Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειμαι φαγανο. Τι να μου κανει το καπακι? Ο τεντζερης θελω καπακι μου χαχαχα

Εν τω μεταξυ βλεπεις τατουαζ?? Εχω λυθει στα γελια με την ελληνικη αστυνομια παρωδια. Μια υπαστυνομος που πρεπει να της συλλαβησεις ΟΡ-ΦΕ-ΑΣ για να καταλαβει, ενας αξιωματικος που δεν ξεχωριζει τα παιδια του και μια μπατσινα καψουρα με εναν πυροβολημενο που δεν χαμπαριαζει οτι ο συνεργατης του ειναι χωμενος. Τετοια αστυνομια να παει στο FBI κριμα να χαραμιζεται χαχαχα

 

Ναι ειναι καπως δυσαρεστη η αισθηση, αλλα αν οντως πονεσες ναι πες το στον γιατρο σου. Ενημερωσε τον αυριο, μπορει να σου πει αν δεις να γινονται πιο συχνες να αυξησεις το μαγνησιο. Οσο σου τυχαινει μια φορα στο τοσο και δεν πονας παντως δεν ειναι ανησυχητικο. Ειναι φυσιολογικο κ συνηθισμενο. Εχω κανει διατριβη στις συσπασεις μιας κ εγω ειχα παρα πολλες, πολλα πετρωματα που μου δημιουργησαν προβλημα κ παιρνω τωρα χαπια για να μην τις εχω. Αλλα ειμαι αλλη περιπτωση, εγω ειχα πολλες. 

Χαχαχα Χαχαχα ναι το χουν ψιλοχεσει με τον ορφεα!!! Παντως το χουν πιο καλογυρισμενο το θέμα της αστυνομίας απο αλλα εργα. Χαχαχα Χαχαχα γελαω καλα τα λες. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα ναι το χουν ψιλοχεσει με τον ορφεα!!! Παντως το χουν πιο καλογυρισμενο το θέμα της αστυνομίας απο αλλα εργα. Χαχαχα Χαχαχα γελαω καλα τα λες. 

Aν αναφερεσαι στον ταξιαρχο Θεοχαρη  απο το Καλημερα ζωη με το θα σε σκισω σκουληηηκιιι, ναι ειναι καλυτερο συμφωνω χαχαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Aν αναφερεσαι στον ταξιαρχο Θεοχαρη  απο το Καλημερα ζωη με το θα σε σκισω σκουληηηκιιι, ναι ειναι καλυτερο συμφωνω χαχαχαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα κ σε αλλα, τωρα Βλεπω το Greys anatomy.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Βρε συ!!!! Μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου!!! Συμφωνω με οτι ειπαν τα girls!!! 

Ναι απλά ήταν εκείνη η στιγμή π τα έκανα πάνω μ με το συμπάθειο κιόλας :D


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ααα τέλεια μπράβο που ηρεμησες και τα ουτρο όντως είναι σαν ηρεμιστικά Χαχαχ... 

Εξαιρετικά είμαι κάνω γύρω γύρω το σπίτι να χωνέψω γιατί δεν μπορώ να ανασάνω.Εφαγα νωρίτερα ένα σουβλάκι και ενώ προς το τέλος ένιωθα τιγκα να σκάσω δεν σταματούσα ήθελα να φάω και την δύναμη μου! 

Καλέ εγώ σήμερα δεν έχω φάει πολύ καλά αλλά η κοιλιά μ είναι τούρλα..αφού με είδε και ο άντρας μ και είχε γουρλουσει τα μάτια..φούσκωσα αποτομα

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ρε σεις μου λεει μη ασφαλη σύνδεση στο φορουμ. Τι εγινε? 

Καλημέρα! Κ μενα το ιδιο μου βγαζει. Δεν ξερω τι γινεται. Και ενταξει εμεις οι χακερουδες μπηκαμε, τα υπολοιπα κοριτσια ? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, ρε σεις μου λεει μη ασφαλη σύνδεση στο φορουμ. Τι εγινε? 

Καλημερα κ μενα το ιδιο μου λεει το εψαξα κ λεει οτι έληξε σημερα η ασφαλεια τους κ δεν την εχουν ανανεωσει κατι τετοιο τελοςπαντων δε καταλαβα μου εσπασε τα νευρα μεχρι να μπει ομως

9 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλέ εγώ σήμερα δεν έχω φάει πολύ καλά αλλά η κοιλιά μ είναι τούρλα..αφού με είδε και ο άντρας μ και είχε γουρλουσει τα μάτια..φούσκωσα αποτομα

Ετσι αποτομα φουσκωνει χαχαχα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα! Κ μενα το ιδιο μου βγαζει. Δεν ξερω τι γινεται. Και ενταξει εμεις οι χακερουδες μπηκαμε, τα υπολοιπα κοριτσια ? 

Δικιο εχεις..... Χαχαχα 

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κ μενα το ιδιο μου λεει το εψαξα κ λεει οτι έληξε σημερα η ασφαλεια τους κ δεν την εχουν ανανεωσει κατι τετοιο τελοςπαντων δε καταλαβα μου εσπασε τα νευρα μεχρι να μπει ομως

Ετσι αποτομα φουσκωνει χαχαχα!!

Ναι ρε συ κι εμενα μου σπασε τα νευρα Βεβαια δεν το ψαξα. ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΒΡΕΕΕ!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δείξω τις  εξετάσεις και να κάνω υπέρηχο!

έχω αγωνία βρε κορίτσια!

Θα κλείσουμε και το ραντεβού της αυχενικής σήμερα.

Τελικά δε μου έχει λυθεί η απορία, εγώ που είμαι 11 εβδομάδων και 1 ημέρα σε ποιό μήνα είμαι;

 

  • Μου αρέσει 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα! Κ μενα το ιδιο μου βγαζει. Δεν ξερω τι γινεται. Και ενταξει εμεις οι χακερουδες μπηκαμε, τα υπολοιπα κοριτσια ? 

Και σε μενα τα ιδια.. Αν εισαι χακερ ομως δεν μασας  χαχα :mrgreen:

πρίν από 12 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δείξω τις  εξετάσεις και να κάνω υπέρηχο!

έχω αγωνία βρε κορίτσια!

Θα κλείσουμε και το ραντεβού της αυχενικής σήμερα.

Τελικά δε μου έχει λυθεί η απορία, εγώ που είμαι 11 εβδομάδων και 1 ημέρα σε ποιό μήνα είμαι;

 

Αντε με το καλο!Ολα τελεια θα ειναι! Καταλαβαινω την αγωνια σου και εγω πρεπει να περιμενω μεχρι 12 Οκτωβριου μεχρι να παω στο γιατρο και δεν την παλευω. Εισαι στο 3ο μηνα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Σήμερα θα πάω στο γιατρό να δείξω τις  εξετάσεις και να κάνω υπέρηχο!

έχω αγωνία βρε κορίτσια!

Θα κλείσουμε και το ραντεβού της αυχενικής σήμερα.

Τελικά δε μου έχει λυθεί η απορία, εγώ που είμαι 11 εβδομάδων και 1 ημέρα σε ποιό μήνα είμαι;

 

Με το καλο καλα αποτελεσματα! 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...