Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , marirene είπε:

ένα κ ένα... έτσι λένε, ότι το αγόρι φαίνεται πιο εύκολα. πάντως όλοι οι άντρες νομίζω αγόρι θέλουν στην αρχή.

giotitsa, το χαρακτήρισα αναχρονιστικό γιατί μου έρχονται στο μυαλό γιαγιάδες στο χωριό να το λένε... απο 'κει κ πέρα, εγώ προσωπικά σέβομαι κάθε διαφορετική άποψη... συγγνώμη αν το σχόλιο μου σε στενοχώρησε...

 

@marirene οχι δεν με στεναχωρησες αλλα εγω πιστευω στην γλωσοφαγια την εχω νιωσει οσο δεν παει εχω δει πατο στην ζωη μου απο αυτο αλλα τωρα που θα παει ελπιζω να ησυχασω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ναι αμεεεε, γκρι τοιχος οχι πολυ σκουρο. Αυτοκολλητο λευκο δεντρο μεγαλο οπου θα φαινεται λες και πατα πανω στην συρταριερα και γυρω απο αυτο ροζ πεταλουδες μεγαλουτσικες. Πανω απο το ξρεβατακι της λευκα συννεφακια απο τα οποία κρεμονται αστέρακια κι εχει και φεγγαρι. Επιπλα λευκα, λευκη κουρτινα με πινελια ροζ, φωτιστικο γκρι ανοιχτο και θα δεσω λευκες κορδελες και στην ακρη τους θα χει ροζ πεταλούδες. Γενικα το ροζ θα είναι πινελιυσες!!! 

Σας κουρασα..... Χαχαχα 

Αυτο με τον γκρι τοιχο το χω κ γω σαν σκεψη για τον απεναντι τοιχο. Το γκρι ειναι το αγαπημενο μου χρωμα. Με αυτοκολλητο ασπρο δεντρο και πανω στα κλαδακια του δεντρου ειχα σκεφτει να φτιαξω σπιτακια μικρα  αλλα ανοιχτα που μεσα θα εχουν διαφορα διακοσμητικα και θα φαινεται σαν να πατανε πανω στα κλαδακια. 

Γενικα ειμαστε κοντα κοντα ολες. Ειτε ο ενας τοιχος ειτε ο αλλος θα ναι κοινος


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ειπαμε ωροσκοπος δίδυμος :mrgreen: Ταυτιζομαστε 

ωωωω γενικα γκρι ροζ δενει πολυ ομορφα!Ααα εσυ τα εχεις σκεφτει ολα με μεγαλη λεπτομερεια :D

Εχω καψει εγκέφαλο μια εβδομάδα, εκανα γενικα λιστα τι θελω. Μετα να δω τι ειναι περιττο. Μετα ερευνα αγορας. Χαλακι δεν βαζω μονο εγω, εχω ενδοδαπεδια θερμανση γιαυτο. 

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αυτο με τον γκρι τοιχο το χω κ γω σαν σκεψη για τον απεναντι τοιχο. Το γκρι ειναι το αγαπημενο μου χρωμα. Με αυτοκολλητο ασπρο δεντρο και πανω στα κλαδακια του δεντρου ειχα σκεφτει να φτιαξω σπιτακια μικρα  αλλα ανοιχτα που μεσα θα εχουν διαφορα διακοσμητικα και θα φαινεται σαν να πατανε πανω στα κλαδακια. 

Γενικα ειμαστε κοντα κοντα ολες. Ειτε ο ενας τοιχος ειτε ο αλλος θα ναι κοινος

Πολυ ωραια ιδεα με τα σπιτακια ρεεεε!!!

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@marirene οχι δεν με στεναχωρησες αλλα εγω πιστευω στην γλωσοφαγια την εχω νιωσει οσο δεν παει εχω δει πατο στην ζωη μου απο αυτο αλλα τωρα που θα παει ελπιζω να ησυχασω 

Η γλωσσοφαγια δεν μας επηρεαζει αν δεν την πιστευουμε και μαλιστα δεν ειναι οτι κανει κακο σε εμας, εμεις κανουμε κακο σε εμας γιατι χαλαμε την ψυχολογία μας. Αυτα τα λεω απλα σαν ατομο, ο πνευματικος μοθ ειχε καλυτερη απαντηση ομως επειδη δεν ξέρω τα πιστευωυτου καθενος σχετικα με την θρησκεια, αρκεστηκα στην δικη μοθ αποψη. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Εχω καψει εγκέφαλο μια εβδομάδα, εκανα γενικα λιστα τι θελω. Μετα να δω τι ειναι περιττο. Μετα ερευνα αγορας. Χαλακι δεν βαζω μονο εγω, εχω ενδοδαπεδια θερμανση γιαυτο. 

Πολυ ωραια ιδεα με τα σπιτακια ρεεεε!!!

Εδω κολλαει το αμα δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε χαχαχαχα. 

Πολυ ωραιες ιδεες εχουμε, παντως ολεεεεεςςς εεεε, μπραβο μας!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Εχω καψει εγκέφαλο μια εβδομάδα, εκανα γενικα λιστα τι θελω. Μετα να δω τι ειναι περιττο. Μετα ερευνα αγορας. Χαλακι δεν βαζω μονο εγω, εχω ενδοδαπεδια θερμανση γιαυτο. 

Πολυ ωραια ιδεα με τα σπιτακια ρεεεε!!!

Η γλωσσοφαγια δεν μας επηρεαζει αν δεν την πιστευουμε και μαλιστα δεν ειναι οτι κανει κακο σε εμας, εμεις κανουμε κακο σε εμας γιατι χαλαμε την ψυχολογία μας. Αυτα τα λεω απλα σαν ατομο, ο πνευματικος μοθ ειχε καλυτερη απαντηση ομως επειδη δεν ξέρω τα πιστευωυτου καθενος σχετικα με την θρησκεια, αρκεστηκα στην δικη μοθ αποψη. 

@Smile89 συμφωνω σε αυτο που λες και ομως θες να σου πω κατι απλα για να παρεις ενα δειγμα απο τους γυρους μου ετσι οταν εμεινα εγκυος την πρωτη φορα μιλαμε χαρα στα υψη ε το ειπαμε σε δικα μας ατομα οχι πιο εξω αυτα τα δικα μας ατομα το ειπανε σε αλλους που με ξερουν μονο φατσικα ετσι και αμεσως με επιασαν στο στομα τους και μαλιστα με πολυ κακα λογια λεγοντας τι εγκυος ;;;;; ακομα δεν προλαβε να ειναι μαζι του και εμεινε εγκυος λες και εγω πηρα απο το δικο τους ψωμι ελεος αυτο το θεωρω κακια και ζηλια οταν ο αλλος καθε τρεις και λιγο σε εχει μπιρ μπιρ ε ενταξει τελος παντων εγω πλεον απο δω και περα οταν ξαναμεινω εγκυος με το καλο δεν θα πω τιποτα μα τιποτα σε κανεναν μονο σε γονεις περνανε οι μερες ειμαι χαρουμενη επιτελους την Δευτερα εχουμε μηνα @palmoira @P.L.L. @ΒαλεντιναΧρηστος @nanoula90 και στα αλλα κοριτσια που ξερετε επιτελους κοριτσια μου επιτελους 

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εδω κολλαει το αμα δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε χαχαχαχα. 

Πολυ ωραιες ιδεες εχουμε, παντως ολεεεεεςςς εεεε, μπραβο μας!

Χαχαχα Χαχαχα οντως!!! 

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@Smile89 συμφωνω σε αυτο που λες και ομως θες να σου πω κατι απλα για να παρεις ενα δειγμα απο τους γυρους μου ετσι οταν εμεινα εγκυος την πρωτη φορα μιλαμε χαρα στα υψη ε το ειπαμε σε δικα μας ατομα οχι πιο εξω αυτα τα δικα μας ατομα το ειπανε σε αλλους που με ξερουν μονο φατσικα ετσι και αμεσως με επιασαν στο στομα τους και μαλιστα με πολυ κακα λογια λεγοντας τι εγκυος ;;;;; ακομα δεν προλαβε να ειναι μαζι του και εμεινε εγκυος λες και εγω πηρα απο το δικο τους ψωμι ελεος αυτο το θεωρω κακια και ζηλια οταν ο αλλος καθε τρεις και λιγο σε εχει μπιρ μπιρ ε ενταξει τελος παντων εγω πλεον απο δω και περα οταν ξαναμεινω εγκυος με το καλο δεν θα πω τιποτα μα τιποτα σε κανεναν μονο σε γονεις περνανε οι μερες ειμαι χαρουμενη επιτελους την Δευτερα εχουμε μηνα @palmoira @P.L.L. @ΒαλεντιναΧρηστος @nanoula90 και στα αλλα κοριτσια που ξερετε επιτελους κοριτσια μου επιτελους 

Ναι οκ μιλησαν ετσι ασχημα καο κακως και αυτο ειχε τι αποτέλεσμα? Τι εγινε που σε επηρεασε?? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα οντως!!! 

Ναι οκ μιλησαν ετσι ασχημα καο κακως και αυτο ειχε τι αποτέλεσμα? Τι εγινε που σε επηρεασε?? 

με πειραξε πολυ στεναχωρηθηκα γιατι εγω δεν εχω σκεφτει ετσι ποτε για κανεναν ειμαι ατομο που δεν θελω να μιλανε για εμενα ασχημα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες ιδεες κοριτσια για το παιδικο εγω το εχω ζωγραφισει με θεμα τον πιτερ παν κ την τινκερμπελ κτλ το ειχα φτιαξει οταν φτιαξαμε το σπιτι οποτε ειναι ετοιμο σε επιπλα κ εγω στο λευκο θα παιξω μαλλον 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Ωραιες ιδεες κοριτσια για το παιδικο εγω το εχω ζωγραφισει με θεμα τον πιτερ παν κ την τινκερμπελ κτλ το ειχα φτιαξει οταν φτιαξαμε το σπιτι οποτε ειναι ετοιμο σε επιπλα κ εγω στο λευκο θα παιξω μαλλον 

Και διδυμακια.αχ θα ναι ωραίο το δωμάτιο!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, giotitsa είπε:

με πειραξε πολυ στεναχωρηθηκα γιατι εγω δεν εχω σκεφτει ετσι ποτε για κανεναν ειμαι ατομο που δεν θελω να μιλανε για εμενα ασχημα

Το να στεναχωρηθεις η να πειραχτεις ειναι απολυτως λογικο, επισης το ποσο θα μας επηρεασει εξαρταται καθαρα απο τον χαρακτήρα μας. Τα λογια τους οΜως δεν μπορουν να επηρεασουν μια κατασταση. Δηλαδη, θα αναφερθώ σε μενα, εγω οταν εμεινα εγκυος παραμεινα και σε ακινησια λογω αιμοραγιας δυο μηνες, στην δουλεια μου φυσικα απο τημ πρωτη στιγμη εμαθαν οτι ειμαι εγκυος Αφου βγηκα σε αδεια. Για την αιμοραγια δεν ηξεραν και κανενας δεν νοιαστηκε ειπαν μονο σιγα μωρε σηκωθηκε κι εφυγς αμεσως τι θα παθενε, κι αλλα τα οποοα ειναι υπηρεσιακα. Οταν εμαθαν κι οτι εχασα το παιδί το βουλωσαν. Δηλαδη τι επρεπε να πω??? Με γλωσσοφαηαν καο να απο το μπιρι μπιρι το χασα?? Οχι φυσικα.Γιωτα μου μπορεις να εχεις οποια αποψη θελεις. Φιλική συμβουλή ομως απεβαλλε το αυτο απο την σκέψη την ζωηυκαι την ψυχολογία σου. Μονο ο κακος μας εαυτος μπορει να μας βλαψει. Κανενας αλλος. 

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραιες ιδεες κοριτσια για το παιδικο εγω το εχω ζωγραφισει με θεμα τον πιτερ παν κ την τινκερμπελ κτλ το ειχα φτιαξει οταν φτιαξαμε το σπιτι οποτε ειναι ετοιμο σε επιπλα κ εγω στο λευκο θα παιξω μαλλον 

Αααχχχ τι ωραιο που θα είναι?? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Το να στεναχωρηθεις η να πειραχτεις ειναι απολυτως λογικο, επισης το ποσο θα μας επηρεασει εξαρταται καθαρα απο τον χαρακτήρα μας. Τα λογια τους οΜως δεν μπορουν να επηρεασουν μια κατασταση. Δηλαδη, θα αναφερθώ σε μενα, εγω οταν εμεινα εγκυος παραμεινα και σε ακινησια λογω αιμοραγιας δυο μηνες, στην δουλεια μου φυσικα απο τημ πρωτη στιγμη εμαθαν οτι ειμαι εγκυος Αφου βγηκα σε αδεια. Για την αιμοραγια δεν ηξεραν και κανενας δεν νοιαστηκε ειπαν μονο σιγα μωρε σηκωθηκε κι εφυγς αμεσως τι θα παθενε, κι αλλα τα οποοα ειναι υπηρεσιακα. Οταν εμαθαν κι οτι εχασα το παιδί το βουλωσαν. Δηλαδη τι επρεπε να πω??? Με γλωσσοφαηαν καο να απο το μπιρι μπιρι το χασα?? Οχι φυσικα.Γιωτα μου μπορεις να εχεις οποια αποψη θελεις. Φιλική συμβουλή ομως απεβαλλε το αυτο απο την σκέψη την ζωηυκαι την ψυχολογία σου. Μονο ο κακος μας εαυτος μπορει να μας βλαψει. Κανενας αλλος. 

@Smile89 συμφωνω για τον κακο ευατο δεν λεω προσπαθω να φτιαξω πολλα πραγματα και ναι μπορω να σου πω οτι πλεον δεν θα με αφησει τιποτα να με βλαψει η καθε αποψη σεβαστη γλυκια μου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραιες ιδεες κοριτσια για το παιδικο εγω το εχω ζωγραφισει με θεμα τον πιτερ παν κ την τινκερμπελ κτλ το ειχα φτιαξει οταν φτιαξαμε το σπιτι οποτε ειναι ετοιμο σε επιπλα κ εγω στο λευκο θα παιξω μαλλον 

Πολύ ωραίο!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@Smile89 συμφωνω για τον κακο ευατο δεν λεω προσπαθω να φτιαξω πολλα πραγματα και ναι μπορω να σου πω οτι πλεον δεν θα με αφησει τιποτα να με βλαψει η καθε αποψη σεβαστη γλυκια μου

Γιωτιτσα μου, μη στεκεσαι στο τι λεει ο καθενας. Μπορει ακομα κ τωρα να λενε, μπορει και οχι, εσυ να μη δινεις καμια σημασια κ καμια αξια. Κ για μενα λενε διαφορα και το ξερω, αλλα ουτε που με αγγιζει. Απλα ανθρωπους που δεν τους θες τους κανεις περα κ μεχρι εκει και ασε να λενε. Λογαριασμο δινεις μονο σε σενα. Ελα ερχεται κ Οκτωβρης, ξεχνα τα παλια και παμε στα καινουρια με αισιοδοξια!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Γιωτιτσα μου, μη στεκεσαι στο τι λεει ο καθενας. Μπορει ακομα κ τωρα να λενε, μπορει και οχι, εσυ να μη δινεις καμια σημασια κ καμια αξια. Κ για μενα λενε διαφορα και το ξερω, αλλα ουτε που με αγγιζει. Απλα ανθρωπους που δεν τους θες τους κανεις περα κ μεχρι εκει και ασε να λενε. Λογαριασμο δινεις μονο σε σενα. Ελα ερχεται κ Οκτωβρης, ξεχνα τα παλια και παμε στα καινουρια με αισιοδοξια!

ναι ναι παμε εχω και καλες ευνοικες συνθηκες νομιζω οτι θα ξαναμεινω ευκολα παλι μακαρι μακαρι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...