Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλημέρα!!ευχομαι όλα να είναι καλα!μην βάζεις με το νου σου τα άσχημα.έχεις σταθερό κύκλο?

Μετά τη γέννα το Νοέμβρη είχα περίοδο

18/1-24/1

25/2-4/3

6/4-13/4

12/5-18/5

 

Σταθερος δεν θεωρείται? Το μόνο Π μπορεί Ν με ενθαρρύνει είναι το γεγονός ότι δεν κατάλαβα την ωορρηξία Όταν την περιμενα.γτ πρηζομαι πολύ κ ποναω. Αυτό δεν το ένιωσα. Πρηστηκα αργότερα Αλλά δεν σημείωσα ποτέ γτ δεν τα συνδύασα. Δεν περίμενα Ν μείνω έγκυος. Σας φορτωνω κ γω τώρα με τη περίπτωση Μ.. 

Εύχομαι με το καλο σε όλες σας! Όταν έχω νεότερα Θ σας πω! Προς το παρόν δεν Θ γράψω άλλο εδώ γιατί έχουμε εγκυουλες Π δεν χρειάζεται Ν διαβάζουν οτιδήποτε άλλο εκτός από όμορφα νέα! Σας φιλώ!Αν πάνε όλα καλά Θ επανέλθω στην παρεούλα:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Μετά τη γέννα το Νοέμβρη είχα περίοδο

18/1-24/1

25/2-4/3

6/4-13/4

12/5-18/5

 

Σταθερος δεν θεωρείται? Το μόνο Π μπορεί Ν με ενθαρρύνει είναι το γεγονός ότι δεν κατάλαβα την ωορρηξία Όταν την περιμενα.γτ πρηζομαι πολύ κ ποναω. Αυτό δεν το ένιωσα. Πρηστηκα αργότερα Αλλά δεν σημείωσα ποτέ γτ δεν τα συνδύασα. Δεν περίμενα Ν μείνω έγκυος. Σας φορτωνω κ γω τώρα με τη περίπτωση Μ.. 

Εύχομαι με το καλο σε όλες σας! Όταν έχω νεότερα Θ σας πω! Προς το παρόν δεν Θ γράψω άλλο εδώ γιατί έχουμε εγκυουλες Π δεν χρειάζεται Ν διαβάζουν οτιδήποτε άλλο εκτός από όμορφα νέα! Σας φιλώ!Αν πάνε όλα καλά Θ επανέλθω στην παρεούλα:x

Δεν μας φορτώνεις!μάλλον αυτό που λες θα έγινε με την ωορρηξία σου και θα ειναι ολα μια χαρά.περιμενουμε τα νέα σου


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Μετά τη γέννα το Νοέμβρη είχα περίοδο

18/1-24/1

25/2-4/3

6/4-13/4

12/5-18/5

 

Σταθερος δεν θεωρείται? Το μόνο Π μπορεί Ν με ενθαρρύνει είναι το γεγονός ότι δεν κατάλαβα την ωορρηξία Όταν την περιμενα.γτ πρηζομαι πολύ κ ποναω. Αυτό δεν το ένιωσα. Πρηστηκα αργότερα Αλλά δεν σημείωσα ποτέ γτ δεν τα συνδύασα. Δεν περίμενα Ν μείνω έγκυος. Σας φορτωνω κ γω τώρα με τη περίπτωση Μ.. 

Εύχομαι με το καλο σε όλες σας! Όταν έχω νεότερα Θ σας πω! Προς το παρόν δεν Θ γράψω άλλο εδώ γιατί έχουμε εγκυουλες Π δεν χρειάζεται Ν διαβάζουν οτιδήποτε άλλο εκτός από όμορφα νέα! Σας φιλώ!Αν πάνε όλα καλά Θ επανέλθω στην παρεούλα:x

Δεν φορτώνεις καμια μας  κορίτσι μου. Να Γραφεις όσο θες κ περιμένουμε τα νέα σου σε καθε περιπτωση. Δεν είμαστε εδώ μονο για τα ευχαριστα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

10/7 ε? Στα γενέθλια μου. Χεχε. Τυχερή να είναι η μέρα. Ενδροκρινολογο Γιατι? 

Γτ μου ειχαν βρει θυροειδη κ παιρνω χαπακι. οποτε τωρα πρεπει να με παρακολουθει κ ενδοκρινολογος. βρηκα μια που ειναι στο ιασω που ειναι κ ογιατρος μου οποτε θα εχουν κ αμεση συνεργασια.


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Γτ μου ειχαν βρει θυροειδη κ παιρνω χαπακι. οποτε τωρα πρεπει να με παρακολουθει κ ενδοκρινολογος. βρηκα μια που ειναι στο ιασω που ειναι κ ογιατρος μου οποτε θα εχουν κ αμεση συνεργασια.

Αυτό είναι το καλύτερο. Οι γιατροί να έχουν συνεργασία κ να μην μπαίνει η έγκυος στην μέση. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι.Οσον αφορα το θεμα της διατροφής,  μου δινει καποιες κατευθυντήριες ο γιατρός? Ισως καποια λιστα με τι να αποφευγω κ τι να προσθέσω επιπλέον στη διατροφή μου? Η τα ψαχνω μονη μου αυτά τα θεματα?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/6/2018 at 10:30 ΠΜ, Nati85 είπε:

@kido είμαι εγκυος 8 εβδομαδων.παμε καλά ακουσαμε καρδούλα και επιτέλους πιπίλα ανανά!:) τι κανεις εσύ κορίτσι μου?

Είχα πει παλιά θα έβαζα πιπίλες στον ανανά μόλις μείνω θυμάσαι???:D

μπράβο κορίτσι μου!!!χαίρομαι πολύ για τα ευχάριστα!!!με το καλό, να πάνε όλα τέλεια και με το νέο χρόνο να έρθει το νέο σας μωράκι στην οικογένεια όμορφα κ ωραία!!!!έχεις καλή εγκυμοσύνη?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι.Οσον αφορα το θεμα της διατροφής,  μου δινει καποιες κατευθυντήριες ο γιατρός? Ισως καποια λιστα με τι να αποφευγω κ τι να προσθέσω επιπλέον στη διατροφή μου? Η τα ψαχνω μονη μου αυτά τα θεματα?

Εμενα μ ειπε οτι ετρωγα κ πριν να τρωω κ μετα....απλα λιγο με τις σαλατες να αποφευγεις οτι δεν εχεις πλυνει με τα ιδια σου τα χερια μην σου δημιουργησουν τοξοπλασμα....αυτα απο εμεναα!!! ;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κατι.Οσον αφορα το θεμα της διατροφής,  μου δινει καποιες κατευθυντήριες ο γιατρός? Ισως καποια λιστα με τι να αποφευγω κ τι να προσθέσω επιπλέον στη διατροφή μου? Η τα ψαχνω μονη μου αυτά τα θεματα?

Να προτιμας τα ολικής και όλα μετρό. Επίσης αποφυγε αναψυκτικά λογω ζαχαρης. Απέφυγε λαχανικά που δεν εχεις πλύνει εσυ κ οταν τα πλενεις να τα πλενεις κ με ξυδακι. Προσεχε το αλατι σου κ τα γλυκα. Αυτααααααα!!!! Αμα θυμηθω Τιποτα αλλο θα το πω. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Υπάρχει περίπτωση Ν αλλαξε Ο κύκλος λόγω διακοπής θηλασμού? Ν μεγαλωσε δλδ?Γτ αυτό το μήνα μετά την τελευταία περίοδο Μ κόπηκε και το γαλα.

Αχ δεν ξέρω δυστυχώς. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω.:wub: Εχω βρει διαφορες πληροφοριες απλα αντι να ψαχνουμε μεταξυ μας και στο ιντερεντ θα ηταν καλο να υπαρχει ενας μπουσουλας που θα δινεται απο το γιατρο σε καθε εγκυο,για να γνωριζει τι να προσεχει.Γιατι ειναι αρκετες οι λεπτομερειες.Πολλα θελω θα μου πειτε :-P Οποτε ψαχνοντας και ρωτοντας ;) 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω.:wub: Εχω βρει διαφορες πληροφοριες απλα αντι να ψαχνουμε μεταξυ μας και στο ιντερεντ θα ηταν καλο να υπαρχει ενας μπουσουλας που θα δινεται απο το γιατρο σε καθε εγκυο,για να γνωριζει τι να προσεχει.Γιατι ειναι αρκετες οι λεπτομερειες.Πολλα θελω θα μου πειτε :-P Οποτε ψαχνοντας και ρωτοντας ;) 

Καλημέρα. Εμείς σου λέμε τι ξέρουμε από τους γιατρούς μας. Έπρεπε να λένε τα ίδια οι γιατροί όπως λες και εσύ εναν μπουσουλα. Αλλα δεν λένε. Καλό θα ήταν όμως να τον ρωτήσεις τον γιατρό σου. Ασε τον ντοκ γκουγκλ, λέει ι χαζομαρες Κατι φορες 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smile89 είπε:

Καλημέρα. Εμείς σου λέμε τι ξέρουμε από τους γιατρούς μας. Έπρεπε να λένε τα ίδια οι γιατροί όπως λες και εσύ εναν μπουσουλα. Αλλα δεν λένε. Καλό θα ήταν όμως να τον ρωτήσεις τον γιατρό σου. Ασε τον ντοκ γκουγκλ, λέει ι χαζομαρες Κατι φορες 

Καλημερα! Ναι φυσικα και θα τον ρωτήσω. Εχω τοσες ερωτήσεις που θα παω με λιστα την πρωτη φορα :-P Τι κανετε κορίτσια?  Πως ειστε? @Smile89 εσυ εχεις καθολου εμετούς? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...