Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

On Fri Feb 01 2019 at 2:02 ΜΜ, lina.a είπε:

@Angelmummy Κοπέλα μου χαιρεται καλο μηνα,ειμαι καινουρια εδω και μολις διαβασα και τις 36 σελιδες με την ιστορια σου.... Με συγκινησες παρα πολυ, σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου ο Αγγελος  σου να ειναι παντα γερος να ειναι παντα καλοτυχος και ευτυχισμένος!!!! Συγκινηθηκα παρα πολυ εχω σχεδον μια ωρα που κλαιω γιατι η ιστορια σου με άγγιξε παρα πολυ, εγω δεν εχω παιδάκι ομως ειμαστε στην προσπαθεια να κανουμε ενα παιδακι με τον αντρα μου. Αν ημουν ηδη στο σάιτ και ειχα διαβασει την ιστορια σου μεσα απο την καρδιά μου θα σε βοηθούσα εστω με αυτο τα λιγα χρηματα π θα μου περίσσευαν... Να ναι η Παναγια διπλα σας κ σε σενα κ στον μικρο σου ηρωα και στον αντρα σου.... Εύχομαι ειλικρινα οτι καλυτερο! Εισαι πολυ δυνατη μανουλα κ παντα η ζωη να σου τα φέρνει ετσι ωστε να μην χρειαστει να το αποδείξεις παλι..... ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ! Φιλακια...

Σε ευχαριστώ παραα πολυυυυυ η αλήθεια είναι πως αν δεν είχα τα κορίτσια που γνώρισα εδώ μέσα και την Παναγία μας και φυσικά τους Αγίους που παρακαλούσα και την οικογένειά μου δεν ξέρω τι θα έκανα!!!!! Όλα μαζί συνέλαβαν και μου έπαιρναν τον πόνο!!!! Πάνω από όλα όμως ο η δύναμη του Άγγελου ήταν αυτή που μας κράτησε!!!! Η κάθε μέρα που περνούσε και εγώ περίμενα να πάει 13:00 για να πάρω τηλέφωνο και να μάθω πως είναι!!! Να περιμένω να μου πουν ότι έχει βγει από τον αναπνευστηρα!!! Στην αρχή 3μιση μήνες περίμενα αυτό και να μου πουν ότι θα ζήσει! Και μετά άλλους 2 μήνες ποτε θα βγούμε!!!!! Και μετά αν θα πάνε όλα καλά μόλις βγούμε αν αν αν αν .....Να που όμως τελείωσαν όλα και τώρα απολαμβάνουμε τις αγκαλιές μας! Φυσικά υπάρχει το άγχος αλλά είναι τόσο όμορφο όλο αυτό ρε γαμωτο...Βάζει το χέρι του στο πρόσωπο του πάντα για να κοιμηθεί....νευριάζεις όταν τον βάζω στο πλάι και τρελαίνεται για να κάνει μπάνιο!!! Του αρέσει πολυυυυυ....Όλα αυτά βρε κορίτσια με κάνουν να λιώνω! Ξεκινάμε τα Ραντεβού μας με τον παιδονευρολογο με οφθαλμίατρο με ΩΡΛ με νεογνολογους έχουμε ξεκινήσει ήδη φυσιοθεραπειες....Και προς το παρών πάμε καλά! Αυτό που με τρομάζει πολύ είναι αυτή η γρίπη που ακούω στη τηλεόραση αλλά τον φυλάω όσο μπορώ σαν ένα αυγό!!!! Σας φιλώ πολύ και σας αγαπάω!!!!

 

Εύχομαι κοπέλα μου μέσα στη χρονιά να αποκτήσεις ένα πανέμορφο γερό και τελειομηνο μωράκι!!!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Angelmummy είπε:

Σε ευχαριστώ παραα πολυυυυυ η αλήθεια είναι πως αν δεν είχα τα κορίτσια που γνώρισα εδώ μέσα και την Παναγία μας και φυσικά τους Αγίους που παρακαλούσα και την οικογένειά μου δεν ξέρω τι θα έκανα!!!!! Όλα μαζί συνέλαβαν και μου έπαιρναν τον πόνο!!!! Πάνω από όλα όμως ο η δύναμη του Άγγελου ήταν αυτή που μας κράτησε!!!! Η κάθε μέρα που περνούσε και εγώ περίμενα να πάει 13:00 για να πάρω τηλέφωνο και να μάθω πως είναι!!! Να περιμένω να μου πουν ότι έχει βγει από τον αναπνευστηρα!!! Στην αρχή 3μιση μήνες περίμενα αυτό και να μου πουν ότι θα ζήσει! Και μετά άλλους 2 μήνες ποτε θα βγούμε!!!!! Και μετά αν θα πάνε όλα καλά μόλις βγούμε αν αν αν αν .....Να που όμως τελείωσαν όλα και τώρα απολαμβάνουμε τις αγκαλιές μας! Φυσικά υπάρχει το άγχος αλλά είναι τόσο όμορφο όλο αυτό ρε γαμωτο...Βάζει το χέρι του στο πρόσωπο του πάντα για να κοιμηθεί....νευριάζεις όταν τον βάζω στο πλάι και τρελαίνεται για να κάνει μπάνιο!!! Του αρέσει πολυυυυυ....Όλα αυτά βρε κορίτσια με κάνουν να λιώνω! Ξεκινάμε τα Ραντεβού μας με τον παιδονευρολογο με οφθαλμίατρο με ΩΡΛ με νεογνολογους έχουμε ξεκινήσει ήδη φυσιοθεραπειες....Και προς το παρών πάμε καλά! Αυτό που με τρομάζει πολύ είναι αυτή η γρίπη που ακούω στη τηλεόραση αλλά τον φυλάω όσο μπορώ σαν ένα αυγό!!!! Σας φιλώ πολύ και σας αγαπάω!!!!

 

Εύχομαι κοπέλα μου μέσα στη χρονιά να αποκτήσεις ένα πανέμορφο γερό και τελειομηνο μωράκι!!!!! 

Ενταξει από τα λόγια σου κ μόνο μπορώ να καταλάβω τι πέρασες....... Σε ευχαριστώ καρδούλα μου μακάρι ο Θεούλης να μ δώσει κ εμένα ένα μωράκι για να μπορώ να καταλάβω τα συναίσθημα σε όλα αυτά που περιγράφεις! Μέσα από την ψυχή μου σου εύχομαι μέσα από τις εξετάσεις που έχεις να κάνεις στον Άγγελο σου να ακούς πάντα ευχάριστα και να ειναι γέρος κ καλοτυχος!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Σε ευχαριστώ παραα πολυυυυυ η αλήθεια είναι πως αν δεν είχα τα κορίτσια που γνώρισα εδώ μέσα και την Παναγία μας και φυσικά τους Αγίους που παρακαλούσα και την οικογένειά μου δεν ξέρω τι θα έκανα!!!!! Όλα μαζί συνέλαβαν και μου έπαιρναν τον πόνο!!!! Πάνω από όλα όμως ο η δύναμη του Άγγελου ήταν αυτή που μας κράτησε!!!! Η κάθε μέρα που περνούσε και εγώ περίμενα να πάει 13:00 για να πάρω τηλέφωνο και να μάθω πως είναι!!! Να περιμένω να μου πουν ότι έχει βγει από τον αναπνευστηρα!!! Στην αρχή 3μιση μήνες περίμενα αυτό και να μου πουν ότι θα ζήσει! Και μετά άλλους 2 μήνες ποτε θα βγούμε!!!!! Και μετά αν θα πάνε όλα καλά μόλις βγούμε αν αν αν αν .....Να που όμως τελείωσαν όλα και τώρα απολαμβάνουμε τις αγκαλιές μας! Φυσικά υπάρχει το άγχος αλλά είναι τόσο όμορφο όλο αυτό ρε γαμωτο...Βάζει το χέρι του στο πρόσωπο του πάντα για να κοιμηθεί....νευριάζεις όταν τον βάζω στο πλάι και τρελαίνεται για να κάνει μπάνιο!!! Του αρέσει πολυυυυυ....Όλα αυτά βρε κορίτσια με κάνουν να λιώνω! Ξεκινάμε τα Ραντεβού μας με τον παιδονευρολογο με οφθαλμίατρο με ΩΡΛ με νεογνολογους έχουμε ξεκινήσει ήδη φυσιοθεραπειες....Και προς το παρών πάμε καλά! Αυτό που με τρομάζει πολύ είναι αυτή η γρίπη που ακούω στη τηλεόραση αλλά τον φυλάω όσο μπορώ σαν ένα αυγό!!!! Σας φιλώ πολύ και σας αγαπάω!!!!

 

Εύχομαι κοπέλα μου μέσα στη χρονιά να αποκτήσεις ένα πανέμορφο γερό και τελειομηνο μωράκι!!!!! 

Γεια σου κοριτσι μου.Χαιρομαι πολυ που πατε καλα.Ο Αγγελακος μας ειναι ενα υπεροχο ,μοναδικο πλασματακι,με πολυ δυναμη και προσωπικοτητα.Ολα θα ειναι καλα και συντομα θα ναι Ανοιξη και θα περασουν και οι ιωσεις και θα πατε και τις βολτες σας..Γερος και ευτυχισμενος να ναι ο μικρουλης μας κι εσυ μαζι του.Πολλα φιλακια στα πατουσακια του...:P

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Angelmummy σου εύχομαι κάθε χαρά και ευτυχία με το μωράκι σας που είναι τόσο δυνατό και μεγάλος μαχητής!!!να το χαίρεστε και μόνο χαρές να έχετε.και όλες εμείς που δεν τα καταφέραμε να πάρουμε τα παιδάκια μας αγκαλιά εύχομαι να γίνει σύντομα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, D-na είπε:

@Angelmummy σου εύχομαι κάθε χαρά και ευτυχία με το μωράκι σας που είναι τόσο δυνατό και μεγάλος μαχητής!!!να το χαίρεστε και μόνο χαρές να έχετε.και όλες εμείς που δεν τα καταφέραμε να πάρουμε τα παιδάκια μας αγκαλιά εύχομαι να γίνει σύντομα

Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να πάνε όλα καλά!!!!!Εύχομαι σύντομα όλα να περάσουν και για σας βρε κορίτσια μου!!!! Θα Προσευχηθώ για σας !!!!! Όλες να πάρετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας κι αυτές που προσπαθείτε ο θεός να σας τα δώσει γερά και δυνατά και φυσικά τελειομηνα!!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσι μου χαιρομαι πολυυυυυ για σας.ολες εχουμε αγχη κ φοβομαστε το παραμικρο ποσο μαλον εσυ.ειναι λογικο με τοσα που περασατε!!οσο για την γριπη κ εγω φοβαμαι παρα πολυ τα χω κανει πανω μου.απο την στιγμη που κανεις παιδι ενα αγχος κ ενας φοβος σε ακολουθουν παντα!!!! Τωρα ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα ο Αγγελος σου ειναι υπεροχος!! Σας αγαπω κ τους δυο κ σας στελνω τα πιο γλυκα φιλια μου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.παρακολουθω την ιστορία ζωής του μικρού Άγγελου από τηννορωτη σελίδα αν και δεν έχω σχολιάσει πότε.

Δε σου κρύβω ότι υπήρχαν στιγμές που συγκινήθηκα ειδικά όταν μας έγραψες ότι ο μαχητής σου επιτέλους πήγε στο σπιτάκι του μετά από αυτή την περιπέτεια.Δε μπορώ να φανταστώ ούτε στο ελάχιστο τι έχετε περάσει όλοι οικογενειακώς αφού τρέμω μόνο στη θέα ενός θερμόμετρου που δείχνει λίγο πυρετο κάτι πολύ συνηθισμένο και συνήθως ακακο για τα παιδακια.

Είσαι πολύ δυνατή μαμά και ο γιος σου ακόμα πιο δυνατός που από μωρό απέδειξε πολλές φορές πόσο σκληρά αγωνίζεται για πράγματα που για αλλά μωράκια είναι αυτονόητα.

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα για τον άγγελο και να του δίνεις πολλές πολλές αγκαλιές και φιλιά αφού τα στερηθηκατε τόσο καιρό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Angelmummy κάθε φορά που διαβάζω ποστ σου με πιάνουν τα κλάματα! σε παρακολουθώ από την αρχή, ειλικρινά χαίρομαι που όλα πήγαν καλά! Να έχεις πάνω από όλα πίστη στο παιδί σου, γεννήθηκε μαχητής και σε επιβεβαιώνει κάθε μέρα πως μπορεί να ξεπεράσει ότι δυσκολία παρουσιάζεται!!!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές από εδώ και στο εξής!

  • Μου αρέσει 3

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/2/2019 at 1:32 ΠΜ, Angelmummy είπε:

Κορίτσια Γεια σας!!!!!

Μας είδε παιδονευρολογος ο κύριος Ευαγγελίου στην Θεσσαλονίκη! Έψαξα πολύ για να βρω τον καλύτερο και κατέληξα σε αυτόν γιατί έχω ακούσει ότι είναι τοπ!!! 

Λοιπόν θα σας τα πω από την αρχή τελικά πήγαμε την Παρασκευή για το πρώτο follow up! Και μαντεψτε οι γιατροί μας είδαν τέλειους!!! Είπαν ότι για την ηλικία που είμαστε (3 μηνών) είμαστε σούπερ και μάλιστα γελάσαμε και στους γιατρούς μας μόλις μας πήραν αγκαλιά!!!! Η γιατρός μου είπε πάτε καλά σας βλέπω πολύ καλά!!! Αλλά ακόμα δεν μπορούμε να πούμε αν θα υπάρξει κάτι στην πορεία!!! Και στο τέλος άκουσα να λένε ότι το παιδί για τόσο πρόωρο που γεννήθηκε δεν είναι ούτε καν σαν παραμορφωμένο στο προσωπάκι του...Έλεγαν μπράβο και το προσωπάκι του είναι ήρεμο και γελαστός και ήσυχος και παρακολουθεί μέσα στα μάτια γιατί λένε αλλά παιδάκια είναι λίγο ταλαιπωρημένα όχι ότι ο δικός μας δεν είναι !!! Είναι και μάλιστα πολύ!!! Αλλά παίρνει πολύ αγάπη κορίτσια μου...Και μετά έλεγαν τα δικά τους τα διάφορα  που εμένα με έκαναν περήφανη!!!!!!

 

Την άλλη μέρα ειχαμε ραντεβού στον παιδονευρολογο μας εξέτασε και είπε ότι το παιδί έχει περάσει πάρα πολλά!!!! Και είπε πως για την ηλικία του προς το παρών είναι ευχαριστημένος και αισιόδοξος!!! Και μου είπε ότι θα τα πούμε σε 6 εβδομάδες που θα κάνουμε και ένα εγκεφαλογράφημα! Πολύ καλός γιατρός πολύ ανοιχτός και πολύ θρήσκος!!! Κάποια στιγμή του είπα γιατρέ πιστεύετε στον Θεό?? Εγώ πιστεύω ότι το παιδί μου έγινε καλά από θαύμα!!! (Αναφέρομαι τότε που μου είχαν πει ότι έχει εγκεφαλοπάθεια το μωρό)

Και μετά άρχισε να τον εξετάζει και στο τέλος σηκώθηκε και μου έφερε μια εικόνα της Παναγίας!!! Μου είπε κράτησε την να προστατεύει τον γιο σου!πόσο χάρηκα που μου είπε τόσο ευχάριστα νέα!!!!

Βέβαια είπε κι εκείνος ότι ακόμα δεν μπορεί να πει τίποτα με σιγουριά γιατί η προωρότητα ήταν μεγάλου βαθμού!

Κατά τα άλλα με τις φυσιοθεραπειες πάμε καλα, υστερούμε σε κάποια θέματα αλλά θα το βρούμε....θέλει τον χρόνο του το παιδί μου....Σαν όνειρο μου φαίνεται όλο αυτό!!! 

Και δεν ξέρω αν το έχω ξαναγράψει αλλά βρε κορίτσι δεν ξέρω πως γίνεται αυτό...Τα έχω ξεχάσει όλα όμως!!!! Δηλαδή όχι τα έχω ξεχάσει, τα θυμάμαι απλά δεν τα αισθάνομαι!!!!

Το μόνο που ίσως μας μείνει από την προωρότητα θα είναι η ετερόπλευρη βαρυκοΐα που πλέον ούτε εκείνο το φοβάμαι γιατί έχουν βγει χίλια δυο πράγματα γιαυτα!!!

Θέλω να σας ευχαριστήσω ξανά για όλα !!!! Για όλα όμως!!!

Τωρα διαβασα τα νεα σας και χαρηκα πολυ.Ειναι πολυ δυνατος ο μικρουλης μας και ολα θα τα καλυψει σιγα σιγα.Πολλα φιλακια στα πατουσακια του και να του λες οτι τον αγαπαμε και τον σκεφτομαστε πολυ


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

@Angelmummy κοριτσι μου τι κανεις?? Πως τα πατε με τον ηρωα σου?? Να μας γραφεις που κ που τα νεα σας, οποτε μπορεις φυσικα. Σας σκεφτομαι συχνα!!! Ειμαι σιγουρη οτι ειστε μεσα στις αγκαλιες και τα φιλια!!! 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Όλα καλά με τον Άγγελο! Είμαστε λίγο άρρωστοι τις τελευταίες μέρες! Αλλά με υπομονή θα περάσει...Μάλλον γαστρντεριτιδα μας είπε ο γιατρός!!! Ο Άγγελος έχει αρχίσει να γελάει να μου κάνει νάζια και έχω τρελαθεί! Μας είδε και παιδίατρος και μας είπε ότι θα φοράμε μακροχρόνια γυαλιά!!!(ούτε που μας νοιάζει!!!) Θα κλείσουμε ραντεβού και για επέμβαση για να αφαιρέσουμε το μόσχευμα στο μάτι!!! Δόξα το Θεό δόξα δόξα δόξα όλα καλά μας πάνε κορίτσια μου !!!! Πόση ευτυχία!!!! Εύχομαι να είστε καλά όλες σας!!!

Τι υπεροχα νεα!!! Ποσο χαίρομαι για εσας!!! Ενα φιλι απο εμενα και στους 2 σας!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Όλα καλά με τον Άγγελο! Είμαστε λίγο άρρωστοι τις τελευταίες μέρες! Αλλά με υπομονή θα περάσει...Μάλλον γαστρντεριτιδα μας είπε ο γιατρός!!! Ο Άγγελος έχει αρχίσει να γελάει να μου κάνει νάζια και έχω τρελαθεί! Μας είδε και παιδίατρος και μας είπε ότι θα φοράμε μακροχρόνια γυαλιά!!!(ούτε που μας νοιάζει!!!) Θα κλείσουμε ραντεβού και για επέμβαση για να αφαιρέσουμε το μόσχευμα στο μάτι!!! Δόξα το Θεό δόξα δόξα δόξα όλα καλά μας πάνε κορίτσια μου !!!! Πόση ευτυχία!!!! Εύχομαι να είστε καλά όλες σας!!!

 Πολύ χαίρομαι κοπέλα μου ,να σας έχει ο Θεός πάντα καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...