Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Kpp83 είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος για αυτό πρέπει να κάνουμε μόδα τα baby shower και στην Ελλάδα. Οι αμερικανες τα παίρνουν από πριν τα δώρα τους κ είναι έτοιμες. 

Εδώ τρέχουν οι μπαμπάδες να αλλάζουν δώρα!

Ευτυχως ο μπαμπας μ η μαμα μου κ 2ξαδερφες μ με ρωτησαν τι θελω για δωρο κ ετσι πηρα καροτσι απο τον μπαμπα καθισμα αυτοκινητου απο την μαμα ρηλαξ απο την μια ξαδερφη γυμναστηριο απο την αλλη και φυσικα υπηρχαν και αυτοι π δεν ηθελαν να ρωτησουν οπως πεθερικα και μια θεια μ κ πηραν χρυσαφικα ματια με ζωδιο κατι π για μενα δεν χρησιμευουν σε τπτ.....παλι καλα ρωτησαν κ αυτοι αλλιως ολοι κοσμημα ηθελαν να παρουν.....ποσα ματια με ζωδιο να βαλω πια πανω στο μωρο;;;;

  • Χαχα 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, loyloy είπε:

Πηρα απο τα orchestra 82 ευρω.πιστευω θα ταιριαζει σρο δψματιο σου. Ασπρη γκρι με αστερακια και στη κορυφή εχει ενα συννεφακι και απο κατω και καλα κρέμεται αστεράκι. 

Μια χαρα μπραβο καλος και ο τραχηλος και το μπεμπακι!!!!!

Κοριτσια πηρα τρια γθα το λικνο και το μετανιωσα.ειχσ παρει και 10 πανες αγκαλιας που είναι σα σεντονακι και μπορεος να χρησιμοποιείς κι αυτες.παρτε 2 και αν δειτς ότι χρειαζεται κι αλλο αγοραζετε μετα.

Αν σου πει να παρεις τπτ για να σε βοηθαειβστη τουαλετα παρς το douphalac. Το μονο που πινεται χωρις να κανεις εμετο.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου,να χαίρεσαι το μωράκι σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα, βρε σαν χταποδια χτυπιουνται. Φαντασου τι εχει να γινει μολις μεγαλωσουν κ αλλο. 

Εκλαψα χαχαχα. Εγω που τον εχω βαλει στην κουνια και επειδη εβαλα κουβερτα απο κατω για ανακλιση ( αλλα θα παρω το στρωματακι που παρηγγειλες κ συ) και τον βρισκω αναποδα??? 3ων μηνων σκατο και γυριζει ηδη. Εκει που τον αφηνω ωραιο ωραιο, τον βρισκω ξεσκεπαστο και με το κεφαλι σχεδον εκει που ηταν τα ποδια. Φαντασου για πυτζαμα του φοραω μια φορμα εξοδου που ειναι φορμακι αλλα χοντρο. Η επομενη λυση ειναι να τον δενω χαχαχα. Ειναι κ μεγαλη η κουνια και φαινεται σαν μια κουραδιτσα εκει μεσα.

Εγώ τώρα την κοίμησα λές κ είχε πάρει ένα κουτί καφεινη έκανε ρε!!

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Έχω κρατήσει μια φανταστική λίστα της @ΒαλεντιναΧρηστος που προτείνει 4 σετ σεντόνια :-D Λογικά πάντως σου φέρνουν κιόλας οπότε θα πάρω και εγώ μόνο 3.

Πήρα και το γιατρό μου είπε λιγότερη δουλειά κ ξεκούραση και δεν θυμάμαι ποιά είπε τη σωστή διάγνωση (:x καρδούλες για τις γνώσεις που έχουν οι συνφορουμιτισες) αλλα είναι μάλλον έντερο και να παρατηρήσω τυχόν σχέση με κενώσεις (ίου :ph34r:) Αν συνεχιστεί να παω να με δει Παρασκευή. 

Χαχαχα εμεις εδώ!:wub: Μαζί με την συνφορουμιτισα @nanoula90 ! Όλα καλα δες το που σου είπε μπορεί να μην συνεχιστεί. Ισως κάτι που έφαγες ή που ήσουν μες τα νεύρα ή καμία στενοχώρια  και αυτά χτυπούν το εντερακι..  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile είπε:

Ποσα σετ σεντονια παιρνουμε?

Εγώ έχω πέντε κ είμαι κομπλέ. Προς το παρόν καλαθουνα τα βάζω. Υπάρχει κ το υποσεντονο κούνιας για να μην πηγαίνουν υγρά στο στρώμα. 

Just now, Vasoth. είπε:

Οταν μπορεσεις μου στελνεις κ μενα το λινκ με τα στρωματα ανάκλησης? 

Εγω τρια σετ κουνιας πηρα κ τρια σετ για λικνο για αρχη νομιζω ειναι καλα ας μας πειτε ομως εσεις που τα χρησημοποιητε ηδη ποσα θελουμε

Ναι εννοείται. Για κούνια καλαθουνα η λίκνο?

Just now, Beboula25 είπε:

Εταιρία με λευκα είδη! Τι απαγορεύεται το πάπλωμα όντως; Και γιατί τα πουλάνε στις προίκες; Πάντως αυτό που μου έφεραν είναι ελαφρύ δεν είναι κανα  πεντόκιλο αλλα ουτως ή αλλως όταν θα έρθει χειμώνας δεν θα φοβάμαι δεν θα είναι λεχουδι. 

Ναι απαγορεύεται. 

@nanoula90 πώς τον βοηθάς στο μπάνιο!?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Εγώ έχω πέντε κ είμαι κομπλέ. Προς το παρόν καλαθουνα τα βάζω. Υπάρχει κ το υποσεντονο κούνιας για να μην πηγαίνουν υγρά στο στρώμα. 

Ναι εννοείται. Για κούνια καλαθουνα η λίκνο?

Ναι απαγορεύεται. 

@nanoula90 πώς τον βοηθάς στο μπάνιο!?

Για λικνο κ κουνια οποτε μπορεις σ ευχαριστω


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Εγώ έχω πέντε κ είμαι κομπλέ. Προς το παρόν καλαθουνα τα βάζω. Υπάρχει κ το υποσεντονο κούνιας για να μην πηγαίνουν υγρά στο στρώμα. 

Ναι εννοείται. Για κούνια καλαθουνα η λίκνο?

Ναι απαγορεύεται. 

@nanoula90 πώς τον βοηθάς στο μπάνιο!?

Οκ. Ότι μου πει ο γιατρος άλλωστε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσάκια μου ευχηθείτε μας καλη επιστροφή και καλη τυχη αυριο κ να πάνε ολα καλα με τη πτήση που τοσο με απασχολει!!!!θα τα λεμε απο Ελλάδα απο αυριο!!!!! 

Ολα καλα θα πανε καλο ταξιδι με το καλο να ερθετε!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Τέλεια όλα με το καλό!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,με το καλό και το δικό σου μωράκι!

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσάκια μου ευχηθείτε μας καλη επιστροφή και καλη τυχη αυριο κ να πάνε ολα καλα με τη πτήση που τοσο με απασχολει!!!!θα τα λεμε απο Ελλάδα απο αυριο!!!!! 

Ρια μου Καλή επιστροφή,καλό ταξίδι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...