Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Όλα καλά με τον Άγγελο! Είμαστε λίγο άρρωστοι τις τελευταίες μέρες! Αλλά με υπομονή θα περάσει...Μάλλον γαστρντεριτιδα μας είπε ο γιατρός!!! Ο Άγγελος έχει αρχίσει να γελάει να μου κάνει νάζια και έχω τρελαθεί! Μας είδε και παιδίατρος και μας είπε ότι θα φοράμε μακροχρόνια γυαλιά!!!(ούτε που μας νοιάζει!!!) Θα κλείσουμε ραντεβού και για επέμβαση για να αφαιρέσουμε το μόσχευμα στο μάτι!!! Δόξα το Θεό δόξα δόξα δόξα όλα καλά μας πάνε κορίτσια μου !!!! Πόση ευτυχία!!!! Εύχομαι να είστε καλά όλες σας!!!

Καλημερα κοριτσι μου ποσο χαρηκα που εμαθα νεα σας.Περαστικα στο μικρουλι σου,δεν ειναι τιποτα αυτο.Κι οσο για τα γυαλια ποιος νοιαζεται,ασε που θα χει και στιλ;)

Μεγαλωνει μωρε και κανει και ναζακια!Να ναι παντα καλα η ψυχουλα μου! Πολλα φιλακια στα πατουσακια:x

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...

Τι κανετε κορίτσι μου; Κοντεύει ένας χρόνος πια και εύχομαι να έχει μείνει μόνο η κακη ανάμνηση από όλο αυτό. Ελπίζω να είστε μια χαρά και να χαίρεσαι την κάθε μέρα με το αγγελάκι σας! Αν μπεις πες μας τα νέα σας!

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Just now, Angelmummy είπε:

Ένα χρόνο μετά και τα συναισθήματα μου είναι πολλά!!!! Θέλω πολύ να σας δείξω τον Άγγελο πως είναι!!! Είμαστε σούπερ κορίτσια μου!!!! Δεν πιστεύω ότι πριν ένα χρόνο τα συναισθήματα μου ήταν εντελώς διαφορετικά!!!! Και έναν χρόνο μετα η ευτυχία μου δεν κρύβεται!!! Η αλήθεια είναι ότι έχουμε να τα πουμε πολύ καιρό !!!Ο Άγγελος είναι καλά! Έχουμε ένα χειρουργείο σε 20 μέρες που πρέπει να γίνει στο μάτι και μετά βλέπουμε! Έχουμε αρκετή αρκετή αρκετή μυωπία και θα φοράμε γυαλιά αλλά δεν μας νοιάζει γιατί η επιστήμη έχει προχωρήσει και όλα γιατρεύονται πλέον!!! Σας αγαπάω και σας ευχαριστώ για όλα! Θα κάνω ένα κολάζ με φωτογραφίες του Άγγελου και την ιστορία του. Να ξέρετε ότι θα εκτυπώσω κάποια σχόλια σας και θα τα προσθέσω στο κολάζ...όλα αυτό που θα φτιάξω θα το πάω στην μονάδα πρόωρων στην Αλεξανδρούπολη. Στην δική μας περίπτωση δεν υπήρχε τίποτα που να έχω σαν παράδειγμα εκεί μέσα! Έτσι σκέφτηκα πως με τέτοια προωρότητα και τόσο μεγάλη νοσηλεία σίγουρα θα βοηθήσουμε γονείς να πιστέψουν στα παιδάκια τους! Φιλάκια κορίτσια μου!!! Θέλω πάρα πολύ να σας δείξω τον Άγγελο σε φωτογραφία.αν γνωρίζει κάποια κοπέλα πως μπορώ να το κάνω σε προσωπικό μήνυμα ας μου στείλει ! Καλό βράδυ σε όλες!!!

Είναι πολύ τυχερός ο Άγγελος σου που έχει εσενα μαμά που δεν τα παρατησες που το πάλεψες κ το παλεύεις κ είσαι ο φύλακας Άγγελος του!!!να είναι παντα γερος κ είσαι ένα παραδειγμα προς μίμηση για όλες τις μανάδες που παλεύουν στις ΜΕΝΝ για τα δικές τους ψυχές!!μπραβο σου και πάλι μπραβο σου και μπραβο ΣΑΣ!!!να είστε παντα καλά υγιείς!!

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Ένα χρόνο μετά και τα συναισθήματα μου είναι πολλά!!!! Θέλω πολύ να σας δείξω τον Άγγελο πως είναι!!! Είμαστε σούπερ κορίτσια μου!!!! Δεν πιστεύω ότι πριν ένα χρόνο τα συναισθήματα μου ήταν εντελώς διαφορετικά!!!! Και έναν χρόνο μετα η ευτυχία μου δεν κρύβεται!!! Η αλήθεια είναι ότι έχουμε να τα πουμε πολύ καιρό !!!Ο Άγγελος είναι καλά! Έχουμε ένα χειρουργείο σε 20 μέρες που πρέπει να γίνει στο μάτι και μετά βλέπουμε! Έχουμε αρκετή αρκετή αρκετή μυωπία και θα φοράμε γυαλιά αλλά δεν μας νοιάζει γιατί η επιστήμη έχει προχωρήσει και όλα γιατρεύονται πλέον!!! Σας αγαπάω και σας ευχαριστώ για όλα! Θα κάνω ένα κολάζ με φωτογραφίες του Άγγελου και την ιστορία του. Να ξέρετε ότι θα εκτυπώσω κάποια σχόλια σας και θα τα προσθέσω στο κολάζ...όλα αυτό που θα φτιάξω θα το πάω στην μονάδα πρόωρων στην Αλεξανδρούπολη. Στην δική μας περίπτωση δεν υπήρχε τίποτα που να έχω σαν παράδειγμα εκεί μέσα! Έτσι σκέφτηκα πως με τέτοια προωρότητα και τόσο μεγάλη νοσηλεία σίγουρα θα βοηθήσουμε γονείς να πιστέψουν στα παιδάκια τους! Φιλάκια κορίτσια μου!!! Θέλω πάρα πολύ να σας δείξω τον Άγγελο σε φωτογραφία.αν γνωρίζει κάποια κοπέλα πως μπορώ να το κάνω σε προσωπικό μήνυμα ας μου στείλει ! Καλό βράδυ σε όλες!!!

Πόσο καιρό είχα να ακούσω κάτι ευχάριστο. Να ξέρες πόσο χάρηκα ειλικρινά. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια μου βρήκα πως να το κάνω να ναι καλά μια κοπέλα από δω μου μου έστειλε μήνυμα πως μπορώ να το κάνω σε αρχείο...όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα να της στείλω σε προσωπικό την φωτογραφία του Άγγελου...η αλήθεια είναι ότι δεν είσαι σίγουρη ποτέ με το διαδίκτυο και επειδή εδώ ε να υπάρχει επιλογή διαγραφής σε κάτι που θα ανεβάσεις η γράψεις.. προτίμησα να το κάνουμε έτσι!!! Σας φιλώ ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Κοριτσι μου γλυκο δεν ξερω αν μπαινεις ακομα αλλα ευχομαι η νεα χρονια να σας βρηκε με υγεια κ να σας την δωσει απλοχερα το νεο ετος!!!φιλια πολλα στον πανεμορφο Αγγελο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 6 months later...

Έχει κάποια κοπέλα επαφές με τη μαμα του Άγγελου να μας πει τι κάνει ο μικρούλης; Η μαμά έχει μήνες να μπει, οπότε αν έχετε νέα πείτε μας. Το σκεφτομαι συχνά αυτό το μωρούλι.. 

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
πρίν από 45 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γειά σας κορίτσια ❤️ Τι κάνετε? Εμείς είμαστε πολύ καλά! Πέρασαν 3 χρόνια θυμάστε που τα λέγαμε? Χαζευα τα σχόλια και βουρκωσα πάλι ! Ο Άγγελος είναι 3 ετών περπατησαμε στα 2,5 αλλα ακόμα δεν μιλάμε εκτός από μαμ ,γειά,τους αριθμούς στα Αγγλικά έως το 10 αλλά Μαμά ακόμα δεν με είπε! Σαν γράφω τώρα τον κοιτάζω και γελάω ! Τι να σας πρωτοπώ , κάνουμε φυσιοθεραπεία, εργοθεραπεία και ετοιμαζόμαστε μπρος ολοταχώς για λογοθεραπεία . Εκτός από την πολύ  υψηλή μυωπία που έχουμε στο μάτι έχουμε και μια έλλειψη συγκέντρωσης και υπομονής,έλλειψη ορίων , μικρή καθυστερημένη ανάπτυξη εγκεφάλου και αρκετά νεύρα του Άγγελου αλλά γνωρίζουμε ότι είναι από την προωρότητα! Θα πάνε όλα καλά!!! Αφού περπατάμε τρώμε βλέπουμε και γελάμε θα τα καταφερουμε όλα!!!

Το ευχαριστώ είναι πολύ μικρή λέξη μπροστά σε αυτό που θέλω να σας πω!!! Εύχομαι να είστε καλά και να είναι τα παιδάκια σας καλά κορίτσια! Η αλήθεια είναι πως δεν μπαίνω συχνά αλλά και όταν μπαίνω εύχομαι από μέσα μου να είστε όλες καλά ! Αν δεν είχα εσάς τότε θα είχα σίγουρα βαριά κατάθλιψη ! Σας φιλώ κορίτσια εύχομαι τα καλύτερα ❤️❤️❤️

Θυμάμαι που μου ειχες στείλει φωτό τον Άγγελο σου και ήταν οντως άγγελος εύχομαι γερός πάντα να είναι σε όλη του την ζωή και εσείς δίπλα να τον καμαρώνετε!!!! Να περνάτε ομορφα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο του Αγίου Παντελεήμονα εσάς σκέφτομαι! Μπράβο στο μαχητή! Μπράβο και σε σένα για τον αγώνα σου! Κάνετε σπουδαία δουλειά και οι 2 σας. Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου. :) 


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα την ιστορία σου και συγκινήθηκα πάρα πολύ!! Η Παναγία να είναι πάντα δίπλα σας!! Χάρηκα πολύ με την εξέλιξη των πραγμάτων.. Ο Θεός λένε αργεί αλλά ποτέ δεν λησμονει... Να είστε πάντα καλά!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...