Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 38 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα! Ναι φυσικα και θα τον ρωτήσω. Εχω τοσες ερωτήσεις που θα παω με λιστα την πρωτη φορα :-P Τι κανετε κορίτσια?  Πως ειστε? @Smile89 εσυ εχεις καθολου εμετούς? 

Οχι δεν εχω και δεν είχα. Εννοείται και να φτιαξεις λίστα αν το θες. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Ασία είπε:

μπράβο κορίτσι μου!!!χαίρομαι πολύ για τα ευχάριστα!!!με το καλό, να πάνε όλα τέλεια και με το νέο χρόνο να έρθει το νέο σας μωράκι στην οικογένεια όμορφα κ ωραία!!!!έχεις καλή εγκυμοσύνη?

Ευχαριστώ πολύ!!και εσύ με το καλό το μωράκι  σου!ναιμεχρι τώρα είμαι καλά λιγα πονακια  ποναει αρκετά το στήθος και πολύ νυστα. Εσύ πως είσαι??πλησιάζεις?

@oneira_glyka δεν ξέρω και εγώ μπορεί να ήταν τυχαίο που έκανες πιο μετά ωορρηξία.οσο ναναι στην αρχή δεν θα είναι και ρολόι.

@Nicol_ αυτό που είπαν και τα κορίτσια καλύτερα όχι σαλάτες απ' έξω και εσύ να πλένεις πολύ καλά τα λαχανικα.επισης το κρεας καλα ψημενο.ρωτησε και τον γιατρουλη όπως ειπες.γενικα να τρώμε ισορροπημένα μικρά γεύματα και μπόλικο νεράκι!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aν ξέρει καμία κοπέλα από χοριακες ας με κατατοπισει λίγο.. λοιπόν έκανα μια Πέμπτη βράδυ 468 και άλλη μια Σήμερα το πρωί 739.1.ουσιαστικά δεν έχουν περάσει 48 ώρες τελείως.

Η γιατρός Είναι σε γέννα κ δεν μπορεί Ν μιλήσει ακόμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Aν ξέρει καμία κοπέλα από χοριακες ας με κατατοπισει λίγο.. λοιπόν έκανα μια Πέμπτη βράδυ 468 και άλλη μια Σήμερα το πρωί 739.1.ουσιαστικά δεν έχουν περάσει 48 ώρες τελείως.

Η γιατρός Είναι σε γέννα κ δεν μπορεί Ν μιλήσει ακόμα. 

Καλημερα το νουμερο ειναι μια χαρα ωραιοτατο γιατι κ 48ωρες να περασει κ να μην εχει διπλασιαστει μας αρκει να φτασει στο 65% παραπανω!:D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Aν ξέρει καμία κοπέλα από χοριακες ας με κατατοπισει λίγο.. λοιπόν έκανα μια Πέμπτη βράδυ 468 και άλλη μια Σήμερα το πρωί 739.1.ουσιαστικά δεν έχουν περάσει 48 ώρες τελείως.

Η γιατρός Είναι σε γέννα κ δεν μπορεί Ν μιλήσει ακόμα. 

Μια χαρα μου φαίνεται το νούμερο!!! Αντε να δούμε τι θα πει και η ντοκ!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν!! Μιλήσαμε με την γιατρό.. Μ είπε ανεβαίνει η χοριακη οπότε είναι μια εγκυμοσύνη που εξελίσσεται..απλά Θ περιμένουμε Ν με ξαναδει ώστε Ν δούμε στον υπέρηχο κάτι γτ είναι μικρό το νούμερο προς το παρόν κ δεν Θ φανεί. Οπότε αναμένουμε.. το άγχος δεν Μ έφυγε τελείως Ν πω την αλήθεια γτ  Μ χει κολλήσει το κακό στο μυαλό.. Τι ν πω.. Από αναγούλες εγώ έχω. Όχι Ν Είμαι στο κρεβάτι αλλα, μια αηδία για πολλά την νιώθω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Λοιπόν!! Μιλήσαμε με την γιατρό.. Μ είπε ανεβαίνει η χοριακη οπότε είναι μια εγκυμοσύνη που εξελίσσεται..απλά Θ περιμένουμε Ν με ξαναδει ώστε Ν δούμε στον υπέρηχο κάτι γτ είναι μικρό το νούμερο προς το παρόν κ δεν Θ φανεί. Οπότε αναμένουμε.. το άγχος δεν Μ έφυγε τελείως Ν πω την αλήθεια γτ  Μ χει κολλήσει το κακό στο μυαλό.. Τι ν πω.. Από αναγούλες εγώ έχω. Όχι Ν Είμαι στο κρεβάτι αλλα, μια αηδία για πολλά την νιώθω. 

Την πέταξε ομως η γιατρός που σου είπε σε 6 μέρες θα αδιαθετησεις κ σου δημιούργησε ανασφαλεια κ αγχος. Οποτε λογικό ειναι να έχει κολλήσει κ το κακο στο μυαλό σου. Ολα καλα θα είναι γιατί όχι. Ποτε ειπε θα σε δει? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Την πέταξε ομως η γιατρός που σου είπε σε 6 μέρες θα αδιαθετησεις κ σου δημιούργησε ανασφαλεια κ αγχος. Οποτε λογικό ειναι να έχει κολλήσει κ το κακο στο μυαλό σου. Ολα καλα θα είναι γιατί όχι. Ποτε ειπε θα σε δει? 

Τρίτη Τετάρτη Μ είπε Ν με ξαναδεί.. λες Ε? Ν Μ μείνε από αυτό Π Μ είπε.. εσένα είναι το πρώτο σ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Τρίτη Τετάρτη Μ είπε Ν με ξαναδεί.. λες Ε? Ν Μ μείνε από αυτό Π Μ είπε.. εσένα είναι το πρώτο σ?

Το πρώτο μου, ναι. Κοίτα αυτα ειναι και καπως υποκειμενικα δεν θα μου αρεσε ο γιατρός μου να κανει τέτοιο λαθος να μου πει θα αδιαθετησεις αλλα κανε χοριακη. Ας πει σκέτο κανε χοριακη δεν βλεπωκατι ίσως ειναι νωρίς. Η ουσία αγαπη ειναι οτι ανεβαίνει μην ασχημα με το μυαλό σου 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Λοιπόν!! Μιλήσαμε με την γιατρό.. Μ είπε ανεβαίνει η χοριακη οπότε είναι μια εγκυμοσύνη που εξελίσσεται..απλά Θ περιμένουμε Ν με ξαναδει ώστε Ν δούμε στον υπέρηχο κάτι γτ είναι μικρό το νούμερο προς το παρόν κ δεν Θ φανεί. Οπότε αναμένουμε.. το άγχος δεν Μ έφυγε τελείως Ν πω την αλήθεια γτ  Μ χει κολλήσει το κακό στο μυαλό.. Τι ν πω.. Από αναγούλες εγώ έχω. Όχι Ν Είμαι στο κρεβάτι αλλα, μια αηδία για πολλά την νιώθω. 

Μπραβο κοριτσι! Μια χαρά η χοριακη σου!όλα θα πάνε καλα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Λοιπόν!! Μιλήσαμε με την γιατρό.. Μ είπε ανεβαίνει η χοριακη οπότε είναι μια εγκυμοσύνη που εξελίσσεται..απλά Θ περιμένουμε Ν με ξαναδει ώστε Ν δούμε στον υπέρηχο κάτι γτ είναι μικρό το νούμερο προς το παρόν κ δεν Θ φανεί. Οπότε αναμένουμε.. το άγχος δεν Μ έφυγε τελείως Ν πω την αλήθεια γτ  Μ χει κολλήσει το κακό στο μυαλό.. Τι ν πω.. Από αναγούλες εγώ έχω. Όχι Ν Είμαι στο κρεβάτι αλλα, μια αηδία για πολλά την νιώθω. 

Εγω λεω οτι ειναι εγκυμοσυνη καραμπινατη κιολας...κ οπως λεει κ η @Smile89 ουτε εμενα θα μ αρεσε να μ πει κατι τετοιο ο γιατρος μ γιατι θυμαμαι οτι σ ειπε κατι κ για μια ενεση! Μηπως να το κοιτουσες λιγο με την γιατρο γιατι αυτα τα λαθη ειναι σημαντικα κ μονο απο ψυχολιγικο παραγοντα να το δεις ειναι σωστο να σε αποθαρυνει ετσι δεν εισαι σιγουρος για κατι απλα δεν λες πολλα μεχρι να δεις που θα παει! Παντα φιλικα;) 

Λιγη αισιοδοξια δεν εβλαψε ποτε κανεναν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια Μ τι να σας πω.. την έχω εμπιστοσύνη Γενικά..Την έχω πολλά χρόνια. Δεν νομίζω Ν έκανε κάτι βιαστικά. Βέβαια το νου Μ Τον έχω πάντα. Κ αν δω ότι βιάζεται Θ πάρω Κ Δευτέρη γνώμη.ειδικά αν δεν πάει κάτι καλά. Ίσως για την ένεση να το ανέφερε Γτ Εγώ της είπα για Εξωμήτριο τι κάνουμε.κ Μ Απάντησε. Όπως κ Ν χει δεν θα δεχτώ οτιδήποτε τόσο απερίσκεπτα. Θα φανεί λλοιπόν τη Τρίτη.!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Αχ κορίτσια Μ τι να σας πω.. την έχω εμπιστοσύνη Γενικά..Την έχω πολλά χρόνια. Δεν νομίζω Ν έκανε κάτι βιαστικά. Βέβαια το νου Μ Τον έχω πάντα. Κ αν δω ότι βιάζεται Θ πάρω Κ Δευτέρη γνώμη.ειδικά αν δεν πάει κάτι καλά. Ίσως για την ένεση να το ανέφερε Γτ Εγώ της είπα για Εξωμήτριο τι κάνουμε.κ Μ Απάντησε. Όπως κ Ν χει δεν θα δεχτώ οτιδήποτε τόσο απερίσκεπτα. Θα φανεί λλοιπόν τη Τρίτη.!

Εννοείται κοριτσι μου!!! Εσύ ξέρεις την γιατρο σου!!! Τρίτη απογευματακι πας; 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...