Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ενημερωτικα e-mails


sweet_february

Recommended Posts

Καλησπερα και καλο Σαββατοκυριακο! :D

Ειχα ρυθμισει ετσι τις επιλογες μου, ετσι ωστε να λαμβανω αμεσα e-mail απο τη διαχειριση για τα θεματα που παρακολουθω στο καφε. Απο προχθες ομως, λαμβανω ειδοποιησεις μονο για το parents.gr ενω απο το καφε δεν μου ερχεται κανενα e-mail.. :(

Τσεκαρα παλι τις ρυθμισεις μου, ειναι οκ! Τσεκαρα και τη διευθυνση ηλεκτρονικου ταχυδρομειου μου, κι αυτη οκ! :|

Γιατι λοιπον δεν λαμβανω πια e-mail απο το καφε? :? Μπορει καποιος admin να μου εξηγησει?

Ευχαριστω! :)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας

υπήρξε κάποια διακοπή στα δεδομένα που προωθούσε ο σέρβερ μετά απο την παρασκευή στις περίπου 2.μ.μ.

οι τεχνικοί μας ήδη χειρίζονται το θέμα, λογικά πρέπει να έχει ήδη αποκατασταθεί.

Στην περίπτωση που παρότι εμφανίζονται νεες δημοσιεύσεις και εσείς συνεχίζετε να μην λαμβάνετε ειδοποιήσεις ενημερώστε μας εκ νέου, μ./εσο προσωπικού μηνύματος ή email και όχι ανοίγοντας νέο θέμα

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...