Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Angot εγω αυτο που εχω διαβασει για το επίδομα γέννας είναι οτι οι δικαιουχοι πρεπει να εχουν  ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα κάτω των 40.000 ευρώ ετησίως.

      Και παραθετω τον υπολογισμο:

      "Ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα είναι το συνολικό οικογενειακό εισόδημα, πραγματικό ή τεκμαρτό, από οποιαδήποτε πηγή στην ημεδαπή ή στην αλλοδαπή, προ φόρων και εξαιρουμένων των ασφαλιστικών εισφορών και άλλων επιδομάτων, διαιρεμένο με συγκεκριμένη κλίμακα ισοδυναμίας.

       

      Στην περίπτωση μας, η κλίμακα ισοδυναμίας ισούται με το άθροισμα των μελών της οικογένειας, για καθένα από τα οποία ισχύει η εξής στάθμιση:

       

      α. δικαιούχος γονέας: στάθμιση 1,

       

      β. σύζυγος δικαιούχου γονέα ή συνδεόμενος με αυτόν δυνάμει συμφώνου συμβίωσης: στάθμιση 1/2 και

       

      γ. κάθε εξαρτώμενο τέκνο: στάθμιση 1/4."

      Στην ουσια δεν μιλανε για 40000 ευρω μεικτα αλλα έπειτα απο συγκεκριμένους υπολογισμους σε σχεση με την οικογενειακη κατάσταση.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μπεμπουλα μου τι κανεις?? Πως εισαι? Ναι, αλλα πηγα χθες βραδυ παλι στην ΩΡΛ και μου βαλε κατι καυστικο μηπως καψει την φλεγμονη. Σημερα ειμαι καλυτερα. Ακομα δεν μπορω να φαω καλα βεβαια και να μιλησω, μιλαω σαν φαφουτα χαχαχα, πως εισαι οταν βγαινεις απο οδοντιατρο μετα απο εξαγωγη φρονυμητη? Ε, καπως ετσι αλλα χωρις αναισθησια. Πολυς πονος αλλα σημερα ειμαι πολυ καλυτερα. Σε ευχαριστω πολυ γλυκουλα μου.

Πωπω ρε κοριτσάκι μου ταλαιπωρηθηκες αλλα τουλάχιστον είσαι καλύτερα, χαίρομαι. Αει να πάει στο καλό κ αυτή να ησυχάσεις. Σε φιλώ φαφουτα μου :mrgreen:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, @eirini είπε:

Καλημέρα!!!

Αύριο έχω καμπύλη, έχω αγχωθεί λίγο :-(. Εσας κορίτσια πως ήταν οι δικές σας??

Καλημέρα!! Καλα αποτέλεσματα. Εμένα βγηκε μια χαρα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Όντως της μισκο τα ολικής είναι μια χαρά. Εμενα με έβαλε σε τέτοια διατροφή από την αρχή. Αφού ο άντρας μου τρελάθηκε μου έλεγε μετά Πωω δεν κάνει το ένα δεν κάνει το άλλο δεν το περίμενα! Χαχαχ 

Φιλάκια σε όλες! Σας παρακολουθω αλλα με τις αναγουλες δεν τη παλεύω από διάθεση. Παραγγείλαμε βραχιολάκια ναυτίας αν κάποια κοπελα έχει πάρει ας μου πει την γνώμη της. Εννοείται είναι αυτά χωρίς φάρμακα.

@Vasoth. υπομονή καλή μου. Ουτως ή αλλως είναι για το καλό σας οποτε σίγουρα δεν σε πειράζει αρκεί να είστε καλα!  

@nanoula90 νομίζω είδα πως είχες πρηστεί; Αν ναι περαστικά κορίτσι μου πωπω θα τράβηξες πόνο ρε παιδί μου ελπίζω τώρα να είσαι εντάξει! 

Βραχολακια ναυτίας είχα πάρει κι εγώ αλλά δεν μπορώ να πω ότι έκαναν θαύματα... Δεν χάνεις τίποτα να τα δοκιμάσεις όμως... Σε κάποιους μπορεί να πιάνουν!!!

Να σε ρωτήσω κάτι αν θες μου απαντάς... Γιατί σε έβαλε σε διατροφή από την αρχή?


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Natasoula85 είπε:

Βραχολακια ναυτίας είχα πάρει κι εγώ αλλά δεν μπορώ να πω ότι έκαναν θαύματα... Δεν χάνεις τίποτα να τα δοκιμάσεις όμως... Σε κάποιους μπορεί να πιάνουν!!!

Να σε ρωτήσω κάτι αν θες μου απαντάς... Γιατί σε έβαλε σε διατροφή από την αρχή?

Σε ευχαριστώ! 

Ειναι αυστηρός με την διατροφή από ότι κατάλαβα. Στο ραντεβού που ακούσαμε καρδούλα μου είπε τα πάντα για την διατροφή,μου έδωσε και ένα εγχειρίδιο που γράφει ο ίδιος σε συνεργασία με διατροφολόγο που έχει μέσα τροφές και συνδυασμούς. Δεν με έβαλε να ζυγίζω μερίδα κ τέτοια. Ας πούμε ζυμαρικά ολικής άλεσης,γλυκα όχι παρα μόνο μαύρη σοκολάτα και παρασπονδία μια φορά στο τόσο. Μπέργκερ σουβλάκια πίτσες και τα σχετικά όχι μόνο καλαμάκια κοτόπουλο με αλάδωτη πίτα πατατες τηγανίτες μου επιτρέπει. Αλλα σιγά μην δεν φάω κάτι από όλα αυτα :mrgreen: Θέλει 5-6 γεύματα την ημέρα μαζί με φρούτα και πάντα το γεύμα με σαλάτα.Αλλα προς το παρόν έτσι οπως είμαι δεν έχω μπει σε σειρά. Δεν τρώω σαλάτες, φρούτα ίσα ίσα κ φαγητό ότι φτιάχνει η πεθερά προς το παρόν. Ένα ζυμαρικό ολικής έχω τηρήσει δλδ Χαχα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ! 

Ειναι αυστηρός με την διατροφή από ότι κατάλαβα. Στο ραντεβού που ακούσαμε καρδούλα μου είπε τα πάντα για την διατροφή,μου έδωσε και ένα εγχειρίδιο που γράφει ο ίδιος σε συνεργασία με διατροφολόγο που έχει μέσα τροφές και συνδυασμούς. Δεν με έβαλε να ζυγίζω μερίδα κ τέτοια. Ας πούμε ζυμαρικά ολικής άλεσης,γλυκα όχι παρα μόνο μαύρη σοκολάτα και παρασπονδία μια φορά στο τόσο. Μπέργκερ σουβλάκια πίτσες και τα σχετικά όχι μόνο καλαμάκια κοτόπουλο με αλάδωτη πίτα πατατες τηγανίτες μου επιτρέπει. Αλλα σιγά μην δεν φάω κάτι από όλα αυτα :mrgreen: Θέλει 5-6 γεύματα την ημέρα μαζί με φρούτα και πάντα το γεύμα με σαλάτα.Αλλα προς το παρόν έτσι οπως είμαι δεν έχω μπει σε σειρά. Δεν τρώω σαλάτες, φρούτα ίσα ίσα κ φαγητό ότι φτιάχνει η πεθερά προς το παρόν. Ένα ζυμαρικό ολικής έχω τηρήσει δλδ Χαχα. 

Ωραια τα λέει ο γιατρός  σου αλλά στην εγκυμοσύνη δύσκολο  να τα τηρήσεις  όλα αυτα... Και εγώ το πρωτο τρίμηνο λόγω ναυτίας σαλάτες και φρούτα δεν μπορούσα να φάω με τίποτα...

Βέβαια οι γιατροί τα λένε για να μας μαζεύουν και να μην το ξεφτιλιζουμε...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Ωραια τα λέει ο γιατρός  σου αλλά στην εγκυμοσύνη δύσκολο  να τα τηρήσεις  όλα αυτα... Και εγώ το πρωτο τρίμηνο λόγω ναυτίας σαλάτες και φρούτα δεν μπορούσα να φάω με τίποτα...

Βέβαια οι γιατροί τα λένε για να μας μαζεύουν και να μην το ξεφτιλιζουμε...

Έτσι ακριβως τα λένε προληπτικά για να μην τα πάρουμε όλα σβάρνα. Δύσκολο δεν αντιστέκεσαι εύκολα άσε που αν θελήσεις κάτι αισθάνεσαι ότι θα πάθεις τίποτα κανα αμόκ αν δεν το φας χαχαχ.. Τώρα κ εγω τρώω ελάχιστα αλλα κάνω κάτι που έχω τύψεις. Πίνω αναψυκτικά ένα ή μισό την ημέρα. Μου πήρε σπραιτ λεμόνι και με λιγότερη ζάχαρη ο αντρας μου γιατί δεν αντέχω κάποιες στιγμές η ναυτια και η δυσπεψία ενώ τρωω λίγο μου φέρνει ταχυκαρδία. Θα το κόψω όμως θα βάζω λίγη μαγειρική σόδα με λεμονακι που κάνει καλό γενικά στην υγεία κ θα παρω και ξυνο νερό για τος καούρες. 

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου και σε ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Έτσι ακριβως τα λένε προληπτικά για να μην τα πάρουμε όλα σβάρνα. Δύσκολο δεν αντιστέκεσαι εύκολα άσε που αν θελήσεις κάτι αισθάνεσαι ότι θα πάθεις τίποτα κανα αμόκ αν δεν το φας χαχαχ.. Τώρα κ εγω τρώω ελάχιστα αλλα κάνω κάτι που έχω τύψεις. Πίνω αναψυκτικά ένα ή μισό την ημέρα. Μου πήρε σπραιτ λεμόνι και με λιγότερη ζάχαρη ο αντρας μου γιατί δεν αντέχω κάποιες στιγμές η ναυτια και η δυσπεψία ενώ τρωω λίγο μου φέρνει ταχυκαρδία. Θα το κόψω όμως θα βάζω λίγη μαγειρική σόδα με λεμονακι που κάνει καλό γενικά στην υγεία κ θα παρω και ξυνο νερό για τος καούρες. 

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου και σε ευχαριστώ! 

Beboula το πρωτο 3μηνο ημουν ετσι κ εγω. Αναγουλες ολη μερα,το μονο που έτρωγα ευχαριστα ηταν μακαρονια κ μαλιστα ασπρα. Τα ολικης δεν τα μπορουσα τοτε. Επίσης η δυσπεψια με ειχε ταραξει. Το μονο που με ανακουφιζε ηταν η κοκα κολα. Αν μπορουσα θα επινα λιτρα. Δεν έπινα καθε μερα αλλα οταν δεν την παλευα επινα. Δεν γινεται και να προσέχουμε και να τρωμε υγιεινά οταν το στομάχι δεν ανεχεται τίποτα. Επίσης αυτο που επισης μου άρεσε ηταν ο φρεσκος χυμος πορτοκαλί. Με βοηθουσε που ήταν οξινο. Σουπιτσες ετρωγα ευχαριστα αν κ ηταν καλοκαίρι. Παντως σε διαβεβαιώ οτι στο 3μηνο θα περασουν αυτα τα συμπτώματα και θα εισαι πολυ καλυτερα.υπομονη οσο μπορεις. ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Ναι καμπυλη εκανα δεν απελπιζομαι κ γενικα ειμαι αισιοδοξη απλα μου εχουν πεσει μαζεμενα πανω που τελειωσε η αιμοραγια κ ειπα οτι χαλαρωνουμε ξεκιναμε αλλα τωρα μια ο τραχυλος με τις συσπασεις μια ο αιματοκριτης κ τωρα αυτο θα το ξεπερασω απλα θελω το χρονο μου μεχρι να μπω σε μια σειρα με τους γιατρους

Δυστυχως απ οτι εχω καταλαβει καπως ετσι παει..τελειωνει το ενα αρχιζει το αλλο...

Με τον αιματοκριτη τι ειχες;

Υπομονη ολα θα μπουν σε σειρα...

Περιμενω και εγω αυριο και τις εξετασεις που ειχα κανει για κυστικη ινωση πριν 20 μερες...

Αντε να δουμε και αυτο


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , fairy-mary είπε:

Δυστυχως απ οτι εχω καταλαβει καπως ετσι παει..τελειωνει το ενα αρχιζει το αλλο...

Με τον αιματοκριτη τι ειχες;

Υπομονη ολα θα μπουν σε σειρα...

Περιμενω και εγω αυριο και τις εξετασεις που ειχα κανει για κυστικη ινωση πριν 20 μερες...

Αντε να δουμε και αυτο

Ο αιματοκριτης ειναι πολυ χαμηλος 28 το προσπαθησαμε με το γιατρο μου να τον ανεβασουμε αλλα δε λεει να ανεβει οποτε θα παω σε αιματολογο να κανω κ αλλες εξετασεις κ να μου το ρυθμισει.καλα αποτελεσματα να εχεις!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και ναιαιαιαιαι. Ειμαι κ γω μαζι σαςςςςς. 

Καμπυλη 0': 61 

60' : 192 

120: 65 

 

Εχω διαβητη και γω. Καλα που πηγα και το κοιταξα γιατι οι πρωτες μετρησεις δεν μου γεμιζαν το ματι. Αν κ γω κανω ετσι κ αλλιως διατροφη γιατι το υποψιαζομουν χεχεχε. Βεβαια λατρευω τα λαχανικα, οποτε δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι. Ηθελα να μαι και κορμαρα βλεπετε χαχαχα.

@Vasoth. μου μην μου αγχωνεσαι. Ολες απο κατι εχουμε στην εγκυμοσυνη. Δεν μασαμε ομως. Τα νινακια μας να ναι καλα και θα τις φανε τις μπατσες τους μολις ερθουν χαχαχ


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 58 λεπτά , Nicol_ είπε:

Beboula το πρωτο 3μηνο ημουν ετσι κ εγω. Αναγουλες ολη μερα,το μονο που έτρωγα ευχαριστα ηταν μακαρονια κ μαλιστα ασπρα. Τα ολικης δεν τα μπορουσα τοτε. Επίσης η δυσπεψια με ειχε ταραξει. Το μονο που με ανακουφιζε ηταν η κοκα κολα. Αν μπορουσα θα επινα λιτρα. Δεν έπινα καθε μερα αλλα οταν δεν την παλευα επινα. Δεν γινεται και να προσέχουμε και να τρωμε υγιεινά οταν το στομάχι δεν ανεχεται τίποτα. Επίσης αυτο που επισης μου άρεσε ηταν ο φρεσκος χυμος πορτοκαλί. Με βοηθουσε που ήταν οξινο. Σουπιτσες ετρωγα ευχαριστα αν κ ηταν καλοκαίρι. Παντως σε διαβεβαιώ οτι στο 3μηνο θα περασουν αυτα τα συμπτώματα και θα εισαι πολυ καλυτερα.υπομονη οσο μπορεις. ❤

Αχ Νικολ μου νιώθω ασχημα λιγάκι και κυριως όταν με κοροϊδεύουν για να μου φτιάξουν την διάθεση όχι από κακό αλλα εγω αισθάνομαι ασχημα που είμαι πεσμένη. Είναι δύσκολο να είσαι όλη μέρα έτσι τα ξέρεις. Και οπως λες τώρα δεν γινεται να τρώω ότι πρέπει δεν μπορώ καθόλου και τουλάχιστον κοιτάζω να τρέφομαι. Αυτό περιμένω να περάσει το τρίμηνο και όλα να ειναι καλα καταρχήν και ναι να ηρεμήσω με τα στομαχικά. Σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαρασταση ❤️

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και ναιαιαιαιαι. Ειμαι κ γω μαζι σαςςςςς. 

Καμπυλη 0': 61 

60' : 192 

120: 65 

 

Εχω διαβητη και γω. Καλα που πηγα και το κοιταξα γιατι οι πρωτες μετρησεις δεν μου γεμιζαν το ματι. Αν κ γω κανω ετσι κ αλλιως διατροφη γιατι το υποψιαζομουν χεχεχε. Βεβαια λατρευω τα λαχανικα, οποτε δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι. Ηθελα να μαι και κορμαρα βλεπετε χαχαχα.

@Vasoth. μου μην μου αγχωνεσαι. Ολες απο κατι εχουμε στην εγκυμοσυνη. Δεν μασαμε ομως. Τα νινακια μας να ναι καλα και θα τις φανε τις μπατσες τους μολις ερθουν χαχαχ

Χαχααχα ρε αγαπη γέλασα σε ευχαριστώ! Έτσι λίγα σκαμπιλακια απαλά και μετά τα φιλάκια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχ Νικολ μου νιώθω ασχημα λιγάκι και κυριως όταν με κοροϊδεύουν για να μου φτιάξουν την διάθεση όχι από κακό αλλα εγω αισθάνομαι ασχημα που είμαι πεσμένη. Είναι δύσκολο να είσαι όλη μέρα έτσι τα ξέρεις. Και οπως λες τώρα δεν γινεται να τρώω ότι πρέπει δεν μπορώ καθόλου και τουλάχιστον κοιτάζω να τρέφομαι. Αυτό περιμένω να περάσει το τρίμηνο και όλα να ειναι καλα καταρχήν και ναι να ηρεμήσω με τα στομαχικά. Σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαρασταση ❤️

Χαχααχα ρε αγαπη γέλασα σε ευχαριστώ! Έτσι λίγα σκαμπιλακια απαλά και μετά τα φιλάκια 

Ετσι να γελας μπεμπουλα μου. Ενταξει καταλαβαινω οτι δεν εισαι στα πανω σου και ειναι και οι ορμονες στη μεση, αλλα σκεψου δεν θα κρατησει για παντα. Ισα ισα να περασουν λιγες ακομα μερουλες και θα σαι μετα καλυτερα. Ασε που θα μαστε μαζι κορμαρες χαχαχα. Αυτο που το πας?? Κ θα μας ρωτανε καλα εσυ πως διατηρεισαι τοσο καλα στην εγκυμοσυνη?? Και θα το παιζουμε δηθεν ξαφνιασμενες και οτι ηταν κατι που δεν ειχαμε καν παρατηρησει. Αχ καλε αληθεια το λες? Δεν το χω προσεξει οτι ειμαι τοσο καλη, να σαι καλα βρε. Απλα ακολουθω ισορροπημενη διατροφη χεχεχε.

Γιατι κατι μου λεει οτι εχεις κορη και σε ταλαιπωρει λιγο γιατι της αρεσουν τα τσαλιμακια?

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και ναιαιαιαιαι. Ειμαι κ γω μαζι σαςςςςς. 

Καμπυλη 0': 61 

60' : 192 

120: 65 

 

Εχω διαβητη και γω. Καλα που πηγα και το κοιταξα γιατι οι πρωτες μετρησεις δεν μου γεμιζαν το ματι. Αν κ γω κανω ετσι κ αλλιως διατροφη γιατι το υποψιαζομουν χεχεχε. Βεβαια λατρευω τα λαχανικα, οποτε δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι. Ηθελα να μαι και κορμαρα βλεπετε χαχαχα.

@Vasoth. μου μην μου αγχωνεσαι. Ολες απο κατι εχουμε στην εγκυμοσυνη. Δεν μασαμε ομως. Τα νινακια μας να ναι καλα και θα τις φανε τις μπατσες τους μολις ερθουν χαχαχ

Αν σου πω πως καταλαβα τις μετρήσεις, ψεματα θα πω!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και ναιαιαιαιαι. Ειμαι κ γω μαζι σαςςςςς. 

Καμπυλη 0': 61 

60' : 192 

120: 65 

 

Εχω διαβητη και γω. Καλα που πηγα και το κοιταξα γιατι οι πρωτες μετρησεις δεν μου γεμιζαν το ματι. Αν κ γω κανω ετσι κ αλλιως διατροφη γιατι το υποψιαζομουν χεχεχε. Βεβαια λατρευω τα λαχανικα, οποτε δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι. Ηθελα να μαι και κορμαρα βλεπετε χαχαχα.

@Vasoth. μου μην μου αγχωνεσαι. Ολες απο κατι εχουμε στην εγκυμοσυνη. Δεν μασαμε ομως. Τα νινακια μας να ναι καλα και θα τις φανε τις μπατσες τους μολις ερθουν χαχαχ

Καλως ηρθες στο κλαμπ!!εγω για πρωτη μερα καλα το πηγα αλλα νομιζω οτι μου εχει πολλα γευματα ειμαι σκασμενη ολη μερα!μου εχει απο ολα αλλα σε μικρες ποσοτητες επισης εφαγα γιαουρτι πρωτη φορα στη ζωη μου απο κεινη την ωρα με εχουν ταραξει στην κλωτσια η δε τους αρεσε η ξετρελαθηκαν χαχα!!!

  • Χαχα 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Αν σου πω πως καταλαβα τις μετρήσεις, ψεματα θα πω!! 

Χαχαχα. Πριν τη γλυκοζη το ζαχαρο ηταν 61, ωραιοτατο, στη μια ωρα το ζαχαρο ηρθε στο τσακιρ κεφι και αρχισε να τραγουδαει στο θεο με παει οταν μ ακουμπαει.... και πηγε οντως στο θεο αφου πηγε 192 και στην δευτερη ωρα, στα 120 λεπτα δλδ, ξαναεπεσε πιανοντας το να με προσεχεις γιατι εχω πεσει χαμηλα... και εφτασε παλι 65. 

Τωρα νομιζω το κανα πολυ κατανοητο χαχαχα

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλως ηρθες στο κλαμπ!!εγω για πρωτη μερα καλα το πηγα αλλα νομιζω οτι μου εχει πολλα γευματα ειμαι σκασμενη ολη μερα!μου εχει απο ολα αλλα σε μικρες ποσοτητες επισης εφαγα γιαουρτι πρωτη φορα στη ζωη μου απο κεινη την ωρα με εχουν ταραξει στην κλωτσια η δε τους αρεσε η ξετρελαθηκαν χαχα!!!

Χαχαχα. Μαλλον τους αρεσει. Εγω εκλεισα την τριτη ενδοκρινολογο να με δει για να μου δωσει μαλλον μηχανακι να μετριεμαι λογικα. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...