανησυχησω?

@Beboula25 παιρνω μαγνησιο μια φορα τη μερα.

Να παρω λετε αυριο τον γιατρό? 

Να μην ανησυχήσεις να πάρεις τον γιατρό κοριτσάκι μου βέβαια απλα και μόνο για να γνωριζεις τι είναι και να σου δώσει οδηγίες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Κυλισε ο τέτζερης και βρηκε το καπακι. Διαλεξε καπακι η τέτζερης? 

Ειμαι φαγανο. Τι να μου κανει το καπακι? Ο τεντζερης θελω καπακι μου χαχαχα

Εν τω μεταξυ βλεπεις τατουαζ?? Εχω λυθει στα γελια με την ελληνικη αστυνομια παρωδια. Μια υπαστυνομος που πρεπει να της συλλαβησεις ΟΡ-ΦΕ-ΑΣ για να καταλαβει, ενας αξιωματικος που δεν ξεχωριζει τα παιδια του και μια μπατσινα καψουρα με εναν πυροβολημενο που δεν χαμπαριαζει οτι ο συνεργατης του ειναι χωμενος. Τετοια αστυνομια να παει στο FBI κριμα να χαραμιζεται χαχαχα

 

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Μου το εκανε μια φορα σημερα και ενιωσα να πετρώνει η μητρα. Λιγο πονεσα, περισσοτερο σαν δυσάρεστη αισθηση ηταν με λιγο πονο.κρατησε λιγα δευτερολεπτα νομιζω. Το επαθα και προχθες. Να ανησυχησω?

@Beboula25 παιρνω μαγνησιο μια φορα τη μερα.

Να παρω λετε αυριο τον γιατρό? 

Ναι ειναι καπως δυσαρεστη η αισθηση, αλλα αν οντως πονεσες ναι πες το στον γιατρο σου. Ενημερωσε τον αυριο, μπορει να σου πει αν δεις να γινονται πιο συχνες να αυξησεις το μαγνησιο. Οσο σου τυχαινει μια φορα στο τοσο και δεν πονας παντως δεν ειναι ανησυχητικο. Ειναι φυσιολογικο κ συνηθισμενο. Εχω κανει διατριβη στις συσπασεις μιας κ εγω ειχα παρα πολλες, πολλα πετρωματα που μου δημιουργησαν προβλημα κ παιρνω τωρα χαπια για να μην τις εχω. Αλλα ειμαι αλλη περιπτωση, εγω ειχα πολλες. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Καλα λεει η συμπεθερα μου. Εγω μαλιστα δεν αφηνω ουτε τη δυναμη των αλλων τρωω και τα δικα τους αμα λαχει χαχαχα

 

Σου κρατησε ωρα?? Μια φορα στο εκανε? Εμενα οι συσπασεις ξεκινησαν απο τον 5ο, αν ενιωσες να πετρωνει η μητρα και μια αισθηση καπως σαν να σφιγγει ισως ηταν συσπαση! Δεν πονεσες ομως ετσι?? Απλα πετρωμα

Μπράβο ζαργάνα μου Χαχαχα:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...