Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Εγώ πήγα στην γιατρό όλα τέλεια δόξα τον Θεό..η Πητ μ αντί 19-24/4 πήγε 19-20/4 μεγάλωσε το νινακι και αναπλήρωσε τις μέρες...επίσης μ είπε κάθε 20 του μήνα αλλάζω μήνα..σε δέκα μέρες περίπου έχω και την αυχενική..όλα καλά εκτός από μια μικρή αποκόλληση π δεν μας αγχωνει πολύ...

Εσείς τι μ κάνετε;;δεν ξέρω γιατι αλλά δεν μ βγαίνουν όλα τα μνμ σας είναι σαν άσπρο φόντο..

Και τι σου ειπε για την αποκολληση?. Τι αν κανεις? 

Αλλαγη για την @Κωνσταντίνα16!!! 

           ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019!!! 

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

5. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

6. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

7. oneira_glyka  ΑΓΟΡΑΚΙ
    26/02/2019

8. palmoira 
    04/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

9. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

10. Vasiliki88
    03/04/2019

11. fairy-mary
    16/04/2019

12. newmum94
    17/04/2019

13. Κωνσταντίνα16
     20/04/2019

14. *ζουζουνα*!!!
     25/04/2019

15. Elfer      
    08/05/2019

16. marirene
     14/05/2019

17. Beboula25
     27/05/2019


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Εγώ πήγα στην γιατρό όλα τέλεια δόξα τον Θεό..η Πητ μ αντί 19-24/4 πήγε 19-20/4 μεγάλωσε το νινακι και αναπλήρωσε τις μέρες...επίσης μ είπε κάθε 20 του μήνα αλλάζω μήνα..σε δέκα μέρες περίπου έχω και την αυχενική..όλα καλά εκτός από μια μικρή αποκόλληση π δεν μας αγχωνει πολύ...

Εσείς τι μ κάνετε;;δεν ξέρω γιατι αλλά δεν μ βγαίνουν όλα τα μνμ σας είναι σαν άσπρο φόντο..

Μπράβο Κωνσταντίνα μου όλα μια χαρά συγχαρητήρια και με το καλό η αυχενική!! 

Καλημέρα σε όλες! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας αν και είμαι καινούρια εδώ νιωθυ ότι είμαστε παρέα..τα νέα μου προς το παρόν είναι καλά η β χοριακη ανεβαίνει σωστά χτες ήταν 2183.6 από 801 που ήταν 2 μέρες πριν.αυτα για τώρα.ηθελα να πω και κάτι ακόμη το αίσθημα του φόβου είναι πιο δυνατό από της χαράς ξέρω θα πείτε μα είμαι αισιόδοξη και θα είμαι αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου.ευχομαι ότι καλύτερο σε κάθε μία ξεχωριστά.:-D:razz:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

@Nicol_ καλημέρα! Πως είσαι σήμερα? Έχεις ακόμη συσπάσεις? Μίλησες με το γιατρό σου? 

Καλημερα palmoira μου, πετρωμα δεν ειχα ξανα ευτυχως. Μονο κατι πονακια περιοδου. Θα δω πως θα ειμαι μεσα στη μερα και αν ξανακανω θα του πω να με δει αυριο. Χθες ημουν αρκετα αγχωμένη κ με πηρε απο κατω αλλα σημερα καλυτερα. Εσυ εχεις καθολου συσπασεις? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , D-na είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας αν και είμαι καινούρια εδώ νιωθυ ότι είμαστε παρέα..τα νέα μου προς το παρόν είναι καλά η β χοριακη ανεβαίνει σωστά χτες ήταν 2183.6 από 801 που ήταν 2 μέρες πριν.αυτα για τώρα.ηθελα να πω και κάτι ακόμη το αίσθημα του φόβου είναι πιο δυνατό από της χαράς ξέρω θα πείτε μα είμαι αισιόδοξη και θα είμαι αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου.ευχομαι ότι καλύτερο σε κάθε μία ξεχωριστά.:-D:razz:

Καλημέρα, εννοείται και ειμαστε παρεα. Ο σύζυγος πως αντεδρασε? Για πεες!!! 

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

καλημέρα!!!

έκλεισα αυχενική 9/10!

το μπεμπέ είναι καλά!

έχει χεράκια  και ποδαράκια! χαχαχα

Τι ωραία!!! Πηγες γιατρο??? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα, εννοείται και ειμαστε παρεα. Ο σύζυγος πως αντεδρασε? Για πεες!!! 

Τι ωραία!!! Πηγες γιατρο??? 

ναι πήγα χθές το βράδυ!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! πώς είστε? χθες ολη μέρα δεν μπορούσα να μπω... (τις ώρες που είμαι στη δουλειά σας διαβάζω γιατί στο σπίτι επικρατεί πανικός).

διάβασα γρήγορα τα νέα σας! beboula και Κωνσταντίνα16 πολύ ευχάριστα τα νέα σας! με το καλό τα μωράκια σας!

D-na μπράβο και σε σένα! εύχομαι πολύ γρήγορα να σου φύγει αυτός ο φόβος που αναφέρεις και να ευχαριστηθείς αυτή τη μοναδική εμπειρία!

Nicol_  εγω αν θυμάμαι είχα στη 2η εγκυμοσύνη αρκετές συσπάσεις και πετρώματα. αλλά δεν ήταν κάτι ανησυχητικό... αν είναι να ανησυχείς, καλύτερα να δεις το γιατρό σου να σε καθυσηχάσει!

fairy-mary κ εγω ανυπομονώ για την αυχενικη... εσύ θέλεις λίγες μέρες!! με το καλό!!! κ ευχομαι να δείτε κ το φύλλο του μωρού! :)

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα palmoira μου, πετρωμα δεν ειχα ξανα ευτυχως. Μονο κατι πονακια περιοδου. Θα δω πως θα ειμαι μεσα στη μερα και αν ξανακανω θα του πω να με δει αυριο. Χθες ημουν αρκετα αγχωμένη κ με πηρε απο κατω αλλα σημερα καλυτερα. Εσυ εχεις καθολου συσπασεις? 

Όχι δεν έχω αλλά παίρνω 3 Μαγνήσια την ημέρα, ακόμη λιγη προγεστερονη και με το παραμικρό buscopan. Μήπως κουράστηκες χθες? Παντως και από το άγχος προκαλούνται συσπάσεις, μου το είχε πει στην πρώτη αποκόλληση. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , marirene είπε:

καλημέρα κορίτσια! πώς είστε? χθες ολη μέρα δεν μπορούσα να μπω... (τις ώρες που είμαι στη δουλειά σας διαβάζω γιατί στο σπίτι επικρατεί πανικός).

διάβασα γρήγορα τα νέα σας! beboula και Κωνσταντίνα16 πολύ ευχάριστα τα νέα σας! με το καλό τα μωράκια σας!

D-na μπράβο και σε σένα! εύχομαι πολύ γρήγορα να σου φύγει αυτός ο φόβος που αναφέρεις και να ευχαριστηθείς αυτή τη μοναδική εμπειρία!

Nicol_  εγω αν θυμάμαι είχα στη 2η εγκυμοσύνη αρκετές συσπάσεις και πετρώματα. αλλά δεν ήταν κάτι ανησυχητικό... αν είναι να ανησυχείς, καλύτερα να δεις το γιατρό σου να σε καθυσηχάσει!

fairy-mary κ εγω ανυπομονώ για την αυχενικη... εσύ θέλεις λίγες μέρες!! με το καλό!!! κ ευχομαι να δείτε κ το φύλλο του μωρού! :)

Αληθεια?Σε ποιο μηνα σου ξεκινησαν?

πρίν από 16 λεπτά , palmoira είπε:

Όχι δεν έχω αλλά παίρνω 3 Μαγνήσια την ημέρα, ακόμη λιγη προγεστερονη και με το παραμικρό buscopan. Μήπως κουράστηκες χθες? Παντως και από το άγχος προκαλούνται συσπάσεις, μου το είχε πει στην πρώτη αποκόλληση. 

Ναι ειχα ψιλοκουραστει και αγχωθηκα και αρκετα.Οποτε σημερα θα αραξω και θα ξεκουραστω.Ευτυχως ο αντρας μου ειναι μεσα στη θετικοτητα και με καθυσηχασε αρκετα.Ειχα κανει και μια χαζομαρα με το μαγνησιο.Επαιρνα ενα αναβραζον αλλα λογω του οτι ειχα αναγουλες το αλλαξα και το παιρνω τωρα σε ταμπλετα.Δεν μου ανεφερε ομως η γραμματεας οτι αυτο το παιρνουμε 2 φορες τη μερα και οχι μια και ουτε στο φαρμακειο ρωτησα και το επαιρνα μονο μια.Χθες μου το ειπε η γραμματεας και το ξεκινησα 2 φορες οποτε πιστευω θα με βοηθησει και αυτο και βλεπουμε.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αληθεια?Σε ποιο μηνα σου ξεκινησαν?

Ναι ειχα ψιλοκουραστει και αγχωθηκα και αρκετα.Οποτε σημερα θα αραξω και θα ξεκουραστω.Ευτυχως ο αντρας μου ειναι μεσα στη θετικοτητα και με καθυσηχασε αρκετα.Ειχα κανει και μια χαζομαρα με το μαγνησιο.Επαιρνα ενα αναβραζον αλλα λογω του οτι ειχα αναγουλες το αλλαξα και το παιρνω τωρα σε ταμπλετα.Δεν μου ανεφερε ομως η γραμματεας οτι αυτο το παιρνουμε 2 φορες τη μερα και οχι μια και ουτε στο φαρμακειο ρωτησα και το επαιρνα μονο μια.Χθες μου το ειπε η γραμματεας και το ξεκινησα 2 φορες οποτε πιστευω θα με βοηθησει και αυτο και βλεπουμε.

Εγώ το παίρνω σε μπουκαλάκι σαν ρόφημα με γεύση πορτοκάλι το mag2 Τρεις φορές την ημέρα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ το παίρνω σε μπουκαλάκι σαν ρόφημα με γεύση πορτοκάλι το mag2 Τρεις φορές την ημέρα. 

Γενικα προτιμω τις ταμπλετες.Τα αναβραζοντα ειναι τα χειροτερα μου.Και γενικα οσα ειναι σαν ροφημα.Ακομα και αν εχουν γευση πορτοκαλι δεν μπορω να τα πιω. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ είμαι στην 14η εβδομάδα! Τη Δευτέρα κάναμε αυχενική διαφάνεια κ όλα ήταν πολύ καλά!! Φύλο δεν είδαμε ακόμη αλλά δεν πειράζει!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!! :grin:  ΠΗΤ είναι 4/4/2019!! :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...