Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Ria@90 είπε:

Καλως σας βρηκα εχει υπέροχο καιρό ποσο μ έλειψε αυτό!!!

Καλώς όρισες! Ναι εντάξει αν δεν μας πάρει ο αέρας καλα θα είναι χαχα

Όσον αφορά την καμπύλη κάνε την δεν πειράζει που είσαι 7ο. Για το τοξόπλασμα κ για τα δυο αντισώματα κανεις οκ; Για τον αν χρειάζεσαι καρτέλα δεν γνωρίζω καθόλου. Σε δημόσιο θα πας; Ισως να χρειάζεται δεν ξέρω.Αλλα θα στα πει ο γιατρος σου αυτά.  Για ιδιωτικό παντως δεν μου έχει πει για καρτέλα ο γιατρος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Μπράβο ζουζουνιτσα! Να σε ρωτήσω δλδ σε αυτές τις εβδομαδες είναι που ξεκινα να μας βλέπει κάθε εβδομάδα; 

Μια χαρά κ εγω.Από εβδομάδα θα φτιαξουμε το δωμάτιο να πλύνω και τα ρουχαλάκια του και περιμένω κ εγω την Τριτη.Εχω και καποιες αγορές ακόμη δεν έχω τελειώσει. Θα τρελαθούμε πιστεύω μόλις ετοιμαστεί το δωμάτιο ε; 

Ναι από αυτή κ μετά θα μπορούσε να με δει κ την επόμενη Δευτέρα δλδ στις 10 μέρες αλλά εγώ νιώθω πιο ασφάλεια για την Πέμπτη αυτή, δλδ στην βδομάδα ακριβώς...είναι κ 3η εγκυμοσύνη οπότε μπορεί να γεννήσω κ πιο νωρίς γενικά. 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι από αυτή κ μετά θα μπορούσε να με δει κ την επόμενη Δευτέρα δλδ στις 10 μέρες αλλά εγώ νιώθω πιο ασφάλεια για την Πέμπτη αυτή, δλδ στην βδομάδα ακριβώς...είναι κ 3η εγκυμοσύνη οπότε μπορεί να γεννήσω κ πιο νωρίς γενικά. 

Κατάλαβα ευχαριστώ.. Με το καλό όλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, μιας και δεν υπάρχει δεύτερο δωμάτιο στο σπίτι αυτή τη στιγμή.. αν το μωρό μπει σε δικό του δωμάτιο μετά από ένα-ενάμιση χρόνο (κάπου εκεί μας βλέπω) πειράζει;

Επίσης έχω κάνει μια δημοσίευση για τη @Ria@90  αλλά νομίζω δεν το εμφανίζει, γιατί; Λέει ότι βρίσκεται σε απόκρυψη :-? Τι σημαίνει αυτό;

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω, μιας και δεν υπάρχει δεύτερο δωμάτιο στο σπίτι αυτή τη στιγμή.. αν το μωρό μπει σε δικό του δωμάτιο μετά από ένα-ενάμιση χρόνο (κάπου εκεί μας βλέπω) πειράζει;

Τι να πειραζει κ ποιον να πειραζει?? Βεβαια καθαρα αποψη μου ισως δυσκολευτεις περισσοτερο μετα ή μαλλον το παιδι δυσκολευτει να προσαρμοστει και σας παρει παραπανω χρονο η μεταβαση. Αλλα so what; αν εσενα κ τον συζυγο δεν σας πειραζει τοτε δεν υπαρχει νομιζω θεμα. Εγω τον πηγα ηδη στο δωματιο του που ειναι ακριβως διπλα εδω κ μια βδομαδα και νιωθω λες κ τον εδιωξα απο το σπιτι :cry:

@Ria@90 καλε εμας μας φαινεται βαρυχειμωνια με τετοιον αερα χαχαχα. Καλως ηρθες! 

@happysmile καλα αποτελεσματα! 

 

Καλημερα στην παρεα! 

Just now, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω, μιας και δεν υπάρχει δεύτερο δωμάτιο στο σπίτι αυτή τη στιγμή.. αν το μωρό μπει σε δικό του δωμάτιο μετά από ένα-ενάμιση χρόνο (κάπου εκεί μας βλέπω) πειράζει;

Επίσης έχω κάνει μια δημοσίευση για τη @Ria@90  αλλά νομίζω δεν το εμφανίζει, γιατί; Λέει ότι βρίσκεται σε απόκρυψη :-? Τι σημαίνει αυτό;

Μηπως ειχες βαλει καποιο λινκ?? Συνηθως οταν βαζουμε λινκ ή κατι που το διαβαζει σαν λινκ τοτε το αποκρυπτει μεχρι να το αποδεχτουν οι διαχειριστες και να φανει αργοτερα

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Τι να πειραζει κ ποιον να πειραζει?? Βεβαια καθαρα αποψη μου ισως δυσκολευτεις περισσοτερο μετα ή μαλλον το παιδι δυσκολευτει να προσαρμοστει και σας παρει παραπανω χρονο η μεταβαση. Αλλα so what; αν εσενα κ τον συζυγο δεν σας πειραζει τοτε δεν υπαρχει νομιζω θεμα. Εγω τον πηγα ηδη στο δωματιο του που ειναι ακριβως διπλα εδω κ μια βδομαδα και νιωθω λες κ τον εδιωξα απο το σπιτι :cry:

@Ria@90 καλε εμας μας φαινεται βαρυχειμωνια με τετοιον αερα χαχαχα. Καλως ηρθες! 

@happysmile καλα αποτελεσματα! 

 

Καλημερα στην παρεα! 

Μηπως ειχες βαλει καποιο λινκ?? Συνηθως οταν βαζουμε λινκ ή κατι που το διαβαζει σαν λινκ τοτε το αποκρυπτει μεχρι να το αποδεχτουν οι διαχειριστες και να φανει αργοτερα

ναι έχω βάλει ένα link που κάνει  υπολογισμό κύησης και σου λέει πότε γίνεται η κάθε εξέταση

Κι εγώ θα ήθελα νωρίτερα να έχει δικό του δωμάτιο αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει δυνατότητα τώρα. Ευχαριστώ

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω, μιας και δεν υπάρχει δεύτερο δωμάτιο στο σπίτι αυτή τη στιγμή.. αν το μωρό μπει σε δικό του δωμάτιο μετά από ένα-ενάμιση χρόνο (κάπου εκεί μας βλέπω) πειράζει;

Επίσης έχω κάνει μια δημοσίευση για τη @Ria@90  αλλά νομίζω δεν το εμφανίζει, γιατί; Λέει ότι βρίσκεται σε απόκρυψη :-? Τι σημαίνει αυτό;

Τα φασόλια πειράζουν!:P Εννοείται πως όχι μην αγχώνεσαι. Απλά προσπάθησε να τον έχεις στην κούνια του μην τον συνηθίσεις στο κρεβάτι σας. Φυσικά ότι θες εσυ κάνεις δεν θα μας ρωτησεις  απλά έτσι το ανέφερα. Οπως είπε κ η νανουλα ισως μετά το παιδάκι τσινίσει με την αλλαγή αλλα δεν πειράζει δεν παθαίνει τίποτα! 

Το κάνει αυτό σπάνια μεν αλλα δεν ξέρω γιατί. Ισως το εμφανίσει αργότερα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να βρω τωρα πια κοπελα ρωτησε για καρτελα σε δημοσιο αλλα ναι θελει!.

Εδω δεν φτσαει εχει ηλιο κ ζεστη ουτε θερμανση δεν αναψαμε....καλως ηρθες Ελλαδα @Ria@90

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα

Καλημέρα σε όλες τι μανούλες!!!!!!!!!!! Τι αέρας είναι αυτός από χτες;;;; 

Λυσσομαναει!!!! Είχα πάει σούπερ μάρκετ (όλο στα κόκκινα ζω τέρμα τα γκάζια, χαχαχα) κ με έσπρωχνε!!! ΠΟΙΟΝ ΕΜΈΝΑ!!!

Just now, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω, μιας και δεν υπάρχει δεύτερο δωμάτιο στο σπίτι αυτή τη στιγμή.. αν το μωρό μπει σε δικό του δωμάτιο μετά από ένα-ενάμιση χρόνο (κάπου εκεί μας βλέπω) πειράζει;

Επίσης έχω κάνει μια δημοσίευση για τη @Ria@90  αλλά νομίζω δεν το εμφανίζει, γιατί; Λέει ότι βρίσκεται σε απόκρυψη :-? Τι σημαίνει αυτό;

Όχι καλέ απλά ίσως δυσκολευτεις λίγο παραπάνω να τον βάλεις στο δικό του μετά.

Just now, nanoula90 είπε:

Τι να πειραζει κ ποιον να πειραζει?? Βεβαια καθαρα αποψη μου ισως δυσκολευτεις περισσοτερο μετα ή μαλλον το παιδι δυσκολευτει να προσαρμοστει και σας παρει παραπανω χρονο η μεταβαση. Αλλα so what; αν εσενα κ τον συζυγο δεν σας πειραζει τοτε δεν υπαρχει νομιζω θεμα. Εγω τον πηγα ηδη στο δωματιο του που ειναι ακριβως διπλα εδω κ μια βδομαδα και νιωθω λες κ τον εδιωξα απο το σπιτι :cry:

@Ria@90 καλε εμας μας φαινεται βαρυχειμωνια με τετοιον αερα χαχαχα. Καλως ηρθες! 

@happysmile καλα αποτελεσματα! 

 

Καλημερα στην παρεα! 

Μηπως ειχες βαλει καποιο λινκ?? Συνηθως οταν βαζουμε λινκ ή κατι που το διαβαζει σαν λινκ τοτε το αποκρυπτει μεχρι να το αποδεχτουν οι διαχειριστες και να φανει αργοτερα

Χαχαχαχαα σα δεν ντρέπεσαι, έδιωξες το παιδί!! Έλα δω γαμπρε μου!!

Just now, Beboula25 είπε:

Τα φασόλια πειράζουν!:P Εννοείται πως όχι μην αγχώνεσαι. Απλά προσπάθησε να τον έχεις στην κούνια του μην τον συνηθίσεις στο κρεβάτι σας. Φυσικά ότι θες εσυ κάνεις δεν θα μας ρωτησεις  απλά έτσι το ανέφερα. Οπως είπε κ η νανουλα ισως μετά το παιδάκι τσινίσει με την αλλαγή αλλα δεν πειράζει δεν παθαίνει τίποτα! 

Το κάνει αυτό σπάνια μεν αλλα δεν ξέρω γιατί. Ισως το εμφανίσει αργότερα 

Και όχι αυτόν που τα χει φάει, τους γύρω γύρω πειράζουν χαχαχαχαα αν εννοείς τι εννοώ!! Χαχαχα

  • Χαχα 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Λυσσομαναει!!!! Είχα πάει σούπερ μάρκετ (όλο στα κόκκινα ζω τέρμα τα γκάζια, χαχαχα) κ με έσπρωχνε!!! ΠΟΙΟΝ ΕΜΈΝΑ!!!

Όχι καλέ απλά ίσως δυσκολευτεις λίγο παραπάνω να τον βάλεις στο δικό του μετά.

Χαχαχαχαα σα δεν ντρέπεσαι, έδιωξες το παιδί!! Έλα δω γαμπρε μου!!

Και όχι αυτόν που τα χει φάει, τους γύρω γύρω πειράζουν χαχαχαχαα αν εννοείς τι εννοώ!! Χαχαχα

Εμείς το βράδυ και σήμερα το πρωί είχαμε διακοπές στο τηλέφωνο.. ούτε από το κινητό δεν μπορούσα να καλέσω το πρωί!  οι κάδοι κάνουν βόλτες στη γειτονιά! 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εμείς το βράδυ και σήμερα το πρωί είχαμε διακοπές στο τηλέφωνο.. ούτε από το κινητό δεν μπορούσα να καλέσω το πρωί!  οι κάδοι κάνουν βόλτες στη γειτονιά! 

Μέχρι και οι κάδοι κάνουν βόλτα....χαχαχα

  • Χαχα 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Μέχρι και οι κάδοι κάνουν βόλτα....χαχαχα

 

Just now, Smile89 είπε:

Λυσσομαναει!!!! Είχα πάει σούπερ μάρκετ (όλο στα κόκκινα ζω τέρμα τα γκάζια, χαχαχα) κ με έσπρωχνε!!! ΠΟΙΟΝ ΕΜΈΝΑ!!!

Όχι καλέ απλά ίσως δυσκολευτεις λίγο παραπάνω να τον βάλεις στο δικό του μετά.

Χαχαχαχαα σα δεν ντρέπεσαι, έδιωξες το παιδί!! Έλα δω γαμπρε μου!!

Και όχι αυτόν που τα χει φάει, τους γύρω γύρω πειράζουν χαχαχαχαα αν εννοείς τι εννοώ!! Χαχαχα

Χαχαχαχαχαχα σε εσπρωχνε??? Σαν πολυ αερα εχει παρει χαχαχα. Βεβαια με τετοιους ανεμους νιωθω ξαφνικα οτι ειμαι ενα πουπουλο, ενα φτερό στον ανεμο, ενα ταπεινο χαμομηλακι χαχαχα

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Λυσσομαναει!!!! Είχα πάει σούπερ μάρκετ (όλο στα κόκκινα ζω τέρμα τα γκάζια, χαχαχα) κ με έσπρωχνε!!! ΠΟΙΟΝ ΕΜΈΝΑ!!!

Όχι καλέ απλά ίσως δυσκολευτεις λίγο παραπάνω να τον βάλεις στο δικό του μετά.

Χαχαχαχαα σα δεν ντρέπεσαι, έδιωξες το παιδί!! Έλα δω γαμπρε μου!!

Και όχι αυτόν που τα χει φάει, τους γύρω γύρω πειράζουν χαχαχαχαα αν εννοείς τι εννοώ!! Χαχαχα

Ωω ναι :mrgreen::ph34r: χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...