Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Βασω μου κορίτσι μου ποσο λυπαμαι η ψυχή μου πονάει συγνώμη αν σε φορτίζω παραπάνω. Μια ελπίδα για την άλλη μαχήτρια μακάρι να τα καταφέρει. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Την είχα ρωτήσει και μ είχε πει μόνο ζεστά και αν κανω πυρετό πάνω από 38 να πάρω ντεπον..έχω σήμερα ραντεβού το απόγευμα και θα την ρωτησω..απλά από εχθές είναι πιο χάλια ο λαιμός μου..λες να δοκιμάσω το γάλα με μελακι;;

Φυσικό όρο βάζω αν και νομίζω πως μπουκωνω πιο πολυ

Γαλα μελακι μαλακωνει τον λαιμό. Τι έγινε πηγες γιατρο? 

3 ώρες πρίν, Xruca είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!! Μόλις έγινα μέλος και είμαι ενθουσιασμένη που θα μοιράζομαι μαζί σας όλες αυτές τις πρωτόγνωρες για εμένα καταστάσεις! Περιμένω την μπεμπα μου με χαρά και αγωνία τέλη Ιανουαρίου!! Ευχομαι υγεία σε όλες μας!!

Καλως ορισες κοριτσι μου. Ποσο γενναρη 

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Κοριτσι μου συλλυπητήρια. Λυπαμαι τοσο πολυ. Δεν μπορω να πω κατι αλλο. Δεν μπορω. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Γλυκό μου κορίτσι λυπάμαι τόσο πολύ για την απώλεια σου, δεν ξέρω τι να σου πω για να απαλύνω τον πόνο σου.. Πρέπει να είστε δυνατοί για το άλλο κοριτσάκι σας που σας χρειάζεται.. Μακάρι όλα να πάνε καλά, το ότι είναι σταθερά είναι καλό..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Smile89 είπε:

Γαλα μελακι μαλακωνει τον λαιμό. Τι έγινε πηγες γιατρο? 

Καλως ορισες κοριτσι μου. Ποσο γενναρη 

Κοριτσι μου συλλυπητήρια. Λυπαμαι τοσο πολυ. Δεν μπορω να πω κατι αλλο. Δεν μπορω. 

Σε μισή ωρίτσα έχω ραντεβού μόλις τελειώσω θα σ πω τα νέα..πάντως δοκίμασα αυτό με το γάλα και όντως μαλακώνει σε ευχαριστώ πολυυυ

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 13/11/2018 at 5:12 ΠΜ, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου δε προλαβα να ειμαι τελικα στα μπεμπακια 2019 ηταν βιαστικες οι κορες μου γεννησα εχθες εντελως ξαφνικα θα σας τα γραψω κάποια στιγμη ολα καντε μια ευχη μονο να τα καταφερουν γιατί ειναι πολυ μικρουλες ακομα κ ειμαστε προετοιμασμενοι για ολα δε ξερουμε τι θα γινει δε τις εχω δει ακομα!δε θα σας γραφω εδω πλεον για τα μικρα να μη σας ψυχοπλακωνω κ δε κανει κιόλας για σας!θα μπαινω να μιλαμε εννοείται δε σας ξεχναω σας ευχαριστω για ολα τοσο καιρο μου κανατε πολυ καλο στο δυσκολο αγωνα που εδωσα ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες κ να φτασετε στο τελος με γερα μωρακια!!

Καλά τώρα το είδα το μήνυμα,κοριτσάκι μου γιατί τι έγινε κ γεννησες νωρίς?εσύ πως είσαι?λυπάμαι για το ένα μωράκι σου ,πραγματικά δεν το περίμενα κ δυστυχώς έχω ζησει πρόωρο τοκετό με δίδυμα στις 27 βδομάδες από την.αδερφή μου,όμως είχε αίσιο τέλος.ξέρω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο,εσύ να είσαι δυνατή για την κόρη σου,εύχομαι όλα να πάνε καλά !!!!ο Θεός μαζί σας κ η Παναγία να σας φυλάει!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Συλλυπητήρια κορίτσι μου ...σου εύχομαι να έχεις δύναμη τώρα υπομονή και κουράγιο . 

Ότι και να σου πω τώρα ....απλά λυπάμαι πολύ ... 

Γεια σας κορίτσια ....

Και εγώ μανούλα του 2019 ...έκανα σήμερα τον πρώτο μου υπέρηχο και είδαμε μια κουκιδιτσα μικρούλα. 

Έκανα και εξετάσεις αίματος σήμερα βγήκαν όλες καλές εκτός από τα ούρα που τα λευκοκύτταρα ήταν ανεβασμένα στο 75 . Τον γιατρό μου θα τον δω την τρίτη δυστυχώς τηλέφωνο δεν έχω γιατί σήμερα που πήγα πάω στο νοσοκομείο έτυχε ένας άλλος και όχι αυτός που θα με παρακολουθεί ... 

Δεν έχω γενικότερα καμία ενόχληση ...απλά πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα που πιστεύω πως οφείλεται στην εγκυμοσύνη ... 

Μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας ...διάβασα και κάπου ότι αυτά ανεβαίνουν λόγου εγκυμοσύνης ....


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Xruca είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! 20/21 του μηνός μου είπε ο γιατρος

Κοντα ειμαστς. Εγω 18. 

πρίν από 7 λεπτά , Giosotpk είπε:

Συλλαλητήρια κορίτσι μου ...σου εύχομαι να έχεις δύναμη τώρα υπομονή και κουράγιο . 

Ότι και να σου πω τώρα ....απλά λυπάμαι πολύ ... 

Γεια σας κορίτσια ....

Και εγώ μανούλα του 2019 ...έκανα σήμερα τον πρώτο μου υπέρηχο και είδαμε μια κουκιδιτσα μικρούλα. 

Έκανα και εξετάσεις αίματος σήμερα βγήκαν όλες καλές εκτός από τα ούρα που τα λευκοκύτταρα ήταν ανεβασμένα στο 75 . Τον γιατρό μου θα τον δω την τρίτη δυστυχώς τηλέφωνο δεν έχω γιατί σήμερα που πήγα πάω στο νοσοκομείο έτυχε ένας άλλος και όχι αυτός που θα με παρακολουθεί ... 

Δεν έχω γενικότερα καμία ενόχληση ...απλά πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα που πιστεύω πως οφείλεται στην εγκυμοσύνη ... 

Μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας ...διάβασα και κάπου ότι αυτά ανεβαίνουν λόγου εγκυμοσύνης ....

Καλως ορισες κοριτσι μου και με το καλο!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δυστυχώς η μια δε τα καταφερε εδινε μαχη ολη νυχτα να κρατηθει στη ζωη! Η αλλη ειναι σταθερα δε ξερουμε κατι αλλο ακομα σήμερα μας αφησαν να τη δουμε απο κοντα απο τη θερμοκοιτιδα γιατι γενικα απαγορευεται τα βλεπεις πισω απο το τζαμι ολα μαζι παλευει κ αυτη να κρατηθει στη ζωη.ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα γενικα κοριτσια.

Βασω μου λυπαμαι τοσο πολυ..ευχομαι να πανε ολα καλα για τη μικρουλα σου που παλευει σου στελνω ολη μου την αγαπη..

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Xruca είπε:

Με το καλοοο!!! Τι έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι ;

Εγώ έχω μια μπεμπα φαγανή από ότι μου λέει ο γιατρός!

Κι εγω μπεμπουλα κ φαγανη απο οτι είδαμε σημερα. Εχεις κανει Ντόπλερ?? Ποσα κιλακια ειναι? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλά τώρα το είδα το μήνυμα,κοριτσάκι μου γιατί τι έγινε κ γεννησες νωρίς?εσύ πως είσαι?λυπάμαι για το ένα μωράκι σου ,πραγματικά δεν το περίμενα κ δυστυχώς έχω ζησει πρόωρο τοκετό με δίδυμα στις 27 βδομάδες από την.αδερφή μου,όμως είχε αίσιο τέλος.ξέρω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο,εσύ να είσαι δυνατή για την κόρη σου,εύχομαι όλα να πάνε καλά !!!!ο Θεός μαζί σας κ η Παναγία να σας φυλάει!!!

Δε ξερω ακριβως τι εγινε εγω μπηκα την παρασκευη με συσπασεις στο νοσοκομειο κ εντονους πονους μου εβαλαν ενδοφλεβια φαρμακο σαββατο κ κυριακη σταματησαν οι συσπασεις κ οι πονοι ημασταν καλα την δευτερα ξυπνησα με εντονους πονους χαμηλα στη κοιλια κ λιγα υγρα παραπανω τους το ελεγαν απο το πρωι κ μου ελεγαν οτι ειναι απο το εντερο κ τα υγρα απο τον πεσσο οι πονοι ειχαν γινει αφορητοι δε μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι ουτε καν να περπατησω καποια στιγμη το μεσημερι μετα απο πολυ διαμαρτηρια με πηραν να μου κανουν υπερηχο κ ειδαμε οτι η κυστη μου ηταν γεματη ουρα μου εβγαλαν λιγα με σωληνακι για να κανουν εξεταση μηπως ηταν καποια λοιμωξη μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα τα υγρα αυξανονταν κ καποια στιγμη ενιωσα να τρεχουν νερα μολις με ειδαν καταλαβαν οτι εσπασαν τα νερα απλα εδν ηταν καθαρα με εξετασαν κ ειχα κ διαστολη κ εκει ξεκινησαν τα χειροτερα ετρεχε ολο το νοσοκομειο να προλαβουν γεννησα φισιολογικα κ τα δυο παιδια σε ενα τεταρτο.Δε ξερω τι εγινε δε καταλαβα πολλα το μονο που ξερουμε σιγουρα ειναι οτι τα αμνιακα του ενος σακου ειχαν λοιμωξη κ γι αυτο εσπασαν για να προστατεψουν το μωρακι.δε κατηγορω κανεναν δε ξερω τι εφταιξε πραγματικα ουτε θα μπω σε αυτη τη διαδικασια δε μου κανει καλο.ηταν πολυ ασχημη εμπειρια γενικα ολο αυτο κ ευχομαι να μη το ζησει κανεις  κ εγινε παρα πολυ ξαφνικα νομιζα απλα οτι δε το ζω αυτο εκεινη τη στιγμη οτι πρωταγωνιστω σε ταινια.Συγνωμη σας στεναχωρω το ξερω κ δε το θελω θα σας παρακαλεσω να μην επιρεαζεστε κ ειλικρινα δε γραφω πολλα γιατι δε πρεπει εδω.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 5

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε ξερω ακριβως τι εγινε εγω μπηκα την παρασκευη με συσπασεις στο νοσοκομειο κ εντονους πονους μου εβαλαν ενδοφλεβια φαρμακο σαββατο κ κυριακη σταματησαν οι συσπασεις κ οι πονοι ημασταν καλα την δευτερα ξυπνησα με εντονους πονους χαμηλα στη κοιλια κ λιγα υγρα παραπανω τους το ελεγαν απο το πρωι κ μου ελεγαν οτι ειναι απο το εντερο κ τα υγρα απο τον πεσσο οι πονοι ειχαν γινει αφορητοι δε μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι ουτε καν να περπατησω καποια στιγμη το μεσημερι μετα απο πολυ διαμαρτηρια με πηραν να μου κανουν υπερηχο κ ειδαμε οτι η κυστη μου ηταν γεματη ουρα μου εβγαλαν λιγα με σωληνακι για να κανουν εξεταση μηπως ηταν καποια λοιμωξη μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα τα υγρα αυξανονταν κ καποια στιγμη ενιωσα να τρεχουν νερα μολις με ειδαν καταλαβαν οτι εσπασαν τα νερα απλα εδν ηταν καθαρα με εξετασαν κ ειχα κ διαστολη κ εκει ξεκινησαν τα χειροτερα ετρεχε ολο το νοσοκομειο να προλαβουν γεννησα φισιολογικα κ τα δυο παιδια σε ενα τεταρτο.Δε ξερω τι εγινε δε καταλαβα πολλα το μονο που ξερουμε σιγουρα ειναι οτι τα αμνιακα ειχαν λοιμωξη κ γι αυτο εσπασαν για να προστατεψουν το μωρακι.δε κατηγορω κανεναν δε ξερω τι εφταιξε πραγματικα ουτε θα μπω σε αυτη τη διαδικασια δε μου κανει καλο.ηταν πολυ ασχημη εμπειρια γενικα ολο αυτο κ ευχομαι να μη το ζησει κανεις  κ εγινε παρα πολυ ξαφνικα νομιζα απλα οτι δε το ζω αυτο εκεινη τη στιγμη οτι πρωταγωνιστω σε ταινια.Συγνωμη σας στεναχωρω το ξερω κ δε το θελω θα σας παρακαλεσω να μην επιρεαζεστε κ ειλικρινα δε γραφω πολλα γιατι δε πρεπει εδω.

Βασω μου σε παρακαλω να γραφεις,να μας μιλας,ειμαστε εδω και για τα καλα και για τα ασχημα.Θελουμε να ειμαστε διπλα σου σε ολο αυτο. Μη σκεφτεσαι οτι δεν πρεπει να γραφεις,εμεις ειμαστε εδω να συζηταμε τα παντα και να συμπαραστεκομαστε η μια στην αλλη.Λυπαμαι τοσο πολυ για οσα περασες μακαρι να μπορουσα να κανω κατι να σε κανω να νιωσεις καλυτερα. Ολοι ευχομαστε να τα καταφερει η μικρουλα σου και ολοι σου στελνουμε την αγαπη μας,οι σκεψεις μας ειναι μαζι σας


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε ξερω ακριβως τι εγινε εγω μπηκα την παρασκευη με συσπασεις στο νοσοκομειο κ εντονους πονους μου εβαλαν ενδοφλεβια φαρμακο σαββατο κ κυριακη σταματησαν οι συσπασεις κ οι πονοι ημασταν καλα την δευτερα ξυπνησα με εντονους πονους χαμηλα στη κοιλια κ λιγα υγρα παραπανω τους το ελεγαν απο το πρωι κ μου ελεγαν οτι ειναι απο το εντερο κ τα υγρα απο τον πεσσο οι πονοι ειχαν γινει αφορητοι δε μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι ουτε καν να περπατησω καποια στιγμη το μεσημερι μετα απο πολυ διαμαρτηρια με πηραν να μου κανουν υπερηχο κ ειδαμε οτι η κυστη μου ηταν γεματη ουρα μου εβγαλαν λιγα με σωληνακι για να κανουν εξεταση μηπως ηταν καποια λοιμωξη μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα τα υγρα αυξανονταν κ καποια στιγμη ενιωσα να τρεχουν νερα μολις με ειδαν καταλαβαν οτι εσπασαν τα νερα απλα εδν ηταν καθαρα με εξετασαν κ ειχα κ διαστολη κ εκει ξεκινησαν τα χειροτερα ετρεχε ολο το νοσοκομειο να προλαβουν γεννησα φισιολογικα κ τα δυο παιδια σε ενα τεταρτο.Δε ξερω τι εγινε δε καταλαβα πολλα το μονο που ξερουμε σιγουρα ειναι οτι τα αμνιακα ειχαν λοιμωξη κ γι αυτο εσπασαν για να προστατεψουν το μωρακι.δε κατηγορω κανεναν δε ξερω τι εφταιξε πραγματικα ουτε θα μπω σε αυτη τη διαδικασια δε μου κανει καλο.ηταν πολυ ασχημη εμπειρια γενικα ολο αυτο κ ευχομαι να μη το ζησει κανεις  κ εγινε παρα πολυ ξαφνικα νομιζα απλα οτι δε το ζω αυτο εκεινη τη στιγμη οτι πρωταγωνιστω σε ταινια.Συγνωμη σας στεναχωρω το ξερω κ δε το θελω θα σας παρακαλεσω να μην επιρεαζεστε κ ειλικρινα δε γραφω πολλα γιατι δε πρεπει εδω.

Εσυ κορίτσι μου δεν μας στενοχωρεις αυτά είναι μέσα στην ζωή κ δεν είμαστε εδώ μόνο για γελάμε. Η ιδέα και μόνο είναι στενάχωρη δεν το χωράει ο νους και η καρδιά. Περίμενα να μας γραψεις να δω πως είσαι κ εσυ. Να μας μιλάς αν σε βοηθάει.  

Δεν είναι στιγμή να ψάξεις για ευθύνες οπως λες, τώρα άλλο έχει σημασια. Δεν ξέρω τι λογια να βρω να σε παρηγορήσω αφού τώρα καμια κουβέντα δεν είναι ικανή.Ειναι τόσο ξαφνικο τόσο λυπηρό που έχω μουδιασει κ χάνω τα λογια μου. Να προσεχεις τον εαυτό σου τώρα κ στην συνέχεια σε παρακαλώ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε ξερω ακριβως τι εγινε εγω μπηκα την παρασκευη με συσπασεις στο νοσοκομειο κ εντονους πονους μου εβαλαν ενδοφλεβια φαρμακο σαββατο κ κυριακη σταματησαν οι συσπασεις κ οι πονοι ημασταν καλα την δευτερα ξυπνησα με εντονους πονους χαμηλα στη κοιλια κ λιγα υγρα παραπανω τους το ελεγαν απο το πρωι κ μου ελεγαν οτι ειναι απο το εντερο κ τα υγρα απο τον πεσσο οι πονοι ειχαν γινει αφορητοι δε μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι ουτε καν να περπατησω καποια στιγμη το μεσημερι μετα απο πολυ διαμαρτηρια με πηραν να μου κανουν υπερηχο κ ειδαμε οτι η κυστη μου ηταν γεματη ουρα μου εβγαλαν λιγα με σωληνακι για να κανουν εξεταση μηπως ηταν καποια λοιμωξη μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα τα υγρα αυξανονταν κ καποια στιγμη ενιωσα να τρεχουν νερα μολις με ειδαν καταλαβαν οτι εσπασαν τα νερα απλα εδν ηταν καθαρα με εξετασαν κ ειχα κ διαστολη κ εκει ξεκινησαν τα χειροτερα ετρεχε ολο το νοσοκομειο να προλαβουν γεννησα φισιολογικα κ τα δυο παιδια σε ενα τεταρτο.Δε ξερω τι εγινε δε καταλαβα πολλα το μονο που ξερουμε σιγουρα ειναι οτι τα αμνιακα του ενος σακου ειχαν λοιμωξη κ γι αυτο εσπασαν για να προστατεψουν το μωρακι.δε κατηγορω κανεναν δε ξερω τι εφταιξε πραγματικα ουτε θα μπω σε αυτη τη διαδικασια δε μου κανει καλο.ηταν πολυ ασχημη εμπειρια γενικα ολο αυτο κ ευχομαι να μη το ζησει κανεις  κ εγινε παρα πολυ ξαφνικα νομιζα απλα οτι δε το ζω αυτο εκεινη τη στιγμη οτι πρωταγωνιστω σε ταινια.Συγνωμη σας στεναχωρω το ξερω κ δε το θελω θα σας παρακαλεσω να μην επιρεαζεστε κ ειλικρινα δε γραφω πολλα γιατι δε πρεπει εδω.

Μη ζητας καμια συγνωμη. Τα χουμε χασει και μεις. Τον πονο σου δυστυχως δεν μπορουμε να στον παρουμε, αλλα ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις. Δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας, παρα μονο να ξερεις οτι ειμαστε διπλα σου ακομα και σιωπηρά. Ποναμε και μεις μαζι σου και προσευχομαστε για την μικρη σου να τα καταφερει και για σενα να φανεις δυνατη. Να μπαινεις και να μας μιλας, ειναι πολυ βαρυ αυτο που σηκωνεις κοριτσι μου, ειμαστε εδω για σενα. Να μας ενημερωνεις για σενα και για την πορεια της μικρουλας σου. Σας σκεφτομαι διαρκως, και μακαρι να πανε ολα καλα για την μικρη σου αγωνιστρια αγαπη μου γλυκια. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...