Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 33 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι αμεεεε, γκρι τοιχος οχι πολυ σκουρο. Αυτοκολλητο λευκο δεντρο μεγαλο οπου θα φαινεται λες και πατα πανω στην συρταριερα και γυρω απο αυτο ροζ πεταλουδες μεγαλουτσικες. Πανω απο το ξρεβατακι της λευκα συννεφακια απο τα οποία κρεμονται αστέρακια κι εχει και φεγγαρι. Επιπλα λευκα, λευκη κουρτινα με πινελια ροζ, φωτιστικο γκρι ανοιχτο και θα δεσω λευκες κορδελες και στην ακρη τους θα χει ροζ πεταλούδες. Γενικα το ροζ θα είναι πινελιυσες!!! 

Σας κουρασα..... Χαχαχα 

και εγώ στην κόρη μου έίχα γκρι τοιχο (απαλό) με λευκά έπιπλα. εβαλα μια λευκη κουρτινα με το πλαιον του σε ροζ και 4 μικρα καδρακια στον ενα τοιχο σε ροζ κ λευκο... μετα αλλαξαμε δωματιο στην κορη, τη βαλαμε στο μεγαλυτερο κ κρατησαμε το ιδιο χρωμα στον τοιχο (το γκρι) κ εψαξα κ βρηκα εντονο μπλε, το ναυτικο σε λεπτομερειες διακοσμητικες κ αλλαξα κ τα καδρακια φυσικα! χαχα

τωρα δεν θα κανω τιποτα... γιατι κ τα 2 κοιμοντουσαν στο κρεβατι μου! οποτε φιλικη συμβουλη, αν σκοπευετε να θηλασετε, μη βιαστείτε να παρετε κουνια, ίσως δεν τη χρειαστείτε.

πρίν από 29 λεπτά , giotitsa είπε:

@marirene οχι δεν με στεναχωρησες αλλα εγω πιστευω στην γλωσοφαγια την εχω νιωσει οσο δεν παει εχω δει πατο στην ζωη μου απο αυτο αλλα τωρα που θα παει ελπιζω να ησυχασω 

στο ευχομαι... αν καταλαβα καλα, παντρευεσαι σε λιγο διαστημα... η ωρα η καλη!

 

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Το να στεναχωρηθεις η να πειραχτεις ειναι απολυτως λογικο, επισης το ποσο θα μας επηρεασει εξαρταται καθαρα απο τον χαρακτήρα μας. Τα λογια τους οΜως δεν μπορουν να επηρεασουν μια κατασταση. Δηλαδη, θα αναφερθώ σε μενα, εγω οταν εμεινα εγκυος παραμεινα και σε ακινησια λογω αιμοραγιας δυο μηνες, στην δουλεια μου φυσικα απο τημ πρωτη στιγμη εμαθαν οτι ειμαι εγκυος Αφου βγηκα σε αδεια. Για την αιμοραγια δεν ηξεραν και κανενας δεν νοιαστηκε ειπαν μονο σιγα μωρε σηκωθηκε κι εφυγς αμεσως τι θα παθενε, κι αλλα τα οποοα ειναι υπηρεσιακα. Οταν εμαθαν κι οτι εχασα το παιδί το βουλωσαν. Δηλαδη τι επρεπε να πω??? Με γλωσσοφαηαν καο να απο το μπιρι μπιρι το χασα?? Οχι φυσικα.Γιωτα μου μπορεις να εχεις οποια αποψη θελεις. Φιλική συμβουλή ομως απεβαλλε το αυτο απο την σκέψη την ζωηυκαι την ψυχολογία σου. Μονο ο κακος μας εαυτος μπορει να μας βλαψει. Κανενας αλλος. 

Αααχχχ τι ωραιο που θα είναι?? 

ισως μερικες φορες το να 'ριχνουμε' το φταιξιμο σε τριτους μας ελαφραινει... δεν ξερω... η γλωσοφαγια δλδ να ειναι μια σκεψη ωστε να επικεντρωθουμε στο τι μας 'εκαναν' οι αλλοι, ωστε να μη βιωσουμε τα συναισθηματα μας πιο εντονα... δεν εχω βρεθει στη θεση που αναφερεις, καταλαβαινω ομως οτι ειναι πολυ δυσκολο για μια γυναικα να χανει ενα μωρο, ειδικα οταν ειναι η πρωτη της εγκυμοσυνη...

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Κορίτσια τέλειες οι ιδέες σας για τα δωμάτια!!!

έχετε σκεφτεί και ονόματα;;

νταξει.. .το τελειο θεμα!!! στην ελλαδα βρισκεσαι, οσες εχουν αγορια θα δωσουν του πεθερου τους! χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , marirene είπε:

και εγώ στην κόρη μου έίχα γκρι τοιχο (απαλό) με λευκά έπιπλα. εβαλα μια λευκη κουρτινα με το πλαιον του σε ροζ και 4 μικρα καδρακια στον ενα τοιχο σε ροζ κ λευκο... μετα αλλαξαμε δωματιο στην κορη, τη βαλαμε στο μεγαλυτερο κ κρατησαμε το ιδιο χρωμα στον τοιχο (το γκρι) κ εψαξα κ βρηκα εντονο μπλε, το ναυτικο σε λεπτομερειες διακοσμητικες κ αλλαξα κ τα καδρακια φυσικα! χαχα

τωρα δεν θα κανω τιποτα... γιατι κ τα 2 κοιμοντουσαν στο κρεβατι μου! οποτε φιλικη συμβουλη, αν σκοπευετε να θηλασετε, μη βιαστείτε να παρετε κουνια, ίσως δεν τη χρειαστείτε.

στο ευχομαι... αν καταλαβα καλα, παντρευεσαι σε λιγο διαστημα... η ωρα η καλη!

 

ισως μερικες φορες το να 'ριχνουμε' το φταιξιμο σε τριτους μας ελαφραινει... δεν ξερω... η γλωσοφαγια δλδ να ειναι μια σκεψη ωστε να επικεντρωθουμε στο τι μας 'εκαναν' οι αλλοι, ωστε να μη βιωσουμε τα συναισθηματα μας πιο εντονα... δεν εχω βρεθει στη θεση που αναφερεις, καταλαβαινω ομως οτι ειναι πολυ δυσκολο για μια γυναικα να χανει ενα μωρο, ειδικα οταν ειναι η πρωτη της εγκυμοσυνη...

νταξει.. .το τελειο θεμα!!! στην ελλαδα βρισκεσαι, οσες εχουν αγορια θα δωσουν του πεθερου τους! χαχαχα

@marirene αχχαχαχαχαχα εχω ενα θεμα με το τικερακι γαμωτο οχι παντρευτηκα τον Ιουλιου τωρα στις 25 αλλα δεν μου το εχει να το βαλω μου εχει σπασει τα νευρα χααχαχαχχαχαχαχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marirene είπε:

και εγώ στην κόρη μου έίχα γκρι τοιχο (απαλό) με λευκά έπιπλα. εβαλα μια λευκη κουρτινα με το πλαιον του σε ροζ και 4 μικρα καδρακια στον ενα τοιχο σε ροζ κ λευκο... μετα αλλαξαμε δωματιο στην κορη, τη βαλαμε στο μεγαλυτερο κ κρατησαμε το ιδιο χρωμα στον τοιχο (το γκρι) κ εψαξα κ βρηκα εντονο μπλε, το ναυτικο σε λεπτομερειες διακοσμητικες κ αλλαξα κ τα καδρακια φυσικα! χαχα

τωρα δεν θα κανω τιποτα... γιατι κ τα 2 κοιμοντουσαν στο κρεβατι μου! οποτε φιλικη συμβουλη, αν σκοπευετε να θηλασετε, μη βιαστείτε να παρετε κουνια, ίσως δεν τη χρειαστείτε.

στο ευχομαι... αν καταλαβα καλα, παντρευεσαι σε λιγο διαστημα... η ωρα η καλη!

 

ισως μερικες φορες το να 'ριχνουμε' το φταιξιμο σε τριτους μας ελαφραινει... δεν ξερω... η γλωσοφαγια δλδ να ειναι μια σκεψη ωστε να επικεντρωθουμε στο τι μας 'εκαναν' οι αλλοι, ωστε να μη βιωσουμε τα συναισθηματα μας πιο εντονα... δεν εχω βρεθει στη θεση που αναφερεις, καταλαβαινω ομως οτι ειναι πολυ δυσκολο για μια γυναικα να χανει ενα μωρο, ειδικα οταν ειναι η πρωτη της εγκυμοσυνη...

νταξει.. .το τελειο θεμα!!! στην ελλαδα βρισκεσαι, οσες εχουν αγορια θα δωσουν του πεθερου τους! χαχαχα

χαχαχαχα

εγώ δε θα είμαι μια από αυτές!

πρώτον δε μου αρέσει το όνομα και δεύτερον υπάρχει και άλλο ανήψι με το όνομα αυτό!

πόσοι θα γίνουν δηλαδή!!

ευτυχώς ο άντρας μου συμφωνεί


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια τέλειες οι ιδέες σας για τα δωμάτια!!!

έχετε σκεφτεί και ονόματα;;

Ω ναι, εγω Θελω την μαμα μου και ο αντρας μου τξμ δικη του. Δεν θα  πω ποια ειναι ποια... ψήφιστε ΑΘΑΝΑΣΙΑ η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ??? 

Χαχαχα Χαχαχα 

πρίν από 2 λεπτά , marirene είπε:

και εγώ στην κόρη μου έίχα γκρι τοιχο (απαλό) με λευκά έπιπλα. εβαλα μια λευκη κουρτινα με το πλαιον του σε ροζ και 4 μικρα καδρακια στον ενα τοιχο σε ροζ κ λευκο... μετα αλλαξαμε δωματιο στην κορη, τη βαλαμε στο μεγαλυτερο κ κρατησαμε το ιδιο χρωμα στον τοιχο (το γκρι) κ εψαξα κ βρηκα εντονο μπλε, το ναυτικο σε λεπτομερειες διακοσμητικες κ αλλαξα κ τα καδρακια φυσικα! χαχα

τωρα δεν θα κανω τιποτα... γιατι κ τα 2 κοιμοντουσαν στο κρεβατι μου! οποτε φιλικη συμβουλη, αν σκοπευετε να θηλασετε, μη βιαστείτε να παρετε κουνια, ίσως δεν τη χρειαστείτε.

στο ευχομαι... αν καταλαβα καλα, παντρευεσαι σε λιγο διαστημα... η ωρα η καλη!

 

ισως μερικες φορες το να 'ριχνουμε' το φταιξιμο σε τριτους μας ελαφραινει... δεν ξερω... η γλωσοφαγια δλδ να ειναι μια σκεψη ωστε να επικεντρωθουμε στο τι μας 'εκαναν' οι αλλοι, ωστε να μη βιωσουμε τα συναισθηματα μας πιο εντονα... δεν εχω βρεθει στη θεση που αναφερεις, καταλαβαινω ομως οτι ειναι πολυ δυσκολο για μια γυναικα να χανει ενα μωρο, ειδικα οταν ειναι η πρωτη της εγκυμοσυνη...

Ε το ιδιο σκεπτικό εχουμε στο δωματιο. 

Εγω ποτε δεν θεωρησα την παλλινδρομη μου αποτελεσμα της γλωσσοφαγιας. Δεν πιστεύω ετσι κι αλλιως σε αυτην 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Ω ναι, εγω Θελω την μαμα μου και ο αντρας μου τξμ δικη του. Δεν θα  πω ποια ειναι ποια... ψήφιστε ΑΘΑΝΑΣΙΑ η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ??? 

Χαχαχα Χαχαχα 

Ε το ιδιο σκεπτικό εχουμε στο δωματιο. 

Εγω ποτε δεν θεωρησα την παλλινδρομη μου αποτελεσμα της γλωσσοφαγιας. Δεν πιστεύω ετσι κι αλλιως σε αυτην 

Ίσως μου αρέσει λίγο περισσότερο το Αναστασία αλλά και το Αθανασία είναι όμορφο όνομα, όπου και να καταλήξετε τέλεια θα είναι!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Ω ναι, εγω Θελω την μαμα μου και ο αντρας μου τξμ δικη του. Δεν θα  πω ποια ειναι ποια... ψήφιστε ΑΘΑΝΑΣΙΑ η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ??? 

Χαχαχα Χαχαχα 

Ε το ιδιο σκεπτικό εχουμε στο δωματιο. 

Εγω ποτε δεν θεωρησα την παλλινδρομη μου αποτελεσμα της γλωσσοφαγιας. Δεν πιστεύω ετσι κι αλλιως σε αυτην 

Αχαχαχαχαχαχα. Ελπιζω να μη χαλασει η σχεση μας μετα απ αυτο αλλα μ αρεσει λιιιγο παραπανω το Αναστασια. Ολοκληρο ομως, οχι υποκοριστικα και τετοια.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Smile89 είπε:

Το να στεναχωρηθεις η να πειραχτεις ειναι απολυτως λογικο, επισης το ποσο θα μας επηρεασει εξαρταται καθαρα απο τον χαρακτήρα μας. Τα λογια τους οΜως δεν μπορουν να επηρεασουν μια κατασταση. Δηλαδη, θα αναφερθώ σε μενα, εγω οταν εμεινα εγκυος παραμεινα και σε ακινησια λογω αιμοραγιας δυο μηνες, στην δουλεια μου φυσικα απο τημ πρωτη στιγμη εμαθαν οτι ειμαι εγκυος Αφου βγηκα σε αδεια. Για την αιμοραγια δεν ηξεραν και κανενας δεν νοιαστηκε ειπαν μονο σιγα μωρε σηκωθηκε κι εφυγς αμεσως τι θα παθενε, κι αλλα τα οποοα ειναι υπηρεσιακα. Οταν εμαθαν κι οτι εχασα το παιδί το βουλωσαν. Δηλαδη τι επρεπε να πω??? Με γλωσσοφαηαν καο να απο το μπιρι μπιρι το χασα?? Οχι φυσικα.Γιωτα μου μπορεις να εχεις οποια αποψη θελεις. Φιλική συμβουλή ομως απεβαλλε το αυτο απο την σκέψη την ζωηυκαι την ψυχολογία σου. Μονο ο κακος μας εαυτος μπορει να μας βλαψει. Κανενας αλλος. 

Αααχχχ τι ωραιο που θα είναι?? 

Το μονο  που σκεφτομαι να κανω ειναι να βαλω στο ταβανι τα φωτιζομενα τα αστερακα γιατι σε καθε ραβδι της τινκερμπελ εχω βαλει αυτοκολητα καθρεφτακια αστερακια θα δω δε ξερω ακομα 

@Smile89 κ μενα το Αναστασια μου αρεσει πιο πολυ δε ξερω αν ειναι της πεθερας χαχα!!  Εμεις το ενα θα παρει της μαμας μου που ειναι το ιδιο με του πεθερου μου κ το αλλο τηε γιαγιας του αντρα μου γιατι δεν ειχε εγγονες κ δεν εχει βγει κ επισης δε μας αρεσει της πεθερας μου καθολου


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω σχετικα με το ονομα ειμαι μια κωμωδια. Θα μου πεις ετσι κ αλλιως ειμαι, οποτε τι αλλο θα μου τυχαινε?????

Λοιπον, εμενα με λενε Ιωαννα, την πεθερα μου την λενε Ιωαννα και τον πεθερο μου τον λενε κατι πολυ πολυ  πρωτοτυπο, που δεν παει ο νους σας με τιποτα!!!  Γιαννη!! Και επειδη ειναι πολυ δυσκολος ο γριφος, για μαντεψτε πως θα λενε το παιδι??? Χαχαχαχχα. Περιπτωσαρα μου τυχε.

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , giotitsa είπε:

@marirene αχχαχαχαχαχα εχω ενα θεμα με το τικερακι γαμωτο οχι παντρευτηκα τον Ιουλιου τωρα στις 25 αλλα δεν μου το εχει να το βαλω μου εχει σπασει τα νευρα χααχαχαχχαχαχαχ

να ζησετε λοιπον!!!

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

χαχαχαχα

εγώ δε θα είμαι μια από αυτές!

πρώτον δε μου αρέσει το όνομα και δεύτερον υπάρχει και άλλο ανήψι με το όνομα αυτό!

πόσοι θα γίνουν δηλαδή!!

ευτυχώς ο άντρας μου συμφωνεί

εσυ τι θελεις δλδ? τι σκεφτεσαι?

πρίν από 11 λεπτά , Smile89 είπε:

Ω ναι, εγω Θελω την μαμα μου και ο αντρας μου τξμ δικη του. Δεν θα  πω ποια ειναι ποια... ψήφιστε ΑΘΑΝΑΣΙΑ η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ??? 

Χαχαχα Χαχαχα 

Ε το ιδιο σκεπτικό εχουμε στο δωματιο. 

Εγω ποτε δεν θεωρησα την παλλινδρομη μου αποτελεσμα της γλωσσοφαγιας. Δεν πιστεύω ετσι κι αλλιως σε αυτην 

αναστασια θα ελεγα εγω... αλλα ολοκληρο... κλασικη περιπτωση αυτο με τα ονοματα, ο καθενας θελει του δικου του γονιου...

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα εγω σχετικα με το ονομα ειμαι μια κωμωδια. Θα μου πεις ετσι κ αλλιως ειμαι, οποτε τι αλλο θα μου τυχαινε?????

Λοιπον, εμενα με λενε Ιωαννα, την πεθερα μου την λενε Ιωαννα και τον πεθερο μου τον λενε κατι πολυ πολυ  πρωτοτυπο, που δεν παει ο νους σας με τιποτα!!!  Γιαννη!! Και επειδη ειναι πολυ δυσκολος ο γριφος, για μαντεψτε πως θα λενε το παιδι??? Χαχαχαχχα. Περιπτωσαρα μου τυχε.

το Ιωαννα ειναι απο τα αγαπημενα μου!

ολοι μαζι γιορταζετε παντα?!?!?!

παντως εσυ δεν μπορεις να πεις ως επιχειρημα, "δεν μου αρεσει το ονομα του πατερα σου"! χαχαχα

  • Χαχα 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marirene είπε:

να ζησετε λοιπον!!!

εσυ τι θελεις δλδ? τι σκεφτεσαι?

αναστασια θα ελεγα εγω... αλλα ολοκληρο... κλασικη περιπτωση αυτο με τα ονοματα, ο καθενας θελει του δικου του γονιου...

το Ιωαννα ειναι απο τα αγαπημενα μου!

ολοι μαζι γιορταζετε παντα?!?!?!

παντως εσυ δεν μπορεις να πεις ως επιχειρημα, "δεν μου αρεσει το ονομα του πατερα σου"! χαχαχα

Και ναι θα το πω. Δεν μου αρεσει χαχαχαχαχαχαχα. Σε αντρικη εκδοση δε μ αρεσει, μονο στη γυναικεια χαχαχα. Αλλα ειναι μοναχοπαιδι ο συζυγος, οποτε συμβιβαστηκα. Το δευτερο παιδι θα το βγαλω οτι θελω εγω. Ολοι μαζι γιορταζουμε και καταλαβαινεις τωρα τι θα γινεται... Ενα πρωτο Πασχα, οσοι πιστοι προσελθετε χαχαχα

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Καλα εγω σχετικα με το ονομα ειμαι μια κωμωδια. Θα μου πεις ετσι κ αλλιως ειμαι, οποτε τι αλλο θα μου τυχαινε?????

Λοιπον, εμενα με λενε Ιωαννα, την πεθερα μου την λενε Ιωαννα και τον πεθερο μου τον λενε κατι πολυ πολυ  πρωτοτυπο, που δεν παει ο νους σας με τιποτα!!!  Γιαννη!! Και επειδη ειναι πολυ δυσκολος ο γριφος, για μαντεψτε πως θα λενε το παιδι??? Χαχαχαχχα. Περιπτωσαρα μου τυχε.

Αχαχαχαχαχαχ τέλειο πραγματικά!

Κοίτα σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δε κάνει!!!!

  • Χαχα 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα εγω σχετικα με το ονομα ειμαι μια κωμωδια. Θα μου πεις ετσι κ αλλιως ειμαι, οποτε τι αλλο θα μου τυχαινε?????

Λοιπον, εμενα με λενε Ιωαννα, την πεθερα μου την λενε Ιωαννα και τον πεθερο μου τον λενε κατι πολυ πολυ  πρωτοτυπο, που δεν παει ο νους σας με τιποτα!!!  Γιαννη!! Και επειδη ειναι πολυ δυσκολος ο γριφος, για μαντεψτε πως θα λενε το παιδι??? Χαχαχαχχα. Περιπτωσαρα μου τυχε.

Να φανταστω οτι δε το συζητατε να μη βγει Γιαννης?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marirene είπε:

να ζησετε λοιπον!!!

εσυ τι θελεις δλδ? τι σκεφτεσαι?

αναστασια θα ελεγα εγω... αλλα ολοκληρο... κλασικη περιπτωση αυτο με τα ονοματα, ο καθενας θελει του δικου του γονιου...

το Ιωαννα ειναι απο τα αγαπημενα μου!

ολοι μαζι γιορταζετε παντα?!?!?!

παντως εσυ δεν μπορεις να πεις ως επιχειρημα, "δεν μου αρεσει το ονομα του πατερα σου"! χαχαχα

αν είναι αγόρι μας αρέσει το Μάξιμος ή Μάρκος ή Αγγελος

αν είναι κορίτσι Αριάδνη ή Βαλέρια μου αρέσει και το Δήμητρα (της μαμάς μου χαχαχα)


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Αχαχαχαχαχαχ τέλειο πραγματικά!

Κοίτα σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δε κάνει!!!!

Εμεις ειμαστε υπερβολικα προκομενοι μαλλον, δεν μας εφτανε ενας χαχαχα.

 

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Να φανταστω οτι δε το συζητατε να μη βγει Γιαννης?

Οταν τους το πρωτοανακοινωσαμε, την επομενη ο πεθερος με χαιρετησε λεγοντας τι κανει ο Γιαννακης μας? Πως λεγεται αυτο ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτισαμε???? Ε αυτο ακριβως!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , fairy-mary είπε:

Ίσως μου αρέσει λίγο περισσότερο το Αναστασία αλλά και το Αθανασία είναι όμορφο όνομα, όπου και να καταλήξετε τέλεια θα είναι!

Love you!!! 

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα. Ελπιζω να μη χαλασει η σχεση μας μετα απ αυτο αλλα μ αρεσει λιιιγο παραπανω το Αναστασια. Ολοκληρο ομως, οχι υποκοριστικα και τετοια.

Love you!!! Ολόκληρο εννοείται!!! 

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Το μονο  που σκεφτομαι να κανω ειναι να βαλω στο ταβανι τα φωτιζομενα τα αστερακα γιατι σε καθε ραβδι της τινκερμπελ εχω βαλει αυτοκολητα καθρεφτακια αστερακια θα δω δε ξερω ακομα 

@Smile89 κ μενα το Αναστασια μου αρεσει πιο πολυ δε ξερω αν ειναι της πεθερας χαχα!!  Εμεις το ενα θα παρει της μαμας μου που ειναι το ιδιο με του πεθερου μου κ το αλλο τηε γιαγιας του αντρα μου γιατι δεν ειχε εγγονες κ δεν εχει βγει κ επισης δε μας αρεσει της πεθερας μου καθολου

Love you και σενα!! 

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα εγω σχετικα με το ονομα ειμαι μια κωμωδια. Θα μου πεις ετσι κ αλλιως ειμαι, οποτε τι αλλο θα μου τυχαινε?????

Λοιπον, εμενα με λενε Ιωαννα, την πεθερα μου την λενε Ιωαννα και τον πεθερο μου τον λενε κατι πολυ πολυ  πρωτοτυπο, που δεν παει ο νους σας με τιποτα!!!  Γιαννη!! Και επειδη ειναι πολυ δυσκολος ο γριφος, για μαντεψτε πως θα λενε το παιδι??? Χαχαχαχχα. Περιπτωσαρα μου τυχε.

Κατσε να σκεφτω...!. Χαχαχα εμενα εχουν Ιδιο ονομα πεθερός και μπαμπας. Καο της μαναδες μας τις φωναζουν σουλα και τις δυο ελεος!!! 

πρίν από 6 λεπτά , marirene είπε:

να ζησετε λοιπον!!!

εσυ τι θελεις δλδ? τι σκεφτεσαι?

αναστασια θα ελεγα εγω... αλλα ολοκληρο... κλασικη περιπτωση αυτο με τα ονοματα, ο καθενας θελει του δικου του γονιου...

το Ιωαννα ειναι απο τα αγαπημενα μου!

ολοι μαζι γιορταζετε παντα?!?!?!

παντως εσυ δεν μπορεις να πεις ως επιχειρημα, "δεν μου αρεσει το ονομα του πατερα σου"! χαχαχα

Love you!!! Αναστασια τι ωραιο ονομα... 

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και ναι θα το πω. Δεν μου αρεσει χαχαχαχαχαχαχα. Σε αντρικη εκδοση δε μ αρεσει, μονο στη γυναικεια χαχαχα. Αλλα ειναι μοναχοπαιδι ο συζυγος, οποτε συμβιβαστηκα. Το δευτερο παιδι θα το βγαλω οτι θελω εγω. Ολοι μαζι γιορταζουμε και καταλαβαινεις τωρα τι θα γινεται... Ενα πρωτο Πασχα, οσοι πιστοι προσελθετε χαχαχα

Εμενα μου αρεσει το Στεφανος και το Αλέξανδρος. 

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Αχαχαχαχαχαχ τέλειο πραγματικά!

Κοίτα σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δε κάνει!!!!

Σπιτι χωρις Γιαννη..... μαλλον θα χει γιωργο...... Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Και ναι οπως ολες καταλαβατε την μανα μου την λενε ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!! And the winner iiiiissssss meeeeeee!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...