Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Kpp83 είπε:

Και από τις αηδίες στα σοβαρά, έχω προβληματιστεί για παιδίατρο. Μου σύστησαν κάποιον αλλά με προβληματίζει πως θα με βοηθήσει στο θηλασμό που είναι άντρας.

Συμβουλές θα σου δώσει. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kpp83 είπε:

Και από τις αηδίες στα σοβαρά, έχω προβληματιστεί για παιδίατρο. Μου σύστησαν κάποιον αλλά με προβληματίζει πως θα με βοηθήσει στο θηλασμό που είναι άντρας.

Απορία.. Ο παιδίατρος βοηθάει στον θηλασμό; Δεν το έχω ακούσει.

@Dimitr@17 που είσαι, με το σπίτι πως πάει;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Και από τις αηδίες στα σοβαρά, έχω προβληματιστεί για παιδίατρο. Μου σύστησαν κάποιον αλλά με προβληματίζει πως θα με βοηθήσει στο θηλασμό που είναι άντρας.

Γιατί να μην σε βοηθήσει στο θηλασμό επειδή είναι άντρας;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Δεν έχω ιδέα πραγματικά αλλά αν έχεις θέμα ο παιδίατρος φανταζόμουν ότι βοηθάει.

Αυτό με το συμβουλο θηλασμού δεν το ξέρω. Πρέπει να έχουμε βρει πριν την γέννα;

Για μένα καλύτερα πριν τη γέννα. Δεν είναι εύκολη υπόθεση. Άλλη γυναίκα το βρίσκει αμέσως άλλη αργεί να βρει κ άλλη καθόλου. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!εχθές είχα γιατρό 36+1 ήμουν εχθές κ η μπέμπα ήταν 2.800 ,μια χαρά που είπε κ ο πλακουντας κ το αμνιακό οκ...την άλλη Πέμπτη τώρα να δούμε.

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Απορία.. Ο παιδίατρος βοηθάει στον θηλασμό; Δεν το έχω ακούσει.

@Dimitr@17 που είσαι, με το σπίτι πως πάει;

Ελα Μπεμπούλα μου όλα καλά.. Εδώ περιμένω να πάω την Τρίτη γιατρό να δω την μπουμπού.. Όσο για το σπίτι το φτιάχνω σιγά σιγά.. Περιμένω κ τα πράγματα της μπεμπας να έρθουν να φτιάξω το δωμάτιο.. Το οποίο προς το παρόν έχει κάνα 2 κούτες μέσα.. Εσύ πως είσαι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!εχθές είχα γιατρό 36+1 ήμουν εχθές κ η μπέμπα ήταν 2.800 ,μια χαρά που είπε κ ο πλακουντας κ το αμνιακό οκ...την άλλη Πέμπτη τώρα να δούμε.

Μπράβο ζουζουνιτσα! Να σε ρωτήσω δλδ σε αυτές τις εβδομαδες είναι που ξεκινα να μας βλέπει κάθε εβδομάδα; 

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ελα Μπεμπούλα μου όλα καλά.. Εδώ περιμένω να πάω την Τρίτη γιατρό να δω την μπουμπού.. Όσο για το σπίτι το φτιάχνω σιγά σιγά.. Περιμένω κ τα πράγματα της μπεμπας να έρθουν να φτιάξω το δωμάτιο.. Το οποίο προς το παρόν έχει κάνα 2 κούτες μέσα.. Εσύ πως είσαι; 

Μια χαρά κ εγω.Από εβδομάδα θα φτιαξουμε το δωμάτιο να πλύνω και τα ρουχαλάκια του και περιμένω κ εγω την Τριτη.Εχω και καποιες αγορές ακόμη δεν έχω τελειώσει. Θα τρελαθούμε πιστεύω μόλις ετοιμαστεί το δωμάτιο ε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , happysmile είπε:

Καλημερα κορες!!!μολις ηπια την αηδια με το πορτοκαλι!!!

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα

Καλημέρα σε όλες τι μανούλες!!!!!!!!!!! Τι αέρας είναι αυτός από χτες;;;; 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

έλα λίγο ακόμα υπομονή!!!!!!! Καλό υπόλοιπο ταξιδιού

Ομορφη και ηλιόλουστη επιτέλους καλημερα!!Ολα πήγαν κατ ευχήν δοξα τον θεο!!να σαι καλα αγαπη μ...τωρα εχω μια απορία επειδή θα γεννησω εδω..θα χρειαστεί να ανοίξω καρτέλα στο νοσοκομείο??

Επισης μαλλον απο εβδ θελω να κανω εξέταση κ εγω καμπύλης σακχάρου κ τοξόπλασματος μιας π εκει δεν μας κανανε αυτες τις εξετασεις...για τοξοπλασμα μπορω οπότε θελω  αλλα για καμπύλη??μπηκα σημερα στον 7ο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Ομορφη και ηλιόλουστη επιτέλους καλημερα!!Ολα πήγαν κατ ευχήν δοξα τον θεο!!να σαι καλα αγαπη μ...τωρα εχω μια απορία επειδή θα γεννησω εδω..θα χρειαστεί να ανοίξω καρτέλα στο νοσοκομείο??

Επισης μαλλον απο εβδ θελω να κανω εξέταση κ εγω καμπύλης σακχάρου κ τοξόπλασματος μιας π εκει δεν μας κανανε αυτες τις εξετασεις...για τοξοπλασμα μπορω οπότε θελω  αλλα για καμπύλη??μπηκα σημερα στον 7ο...

Καλως ηρθες Ρια!!


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...