Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

Loyloy αυτα τα πατουσακια ειναι απο το μωρακι σου?? Φαίνονται ετσι στον υπέρηχο? 

Είναι από τη β επιπέδου!!!!!!!!!!

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

αχχχχχ καλεεε τι πατουσιιινια ειναι αυτα;; :wub:

Είδες ρε τι άντρακλα ετοιμαζω? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Κ από εμένα!Εγώ δεν κατάφερα όλη μέρα Ν μπω..δεν είχα χρόνο Ν το ψάξω κιόλας οπότε τώρα μπήκα!Τι Μ κάνετε??ωραία πατουσια οντωωως! Εγώ Θ πάρω Αύριο για Β επιπέδου.. Ν δω Πότε Θ Μ βάλουν.. πως είστε? Αχ κορίτσια Μ.εμένα τα μικρά Μ εσπασαν τ νεύρα σμρ.. μη με στραυοκοιτατε... όλη μέρα γκρίνια Κ Ο μεγάλος κοντεύει Ν κάνει ζημιά στο μικρό άθελά του Αλλά εγώ φοβάμαι.. Τον δαγκώνει..ανεβαίνει πάνω του..Κ τι δε του κάνει..Κ ο άλλος αν τον πάρω από το παιδικό ουρλιάζει θέλει Ν πάει στο/ μεγάλο..μαζοχισμός..τι Ν πω.. Είμαι πτώμα ψυχολογικα(αν μπορεί Ν υπάρξει τέτοιος όρος..για μένα υπάρχει..Τον δημιούργησαν τα τέκνα Μ..) Ο καημένος ο άντρας Μ γύρισε αργά πτώμα Κ άρρωστος.. Κ Εγώ κοιτάω το ντουβάρι απέναντι.. ευτυχώς μας έβγαλε βόλτα Ο καημένος..μόνη Μ φοβάμαι γτ έχει κάτι αδέσποτα Π ορμάνε Κ Όλοι τ έχουν Πως Κ τι..Κ γω δε τολμάω Ν βγω από το σπίτι..φανταστείτε το ένα άρπαξε τη πιπιλα του μωρού μιας γειτόνισσας από το στόμα στο καρότσι..Ν τρελαίνεσαι..Κ όλο θεματα Έχουμε.. δεν έχω κάτι με τα ζωα.Κ οι δικοι Μ έχουν σκυλάκια Αλλά όταν ένα αδέσποτο το βάζεις στην είσοδο για ν το ταιζεις τάχα Ενώ ανεβοκατεβαίνουν 2χρονα..λίγο μυαλό θέλει.. που ξέρεις εσύ αν ειναι επιθετικό..τεσπα..έχουμε πολλά θέματα εδώ..ορίστε τα είπα.. Έχω Κ μια κουζινα...Αφήστε..Αλλά Θ τη κάνω αύριο..δεν έχω κουράγιο..ευτυχώς μαγείρεψα για αύριο..

Link to comment
Share on other sites

@oneira_glyka και εγω δεν θα την παλευα και πολυ..εισαι εγκυος και εχεις και 2 μικρα παιδακια μπραβο σου πως τα καταφέρνεις ολα..κουράγιο και υπομονη..

 

Εγω παιδια πηρα το γιατρό μου αλλα λειπει σημερα και αυριο. Η γραμματεας μου ειπε πως αυτές τις συσπασεις που ειχα δεν τις θέλουμε τοσο νωρις και πως αν συνεχισουν να πάρω το γιατρο τηλ.στο κιν. Σημερα ειχα κανα 2 φορες αυτη τη συσπαση και νιωθω γενικα ενα βάρος εκει κατω αλλα δεν ξερω αν το κρίνω σωστα.Αν δηλ.ειναι απο τη σύσπαση η απο το έντερο. Γενικά αυτές τις μερες με εχει πιάσει ενα αγχος αν ολα ειναι καλα κ δεν με αφηνει. Σας συμβαίνει εσας καθόλου?  Θελω να κανω υπερηχο να δω αν ολα ειναι οκ αλλα το ραντεβού ειναι 12 Ομτωβρη..ουφφφφφ


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα Κ από εμένα!Εγώ δεν κατάφερα όλη μέρα Ν μπω..δεν είχα χρόνο Ν το ψάξω κιόλας οπότε τώρα μπήκα!Τι Μ κάνετε??ωραία πατουσια οντωωως! Εγώ Θ πάρω Αύριο για Β επιπέδου.. Ν δω Πότε Θ Μ βάλουν.. πως είστε? Αχ κορίτσια Μ.εμένα τα μικρά Μ εσπασαν τ νεύρα σμρ.. μη με στραυοκοιτατε... όλη μέρα γκρίνια Κ Ο μεγάλος κοντεύει Ν κάνει ζημιά στο μικρό άθελά του Αλλά εγώ φοβάμαι.. Τον δαγκώνει..ανεβαίνει πάνω του..Κ τι δε του κάνει..Κ ο άλλος αν τον πάρω από το παιδικό ουρλιάζει θέλει Ν πάει στο/ μεγάλο..μαζοχισμός..τι Ν πω.. Είμαι πτώμα ψυχολογικα(αν μπορεί Ν υπάρξει τέτοιος όρος..για μένα υπάρχει..Τον δημιούργησαν τα τέκνα Μ..) Ο καημένος ο άντρας Μ γύρισε αργά πτώμα Κ άρρωστος.. Κ Εγώ κοιτάω το ντουβάρι απέναντι.. ευτυχώς μας έβγαλε βόλτα Ο καημένος..μόνη Μ φοβάμαι γτ έχει κάτι αδέσποτα Π ορμάνε Κ Όλοι τ έχουν Πως Κ τι..Κ γω δε τολμάω Ν βγω από το σπίτι..φανταστείτε το ένα άρπαξε τη πιπιλα του μωρού μιας γειτόνισσας από το στόμα στο καρότσι..Ν τρελαίνεσαι..Κ όλο θεματα Έχουμε.. δεν έχω κάτι με τα ζωα.Κ οι δικοι Μ έχουν σκυλάκια Αλλά όταν ένα αδέσποτο το βάζεις στην είσοδο για ν το ταιζεις τάχα Ενώ ανεβοκατεβαίνουν 2χρονα..λίγο μυαλό θέλει.. που ξέρεις εσύ αν ειναι επιθετικό..τεσπα..έχουμε πολλά θέματα εδώ..ορίστε τα είπα.. Έχω Κ μια κουζινα...Αφήστε..Αλλά Θ τη κάνω αύριο..δεν έχω κουράγιο..ευτυχώς μαγείρεψα για αύριο..

Έχεις τα δικια σου.με 2 παιδιά δύσκολα πολύ  και ολη μέρα μόνη.καλα αν έχετε τέτοιο θέμα με αδέσποτα θέλει προσοχή.κανε υπομονή Όσο μπορείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@loyloy μου τι ωραία πατουσακιααα?? 

@oneira_glyka ειναι λογικο να ζοριζεσαι. Δηλαδη ο μεγαλος ειναι επιθετικος προς τον μικρο;; κι εδω εχουμε θεμα με τα αδεσποτα, πολυ μεγαλο. 

@Nicol_ μου αν θες νωριτερα υπερηχο  για να ηρεμήσεις απλα ρωτα τον γιατρο να αλλαξετε ραντεβου. Δηλαδη ειναι σιγουρα συσπασεις? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

@loyloy μου τι ωραία πατουσακιααα?? 

@oneira_glyka ειναι λογικο να ζοριζεσαι. Δηλαδη ο μεγαλος ειναι επιθετικος προς τον μικρο;; κι εδω εχουμε θεμα με τα αδεσποτα, πολυ μεγαλο. 

@Nicol_ μου αν θες νωριτερα υπερηχο  για να ηρεμήσεις απλα ρωτα τον γιατρο να αλλαξετε ραντεβου. Δηλαδη ειναι σιγουρα συσπασεις? 

Ναι χθες και σημερα ειχα σιγουρα καποια πετρώματα. Ενιωθα τη μητρα να πετρωνει. Δεν ηταν πολυ 2-3 φορες αλλα σημερα εχω και ενα βαρος. Θελω να παω νωριτερα λεω να του ζητησω να με δει .με εχει φάει η ανησυχία και ολο σκεφτομαι αρνητικά 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Ναι χθες και σημερα ειχα σιγουρα καποια πετρώματα. Ενιωθα τη μητρα να πετρωνει. Δεν ηταν πολυ 2-3 φορες αλλα σημερα εχω και ενα βαρος. Θελω να παω νωριτερα λεω να του ζητησω να με δει .με εχει φάει η ανησυχία και ολο σκεφτομαι αρνητικά 

Να του το ζητησεις εννοείται δεν βγαινει με το αγχος. Οταν θα το νοιωθεις να ξαπλωνεις αριστερα Νομιζω το πιο σωστο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι χθες και σημερα ειχα σιγουρα καποια πετρώματα. Ενιωθα τη μητρα να πετρωνει. Δεν ηταν πολυ 2-3 φορες αλλα σημερα εχω και ενα βαρος. Θελω να παω νωριτερα λεω να του ζητησω να με δει .με εχει φάει η ανησυχία και ολο σκεφτομαι αρνητικά 

Να πας να ηρεμήσεις.αλλα.μην ανησυχείς. Να ξεκουράζεσαι Όσο μπορείς.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στην γιατρό όλα τέλεια δόξα τον Θεό..η Πητ μ αντί 19-24/4 πήγε 19-20/4 μεγάλωσε το νινακι και αναπλήρωσε τις μέρες...επίσης μ είπε κάθε 20 του μήνα αλλάζω μήνα..σε δέκα μέρες περίπου έχω και την αυχενική..όλα καλά εκτός από μια μικρή αποκόλληση π δεν μας αγχωνει πολύ...

Εσείς τι μ κάνετε;;δεν ξέρω γιατι αλλά δεν μ βγαίνουν όλα τα μνμ σας είναι σαν άσπρο φόντο..

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...