Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γειά σας κορίτσια ❤️ Τι κάνετε? Εμείς είμαστε πολύ καλά! Πέρασαν 3 χρόνια θυμάστε που τα λέγαμε? Χαζευα τα σχόλια και βουρκωσα πάλι ! Ο Άγγελος είναι 3 ετών περπατησαμε στα 2,5 αλλα ακόμα δεν μιλάμε εκτός από μαμ ,γειά,τους αριθμούς στα Αγγλικά έως το 10 αλλά Μαμά ακόμα δεν με είπε! Σαν γράφω τώρα τον κοιτάζω και γελάω ! Τι να σας πρωτοπώ , κάνουμε φυσιοθεραπεία, εργοθεραπεία και ετοιμαζόμαστε μπρος ολοταχώς για λογοθεραπεία . Εκτός από την πολύ  υψηλή μυωπία που έχουμε στο μάτι έχουμε και μια έλλειψη συγκέντρωσης και υπομονής,έλλειψη ορίων , μικρή καθυστερημένη ανάπτυξη εγκεφάλου και αρκετά νεύρα του Άγγελου αλλά γνωρίζουμε ότι είναι από την προωρότητα! Θα πάνε όλα καλά!!! Αφού περπατάμε τρώμε βλέπουμε και γελάμε θα τα καταφερουμε όλα!!!

Το ευχαριστώ είναι πολύ μικρή λέξη μπροστά σε αυτό που θέλω να σας πω!!! Εύχομαι να είστε καλά και να είναι τα παιδάκια σας καλά κορίτσια! Η αλήθεια είναι πως δεν μπαίνω συχνά αλλά και όταν μπαίνω εύχομαι από μέσα μου να είστε όλες καλά ! Αν δεν είχα εσάς τότε θα είχα σίγουρα βαριά κατάθλιψη ! Σας φιλώ κορίτσια εύχομαι τα καλύτερα ❤️❤️❤️

Να χαίρεστε και να καμαρώνετε τον μαχητή σας!!!

 Κι εσυ να συνεχίσεις να εισαι θετικός ανθρωπος πάντα οπως σε διαβάζω τωρα!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γειά σας κορίτσια ❤️ Τι κάνετε? Εμείς είμαστε πολύ καλά! Πέρασαν 3 χρόνια θυμάστε που τα λέγαμε? Χαζευα τα σχόλια και βουρκωσα πάλι ! Ο Άγγελος είναι 3 ετών περπατησαμε στα 2,5 αλλα ακόμα δεν μιλάμε εκτός από μαμ ,γειά,τους αριθμούς στα Αγγλικά έως το 10 αλλά Μαμά ακόμα δεν με είπε! Σαν γράφω τώρα τον κοιτάζω και γελάω ! Τι να σας πρωτοπώ , κάνουμε φυσιοθεραπεία, εργοθεραπεία και ετοιμαζόμαστε μπρος ολοταχώς για λογοθεραπεία . Εκτός από την πολύ  υψηλή μυωπία που έχουμε στο μάτι έχουμε και μια έλλειψη συγκέντρωσης και υπομονής,έλλειψη ορίων , μικρή καθυστερημένη ανάπτυξη εγκεφάλου και αρκετά νεύρα του Άγγελου αλλά γνωρίζουμε ότι είναι από την προωρότητα! Θα πάνε όλα καλά!!! Αφού περπατάμε τρώμε βλέπουμε και γελάμε θα τα καταφερουμε όλα!!!

Το ευχαριστώ είναι πολύ μικρή λέξη μπροστά σε αυτό που θέλω να σας πω!!! Εύχομαι να είστε καλά και να είναι τα παιδάκια σας καλά κορίτσια! Η αλήθεια είναι πως δεν μπαίνω συχνά αλλά και όταν μπαίνω εύχομαι από μέσα μου να είστε όλες καλά ! Αν δεν είχα εσάς τότε θα είχα σίγουρα βαριά κατάθλιψη ! Σας φιλώ κορίτσια εύχομαι τα καλύτερα ❤️❤️❤️

Πόσο δυνατό αντράκι έχεις!!!!όλα θα τα καταφέρετε είμαι σίγουρη...καλά κανεισ κ μασ γραφείσ για την πρόοδο..δίνετε δύναμη κ εσύ κ ο άγγελος σε αλλεσ μανουλεσ που έχουν πρόωρα μωράκια...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γειά σας κορίτσια ❤️ Τι κάνετε? Εμείς είμαστε πολύ καλά! Πέρασαν 3 χρόνια θυμάστε που τα λέγαμε? Χαζευα τα σχόλια και βουρκωσα πάλι ! Ο Άγγελος είναι 3 ετών περπατησαμε στα 2,5 αλλα ακόμα δεν μιλάμε εκτός από μαμ ,γειά,τους αριθμούς στα Αγγλικά έως το 10 αλλά Μαμά ακόμα δεν με είπε! Σαν γράφω τώρα τον κοιτάζω και γελάω ! Τι να σας πρωτοπώ , κάνουμε φυσιοθεραπεία, εργοθεραπεία και ετοιμαζόμαστε μπρος ολοταχώς για λογοθεραπεία . Εκτός από την πολύ  υψηλή μυωπία που έχουμε στο μάτι έχουμε και μια έλλειψη συγκέντρωσης και υπομονής,έλλειψη ορίων , μικρή καθυστερημένη ανάπτυξη εγκεφάλου και αρκετά νεύρα του Άγγελου αλλά γνωρίζουμε ότι είναι από την προωρότητα! Θα πάνε όλα καλά!!! Αφού περπατάμε τρώμε βλέπουμε και γελάμε θα τα καταφερουμε όλα!!!

Το ευχαριστώ είναι πολύ μικρή λέξη μπροστά σε αυτό που θέλω να σας πω!!! Εύχομαι να είστε καλά και να είναι τα παιδάκια σας καλά κορίτσια! Η αλήθεια είναι πως δεν μπαίνω συχνά αλλά και όταν μπαίνω εύχομαι από μέσα μου να είστε όλες καλά ! Αν δεν είχα εσάς τότε θα είχα σίγουρα βαριά κατάθλιψη ! Σας φιλώ κορίτσια εύχομαι τα καλύτερα ❤️❤️❤️

Γλυκιά μανούλα, κορίτσι υπέροχο, μόλις εχθές διάβασα πρώτη φορά την ιστορία σας, και δεν υπάρχουν λόγια για αυτά που περάσατε. Δεν είναι πυγμάχος, είναι πρωταθλητής ο μικρός σου Άγγελος. Διάβαζα τα μηνύματα σου και πότε έτρεχαν τα μάτια μου, πότε χαμογελούσα, ποτε χαιρόμουν και με απίστευτη με αγωνία για το τι έγινε με τον μικρό σου μαχητή. Χαίρομαι τόσο πολύ που είστε καλά μανούλα και γιος, όπως είπες όλα θα γίνουν, ο μικρός σου πέρασε τόσα πολλά και έχει δείξε ότι μπορεί να κάνει τα πάντα. Η αγάπη σου και οι προσευχές βοήθησαν τον μικρούλη σου, αν δεν ήσουν εσύ, αυτό το πλασματακι δεν θα χαμογελούσε τώρα. Κίνησες βουνά κορίτσι μου και συνεχίζεις. Η Παναγίτσα και οι Άγιοι προστάτες του να είναι πάντα στο πλευρό του, και εσύ να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις. 

  • Μου αρέσει 3

F5pIp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2019 at 3:19 ΠΜ, Angelmummy είπε:

Ένα χρόνο μετά και τα συναισθήματα μου είναι πολλά!!!! Θέλω πολύ να σας δείξω τον Άγγελο πως είναι!!! Είμαστε σούπερ κορίτσια μου!!!! Δεν πιστεύω ότι πριν ένα χρόνο τα συναισθήματα μου ήταν εντελώς διαφορετικά!!!! Και έναν χρόνο μετα η ευτυχία μου δεν κρύβεται!!! Η αλήθεια είναι ότι έχουμε να τα πουμε πολύ καιρό !!!Ο Άγγελος είναι καλά! Έχουμε ένα χειρουργείο σε 20 μέρες που πρέπει να γίνει στο μάτι και μετά βλέπουμε! Έχουμε αρκετή αρκετή αρκετή μυωπία και θα φοράμε γυαλιά αλλά δεν μας νοιάζει γιατί η επιστήμη έχει προχωρήσει και όλα γιατρεύονται πλέον!!! Σας αγαπάω και σας ευχαριστώ για όλα! Θα κάνω ένα κολάζ με φωτογραφίες του Άγγελου και την ιστορία του. Να ξέρετε ότι θα εκτυπώσω κάποια σχόλια σας και θα τα προσθέσω στο κολάζ...όλα αυτό που θα φτιάξω θα το πάω στην μονάδα πρόωρων στην Αλεξανδρούπολη. Στην δική μας περίπτωση δεν υπήρχε τίποτα που να έχω σαν παράδειγμα εκεί μέσα! Έτσι σκέφτηκα πως με τέτοια προωρότητα και τόσο μεγάλη νοσηλεία σίγουρα θα βοηθήσουμε γονείς να πιστέψουν στα παιδάκια τους! Φιλάκια κορίτσια μου!!! Θέλω πάρα πολύ να σας δείξω τον Άγγελο σε φωτογραφία.αν γνωρίζει κάποια κοπέλα πως μπορώ να το κάνω σε προσωπικό μήνυμα ας μου στείλει ! Καλό βράδυ σε όλες!!!

Δε ξέρεις πόσο χαίρομαι ίδια ιστορία πάνω κάτω έχουμε μιλήσει πάλι! Δε ξέρεις πόσο κουράγιο μου έδινες όταν γέννησες ήμουν έγκυος τριών μηνών περίπου κ μετά από δύομιση μήνες περίπου γεννησα στην ίδια εβδομάδα ήμουν προετοιμασμένη για όλα διάβαζα τ νέα σας κ έπαιρνα πολύ κουράγιο! Είναι μαχητές τ μωρά μας όλα θ τ καταφέρουν μην ανχωνεσαι αργούν αλλά τ καταφέρνουν στο τέλος μας έχουν εκπλήξει πολλές φορές τ φιλιά μας από μένα κ τη δική μου μαχητρια! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

@Angelmummy κοριτσι μου θερμά συγχαρητήρια για όλη την επιμονή κ την πίστη σου!!Ελπίζω να είστε όλοι καλά!!!έκατσα σημερα κ διάβασα απο την αρχή ολη την ιστορία!!!το κλαμα έτρεχε ποτάμι λες κ έβλεπα ταινία!!!!Εγώ μόλις μπήκα στον ογδοο μηνα εγκυμοσύνης κ ενώ ολα βαίνουν ομαλά μου έδωσες απίστευτη δύναμη πως όλα αντιμετωπίζονται!!!Μόνο δεος κ σεβασμό προς το πρόσωπό σου!!!Εύχομαι τα καλύτερα κ σε εσάς κ στον Άγγελο σου!!!:x

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...