Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά εμένα θα ξυπνήσει 7!!! Άσε ρε κ εμένα μου χουν πέσει τα χέρια κ είναι μόνο 5!!

Αχ αυτα ειναι. Εμενα φαινοταν απο την κοιλια τι βασανιστης θα γινει χαχαχα. Δεν με ενοχλει ομως. Το χω συνηθισει πλεον κ ειμαι ενταξει. Απλα κοιμαμαι απο τις 22:30 για να αντεξω


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ αυτα ειναι. Εμενα φαινοταν απο την κοιλια τι βασανιστης θα γινει χαχαχα. Δεν με ενοχλει ομως. Το χω συνηθισει πλεον κ ειμαι ενταξει. Απλα κοιμαμαι απο τις 22:30 για να αντεξω

Καλά κάνεις!!! Εμένα ήταν ήσυχη και στην κοιλιά!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Ναι αγάπη μεταδίδεις θετική ενέργεια μονο π το λες έτσι ευχαριστώ πολυυυυυ πολύ!!!μια ερώτηση τσίχλα κανει μα μασισουμε ?για τις καουρες που και που βοηθάει...

Εγω μασάω κάθε βράδυ! Δεν έχω ρωτήσει γτ πιστεύω θα με κοροϊδεύει ο γιατρος. Και τώρα που το λες πάω να ξανά μασήσω :D

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Εγω μασάω κάθε βράδυ! Δεν έχω ρωτήσει γτ πιστεύω θα με κοροϊδεύει ο γιατρος. Και τώρα που το λες πάω να ξανά μασήσω :D

Κορίτσια και εγώ ,βοηθάει στις καουρες!Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είπε δεν είσαι άρρωστη έγκυος είσαι,κάνεις ότι έκανες ως τώρα απλά με μέτρο όπου χρειάζεται.

Σας αρέσει ειδικά κάποια γεύση;:)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια και εγώ ,βοηθάει στις καουρες!Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είπε δεν είσαι άρρωστη έγκυος είσαι,κάνεις ότι έκανες ως τώρα απλά με μέτρο όπου χρειάζεται.

Σας αρέσει ειδικά κάποια γεύση;:)

Έτσι είναι κάνουμε ότι καναμε με λίγη προσοχη παραπάνω απλά.

Δεν έχω προτίμηση μου αρέσει να δοκιμάζω κ πήρα μια με φυσική μαστίχα Χίου κ γεύση λεμόνι χωρίς ζάχαρη. Ωραία είναι  

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου τι κανετε;εγω το πρώτο το γεννησα φυσιολογικά χωρις επισκληριδιο και οκ τα κατάφερα (οπως τόσες αλλωστε)αλλα ειληκρινα αν γινόταν να κανω επισκληριδιο και να πιάσει θα εκανα!γιατι να τραβήξω τόσους πόνους ενω θα ανακουφιζομουν;ειναι και κατι πολυ υποκειμενικό βεβαια ο πόνος.καθε ανθρωπος δεν αντιδράει το ίδιο.εμεις σημερα ειχαμε γιατρο.28 εβδομάδων 1.260 γρ ο μπέμπης.μια χαρα φυσιολογικός δηλαδη και ολα τα αλλα επισης.ο πλακουντας δυστυχως παραμένει επιπωματικος και το βλέπει δύσκολο να ανεβαίνει τοσο πολυ ώστε να παμε φυσιολογικά.και επειδη κουραζομαι παρα πολυ με την μικρή και σηκώνω βαρος συνέχεια μου έδωσε και ενέσεις για τα πνευμονια του μωρού σε περίπτωση που εχουμε κατι απρόοπτο να ειμαστε καλυμμένοι.σε μια εβδομαδα θα τις κανω.απογοητευτηκα δεν σας κρυβω παρολο που μεχρι στιγμης ολα ειναι καλα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Εγω μασάω κάθε βράδυ! Δεν έχω ρωτήσει γτ πιστεύω θα με κοροϊδεύει ο γιατρος. Και τώρα που το λες πάω να ξανά μασήσω :D

Χαχαχα ειναι λίγο αστείο οντως χαχα....Έχω ξυπνήσει τρειςο φορες απο τις καουρες κατεβασα ενα λίτρο γαλα κ μασισα μια τσιχλα καλα παμε φφφφφ...προς το παρον ειχα trident οχι οτι καλύτερο αλλα αυριο παω να παρωω ελμα π ειναι πιο φυσικές....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Elena1610 σε καταλαβαίνω τόσο πολύ! Εγώ μάλιστα που δεν έχω κ άλλο παιδάκι μου κακοφανηκε πολύ στην αρχή. Τώρα απλά κάνω το σταυρό μου να μπω στο μήνα μου κ το διασκεδάζω! Κυρία θα βγω με μαλλί κομμωτηρίου, βάψιμο κ ψεύτικη βλεφαρίδα!

  • Μου αρέσει 3

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Έτσι είναι κάνουμε ότι καναμε με λίγη προσοχη παραπάνω απλά.

Δεν έχω προτίμηση μου αρέσει να δοκιμάζω κ πήρα μια με φυσική μαστίχα Χίου κ γεύση λεμόνι χωρίς ζάχαρη. Ωραία είναι  

 

2 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Χαχαχα ειναι λίγο αστείο οντως χαχα....Έχω ξυπνήσει τρειςο φορες απο τις καουρες κατεβασα ενα λίτρο γαλα κ μασισα μια τσιχλα καλα παμε φφφφφ...προς το παρον ειχα trident οχι οτι καλύτερο αλλα αυριο παω να παρωω ελμα π ειναι πιο φυσικές....

Κορίτσια καλημέρα!

Και εμένα Ελμα προτιμάει το μωρό,αλλά με ανακουφίζουν πολύ και κάποιες με δυόσμο,αλλά όπως είπε πολύ σοφά και η κοπέλα παραπάνω πολύ καλές είναι και με γεύση μέντα,θα προσθέσω και με γεύση κανέλα!

Τσιχλοκουβεντα πρωί πρωί!:D

Καλημέρα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Ναι αγάπη μεταδίδεις θετική ενέργεια μονο π το λες έτσι ευχαριστώ πολυυυυυ πολύ!!!μια ερώτηση τσίχλα κανει μα μασισουμε ?για τις καουρες που και που βοηθάει...

Φυσικά και επιτρέπεται να μασισεις τσίχλα. Εμένα με βοηθάνε πολύ οι τριντεντ με γεύση φράουλα (κάπου είχα διαβάσει ότι το τσάι μεντα δεν ενδείκνυται για την καούρα οπότε δεν έχω δοκιμάσει και μέντα τσίχλα). Επίσης προχτές ο γιατρός μου μούτρα είπε ότι μπορώ να πάρω κανονικά και μαλοξ (ή όποιο άλλο σχετικό φάρμακο). Ρία μου νομίζω είσαι πολύ αγχωμενη. Τα έμβρυα είναι καλά προστατευμένα να ξέρεις. Μια νορμάλ ζωή δεν μπορεί να τα βλάψει. (Εκτός προφανώς από τσιγάρο και αλκοόλ). 

Καλημέρα όμορφες. Χάλια ο καιρός και εδώ. Μα ποτέ πια θα καλοκαιριασει;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...