Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 3
      • Ευχή 3

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

κοριτσια δυστυχως ολες μας θελουμε να τρωμε, αλλα χρειαζεται προσοχη.. τα λέω για να ακουω κ εγω :-D

με το ζορι κρατιεμαι καθε φορα που περναω απο γυραδικο!! αλλα τι να κανω πιεζομαι τωρα για να μη πιεστω μετα.. βεβαια ειμαι ακομα στην 11η εβδομαδα.. :grin::grin: ελπιζω να κρατηθω μεχρι το τελος.. 

@Dimitr@17  μια χαρα τα πας με τα κιλα!!! δεν εβαλες.. 

@happysmile ποσα εβαλες δλδ??

παρατηρησα οτι εμφανιζεται σιγα σιγα κυτταριτιδα. μηπως ειναι λογω εγκυμοσυνης?. η μηπως ειναι τα 10 εξτρα κιλα? 


miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Μακάρι να ήξερα. Είναι το πρώτο μου και δεν ξέρω που αξίζει η επένδυση καθόλου.

Δεδομένου ότι ο μπέμπης πρώτα ο θεός θα γεννηθεί αρχές καλοκαιριού φαντάζομαι ότι με την "πορτογύρω" μάνα  που του έλαχε θα μας χρειαστεί το port bebe. Ο διχασμός μου όμως αν αξίζει να δώσω το 1/3 των χρημάτων σε αυτή την αγορά ή να πάρω καινούργιο, είναι ανάλογος με την συμπλήρωση μηχανογραφικού.

Ευχαριστώ θερμά για την πρόταση @Vasoth. και να ξέρεις πολύ σε θαυμάζω από εδώ για το θάρρος και την ψυχραιμία σου. Τα καλύτερα στη μικρή.

Το stokke το χει μια φιλη και εχει μετανιωσει για τα λεφτα που εδωσε.Τη ρωτησα γιατι το κοιτουσα και γω και μου πε οτι ειναι βαρυ και δε κλεινει ευκολα και της εχει βγαλει τη πιστη.Βεβαια εδω (μενω εξωτερικο) οι μισοι stokke εχουν .Προσωπικη εμπειρια δεν εχω αλλα ψαξτο καλα

Εγω σημερα ζυγιστηκα!!!Εγκεφαλικο!!!19η βδομ 8 κιλα!!!!Με βλεπω να φτανω τα 25!!!Νουτελα τελος

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , froso91 είπε:

κοριτσια δυστυχως ολες μας θελουμε να τρωμε, αλλα χρειαζεται προσοχη.. τα λέω για να ακουω κ εγω :-D

με το ζορι κρατιεμαι καθε φορα που περναω απο γυραδικο!! αλλα τι να κανω πιεζομαι τωρα για να μη πιεστω μετα.. βεβαια ειμαι ακομα στην 11η εβδομαδα.. :grin::grin: ελπιζω να κρατηθω μεχρι το τελος.. 

@Dimitr@17  μια χαρα τα πας με τα κιλα!!! δεν εβαλες.. 

@happysmile ποσα εβαλες δλδ??

παρατηρησα οτι εμφανιζεται σιγα σιγα κυτταριτιδα. μηπως ειναι λογω εγκυμοσυνης?. η μηπως ειναι τα 10 εξτρα κιλα? 

Κατακρατηση...

πρίν από 1 λεπτό , happysmile είπε:

Κατακρατηση...

Ειμαι 16βδομαδων εβαλα 7 κιλΑ!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα τζουτζουκες!!!Καλα είστε; Εγω πίνω τον καφέ μου και πάω σουπερ μια βολτα Χαχα.. Άνοιξε και ο καιρός καλό ΣΚ να έχουμε!! 

Εδώ ακόμη μουνταδα!!!

2 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

καλημερα κοριτσια.Τι εχουμε ,καινουργιο θεματακι?εχω πολυ καιρο να εμφανιστω.Δε προλαβαινω απο δουλεια,πανες και  αϋπνια.Ελπιζω να ειστε ολες καλα και με το καλο.Δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες να δω ποιες παλιες φιλες ειναι εγκυουλες.Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολες.

Καλώς ήρθες κ πάλι!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@happysmile οπως το ειπες με τρομαξες... δεν πειραζει, απλα προσεξε λιγο για να μη ταλαιπωρηθεις μετα.. 

λεω να ξεκινησω aqua yoga στην αρωγη ποια η γνωμη σας?


miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, froso91 είπε:

@happysmile οπως το ειπες με τρομαξες... δεν πειραζει, απλα προσεξε λιγο για να μη ταλαιπωρηθεις μετα.. 

λεω να ξεκινησω aqua yoga στην αρωγη ποια η γνωμη σας?

Αχ να κανεις!!!Αν στο επιτρεπει ο γιατρος σου νομιζω ειναι οτι καλυτερο.Εγω δυστυχως δε μπορω να κανω τίποτα.Αν ειχα ευκολη εγκυμοσυνη θα πηγαινα σιγουρα για aqua yoga

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

μετα την αυχενικη θα παω στη γιατρο 21/2 κ αν μου δωσει το οκ θα ξεκινησω μαλλον απο βδομαδα.. 

ηδη εχω πονους στη μεση κ νομιζω θα με ανακουφισει.. 

@maria84  γτ δεν σαφηνει ο γιατρος σου? δεν εχω διαβασει ολα τα μνμ οποτε μπορει να το ειπες και να το εχασα.. :?


miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , froso91 είπε:

μετα την αυχενικη θα παω στη γιατρο 21/2 κ αν μου δωσει το οκ θα ξεκινησω μαλλον απο βδομαδα.. 

ηδη εχω πονους στη μεση κ νομιζω θα με ανακουφισει.. 

@maria84  γτ δεν σαφηνει ο γιατρος σου? δεν εχω διαβασει ολα τα μνμ οποτε μπορει να το ειπες και να το εχασα.. :?

Ειχα ενα αιματωμα στη μητρα το πρωτο 3μηνο και ειχα αιμορραγιες οποτε την εβγαλα ξαπλα.Τωρα εφυγε αλλα προσεχω γενικα οποτε φοβαμαι να κανω και να σου πω φοβαμαι λιγο και την πισινα για λοιμωξεις.Να τον ρωτησεις και γι αυτο

Link to comment
Share on other sites

α καταλαβα.. καλα κανεις και δεν το διακινδυνευεις.. αστο καλυτερα.. 

υποτιθεται δινουν μεγαλυτερη προσοχη και εχουν ειδικη καθαριοτητα αλλα ποιος ξερει?! θα ρωτησω τη γιατρο και οτι μου πει θα κανω.. 


miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

@Dimitr@17 αγαπουλα εισαι εγκυουλα?τι διαβαζωωωω..ποσο χαιρομαι.μποραβο.με το καλο με το καλο μ εναν  πονο,τι φυλο περιμενεις??

Ναι ναι τα καταφέρα κ εγώ.. Είμαι στην 25ηβδομαδα και έχω κοριτσάκι.. Εσενα τι κάνει τομικρακι σου;;; σε ευχαριστω πολυ

2 ώρες πρίν, froso91 είπε:

κοριτσια δυστυχως ολες μας θελουμε να τρωμε, αλλα χρειαζεται προσοχη.. τα λέω για να ακουω κ εγω :-D

με το ζορι κρατιεμαι καθε φορα που περναω απο γυραδικο!! αλλα τι να κανω πιεζομαι τωρα για να μη πιεστω μετα.. βεβαια ειμαι ακομα στην 11η εβδομαδα.. :grin::grin: ελπιζω να κρατηθω μεχρι το τελος.. 

@Dimitr@17  μια χαρα τα πας με τα κιλα!!! δεν εβαλες.. 

@happysmile ποσα εβαλες δλδ??

παρατηρησα οτι εμφανιζεται σιγα σιγα κυτταριτιδα. μηπως ειναι λογω εγκυμοσυνης?. η μηπως ειναι τα 10 εξτρα κιλα? 

Ναι το έχω παρατηρήσει κ εγώ με την κυτταρίτιδα.. Λόγω κιλών θέλω να πιστεύω ότι είναι... Βάλε κ ότι έχουμε κ κατακρατηση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι ναι τα καταφέρα κ εγώ.. Είμαι στην 25ηβδομαδα και έχω κοριτσάκι.. Εσενα τι κάνει τομικρακι σου;;; σε ευχαριστω πολυ

καλα τον εχω.εδω νιαουριζει.ειμαστε 6 μηνων ξεκινησαμε φρουτοκρεμα.προσπαθουμε να μαθουμε το κουταλι.

χαρηκα πολυ για σενα αληθεια.για ολες τις κοπελες φυσικα.απλα με εκεινες που ταυτοχρονα παλευαμε,ιδαιτερα!!!!

@Beboula25 εσυ κοριτσι,σχολασες με το σπιτι? εχουμε κανα ευχαριστο?

@MelinaFo αγαπημενη,καλησπερα σου.

@Ungry girl που σαι μαρη ungry εμφανισου..

@ada32 εσυ φιλη?πως τα πατε??

 

 

που ειστε ολες ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , zina7777 είπε:

καλα τον εχω.εδω νιαουριζει.ειμαστε 6 μηνων ξεκινησαμε φρουτοκρεμα.προσπαθουμε να μαθουμε το κουταλι.

χαρηκα πολυ για σενα αληθεια.για ολες τις κοπελες φυσικα.απλα με εκεινες που ταυτοχρονα παλευαμε,ιδαιτερα!!!!

@Beboula25 εσυ κοριτσι,σχολασες με το σπιτι? εχουμε κανα ευχαριστο?

@MelinaFo αγαπημενη,καλησπερα σου.

@Ungry girl που σαι μαρη ungry εμφανισου...

Πες τα έτσι να γυρνάει η παλια παρέα... Αχού το μωρέ... Χθες είχαμε βγει με μια παρέα κ είχαν ένα αγοράκι 6 μηνών και αυτοί είχαν το ίδιο θέμα με το κουτάλι... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Γέννησα κοριτσάκι είμαστε 24ων ημερών

εεεεελα ρε κοπελα!! να σου ζησει το αγγελουδι σου.Τι εκανες? πως τα πατε? 

αλλη φαση ετσι??για πες,φυσιολογικα γεννησες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...