Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Λοιπον κοριτσια μου βρήκα λίγο χρόνο να σας γράψω.. Καταρχάς σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας κ που με είχατε στο μου σας... Το Σάββατο το πρωί γεννησα με καισαρική αφού πρώτα προσπάθησα φυσιολογικά για 5 ώρες αλλα η μπέμπα είχε τον λώρο γύρω από τον λαιμό κ ενώ είχα διαστολή δεν την άφηνε να κατέβει... Έτσι γεννησα 630 το πρωί Σαββάτου μια μπέμπα τα 3470γρ και 52 πόντους... Σήμερα γυρίσαμε σπίτι μας.. Θήλασα από την στιγμή που βγήκα από το χειρουργείο.. Με βοήθησαν πολύ οι κοπέλες μου έδειξαν αρκετά πράγματα για τον θηλασμό... Ειδικά μια μου έδειξε το θαύμα.. Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου αλλά δεν πειράζει η μπέμπα να είναι καλά... Μου την έκαναν μπανακι να είναι πάντα μια κούκλα μου έδειξαν πως να την κάνω κ μου έδωσαν ένα σκασμό δείγματα... Επίσης θέλω να πω ότι ο γιατρός μου είναι καταπληκτικό.. Το προσπάθησε όσο γινόταν κ στο τέλος ήρθε κ με φίλησε όταν βγήκε η μπέμπα κ κ μου την έδωσε κατευθείαν αγκαλιά....εκει νομίζω ξεκίνησε ένας μεγάλος κ ατελείωτος έρωτας..... Καληνύχτα σας

Να σου ζησει η μπουμπου!!!!!!γερή να ειναι και παντα μονο ευτυχία στη ζωη της.να το χαιρεσαι το θαυματακι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Λοιπον κοριτσια μου βρήκα λίγο χρόνο να σας γράψω.. Καταρχάς σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας κ που με είχατε στο μου σας... Το Σάββατο το πρωί γεννησα με καισαρική αφού πρώτα προσπάθησα φυσιολογικά για 5 ώρες αλλα η μπέμπα είχε τον λώρο γύρω από τον λαιμό κ ενώ είχα διαστολή δεν την άφηνε να κατέβει... Έτσι γεννησα 630 το πρωί Σαββάτου μια μπέμπα τα 3470γρ και 52 πόντους... Σήμερα γυρίσαμε σπίτι μας.. Θήλασα από την στιγμή που βγήκα από το χειρουργείο.. Με βοήθησαν πολύ οι κοπέλες μου έδειξαν αρκετά πράγματα για τον θηλασμό... Ειδικά μια μου έδειξε το θαύμα.. Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου αλλά δεν πειράζει η μπέμπα να είναι καλά... Μου την έκαναν μπανακι να είναι πάντα μια κούκλα μου έδειξαν πως να την κάνω κ μου έδωσαν ένα σκασμό δείγματα... Επίσης θέλω να πω ότι ο γιατρός μου είναι καταπληκτικό.. Το προσπάθησε όσο γινόταν κ στο τέλος ήρθε κ με φίλησε όταν βγήκε η μπέμπα κ κ μου την έδωσε κατευθείαν αγκαλιά....εκει νομίζω ξεκίνησε ένας μεγάλος κ ατελείωτος έρωτας..... Καληνύχτα σας

Αγαπη μου με πήραν τα ζουμιά... Να σου ζήσει κοριτσάκι μου η μπεμπουλα να είναι πάντα υγιής!! Ερωτας για μια ζωή δεν υπάρχει αυτή η αίσθηση... καλή ανάρρωση και σε εσένα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ αγαπη μου❤️ Ήρθε η παιδίατρος είδε το στοματάκι μέσα λογικά θα το έβλεπε έτσι; Παρουσιάσαμε ομως λιγάκι ικτερο που τον τσέκαρε. Κοιτα νανουλα να σου πω την αλήθεια κ θα με καταλάβεις σίγουρα πως δεν με νοιάζει τίποτα αυτή την στιγμή παρα μόνο εκεινος. Δεν με νοιάζει που πονάω αν και δεν θέλω να νιώθω πως καταντά βασανιστήριο κάτι που ένιωσα στο μαιευτήριο κ που φυσικά δεν κάνει καλό σε κανέναν μας αυτό το αίσθημα. Αν νιώσω πως δεν αντέχω θα σταματησω για λίγο αν κ μου είναι δύσκολο να του αρνηθώ:wub: Τωρα θα βάζω κ θηλαστρο κ κρεμουλα τις ώρες που δίνω συμπλήρωμα και κοιμάται και με υπομονή θα φτιάξουν όλα με το καλό.

Απο στάση κυριως ξαπλωτα την έχουμε βρει έτσι από την αρχή αλλα κυριως γτ δεν μπορώ να κάτσω για πολύ ώρα καθιστή με τα ράμματα πονάνε ακόμη πολύ 

Ναι το πιάνω σαν C  κ προσπαθώ να μπαινει πρώτα από κάτω ώστε να το “αγκαλιάσει”. Θα δω βιντεάκια μόλις μου έστειλαν:) 

 

Αχ φυσικα και σε καταλαβαινω οχι μονο εγω, αλλα ολες!!! Τα παντα για τα μωρα μας, ολη μας τη ψυχη! Ουτε εμενα με ενοιαζε ο πονος κ τα ξενυχτια και ολα, και ας γκρινιαζα κ γκρινιαζω!

Προσπαθησε να ρουφας τις στιγμες με τον ερωτα σου, θα μεγαλωνει καθε μερα και περισσοτερο! Κ οσα τωρα μπορει να σου φαινονται βουνο, σε εναν δυο μηνες θα ειναι ολα τοοσο ευκολα. Κ το παιδακι σου θα αλλαζει μερα με τη μερα! Βγαζε τον πολλες φωτογραφιες κ βιντεο γιατι σε λιγο καιρο θα δεις αλλο παιδακι!

 Εμεις οτι θελεις ειμαστε εδω αν χρειαστεις καποια βοηθεια που μπορουμε να σου προσφερουμε. 

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ φυσικα και σε καταλαβαινω οχι μονο εγω, αλλα ολες!!! Τα παντα για τα μωρα μας, ολη μας τη ψυχη! Ουτε εμενα με ενοιαζε ο πονος κ τα ξενυχτια και ολα, και ας γκρινιαζα κ γκρινιαζω!

Προσπαθησε να ρουφας τις στιγμες με τον ερωτα σου, θα μεγαλωνει καθε μερα και περισσοτερο! Κ οσα τωρα μπορει να σου φαινονται βουνο, σε εναν δυο μηνες θα ειναι ολα τοοσο ευκολα. Κ το παιδακι σου θα αλλαζει μερα με τη μερα! Βγαζε τον πολλες φωτογραφιες κ βιντεο γιατι σε λιγο καιρο θα δεις αλλο παιδακι!

 Εμεις οτι θελεις ειμαστε εδω αν χρειαστεις καποια βοηθεια που μπορουμε να σου προσφερουμε. 

Είσαι καταπληκτική!! Αλήθεια είσαι!!

Αυτο κάνω και θα συνεχίσω! Θα ρουφάω κάθε μας στιγμή κάθε του λεπτό δεν μπορώ αλλιως άλλωστε! Και φωτό ουυυ έχουμε τρελαθεί όλη την ώρα χαχα.. και για κάποιο λόγο τίποτα τώρα δεν μου φαίνεται βουνό θα γίνουν όλα με την σειρά τους σιγά σιγά κ με υπομονή αυτό θα σκέφτομαι και αν έρθει στιγμή να νιώσω έτσι θα λεω οπως λες όλη μου την ψυχή ας πάρει δεν με νοιάζει την έχω ήδη χαρίσει!!! 

Σε ευχαριστώ και πάλι είναι παρα πολύ σημαντική η βοηθεια όλων σας!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα.Κάναμε προληπτικά εισαγωγή.Έχει ο Θεούλης!

 

Ολα να πανε καλα κοπελα μου...το περασα κ εγω...δυσκολο το νοσοκομειο τουλαχιστον εσυ το βρηκες εγκαιρα....ενω εγω ειχα συσπασεις αλλα ο γιατρος μ δεν με πιστευε οτι ειχα τοσο νωρις! Σημασια εχει οτι ολα θα πανε καλα κ με παρακολουθηση θα γεννησεις ενα υγιες μωρακι! Εισαι σε καλα χερια! Σε φιλω!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 4shinediamonds είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα.Κάναμε προληπτικά εισαγωγή.Έχει ο Θεούλης!

 

Ο Θεός και η Παναγία μαζί σας αγαπη μου! Όλα μια χαρά θα είναι καλα έκανε και σας έβαλε. Να νιώθεις ασφαλης που είσαι εκεί εντάξει; Σε φιλώ και σου στελνω όλη την αγαπη μου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...