Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 58 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι. 300€ έδωσα εγώ. Τα ξέρεις.

Τα ξέρω και είναι πολύ ομορφο.Είμαι ευχαριστημένη κ εγω με την επιλογή.

πρίν από 58 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι. 300€ έδωσα εγώ. Τα ξέρεις.

Παρεπιπτόντως.. Θυμάσαι που σου ελεγα πως θα γίνουν τα πράγματα με κάτι “θέατρα”; ... Τα υπόλοιπα θα τα πούμε αύριο μεταξύ μας με τον καφέ χαχα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα!

Επειδή δεν κάνει περπατήσω θα έρθουν οι δικοί μου σήμερα να μας πάνε για ψώνια γιατί δεν μπορώ άλλο κλεισουρα! Να δω με βαρεμάρα κ χωρίς περπάτημα πως θα γίνει να μην πάρω κιλά.

Κάνει κάποια διατροφή? Ο γιατρός είναι οκ αλλά εγώ τρομάξω.


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kpp83 είπε:

Καλημέρα και από εμένα!

Επειδή δεν κάνει περπατήσω θα έρθουν οι δικοί μου σήμερα να μας πάνε για ψώνια γιατί δεν μπορώ άλλο κλεισουρα! Να δω με βαρεμάρα κ χωρίς περπάτημα πως θα γίνει να μην πάρω κιλά.

Τι να κανεις δεν πειράζει ότι καλύτερο για το μωρό σου κανεις και μετά τα κιλά φτιάχνουν μην σκας τώρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.Τι εχουμε ,καινουργιο θεματακι?εχω πολυ καιρο να εμφανιστω.Δε προλαβαινω απο δουλεια,πανες και  αϋπνια.Ελπιζω να ειστε ολες καλα και με το καλο.Δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες να δω ποιες παλιες φιλες ειναι εγκυουλες.Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , happysmile είπε:

Καλημερααα αγαπες!!!τελευταιος χειμερινος μηνας που θα παει θα περασει!!!κ γω λεω να ξεκινησω κανενα μινι περπατημα συνδιαστικα!

Βεβαιως κ εγώ θα ξεκινήσω περπάτημα μήπως σωθεί κ κατάσταση των κιλών.. Απο τον άλλον μήνα ειδικά που δεν θα δουλεύω θα βολταρω... @zina7777 καλώς την και παλι ωραια που επιστρέφει το παλιο παρεακι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια εχω κ εγω το ιδιο αγχος με τα κιλα.. ηδη ημουν 10 κιλα πανω απο το συνηθισμενο οταν εμεινα εγκυος οποτε τωρα προσπαθω να προσεχω... αποφευγω τα γλυκα, τα ετοιμα πχ πιτογυρα κ δεν τρωω βραδυ.. μεχρι στιγμης δεν εβαλα ουτε ενα κιλο. να δουμε απο εδω και περα..

  • Μου αρέσει 1

miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Εγω εβαλα συνολικα 35 κιλα :-( Μαλιστα, τα 23 μεταξυ 5ου και 7ου μηνα, φανταζομαι πως δεν θα ειναι ολα λιπος...

Το οξυμωρο ειναι πως ειχα παρα πολλους εμετους μεχρι τους 6μιση-7 μηνες, αλλα καρμποναρα ετρωγα με λαχταρα... ποτε δεν την εβγαλα!

Πλεον, δεν εχω βαλει αλλα, ποσο παραπανω να φαω πια;

Ελπιζω να φυγουν σιγα σιγα μετα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , froso91 είπε:

καλημερα κοριτσια εχω κ εγω το ιδιο αγχος με τα κιλα.. ηδη ημουν 10 κιλα πανω απο το συνηθισμενο οταν εμεινα εγκυος οποτε τωρα προσπαθω να προσεχω... αποφευγω τα γλυκα, τα ετοιμα πχ πιτογυρα κ δεν τρωω βραδυ.. μεχρι στιγμης δεν εβαλα ουτε ενα κιλο. να δουμε απο εδω και περα..

Έτσι κ εγώ ήμουν ήδη 10 κιλά πανω όταν έμεινα έγκυος.. Έτσι ξεκίνησα με 63 και τώρα στον 7ο μήνα είμαι 71..πιστευω να μην πάρα πολλά μέχρι να γεννήσω..αλλά τρώω από όλα κ πίτουρα κ όλα απλά δεν μ αρέσουν τα γλυκά καθόλου.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, froso91 είπε:

καλημερα κοριτσια εχω κ εγω το ιδιο αγχος με τα κιλα.. ηδη ημουν 10 κιλα πανω απο το συνηθισμενο οταν εμεινα εγκυος οποτε τωρα προσπαθω να προσεχω... αποφευγω τα γλυκα, τα ετοιμα πχ πιτογυρα κ δεν τρωω βραδυ.. μεχρι στιγμης δεν εβαλα ουτε ενα κιλο. να δουμε απο εδω και περα..

Μπραβοοοοο!!!εγω συγκεκριμενα παρα εβαλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...