Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Τεστ ωορρηξίας


Recommended Posts

Καλησπέρα...έχω κάποιες ερωτήσεις όσο αφορά αυτό το τεστ γνωστής εταιρείας..αν κάνεις το τεστ το μεσημέρι όπως γράφει Κ στις οδηγίες Κ σου βγει θετικό με 2 κόκκινες γραμμές Κ από το άγχος σου επειδή ο αντρασ σου έχει αργήσει το επαναλάβεις την ίδια μέρα αλλά γύρω στις 11 το βράδυ Κ βγουνπάλι 2 γραμμές αλλά η μια πιο θολη σε σχέση με τηνπρώτη φορά (Το μεσημέρι) τι σημαίνει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Dandreo είπε:

Καλησπέρα...έχω κάποιες ερωτήσεις όσο αφορά αυτό το τεστ γνωστής εταιρείας..αν κάνεις το τεστ το μεσημέρι όπως γράφει Κ στις οδηγίες Κ σου βγει θετικό με 2 κόκκινες γραμμές Κ από το άγχος σου επειδή ο αντρασ σου έχει αργήσει το επαναλάβεις την ίδια μέρα αλλά γύρω στις 11 το βράδυ Κ βγουνπάλι 2 γραμμές αλλά η μια πιο θολη σε σχέση με τηνπρώτη φορά (Το μεσημέρι) τι σημαίνει 

Τίποτα κορίτσι μου, αφού βρήκες το θετικό έχεις 3 μερες που μπορείς να το εκμεταλλευτείς ξεκινώντας από τη μερα του θετικού!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς όπως τα λέει η kido. λογικά αύριο θα κάνεις ωορρηξία, χωρίς να είναι σίγουρο, μπορεί κ σήμερα να κάνεις η σε δύο μέρες.το σίγουρο είναι πως πρέπει να εκμεταλλευτείς την σημερινή μέρα, την αυριανή κ την επόμενη οπωσδήποτε!!!!Καλή επιτυχία !!!!!

ουπς τώρα είδα πότε έγραψες το μήνυμα!νόμιζα το έγραψες σήμερα.Για να μην σε μπερδέψει το μήνυμα μου σκέψου πως αυτά που έγραψα σου τα έλεγα χθες κ όχι σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ασία είπε:

ακριβώς όπως τα λέει η kido. λογικά αύριο θα κάνεις ωορρηξία, χωρίς να είναι σίγουρο, μπορεί κ σήμερα να κάνεις η σε δύο μέρες.το σίγουρο είναι πως πρέπει να εκμεταλλευτείς την σημερινή μέρα, την αυριανή κ την επόμενη οπωσδήποτε!!!!Καλή επιτυχία !!!!!

ουπς τώρα είδα πότε έγραψες το μήνυμα!νόμιζα το έγραψες σήμερα.Για να μην σε μπερδέψει το μήνυμα μου σκέψου πως αυτά που έγραψα σου τα έλεγα χθες κ όχι σήμερα.

❤️

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ασία είπε:

ακριβώς όπως τα λέει η kido. λογικά αύριο θα κάνεις ωορρηξία, χωρίς να είναι σίγουρο, μπορεί κ σήμερα να κάνεις η σε δύο μέρες.το σίγουρο είναι πως πρέπει να εκμεταλλευτείς την σημερινή μέρα, την αυριανή κ την επόμενη οπωσδήποτε!!!!Καλή επιτυχία !!!!!

ουπς τώρα είδα πότε έγραψες το μήνυμα!νόμιζα το έγραψες σήμερα.Για να μην σε μπερδέψει το μήνυμα μου σκέψου πως αυτά που έγραψα σου τα έλεγα χθες κ όχι σήμερα.

 

Ειχα κανει το προηγουμενο βραδυ κ το ίδιο βράδυ Κ την επόμενη Όχι..ισχύει αυτό που λένε οτι καλο θα ηταν να υπαρχουν κενα στισ επαφές..Μια μέρα ναι μια Όχι έκανα βλακεία που δεν μπουκωσα 

On 1/8/2018 at 9:17 ΜΜ, kido είπε:

Τίποτα κορίτσι μου, αφού βρήκες το θετικό έχεις 3 μερες που μπορείς να το εκμεταλλευτείς ξεκινώντας από τη μερα του θετικού!

Κ επρεπε να γίνεται κάθε μέρα???ισχύει το μέρα πάρα μέρα??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Dandreo ισχύει πως κ με μια επαφή μόνο μέρες πριν την ωορρηξία μπορεί να γίνει το θαύμα!!οπότε μην το σκέφτεσαι καν, μην αγχώνεσαι, ότι έγινε, έγινε.εφόσον υπήρξαν επαφές εκεί κοντά έχεις πολλές πιθανότητες. άλλοι γιατροί λένε μέρα παρά μέρα είναι το καλύτερο για να ανανεώνεται το σπέρμα, άλλοι λένε κ κάθε μέρα δεν υπάρχει πρόβλημα.τι να πεις...αν είναι να συμβεί το θαύμα θα συμβεί κ με μια επαφή!!!!εύχομαι σε λίγες μέρες να δεις το θετικό τεστ εγκυμοσύνης που περιμένεις!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dandreo είπε:

 

Ειχα κανει το προηγουμενο βραδυ κ το ίδιο βράδυ Κ την επόμενη Όχι..ισχύει αυτό που λένε οτι καλο θα ηταν να υπαρχουν κενα στισ επαφές..Μια μέρα ναι μια Όχι έκανα βλακεία που δεν μπουκωσα 

Κ επρεπε να γίνεται κάθε μέρα???ισχύει το μέρα πάρα μέρα??? 

Δε νομίζω ότι έχει τόσο διαφορά, είτε καθε μερα, είτε μερα παρά μερα, καλά είναι! Ο,τι μπορείς κσνε!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...