Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 47 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και ναιαιαιαιαι. Ειμαι κ γω μαζι σαςςςςς. 

Καμπυλη 0': 61 

60' : 192 

120: 65 

 

Εχω διαβητη και γω. Καλα που πηγα και το κοιταξα γιατι οι πρωτες μετρησεις δεν μου γεμιζαν το ματι. Αν κ γω κανω ετσι κ αλλιως διατροφη γιατι το υποψιαζομουν χεχεχε. Βεβαια λατρευω τα λαχανικα, οποτε δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι. Ηθελα να μαι και κορμαρα βλεπετε χαχαχα.

@Vasoth. μου μην μου αγχωνεσαι. Ολες απο κατι εχουμε στην εγκυμοσυνη. Δεν μασαμε ομως. Τα νινακια μας να ναι καλα και θα τις φανε τις μπατσες τους μολις ερθουν χαχαχ

Εμενα ηταν στο νηστειας 73 στα 60λ. 173 κ στα 120λ. 155


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Εμενα ηταν στο νηστειας 73 στα 60λ. 173 κ στα 120λ. 155

Το οριο ειναι 180 στη μια ωρα αν θυμαμαι καλα ε? Και στα 120 ποιο ειναι? Αρα εσυ βγηκες εκτος μονο στα 120 λεπτα? Δεν σου εδωσε ομως μηχανακι να τρυπιεσαι, ετσι?

Τωρα που ξαναδιαβαζω τι εγραψα λιγες ερωτησεις σου κανα χαχαχ


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχα. Πριν τη γλυκοζη το ζαχαρο ηταν 61, ωραιοτατο, στη μια ωρα το ζαχαρο ηρθε στο τσακιρ κεφι και αρχισε να τραγουδαει στο θεο με παει οταν μ ακουμπαει.... και πηγε οντως στο θεο αφου πηγε 192 και στην δευτερη ωρα, στα 120 λεπτα δλδ, ξαναεπεσε πιανοντας το να με προσεχεις γιατι εχω πεσει χαμηλα... και εφτασε παλι 65. 

Τωρα νομιζω το κανα πολυ κατανοητο χαχαχα

Χαχαχα. Μαλλον τους αρεσει. Εγω εκλεισα την τριτη ενδοκρινολογο να με δει για να μου δωσει μαλλον μηχανακι να μετριεμαι λογικα. 

Ωραια σουρωτηρια εχουμε καταντισει δεν ειναι τπτ παντως το μηχανακι

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Το οριο ειναι 180 στη μια ωρα αν θυμαμαι καλα ε? Και στα 120 ποιο ειναι? Αρα εσυ βγηκες εκτος μονο στα 120 λεπτα? Δεν σου εδωσε ομως μηχανακι να τρυπιεσαι, ετσι?

Τωρα που ξαναδιαβαζω τι εγραψα λιγες ερωτησεις σου κανα χαχαχ

Ναι 180 στα 120 ειμαι ακριβως στο οριο 155 δε τα ξεπερναω εγω βρε τα ορια χαχα μου εδωσε 4 μετρησεις τη μερα συν τη διατροφη 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ δεν θυμάστε τις δικές.μου μετρήσεις? Νηστείας 65 στη 1 ώρα 115 και στις 2 ώρες 80.σουπερ.κι όμως μετά εκαν α ζάχαρο.στην επόμενη εγκυμοσύνη μου θα προσέχω από την αρχή αλλά θα κανω και τις γρουνιτσες μου και δεν θα χω κάποιο θέμα θέλω να πιστεύω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραια σουρωτηρια εχουμε καταντισει δεν ειναι τπτ παντως το μηχανακι

Ναι 180 στα 120 ειμαι ακριβως στο οριο 155 δε τα ξεπερναω εγω βρε τα ορια χαχα μου εδωσε 4 μετρησεις τη μερα συν τη διατροφη 

Ααααα, αρα καλα εισαι βρε, απλα πρεπει να προσεχεις για να μην τα ξεπερασεις. Ενταξει, σουρωτηρι μου σε ευχαριστω πολυυυυυ

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ετσι να γελας μπεμπουλα μου. Ενταξει καταλαβαινω οτι δεν εισαι στα πανω σου και ειναι και οι ορμονες στη μεση, αλλα σκεψου δεν θα κρατησει για παντα. Ισα ισα να περασουν λιγες ακομα μερουλες και θα σαι μετα καλυτερα. Ασε που θα μαστε μαζι κορμαρες χαχαχα. Αυτο που το πας?? Κ θα μας ρωτανε καλα εσυ πως διατηρεισαι τοσο καλα στην εγκυμοσυνη?? Και θα το παιζουμε δηθεν ξαφνιασμενες και οτι ηταν κατι που δεν ειχαμε καν παρατηρησει. Αχ καλε αληθεια το λες? Δεν το χω προσεξει οτι ειμαι τοσο καλη, να σαι καλα βρε. Απλα ακολουθω ισορροπημενη διατροφη χεχεχε.

Γιατι κατι μου λεει οτι εχεις κορη και σε ταλαιπωρει λιγο γιατι της αρεσουν τα τσαλιμακια?

Χαχαχα εε συ γελάω μόνη μου. Φαντάζομαι να λέω.. Καλε σοβαρά; Μα αλήθεια λέτε Αχ εγω νιώθω πως πήρα λίγο παραπάνω από όσο έπρεπε! Χαχαχαχ:P

Λες κοριτσάκι ε;; Τα λατρεύω.. Πιστεύεις ομως στο ένστικτο ή απο κάτι που σου δημιουργεί μια συγκεκριμένη αίσθηση; Εε κάτι τέτοιο με έχει κάνει να πιστεύω πως έχω αγοράκι. Το ελεγα λίγο πριν μείνω να φανταστείς. Πάντως οπως και να έχει θα τρελαθω. Τα κοριτσάκια απλά τα βρίσκω πιο εύκολα πιο συνεργάσιμα και σε μικρή ηλικια αλλα και μεγαλύτερα. Αλλα πιτσιρίκα θυμαμαι ελεγα ότι θέλω γιο και όταν γεράσω να με παίρνει στα πόδια του αγκαλιά και να μου λέει μανούλα μου.. Έλιωσα ήδη στην ιδέα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Χαχαχα εε συ γελάω μόνη μου. Φαντάζομαι να λέω.. Καλε σοβαρά; Μα αλήθεια λέτε Αχ εγω νιώθω πως πήρα λίγο παραπάνω από όσο έπρεπε! Χαχαχαχ:P

Λες κοριτσάκι ε;; Τα λατρεύω.. Πιστεύεις ομως στο ένστικτο ή απο κάτι που σου δημιουργεί μια συγκεκριμένη αίσθηση; Εε κάτι τέτοιο με έχει κάνει να πιστεύω πως έχω αγοράκι. Το ελεγα λίγο πριν μείνω να φανταστείς. Πάντως οπως και να έχει θα τρελαθω. Τα κοριτσάκια απλά τα βρίσκω πιο εύκολα πιο συνεργάσιμα και σε μικρή ηλικια αλλα και μεγαλύτερα. Αλλα πιτσιρίκα θυμαμαι ελεγα ότι θέλω γιο και όταν γεράσω να με παίρνει στα πόδια του αγκαλιά και να μου λέει μανούλα μου.. Έλιωσα ήδη στην ιδέα 

Χαχαχα. Ετσι, θα το παιζουμε δηθεν ξαφνιασμενες, δεν θα λεμε οτι δεν μπορουσαμε να τρωμε, αλλα οτι ειναι το σκαρι μας ετσι να ναι αδυνατο χαχα :lol:

Οχι, εγω και το ενστικτο εχουμε μια σχεση εξ αποστασεως. Ετσι απλα χωρις λογο, το ειπα. 

Εγω ελεγα οτι θα θελα κοριτσακι για να μην μου αντιμιλαει και να μην ακουσω το : ωχου ασε μας ρε μανα και μου γυρισει το ματι χαχαχα. Αλλα πλεον, αφοτου εμαθα οτι εχουμε αγορακι, σιγουρευτηκα οτι θα το ακουσω χαχα και αυτο και αλλα πολλα. Αλλα μωρε ενταξει ολα αυτα τα λεμε εντελως χαριτολογωντας, οσο μεγαλωνει μεσα σου αυτο το πλασμα δεν σε νοιαζει τπτ. Μονο να ειναι καλα και ας σου βγαλει την πιστη μια ζωη. Τωρα ειμαι ερωτευμενη πριν καν τον γνωρισω. 

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Καλέ δεν θυμάστε τις δικές.μου μετρήσεις? Νηστείας 65 στη 1 ώρα 115 και στις 2 ώρες 80.σουπερ.κι όμως μετά εκαν α ζάχαρο.στην επόμενη εγκυμοσύνη μου θα προσέχω από την αρχή αλλά θα κανω και τις γρουνιτσες μου και δεν θα χω κάποιο θέμα θέλω να πιστεύω.

Ναι πρεπει να προσεχουμε μαλλον ειτε εχουμε ζαχαρο ειτε οχι. Για να μαστε καλυμμενες. Κατσε να γεννησω και εχει να γινει χαμος. Μια βδομαδα θα τρεφομαι μονο με σοκολατες, μελομακαρονα, μακαρονια και εννοειται γουρουνοπουλα που μου χει κατσει χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Και ναιαιαιαιαι. Ειμαι κ γω μαζι σαςςςςς. 

Καμπυλη 0': 61 

60' : 192 

120: 65 

 

Εχω διαβητη και γω. Καλα που πηγα και το κοιταξα γιατι οι πρωτες μετρησεις δεν μου γεμιζαν το ματι. Αν κ γω κανω ετσι κ αλλιως διατροφη γιατι το υποψιαζομουν χεχεχε. Βεβαια λατρευω τα λαχανικα, οποτε δεν μπορω να πω οτι δυσκολευομαι. Ηθελα να μαι και κορμαρα βλεπετε χαχαχα.

@Vasoth. μου μην μου αγχωνεσαι. Ολες απο κατι εχουμε στην εγκυμοσυνη. Δεν μασαμε ομως. Τα νινακια μας να ναι καλα και θα τις φανε τις μπατσες τους μολις ερθουν χαχαχ

Είχες ξανακάνει καμπύλη αν θυμάμαι καλά ε; Οι τιμές σου στην πρώτη ήταν στα φυσιολογικά όρια;


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Ετσι να γελας μπεμπουλα μου. Ενταξει καταλαβαινω οτι δεν εισαι στα πανω σου και ειναι και οι ορμονες στη μεση, αλλα σκεψου δεν θα κρατησει για παντα. Ισα ισα να περασουν λιγες ακομα μερουλες και θα σαι μετα καλυτερα. Ασε που θα μαστε μαζι κορμαρες χαχαχα. Αυτο που το πας?? Κ θα μας ρωτανε καλα εσυ πως διατηρεισαι τοσο καλα στην εγκυμοσυνη?? Και θα το παιζουμε δηθεν ξαφνιασμενες και οτι ηταν κατι που δεν ειχαμε καν παρατηρησει. Αχ καλε αληθεια το λες? Δεν το χω προσεξει οτι ειμαι τοσο καλη, να σαι καλα βρε. Απλα ακολουθω ισορροπημενη διατροφη χεχεχε.

Γιατι κατι μου λεει οτι εχεις κορη και σε ταλαιπωρει λιγο γιατι της αρεσουν τα τσαλιμακια?

Αχαχαχα nanoula εισαι θεα ❤ τελικα και το σακχαρο σπυ Δίδυμος ειναι απο οτι καταλαβαμε..ξεκινας με υπογλυκαιμια και μετα ξεφευγει λιγάκι για να εχει ποικιλια :razz: χαιρομαι πολυ ομως που εοσαο θετική μπράβο,  ετσι πρέπει να τα αντιμετωπίζουμε ολα ❤❤❤

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Αχ Νικολ μου νιώθω ασχημα λιγάκι και κυριως όταν με κοροϊδεύουν για να μου φτιάξουν την διάθεση όχι από κακό αλλα εγω αισθάνομαι ασχημα που είμαι πεσμένη. Είναι δύσκολο να είσαι όλη μέρα έτσι τα ξέρεις. Και οπως λες τώρα δεν γινεται να τρώω ότι πρέπει δεν μπορώ καθόλου και τουλάχιστον κοιτάζω να τρέφομαι. Αυτό περιμένω να περάσει το τρίμηνο και όλα να ειναι καλα καταρχήν και ναι να ηρεμήσω με τα στομαχικά. Σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαρασταση ❤️

Χαχααχα ρε αγαπη γέλασα σε ευχαριστώ! Έτσι λίγα σκαμπιλακια απαλά και μετά τα φιλάκια 

Ειναι λογικο να εισαι πεσμενη και να μη νιωθεις καθολου ασχημα. Το πρωτο 3μηνο παλευεις με ναυτιες εμετούς και εξάντληση, δεν θα εχουμε και ενοχες :razz: Να ξεκουραζεσαι,να τρως οτι σε τραβαει και θα περάσει αυτη η περίοδος ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Είχες ξανακάνει καμπύλη αν θυμάμαι καλά ε; Οι τιμές σου στην πρώτη ήταν στα φυσιολογικά όρια;

Ειχα κανει την 3ωρη καμπυλη και με βαση εκεινην ημουν οκ. Αλλα επειδη οι μετρησεις ηταν λιγο περιεργες, ειχε και υπογλυκαιμια μεσα, πηγα σε ενδοκρινολογο και μου ειπε να ξανακανω την 2ωρη καμπυλη. Η οποια δυστυχως εδειξε διαβητη. Τουλαχιστον επειδη το υποψιαζομουν, προσεχω τι τρωω, αλλα σιγουρα θα θελω μια καλυτερη καθοδηγηση. 

 

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχαχα nanoula εισαι θεα ❤ τελικα και το σακχαρο σπυ Δίδυμος ειναι απο οτι καταλαβαμε..ξεκινας με υπογλυκαιμια και μετα ξεφευγει λιγάκι για να εχει ποικιλια :razz: χαιρομαι πολυ ομως που εοσαο θετική μπράβο,  ετσι πρέπει να τα αντιμετωπίζουμε ολα ❤❤❤

Χαχαχα. Τι να κανω μωρε, πλεον τα βλεπω θετικα γιατι το μεγαλυτερο μου αγχος μεχρι τωρα ηταν να μην γεννησω πριν τις 32 εβδομαδες. Τωρα που τις πλησιαζω σιγα σιγα χαλαρωνω, οποτε τα υπολοιπα δεν τα θεωρω τοσο σοβαρα οσο αυτο. Οχι οτι δεν ειναι, απλα μπροστα στο αλλο, αυτα ειναι παιχνιδακι. Τι και αν μιλαω σαν φαφουτα και με στραβο στομα λογω πρηξιματος, τι και αν ο πωπος μου με τις ενεσεις εγινε σουρωτηρι, εε τωρα θα γινει και το δαχτυλο σιγα,χαχαχα. Και ετσι πρεπει να τα παιρνουμε αυτα που αντιμετωπιζονται, εφοσον υπαρχουν λυσεις ειναι ολα καλα. 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Χαχαχα. Ετσι, θα το παιζουμε δηθεν ξαφνιασμενες, δεν θα λεμε οτι δεν μπορουσαμε να τρωμε, αλλα οτι ειναι το σκαρι μας ετσι να ναι αδυνατο χαχα :lol:

Οχι, εγω και το ενστικτο εχουμε μια σχεση εξ αποστασεως. Ετσι απλα χωρις λογο, το ειπα. 

Εγω ελεγα οτι θα θελα κοριτσακι για να μην μου αντιμιλαει και να μην ακουσω το : ωχου ασε μας ρε μανα και μου γυρισει το ματι χαχαχα. Αλλα πλεον, αφοτου εμαθα οτι εχουμε αγορακι, σιγουρευτηκα οτι θα το ακουσω χαχα και αυτο και αλλα πολλα. Αλλα μωρε ενταξει ολα αυτα τα λεμε εντελως χαριτολογωντας, οσο μεγαλωνει μεσα σου αυτο το πλασμα δεν σε νοιαζει τπτ. Μονο να ειναι καλα και ας σου βγαλει την πιστη μια ζωη. Τωρα ειμαι ερωτευμενη πριν καν τον γνωρισω. 

Ναι πρεπει να προσεχουμε μαλλον ειτε εχουμε ζαχαρο ειτε οχι. Για να μαστε καλυμμενες. Κατσε να γεννησω και εχει να γινει χαμος. Μια βδομαδα θα τρεφομαι μονο με σοκολατες, μελομακαρονα, μακαρονια και εννοειται γουρουνοπουλα που μου χει κατσει χαχαχα

Έχω κάνει ήδη παραγγελίες για Όταν γεννήσω.διαιτα μετά τα Χριστούγεννα.θα φάω τα πάντα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/10/2018 at 12:32 ΜΜ, Nicol_ είπε:

Δεν το συζητω,ο καιρος περναει γρηγορα!Ποτε εκανα αυχενικη και ποτε ηρθε ο καιρος για τη β επιπεδου ουτε καταλαβα!

Οντως ηταν σαν χθες που ειδα θετικο το τεστ

Και μια και το αναφεραμε,πως ειπατε στους συζύγους τα νεα της εγκυμοσυνης? Πως το πηραν? Εγω εκανα το τεστ Κυριακη και ο αντρας μου χουζουρευε ακομα στο κρεβατι.Στην αρχη δεν εδειξε τιποτα και λεω μπα αρνητικο θα ειναι.Μετα απο λιγο κατι αρχισε να αχνοφαινεται και επαθα σοκ..δεν ημουν καθολου σιγουρη! Παω στην κρεβατοκαμαρα και του λεω: Αγαπη,νομιζω κατι αχνοφαινεται! Οντως μου λεει??? Πεταχτηκε πανω και ηρθε αμεσως στο μπανιο να το δει..μου λεει οντως το βλεπω και εγω! Παθαμε σοκ :D Ολη μερα μετα ειμασταν με ενα χαζοχαμογελο και προσπαθουσαμε να το συνειδητοποιησουμε.Βγηκαμε για φαγητο και κοιτουσαμε ο ενας τον αλλο με βλεμα 'οντως τωρα??' Μας φαινοταν πολυ περιεργο. Οταν βγηκε η χοριακη εκει ο δικος μου το συνειδητοποιησε απολυτα και απο τοτε ειναι σαν χαζομπαμπας :wub:    Ωραιες αναμνησεις :D

Χιχι τέλειο!γλυκουλα Μ!

On 17/10/2018 at 10:06 ΜΜ, Κωνσταντίνα16 είπε:

Όλα καλά με την μπέμπα..απλά ο πλακούντας είναι αρκετά χαμηλα..αλλά όλα γενικά είναι τέλεια! Χάρηκα πάρα πολύ και ηρέμησα και αρκετά!!

@Nicol_

Μην αγχώνεσαι για τον πλακούντα..Μέχρι 18η ανεβαίνει..Κ μένα ήταν χαμηλός στις ίδιες εβδομάδες Κ Μ έκανε αιμορραγίες. Γτ ανεβαίνε Κ λίγο κουράζομουν με τα παιδιά.οπότε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι μου κάνετε? Σήμερα είχα ένα δύσκολο πρωινό. Ξύπνησα στις 6 απο έντονους πονους στο έντερο. Παιδια τέτοιο πόνο δεν έχω ξαναβιωσει,χωρις να ειμαι υπερβολικη,ειλικρινα σας το λεω. Ημουν διπλωμενη στα δυο και δεν ηξερα τι να κανω.Εχω γενικα δυσκοιλιοτητα και καταλαβαινα οτι ειχα και πολυ αερα γιατι ειχε τουμπανιασει η κοιλια μου.. Να πηγαινω τουαλετα και να μη μπορω να κανω τιποτα απολυτως ειχα απελπιστει.Μονο που δεν εκλαιγα. Εβαλα ενα υποθετο γλυκερινης και απο τον πονο δεν μπορουσα καν να το κρατησω. 

Τελικα μετα απο μια ωρα με φριχτους πονους καταφερα και πηγα τουαλετα και ειχε γινει το εξης..το σιδηρο που παιρνω εδω και 3 μερες μου προκαλεσε σαν διαρροια η οποια ομως ειχε εγκλωβιστει λογω του οτι δεν ειχα παει τουαλετα 2-3 μερες  και δεν μπορουσε να βγει...συγνωμη για την περιγραφη πρωι πρωι αλλα αυτο το πραγμα με εκανε να ποναω λες και θα γεννήσω! Ευτυχως περασε ,θα εσκιζα τα ρουχα μου πραγματικα! 

Και με αυτη την υπεροχη περιγραφη μπορειτε να ξεκινησετε το πρωινο σας :P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι μου κάνετε? Σήμερα είχα ένα δύσκολο πρωινό. Ξύπνησα στις 6 απο έντονους πονους στο έντερο. Παιδια τέτοιο πόνο δεν έχω ξαναβιωσει,χωρις να ειμαι υπερβολικη,ειλικρινα σας το λεω. Ημουν διπλωμενη στα δυο και δεν ηξερα τι να κανω.Εχω γενικα δυσκοιλιοτητα και καταλαβαινα οτι ειχα και πολυ αερα γιατι ειχε τουμπανιασει η κοιλια μου.. Να πηγαινω τουαλετα και να μη μπορω να κανω τιποτα απολυτως ειχα απελπιστει.Μονο που δεν εκλαιγα. Εβαλα ενα υποθετο γλυκερινης και απο τον πονο δεν μπορουσα καν να το κρατησω. 

Τελικα μετα απο μια ωρα με φριχτους πονους καταφερα και πηγα τουαλετα και ειχε γινει το εξης..το σιδηρο που παιρνω εδω και 3 μερες μου προκαλεσε σαν διαρροια η οποια ομως ειχε εγκλωβιστει λογω του οτι δεν ειχα παει τουαλετα 2-3 μερες  και δεν μπορουσε να βγει...συγνωμη για την περιγραφη πρωι πρωι αλλα αυτο το πραγμα με εκανε να ποναω λες και θα γεννήσω! Ευτυχως περασε ,θα εσκιζα τα ρουχα μου πραγματικα! 

Και με αυτη την υπεροχη περιγραφη μπορειτε να ξεκινησετε το πρωινο σας :P

Χαχαχα Χαχαχα Τρελη!!! 

Καλημέρα σε ολες!!! 

Πως εισαι Τωρα αγαπη? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Τρελη!!! 

Καλημέρα σε ολες!!! 

Πως εισαι Τωρα αγαπη? 

Χαχαχα ασε εντελώς εξαντλημένη απο το υπεροχο πρωινο που είχα. Ευτυχώς ομως δεν ποναω.

Εσυ πως εισαι?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...