Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Θηλασμός και νέα εγκυμοσύνη


Mzia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ναι,ο θηλασμος δ παρεχει αντισυλληψη

συνηθως οι θηλαζουσες δ κανουν ωορρηξια κ δ εχουν περιοδο,αλλα οχι ολες,κ τις δυο φορες αδιαθετησα αρκετα νωρις

κ επειδη μπορει να γινει ωορρηξια κ να υπαρξει συλληψη περιοδος δ θα ερθει ποτε κ δ θα καταλαβεις αμεσα την νεα εγκυμοσυνη.δ ειναι οτι ερχεται πρωτα περιοδος κ μετα ξεκινας να εισαι παλι γονιμη

εμεινα εγκυος οσο θηλαζα,οχι βεβαια με μικρο μωρακι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας και από εμένα είμαι καινουργια στο φόρουμ..ήθελα να θέσω την απορία μου έχω μια μπέμπα δυόμισι μηνών και θηλαζουμε αποκλειστικά τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε για πέντε ημέρες κάτι σαν περίοδος αλλά όχι κόκκινο ητανε απαλό ροζ αυτόν τον μήνα θα έπρεπε κανονικά να αδιαθετισω στις 26 και ακόμη τίποτα πάντα είχα σταθερό κύκλο  και είχαμε με τον άντρα μου ένα ατυχήματακι καταλαβαίνετε...λέτε να έπιασα με την πρώτη;;


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

λογω θηλασμου μπορει ο κυκλος σου να κανει νερα

αλλα αν πραγματι ηταν περιοδος τον προηγουμενο μηνα,κ περασαν δυο βδομαδες απο το ατυχημα,κανε μια χοριακη να εισαι σιγουρη

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχουν περάσει δύο εβδομάδες..Ένα απλό τεστ από το φαρμακείο πιστεύεις θα δείξει κάτι.; στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχε δείξει με δύο μέρες καθυστέρησης..σε ευχαριστώ για την απάντηση 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μαγτ είπε:

Όχι δεν έχουν περάσει δύο εβδομάδες..Ένα απλό τεστ από το φαρμακείο πιστεύεις θα δείξει κάτι.; στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχε δείξει με δύο μέρες καθυστέρησης..σε ευχαριστώ για την απάντηση 

ασε να περασουν αρκετες μερες,γενικα εμπιστευομαι πιο πολυ τη χοριακη απο τα τεστ,2βδομαδες δλδ ειναι καλα,σαν να ειχες καθυστερηση.αρα η επαφη δ ηταν πολυ κοντα στις γονιμες θεωρητικα

να χαιρεσαι το μωρακι σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μαγτ είπε:

Όχι δεν έχουν περάσει δύο εβδομάδες..Ένα απλό τεστ από το φαρμακείο πιστεύεις θα δείξει κάτι.; στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχε δείξει με δύο μέρες καθυστέρησης..σε ευχαριστώ για την απάντηση 

αν ειναι δυο μηνων το μωρο κ θηλαζεις μαλλον δεν ηταν περιοδος αυτο απλα υπολειμματα ειναι λιγο δυσκολο να επιστρεψει τοσο γρηγορα ο κυκλος σου ενω θηλαζεις κ ενα μηνα μετα την γεννα......

Link to comment
Share on other sites

Vicki Όχι δεν ήταν καθόλου κοντά...Και εσύ να χαίρεσαι τα δικά σου παιδάκια  .. Λίνα μου και εγώ τότε έτσι πίστευα ότι απλά είναι υπολείμματα γιατί ήρθαν δέκα ημέρες Αφού μου είχαν σταματήσει τα λοχεια απλά μετά το ατύχημα σκέφτομαι μήπως ήταν εμμηνος και έχουμε πάλι ευχάριστα 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
On 28/7/2018 at 3:56 ΜΜ, Μαγτ είπε:

Vicki Όχι δεν ήταν καθόλου κοντά...Και εσύ να χαίρεσαι τα δικά σου παιδάκια  .. Λίνα μου και εγώ τότε έτσι πίστευα ότι απλά είναι υπολείμματα γιατί ήρθαν δέκα ημέρες Αφού μου είχαν σταματήσει τα λοχεια απλά μετά το ατύχημα σκέφτομαι μήπως ήταν εμμηνος και έχουμε πάλι ευχάριστα 

Κορίτσια καλησπέρα επανέρχομαι πάλι στο θέμα μετά από 25 ημέρες "καθυστερήσεις" σήμερα ξανά έχω αίμα...θεωρείται περίοδος πιστεύεται κ προσπαθεί να σταθεροποιηθεί;; να σας θυμίσω ότι 3,5 μήνες θηλάζω αποκλειστικά 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...