Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου χαίρομαι που είστε όλες καλά 

@4shinediamonds όλα καλά να πάνε κοπέλα μου η Παναγία κοντά σας!

Ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες ο παιδίατρος τι σας έχει πει για το μπάνιο στην θάλασσα;σας το επέτρεψε; Εμένα η παιδίατρος μου είπε απαγορεύεται να βάλω τον μπέμπη φέτος στην θάλασσα


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου χαίρομαι που είστε όλες καλά 

@4shinediamonds όλα καλά να πάνε κοπέλα μου η Παναγία κοντά σας!

Ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες ο παιδίατρος τι σας έχει πει για το μπάνιο στην θάλασσα;σας το επέτρεψε; Εμένα η παιδίατρος μου είπε απαγορεύεται να βάλω τον μπέμπη φέτος στην θάλασσα

Καλησπερα κοριτσι μου .εμενα μοθ πε να κλεισει τον 6ο μηνα και μετα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου χαίρομαι που είστε όλες καλά 

@4shinediamonds όλα καλά να πάνε κοπέλα μου η Παναγία κοντά σας!

Ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες ο παιδίατρος τι σας έχει πει για το μπάνιο στην θάλασσα;σας το επέτρεψε; Εμένα η παιδίατρος μου είπε απαγορεύεται να βάλω τον μπέμπη φέτος στην θάλασσα

κ εμενα μου ειπε απο τον εκτο μπαινει κανονικα θαλασσα απλα να ζεστανει ο καιρος λιγο μην ξεπαγιασει κ το μικρο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου .εμενα μοθ πε να κλεισει τον 6ο μηνα και μετα.

 

Just now, linaa είπε:

κ εμενα μου ειπε απο τον εκτο μπαινει κανονικα θαλασσα απλα να ζεστανει ο καιρος λιγο μην ξεπαγιασει κ το μικρο. 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις..εγώ γέννησα Μάρτιο άρα τον Σεπτέμβρη θα είναι 6 οπότε μάλλον ξεχνάω φέτος την παραλία


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις..εγώ γέννησα Μάρτιο άρα τον Σεπτέμβρη θα είναι 6 οπότε μάλλον ξεχνάω φέτος την παραλία

να σου ζησει! ναι θα ειναι πολυ μικρουλης ε στην ελλαδα εχει καλο καιρο μεχρι κ οκτωβρη κ οι θαλασσες ειναι πιο ζεστες οποτε τελος αυγουστου αρχες Σεπτεμβρη κατι μπορεις να.κανεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

να σου ζησει! ναι θα ειναι πολυ μικρουλης ε στην ελλαδα εχει καλο καιρο μεχρι κ οκτωβρη κ οι θαλασσες ειναι πιο ζεστες οποτε τελος αυγουστου αρχες Σεπτεμβρη κατι μπορεις να.κανεις

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Και εγώ αυτό σκεφτόμουν,θα μιλήσω με την παιδίατρο ξανά..σε ευχαριστώ πολύ


 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις..εγώ γέννησα Μάρτιο άρα τον Σεπτέμβρη θα είναι 6 οπότε μάλλον ξεχνάω φέτος την παραλία

Σεπτεμβρη ειναι πιο ζεστες οι θάλασσες. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα,Σας ευχαριστώ για την αγάπη και την συμπαράσταση σας,συγγνώμη που δεν απαντάω σε κάθε μία ξεχωριστά,συγγνώμη που δεν σας κάνω παράθεση κάθε μία ξεχωριστά,,απλά.έχω ορούς και δυσκολεύομαι να γράψω.Είμαστε αισιόδοξοι,εχει ο Θεούλης,σας ευχαριστώ για όλα!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@4shinediamonds δεν χρειάζονται αποκλειστικές ευχαριστίες! Αν είστε καλύτερα θέλουμε να μας πεις!

@Κωνσταντίνα16 σίγουρα υπάρχει πρόβλημα με τον ήλιο και στα πολύ μικρά μωρά με τα μικρόβια και το θαλασσινό ιώδιο.

Δεν θα ξεχάσω ποτέ την αφασία στην οποία είχε πεσει ο μικρός της φίλης μου ενώ ειχε ξετρελαθεί με το νερό. Ήταν τραυματική εμπειρία αλλά ήταν κ μόνο 3 μηνών.

6 μηνων θεωρητικά έχεις τελειώσει κ με αποστειρωτή. 

Ρωτα ξανά την παιδίατρο. Με τους ως άνω φίλους αφου μας εβρισε η παιδίατρος τους (ήμασταν και 22 τότε βέβαια...) τελικά τη βγάλαμε σε παραθαλάσσιο καφέ ώστε να είναι ο μπέμπης σε στεγασμένο χώρο και εμείς να βουτάμε. Η θηαζουσα καθαριζε το στήθος με ειδικά μαντηλάκιά.

 

  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia38 είπε:

Κορίτσια αν κάποια κοπέλα έχει ξεγενησει δεκαβαλα Ρίο Πάτρα η αδελφή της νυφη της Σάμου πει να ρωτήσω κάτι ευχαριστω

Καλησπέρα κορίτσι μου, Δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι ρωτάς αλλά η γυναίκα του αδερφού μου γέννησε πριν 3 χρόνια στο Ρίο την ανιψιά μου αν θες να την ρωτήσω κάτι πες μου. :x


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Βγήκε καμμία στις 15μέρες;

Έχω μπαφιάσει μέσα...

Καλε βγες λίγο έξω να ξεσκασεις μην ζορίζεσαι.έγω βγήκα για να πάω σε γιατρό βέβαια και πιο νωρίς από 15 και πήρα και το μωρό μαζί(έμεινε στο αμάξι με τον μπαμπά της).για τι να μην βγεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...