Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , fairy-mary είπε:

καλά έχεις απόλυτο δίκιο που δε το λες, 

αχ μακάρι να το δώ και εγώ στην αυχενική το φύλο!

ανυπομονώ!!!!!

Μην αγχώνεσαι με το φύλο, κάποια στιγμή θα φανεί! Θέλεις κάποιο φύλο συγκεκριμένα για κάποιο λόγο? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Μην αγχώνεσαι με το φύλο, κάποια στιγμή θα φανεί! Θέλεις κάποιο φύλο συγκεκριμένα για κάποιο λόγο? 

Δεν έχω κανένα θέμα είτε είναι αγόρι ή κορίτσι, 

ο άντρας μου προτιμάει ίσως περισσότερο τα αγόρια.

απλά θέλω να μάθω για να αρχίσω να κάνω όνειρα..τι χρώμα θα βάψω το δωμάτιο κλπ..ξέρεις!!!

χαζομαμα

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα βλεπω οτι εισαστε ολες καλα μπραβο!! Καλως ηρθατε τα νεα κοριτσια με το καλο! Σας εχασα λιγο γιατι ειχα βγει ολο το πρωι για εξετασεις κ μετα ειχα μποτε χαχαχα μετα απο τοσο καιρο ηθελα ανανεωση!! Ενιωσα παλι γυναικα χαχα!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

Δεν έχω κανένα θέμα είτε είναι αγόρι ή κορίτσι, 

ο άντρας μου προτιμάει ίσως περισσότερο τα αγόρια.

απλά θέλω να μάθω για να αρχίσω να κάνω όνειρα..τι χρώμα θα βάψω το δωμάτιο κλπ..ξέρεις!!!

χαζομαμα

Εγω το φυλο το ειδα στην αυχενικη!! Μεχρι τοτε το ηξεραν μονο οι πολυ δικοι μου. Αλλα κ στη μανα μου να φανταστεις δεν το ειπα αμεσως. Το ειπα στην 7η εβδομαδα. Μετα την αυχενικη δεν ειναι οτι το διατυμπανιζαμε, ουτε το ανακοινωναμε, απλα αν βρισκομασταν με παρεα, βλεπανε οτι δεν επινα, ρωτουσανε κ απαντουσαμε χωρις να θελουμε να το κρυψουμε. Κ καπως ετσι μαθευτηκε. Αλλα ειναι στην προσωπικη σου ευχερεια το ποτε θα το πεις σε ποιους και πως. Οπως αισθανεσαι εσυ. Οσο για το φυλο αν θελετε κ αλλα παιδακια, βαψε το παιδικο κατι ουδετερο γιατι δεν ξερεις τι θα ερθει μετα. Και παλι οτι θελεις θα κανεις, βεβαια, ετσι. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Life777 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ είμαι στην 14η εβδομάδα! Τη Δευτέρα κάναμε αυχενική διαφάνεια κ όλα ήταν πολύ καλά!! Φύλο δεν είδαμε ακόμη αλλά δεν πειράζει!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!! :grin:  ΠΗΤ είναι 4/4/2019!! :wub:

Καλως ορισες κοριτσι μου. Με το καλοοοο!! Το πρωτο σου ειναι??? 

Κι εσυ στο πινακακι λοιπον.... 

              ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019!!! 

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

5. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

6. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

7. oneira_glyka  ΑΓΟΡΑΚΙ
    26/02/2019

8. palmoira 
    04/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

9. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

10. Vasiliki88
    03/04/2019

11. Life777
    04/04/2019

13. fairy-mary
    16/04/2019

13. newmum94
    17/04/2019

14. Κωνσταντίνα16
     20/04/2019

15. *ζουζουνα*!!!
     25/04/2019

16. Elfer      
    08/05/2019

17. marirene
     14/05/2019

18. Beboula25
     27/05/2019

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , fairy-mary είπε:

τα 2 σου παιδάκια είναι αγοράκια ή κοριτσάκια;

γιατί λένε ότι αν είναι αγόρι φαίνεται πιο εύκολα.

και εγώ σκέφτομαι να το πώ μετά την αυχενική, μέχρι στιγμής μόνο οι κοντινοί μου συγγενείς το ξέρουν (γονείς-αδέρφια)

ένα κ ένα... έτσι λένε, ότι το αγόρι φαίνεται πιο εύκολα. πάντως όλοι οι άντρες νομίζω αγόρι θέλουν στην αρχή.

giotitsa, το χαρακτήρισα αναχρονιστικό γιατί μου έρχονται στο μυαλό γιαγιάδες στο χωριό να το λένε... απο 'κει κ πέρα, εγώ προσωπικά σέβομαι κάθε διαφορετική άποψη... συγγνώμη αν το σχόλιο μου σε στενοχώρησε...

 

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω, πόσες από εσάς είδαν φύλο στην αυχενική και επίσης πότε αρχίσατε να ανακοινώνετε την εγκυμοσύνη σας;

Κοριτσι μου σε αλλες περιπτωσεις φαινεται στην αυχενικη και δε αλλες οχι. Εμενα μου ελεγα μαλλον κοριτσι εεεε και τελικα κοριτσι χεχε. Σχετικα με την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης πραγματικα ειναι πολυ προσωπικο θεμα. Συμφωνω με τις @marirene και @nanoula90, σχετικα με τον λογω που δεν το πα αμεσως ο οποιος εννοείται κ δεν είναι λογω γλωσσοφαγιας, σχετικα με το οτι δεν το διατυμπανιζαμε και τέλος σχετικα με το δωματιο. Προσωπικά εριξα πολυ μελετη για να φτιαξω ουδέτερο δωματιο το οποιο απο κοριτσιστικο θα γινει ευκολΑ αγορίστικο χωρις κοπο καο με ελαχιστα χρηματα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μια και αναφερθηκαμε σε δωματια και χρωματα,εχετε κανει κανενα πλανο για το βρεφικο δωματιο? Τι χρωματα θα βαλετε και πως θα το φτιαξετε? Εγω κοιταζα κατι εκπληκτικες ταπετσαριες και δεν ξερω τι να πρωτοδιαλεξω! :wub:  


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Κοριτσια μια και αναφερθηκαμε σε δωματια και χρωματα,εχετε κανει κανενα πλανο για το βρεφικο δωματιο? Τι χρωματα θα βαλετε και πως θα το φτιαξετε? Εγω κοιταζα κατι εκπληκτικες ταπετσαριες και δεν ξερω τι να πρωτοδιαλεξω! :wub:  

Εγώ ουδέτερο χρωμα βανίλιας και έχω διαλέξει κάτι υπέροχα αυτοκόλλητα μεγάλα επίσης ουδέτερα με αερόστατα 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marirene είπε:

ένα κ ένα... έτσι λένε, ότι το αγόρι φαίνεται πιο εύκολα. πάντως όλοι οι άντρες νομίζω αγόρι θέλουν στην αρχή.

giotitsa, το χαρακτήρισα αναχρονιστικό γιατί μου έρχονται στο μυαλό γιαγιάδες στο χωριό να το λένε... απο 'κει κ πέρα, εγώ προσωπικά σέβομαι κάθε διαφορετική άποψη... συγγνώμη αν το σχόλιο μου σε στενοχώρησε...

 

@marirene για να μπορει ενα μελος να βλεπει την απαντηση σου,μπορεις να κανεις ειτε παραθεση το σχολιο του ή να βαζεις παπακι @ και καθως γραφεις αμεσως μετα κολλητα το ονομα του θα σου βγαλει απο κατω επιλογη το ονομα του να το κλικαρεις.Ετσι ενα μελος παιρνει ειδοποιηση οτι αναφερθηκες σε αυτο. Απλα για να το ξερεις :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Εγώ ουδέτερο χρωμα βανίλιας και έχω διαλέξει κάτι υπέροχα αυτοκόλλητα μεγάλα επίσης ουδέτερα με αερόστατα 

Μαλλον τα ιδια αυτοκολλητα θα παρουμε!!! Απλα εγω θα βαλω ταπετσαρια με συννεφακια πανω και πανω σε αυτην θα βαλω 3-4 αεροστατα. Αερατο θα τον εχω χαχαχα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Εγώ ουδέτερο χρωμα βανίλιας και έχω διαλέξει κάτι υπέροχα αυτοκόλλητα μεγάλα επίσης ουδέτερα με αερόστατα 

Εμενα μου αρεσε μια παλ γαλαζια ταπετσαρια με συννεφάκια για τον ενα τοιχο μονο. Και ηθελα να βαλω και ενα φεγγαρακι φως πανω που θα φωτιζει απαλα το βραδυ. Αλλα ειδα και πολλες αλλες που μου αρεσαν.Γενικα και εγω θελω πολυ απαλους χρωματισμους στο δωματιο

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μαλλον τα ιδια αυτοκολλητα θα παρουμε!!! Απλα εγω θα βαλω ταπετσαρια με συννεφακια πανω και πανω σε αυτην θα βαλω 3-4 αεροστατα. Αερατο θα τον εχω χαχαχα

Καλα ολες πανω κατω στα ιδια θα ειμαστε??χαχα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Εμενα μου αρεσε μια παλ γαλαζια ταπετσαρια με συννεφάκια για τον ενα τοιχο μονο. Και ηθελα να βαλω και ενα φεγγαρακι φως πανω που θα φωτιζει απαλα το βραδυ. Αλλα ειδα και πολλες αλλες που μου αρεσαν.Γενικα και εγω θελω πολυ απαλους χρωματισμους στο δωματιο

Ελα δικια μου εισαι εσυυυυ χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια μια και αναφερθηκαμε σε δωματια και χρωματα,εχετε κανει κανενα πλανο για το βρεφικο δωματιο? Τι χρωματα θα βαλετε και πως θα το φτιαξετε? Εγω κοιταζα κατι εκπληκτικες ταπετσαριες και δεν ξερω τι να πρωτοδιαλεξω! :wub:  

Ναι αμεεεε, γκρι τοιχος οχι πολυ σκουρο. Αυτοκολλητο λευκο δεντρο μεγαλο οπου θα φαινεται λες και πατα πανω στην συρταριερα και γυρω απο αυτο ροζ πεταλουδες μεγαλουτσικες. Πανω απο το ξρεβατακι της λευκα συννεφακια απο τα οποία κρεμονται αστέρακια κι εχει και φεγγαρι. Επιπλα λευκα, λευκη κουρτινα με πινελια ροζ, φωτιστικο γκρι ανοιχτο και θα δεσω λευκες κορδελες και στην ακρη τους θα χει ροζ πεταλούδες. Γενικα το ροζ θα είναι πινελιυσες!!! 

Σας κουρασα..... Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ελα δικια μου εισαι εσυυυυ χαχαχαχα

Ειπαμε ωροσκοπος δίδυμος :mrgreen: Ταυτιζομαστε 

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ναι αμεεεε, γκρι τοιχος οχι πολυ σκουρο. Αυτοκολλητο λευκο δεντρο μεγαλο οπου θα φαινεται λες και πατα πανω στην συρταριερα και γυρω απο αυτο ροζ πεταλουδες μεγαλουτσικες. Πανω απο το ξρεβατακι της λευκα συννεφακια απο τα οποία κρεμονται αστέρακια κι εχει και φεγγαρι. Επιπλα λευκα, λευκη κουρτινα με πινελια ροζ, φωτιστικο γκρι ανοιχτο και θα δεσω λευκες κορδελες και στην ακρη τους θα χει ροζ πεταλούδες. Γενικα το ροζ θα είναι πινελιυσες!!! 

Σας κουρασα..... Χαχαχα 

ωωωω γενικα γκρι ροζ δενει πολυ ομορφα!Ααα εσυ τα εχεις σκεφτει ολα με μεγαλη λεπτομερεια :D

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...