Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...! Καλά είναι τα σκατουλια μεγάλωσαν πολύ, είμαστε 1300 περίπου η μπέμπα και 1400 ο μπέμπης, μεγάλα για διδυμακια μου είπε η γιατρός πάμε πολύ καλά και απ ότι φαίνεται δεν θα έχουμε θέμα με το βάρος.... Δεν μπορεί να κάνει ακόμα εκτίμηση βάρους αλλά μου λέει σίγουρα. Δε θα είναι λιποβαρη... Η μικρή είναι τσαούσα, έκατσε και ανάποδα με τον ποπό της προς τα κάτω, ο μικρούλης ο γλυκούλης από την άλλη έχει πάρει πολύ ωραία θέση και έχει βολευτεί δεν κουνιούνται πλέον πολύ, μίκρυνε ο χώρος!!!! Εσύ πως πας???? 

Χρυσουλια μου μωρεεεε!!! Δεν θυμαμαι τα τελευταία νεα μου που ξερεις. Β επιπέδου Κομπλε ολα επιβεβαιωσαμε οτι ειναι κοριτσι, καμπυλη ζαχαρου αψογη. Πριν 5 μερες ηταν 940γρ, μια χαρα βαρος. Εχει αρχισει κ γινεται ζωηρουλα θα λεγα. Χαχαχα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Smile89 είπε:

Χρυσουλια μου μωρεεεε!!! Δεν θυμαμαι τα τελευταία νεα μου που ξερεις. Β επιπέδου Κομπλε ολα επιβεβαιωσαμε οτι ειναι κοριτσι, καμπυλη ζαχαρου αψογη. Πριν 5 μερες ηταν 940γρ, μια χαρα βαρος. Εχει αρχισει κ γινεται ζωηρουλα θα λεγα. Χαχαχα. 

Τελειααααα μια χαρά!!! Τα διάβαζα τα νέα για όλες σας συχνά πυκνά απλά επειδή δεν συμμετείχα μπερδεύτηκα λίγο!!!! Δε θα ξανά χαθώ το υπόσχομαι!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Τελειααααα μια χαρά!!! Τα διάβαζα τα νέα για όλες σας συχνά πυκνά απλά επειδή δεν συμμετείχα μπερδεύτηκα λίγο!!!! Δε θα ξανά χαθώ το υπόσχομαι!!!!! 

Ετσι ετσι!!! 

Η Ιερή Ωρα του Shopping Star!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

@Anastasia_paris συλλυπητήρια για το παππού σου.Τωρα όμως να σκέφτεσαι τα μωράκια σου.μια χαρά βλέπω πάνε.μια χαρά τα μπεμπακια σου!!!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ λουλου μου.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου ηρθαν τα νεα απο τον ενδοκρινολογο ειμαι στα ορια μου εδωσε διατροφη κ απο αυριο ξεκιναω κ τις μετρησεις κ σε μια εβδομαδα θα ξαναπαω!

Welcome  to the club.Αν πειθαρχείς και δεν είσαι λιχουδο σαν εμένα θα αντέξεις.αν ομως σου αρέσει το φαγητό και τα γλυκά εδώ θα κλαίμε παρέα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Welcome  to the club.Αν πειθαρχείς και δεν είσαι λιχουδο σαν εμένα θα αντέξεις.αν ομως σου αρέσει το φαγητό και τα γλυκά εδώ θα κλαίμε παρέα.

Εδω θα κλαιμε παρεα οχι τοσο για το φαγητο οσο για τα γλυκα μεγαλη πικρα πηρα χαχα!!! 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εδω θα κλαιμε παρεα οχι τοσο για το φαγητο οσο για τα γλυκα μεγαλη πικρα πηρα χαχα!!! 

Εγώ έχω με ολα θέμα.αστα να πάνε.εδω εδώ έχει να πέσει κλάμα.α μια συμβουλή.παρε φύλαξε σπίτι σοκολατάκια για τη περίπτωση που σου πέσει το ζάχαρο.πριν εμένα έπεσε και ζαλιζομουν πολύ και έφαγα ένα.ειμαστε με οριακό ζάχαρο Εμείς κσινπρεπει να προσέχουμε για υπογλυκαιμικο σοκ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ έχω με ολα θέμα.αστα να πάνε.εδω εδώ έχει να πέσει κλάμα.α μια συμβουλή.παρε φύλαξε σπίτι σοκολατάκια για τη περίπτωση που σου πέσει το ζάχαρο.πριν εμένα έπεσε και ζαλιζομουν πολύ και έφαγα ένα.ειμαστε με οριακό ζάχαρο Εμείς κσινπρεπει να προσέχουμε για υπογλυκαιμικο σοκ.

Ωραια ευχαριστω θα το εχω υποψιν μου να σε ρωτησω εσυ τα τρως ολα ψητα η μπορουμε κ κοκκινιστα απλα ζυγισμενα? Δε πηγα εγω στο γιατρο κ δε ξερω ακριβως θα τον παρω βέβαια αυριο να μου λυσει καποιες αποριες


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου ηρθαν τα νεα απο τον ενδοκρινολογο ειμαι στα ορια μου εδωσε διατροφη κ απο αυριο ξεκιναω κ τις μετρησεις κ σε μια εβδομαδα θα ξαναπαω!

Vaso μου εκανες δοκιμασια γλυκοζης?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/10/2018 at 8:07 ΜΜ, Κωνσταντίνα16 είπε:

 

Όλα καλά με την μπέμπα..απλά ο πλακούντας είναι αρκετά χαμηλα..αλλά όλα γενικά είναι τέλεια! Χάρηκα πάρα πολύ και ηρέμησα και αρκετά!!

@Nicol_

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραια ευχαριστω θα το εχω υποψιν μου να σε ρωτησω εσυ τα τρως ολα ψητα η μπορουμε κ κοκκινιστα απλα ζυγισμενα? Δε πηγα εγω στο γιατρο κ δε ξερω ακριβως θα τον παρω βέβαια αυριο να μου λυσει καποιες αποριες

Για παράδειγμα το κοκκινιστό δεν μου κάνει ζάχαρο.μακαρονοα ολικής και 2 κομμάτια μοσχαράκι και 2 κουταλιές σάλτσα.ζυμαρικα μια κούπα.παντα πριν από κάθε γεύμα θα τρως πράσινη σαλάτα ή χόρτα.και γιουβετσακι τρώω πάλι με ολικής κριθάρι και ολ α ελαφριά μαγειρεμένα και λίγο πιπέρι.κοτοπουλο ψητό μπριζόλες ψητές. Ά και το κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες δεν μου Κάνε κάνει ζάχαρο.ζυγαρια δεν χρησιμοποιώ.υπολογιζε δλδ το κρέας που τρως να είναι περίπου Όσο η παλάμη σου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Για παράδειγμα το κοκκινιστό δεν μου κάνει ζάχαρο.μακαρονοα ολικής και 2 κομμάτια μοσχαράκι και 2 κουταλιές σάλτσα.ζυμαρικα μια κούπα.παντα πριν από κάθε γεύμα θα τρως πράσινη σαλάτα ή χόρτα.και γιουβετσακι τρώω πάλι με ολικής κριθάρι και ολ α ελαφριά μαγειρεμένα και λίγο πιπέρι.κοτοπουλο ψητό μπριζόλες ψητές. Ά και το κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες δεν μου Κάνε κάνει ζάχαρο.ζυγαρια δεν χρησιμοποιώ.υπολογιζε δλδ το κρέας που τρως να είναι περίπου Όσο η παλάμη σου.

Καταλαβα οκ θα ρωτησω κ αυριο λεπτομεριες σευχαριστω πολυ!!

πρίν από 46 λεπτά , Nicol_ είπε:

Vaso μου εκανες δοκιμασια γλυκοζης?

Ναι την εκανα πριν μια βδομαδα κ ειμαι στα ορια

πρίν από 40 λεπτά , Smile89 είπε:

@Vasoth. μου υπομονηηηηη!!!! 

Δε μπορω να κανω κ τπτ αλλο ελπιζω να μη με βρει τπτ αλλο ολα τα αρνητικα της εγκυμοσύνης τα εχω περασει το ξερω υπαρχουν κ χειροτερα δε θελω να κλαιγομαι ουτε να μιζεριαζω


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...