Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δε ξερω ακριβως τι εγινε εγω μπηκα την παρασκευη με συσπασεις στο νοσοκομειο κ εντονους πονους μου εβαλαν ενδοφλεβια φαρμακο σαββατο κ κυριακη σταματησαν οι συσπασεις κ οι πονοι ημασταν καλα την δευτερα ξυπνησα με εντονους πονους χαμηλα στη κοιλια κ λιγα υγρα παραπανω τους το ελεγαν απο το πρωι κ μου ελεγαν οτι ειναι απο το εντερο κ τα υγρα απο τον πεσσο οι πονοι ειχαν γινει αφορητοι δε μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι ουτε καν να περπατησω καποια στιγμη το μεσημερι μετα απο πολυ διαμαρτηρια με πηραν να μου κανουν υπερηχο κ ειδαμε οτι η κυστη μου ηταν γεματη ουρα μου εβγαλαν λιγα με σωληνακι για να κανουν εξεταση μηπως ηταν καποια λοιμωξη μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα τα υγρα αυξανονταν κ καποια στιγμη ενιωσα να τρεχουν νερα μολις με ειδαν καταλαβαν οτι εσπασαν τα νερα απλα εδν ηταν καθαρα με εξετασαν κ ειχα κ διαστολη κ εκει ξεκινησαν τα χειροτερα ετρεχε ολο το νοσοκομειο να προλαβουν γεννησα φισιολογικα κ τα δυο παιδια σε ενα τεταρτο.Δε ξερω τι εγινε δε καταλαβα πολλα το μονο που ξερουμε σιγουρα ειναι οτι τα αμνιακα του ενος σακου ειχαν λοιμωξη κ γι αυτο εσπασαν για να προστατεψουν το μωρακι.δε κατηγορω κανεναν δε ξερω τι εφταιξε πραγματικα ουτε θα μπω σε αυτη τη διαδικασια δε μου κανει καλο.ηταν πολυ ασχημη εμπειρια γενικα ολο αυτο κ ευχομαι να μη το ζησει κανεις  κ εγινε παρα πολυ ξαφνικα νομιζα απλα οτι δε το ζω αυτο εκεινη τη στιγμη οτι πρωταγωνιστω σε ταινια.Συγνωμη σας στεναχωρω το ξερω κ δε το θελω θα σας παρακαλεσω να μην επιρεαζεστε κ ειλικρινα δε γραφω πολλα γιατι δε πρεπει εδω.

Aχ κοριτσι μου ,μην ζητας συγγνωμη.Εδω ειμαστε και για τα καλα και για τα ασχημα .Τοσο καιρο εχουμε γινει μια παρεα και νοιαζεται η μια για την αλλη.Αν σε ξελαφρωνει αυτο να μας μιλας αγαπη μου .Εδω ειμαστε ολες και προσευχομαστε για το δευτερο μωρακι σου.


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. καλέ γτ ζητάς συγγνώμη?Εδώ είμαστε μια παρεα και για τα άσχημα.αν σου κάνει καλό να τα συζητάς μαζί μας να μας τα λες.εμει1 Θέλουμε να μαθαινουμε νέα σου και  α σε στηρίξουμε αν αυτό εφικτό με το να μας νιώθεις δίπλα σου.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Κι εγω μπεμπουλα κ φαγανη απο οτι είδαμε σημερα. Εχεις κανει Ντόπλερ?? Ποσα κιλακια ειναι? 

Στις 27 εβδομάδες ήταν 1.250! Αύριο έχω ραντεβού για να την δω πάλι !!

Εσενα ποσο είναι ; Έχεις καταφέρει να δεις το προσωπάκι της ; Εμάς μας γυρνάει συνέχεια πλάτη χαχα!!

  • Μου αρέσει 1

un4Bp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Xruca είπε:

Στις 27 εβδομάδες ήταν 1.250! Αύριο έχω ραντεβού για να την δω πάλι !!

Εσενα ποσο είναι ; Έχεις καταφέρει να δεις το προσωπάκι της ; Εμάς μας γυρνάει συνέχεια πλάτη χαχα!!

Καλώς ήρθες !!!!!!!χτες δεν σου έγραψα.μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια τι κανετε??Να ρωτησω κατι??εγω δεν εχω σταθερο κυκλο σχετικα ..διαρκει περιπου 36 μερες...η τελευταια μου περιοδος ηταν 19/10 και ηρθα σε ελευεθρη επαδη με το συντρφο μου στις 10/11 ..υπαρχει περιπτωση να εχω μεινει εγκυος?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , loyloy είπε:

Καλώς ήρθες !!!!!!!χτες δεν σου έγραψα.μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι όλες μας να έχουμε γερά μωράκια !!!! Εσυ από ότι κατάλαβα είσαι πολύ κοντά στην μεγάλη αντάμωση ; 


un4Bp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Xruca είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι όλες μας να έχουμε γερά μωράκια !!!! Εσυ από ότι κατάλαβα είσαι πολύ κοντά στην μεγάλη αντάμωση ; 

Ναι λίγο έμεινε.τωρα το σουκου μπαίνω στον μήνα μου!!!!!!!

πρίν από 55 λεπτά , eirinaki34 είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε??Να ρωτησω κατι??εγω δεν εχω σταθερο κυκλο σχετικα ..διαρκει περιπου 36 μερες...η τελευταια μου περιοδος ηταν 19/10 και ηρθα σε ελευεθρη επαδη με το συντρφο μου στις 10/11 ..υπαρχει περιπτωση να εχω μεινει εγκυος?

Κοίτα εγώ έχω 32 ημερών και έμεινα έγκυος την 19η μέρα του κύκλου.εσυ έχεις λογικά γόνιμη 22 με 23 η μέρα πάνω κάτω αρα Ίσως να τυχατε μέρα γόνιμη.τωρα ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση.περιμενε λίγο γτ το άγχος τρελαίνει το κύκλο. Σου εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Ναι λίγο έμεινε.τωρα το σουκου μπαίνω στον μήνα μου!!!!!!!

Κοίτα εγώ έχω 32 ημερών και έμεινα έγκυος την 19η μέρα του κύκλου.εσυ έχεις λογικά γόνιμη 22 με 23 η μέρα πάνω κάτω αρα Ίσως να τυχατε μέρα γόνιμη.τωρα ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση.περιμενε λίγο γτ το άγχος τρελαίνει το κύκλο. Σου εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις.

ναι θελει υπομονη το ξερω!!τελος παντων ευχομαι να πανε ολα καλα...και συ με το καλο  το μωρακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

 

@Smile89  καλησπέρα κορίτσι μ τι κάνεις;δόξα τον Θεό όλα καλά με το μικρακι μου..έφυγε το ασβεστωμα από την καρδούλα τ αλλά έχει μια πολύ μικρή κυστουλα στον εγκέφαλο που Μ είπε η γιατρός δεν είναι κάτι..

Επίσης μ είπε ότι πρέπει να κάνω το αντιγριπικο εμβόλιο αλλά εγώ το φοβάμαι λιγακι


 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Xruca είπε:

Στις 27 εβδομάδες ήταν 1.250! Αύριο έχω ραντεβού για να την δω πάλι !!

Εσενα ποσο είναι ; Έχεις καταφέρει να δεις το προσωπάκι της ; Εμάς μας γυρνάει συνέχεια πλάτη χαχα!!

Ναι τημ ειδα χθες την Γλυκουλα μου!!! Στον μπαμπα της μοιαζει!!! 

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

@Smile89  καλησπέρα κορίτσι μ τι κάνεις;δόξα τον Θεό όλα καλά με το μικρακι μου..έφυγε το ασβεστωμα από την καρδούλα τ αλλά έχει μια πολύ μικρή κυστουλα στον εγκέφαλο που Μ είπε η γιατρός δεν είναι κάτι..

Επίσης μ είπε ότι πρέπει να κάνω το αντιγριπικο εμβόλιο αλλά εγώ το φοβάμαι λιγακι

Ελα μου καλα ειμαι. Αυτη η κυστουλα τι ειναι?. Θα φυγει κι αυτή??? Γιατι φοβασαι να το κανεις? Κοίτα εμενα ο γιατρος μου μου είπε αν θελω κι οχι πρεπει, δεν ξερω τι θα κανω. Ειλικρονα. 

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

@Vasoth. μου τι κανεις? Πως εισαι? Εχουμε καποιο νεο σημερα?

Νικολ μου εσυ ολα καλα? Γενικα κοριτσια μου πως ειστε??? @nanoula90??? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι τημ ειδα χθες την Γλυκουλα μου!!! Στον μπαμπα της μοιαζει!!! 

Ελα μου καλα ειμαι. Αυτη η κυστουλα τι ειναι?. Θα φυγει κι αυτή??? Γιατι φοβασαι να το κανεις? Κοίτα εμενα ο γιατρος μου μου είπε αν θελω κι οχι πρεπει, δεν ξερω τι θα κανω. Ειλικρονα. 

Κανατε υπερηχο χθες? 3d? Την ειδες τοσο καθαρα? :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...