Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

Δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα που επιτέλους είσαστε στο σπίτι σας.Μπήκα κι εγώ λίγο στη θέση σου, όταν πριν λίγους μήνες γέννησα πρόωρα το μωράκι μου στην 34 +5 εβδομάδα και έμεινε στην ΜΕΝΝ 10 ημέρες που μου φάνηκαν ατέλειωτες. Κι όταν επιτέλους φύγαμε, ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου.Σε θαύμασα τόσο καιρό εσένα και τον μικρούλη σου, που είναι ένα μικρό θαύμα της ζωής, όπως και όλα τα μωράκια!Να είσαστε πάντα καλά!!!

Δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα που επιτέλους είσαστε στο σπίτι σας.Μπήκα κι εγώ λίγο στη θέση σου, όταν πριν λίγους μήνες γέννησα πρόωρα το μωράκι μου στην 34 +5 εβδομάδα και έμεινε στην ΜΕΝΝ 10 ημέρες που μου φάνηκαν ατέλειωτες. Κι όταν επιτέλους φύγαμε, ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου.Σε θαύμασα τόσο καιρό εσένα και τον μικρούλη σου, που είναι ένα μικρό θαύμα της ζωής, όπως και όλα τα μωράκια!Να είσαστε πάντα καλά!!!

Δεν φαντάζεσαι πόσο χάρηκα που επιτέλους είσαστε στο σπίτι σας.Μπήκα κι εγώ λίγο στη θέση σου, όταν πριν λίγους μήνες γέννησα πρόωρα το μωράκι μου στην 34 +5 εβδομάδα και έμεινε στην ΜΕΝΝ 10 ημέρες που μου φάνηκαν ατέλειωτες. Κι όταν επιτέλους φύγαμε, ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου.Σε θαύμασα τόσο καιρό εσένα και τον μικρούλη σου, που είναι ένα μικρό θαύμα της ζωής, όπως και όλα τα μωράκια!Να είσαστε πάντα καλά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια όλο θα κλαίμε εδώ μέσα???? Πάλι κλαιω που διαβάζω σχόλια και μηνύματα!!! Τουλάχιστον είναι από συγκίνηση!!!! Και είναι και δάκρυα περηφάνιας!!!! Είμαι πολύ περήφανη που έχω έναν τέτοιο μαχητή!!! Δεν τα παράτησε με τίποτα!!!!

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!!!! Μακάρι να είναι η προωρότητα για μας  μόνο μια λέξη και τίποτα άλλο !!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Χαμογελάω και συγκινουμε ταυτόχρονα!!!! Και ΝΑΙ Είμαστε σπίτι!!!! Πόσο όμορφο συναίσθημα να έχεις ντύσει το παιδί σου και να τον έχεις βάλει στην κούνια....Να τον έχεις κοιμήσει και να τον κοιτάζεις....

Το πιστεύετε????? Εγώ σίγουρα όχι ακόμα!!! Λέω τσιμπήστε με!!!! Σας γράφω και βουρκωνω!!!!! 

Ένω άλλες φορές με πιάνει η παρλα και γράφω γράφω γράφω γράφω .....ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ!!!!! Ειλικρινά θέλω να σας ευχαριστήσω τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ!!!!! Όλες αυτές τις 169 μέρες εισασταν εδω!!!! Ακόμα κι αυτές που δεν μου έγραφαν! Ήρθε η στιγμή που μου έγραψαν! Ήρθε η στιγμή και διάβασα πολλές φορές την πρόταση "Σε παρακολουθώ από την αρχή αλλά δεν σου έχω γράψει ακόμα" ......Όταν διάβαζα αυτή την πρόταση ένιωθα όμορφα! Γιατί έβλεπα ότι δεν είμαι μόνη! Ότι δεν είμαστε μόνο εμείς! Ότι είμαστε πολλά άτομα τελικά που πιστεύουμε η προσευχόμαστε για τον Άγγελο! Είναι ο Άγγελος μου..... Θέλω πάλι να σας πω πολλά! Πήραμε εξιτήριο σήμερα....όμως θα ξαναπάμε Λάρισα για την παρακολούθηση στα ματάκια.....και τα σχετικά follow up θα γίνονται Αλεξανδρούπολη.....

Ο Άγγελος είναι καλά! Μας ταλαιπωρεί το αναπνευστικό αλλά θα το παλέψουμε....σήμερα βέβαια έγινε και διάγνωση στα αυτακια μας....ο γιατρός ειπε ότι έχουμε ετερόπλευρη βαρυκοΐα.... όταν το άκουσα με έπιασαν τα κλάματα!!!!δεν μπορείτε να φανταστείτε....μετά όμως είπε ότι μπορεί να μην είναι και σίγουρο...θα ξαναγίνει εξέταση.... Στεναχωρέθηκα....τώρα όμως το ξεπέρασα....Ξέρετε τι σκέφτομαι??? Πως μπόρεσα και σταμάτησα κάποια στιγμή να πιστεύω σε αυτό το πλάσμα????

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά....

Θέλω τόσο πολύ να ευχαριστήσω όλες εσάς μια μια ξεχωριστά για την κίνηση σας!!!!! Δεν θέλω να είμαι άπληστη....με βοηθήσατε πάρα πάρα πολύ!!!!!

Σας γράφω και γελάω!!!! Το πιστεύετε???? περπατάμε στις μύτες για να μην ξυπνήσει ενώ στην μονάδα οι νοσηλεύτριες φώναζαν άναβαν έσβηναν φώτα έμπαιναν έβγαιναν και ξέρετε τώρα....και εδώ περπατάμε στις μύτες για να μην του χαλάσει ο ύπνος!!! Πόση χαρά!!!!  Αφού νομίζω ότι πήγα χθες και γέννησα!!!!! Ξεκινάει το ταξίδι της μητρότητας μετά από 169 μέρες.... βέβαια ο Άγγελος έχει πολλά σημάδια στο σώμα του που θα μας θυμίζουν ότι πέρασε.....όμως έχει ο Θεός! Σύντομα θα κλείσουμε ραντεβού σε παιδονευρολογο και ξεκινάμε και φυσιοθεραπειες!!!!όλα καλά να μας πάνε βρε κορίτσια! Εύχομαι το καλό που μου κάνατε ο θεός να σας το ανταποδώσει χίλιες φορές!!!!! Σας αγαπάμε πολύ!!! 

Ο Άγγελος και η Μαμά του!!!!

 

Μπραβο βρε κορίτσι μου μπραβο!!!εισαστε παρά πολύ δυνατοί κ οι δυο!!!εχετε ο ένας τον άλλον κ είναι παρά πολύ σημαντικό!ολα θα φτιάξουν κ στο τέλος θα είναι σούπερ....σούπερ ήρωας ο δικός σου σούπερ ήρωας κ χιλιάδων παιδιών κ γονιών που παλεύουν μέρα με τη μέρα!

να είσαστε καλά με υγεία κ στο τέλος απλά θα είναι ένα κακό όνειρο!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Χαμογελάω και συγκινουμε ταυτόχρονα!!!! Και ΝΑΙ Είμαστε σπίτι!!!! Πόσο όμορφο συναίσθημα να έχεις ντύσει το παιδί σου και να τον έχεις βάλει στην κούνια....Να τον έχεις κοιμήσει και να τον κοιτάζεις....

Το πιστεύετε????? Εγώ σίγουρα όχι ακόμα!!! Λέω τσιμπήστε με!!!! Σας γράφω και βουρκωνω!!!!! 

Ένω άλλες φορές με πιάνει η παρλα και γράφω γράφω γράφω γράφω .....ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ!!!!! Ειλικρινά θέλω να σας ευχαριστήσω τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ!!!!! Όλες αυτές τις 169 μέρες εισασταν εδω!!!! Ακόμα κι αυτές που δεν μου έγραφαν! Ήρθε η στιγμή που μου έγραψαν! Ήρθε η στιγμή και διάβασα πολλές φορές την πρόταση "Σε παρακολουθώ από την αρχή αλλά δεν σου έχω γράψει ακόμα" ......Όταν διάβαζα αυτή την πρόταση ένιωθα όμορφα! Γιατί έβλεπα ότι δεν είμαι μόνη! Ότι δεν είμαστε μόνο εμείς! Ότι είμαστε πολλά άτομα τελικά που πιστεύουμε η προσευχόμαστε για τον Άγγελο! Είναι ο Άγγελος μου..... Θέλω πάλι να σας πω πολλά! Πήραμε εξιτήριο σήμερα....όμως θα ξαναπάμε Λάρισα για την παρακολούθηση στα ματάκια.....και τα σχετικά follow up θα γίνονται Αλεξανδρούπολη.....

Ο Άγγελος είναι καλά! Μας ταλαιπωρεί το αναπνευστικό αλλά θα το παλέψουμε....σήμερα βέβαια έγινε και διάγνωση στα αυτακια μας....ο γιατρός ειπε ότι έχουμε ετερόπλευρη βαρυκοΐα.... όταν το άκουσα με έπιασαν τα κλάματα!!!!δεν μπορείτε να φανταστείτε....μετά όμως είπε ότι μπορεί να μην είναι και σίγουρο...θα ξαναγίνει εξέταση.... Στεναχωρέθηκα....τώρα όμως το ξεπέρασα....Ξέρετε τι σκέφτομαι??? Πως μπόρεσα και σταμάτησα κάποια στιγμή να πιστεύω σε αυτό το πλάσμα????

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά....

Θέλω τόσο πολύ να ευχαριστήσω όλες εσάς μια μια ξεχωριστά για την κίνηση σας!!!!! Δεν θέλω να είμαι άπληστη....με βοηθήσατε πάρα πάρα πολύ!!!!!

Σας γράφω και γελάω!!!! Το πιστεύετε???? περπατάμε στις μύτες για να μην ξυπνήσει ενώ στην μονάδα οι νοσηλεύτριες φώναζαν άναβαν έσβηναν φώτα έμπαιναν έβγαιναν και ξέρετε τώρα....και εδώ περπατάμε στις μύτες για να μην του χαλάσει ο ύπνος!!! Πόση χαρά!!!!  Αφού νομίζω ότι πήγα χθες και γέννησα!!!!! Ξεκινάει το ταξίδι της μητρότητας μετά από 169 μέρες.... βέβαια ο Άγγελος έχει πολλά σημάδια στο σώμα του που θα μας θυμίζουν ότι πέρασε.....όμως έχει ο Θεός! Σύντομα θα κλείσουμε ραντεβού σε παιδονευρολογο και ξεκινάμε και φυσιοθεραπειες!!!!όλα καλά να μας πάνε βρε κορίτσια! Εύχομαι το καλό που μου κάνατε ο θεός να σας το ανταποδώσει χίλιες φορές!!!!! Σας αγαπάμε πολύ!!! 

Ο Άγγελος και η Μαμά του!!!!

 

Κοριτσάκι μας γλυκό πόσο χάρηκα με τα νέα σας.Υστερα από αρκετό καιρό απουσίας από το φόρουμ για προσωπικούς λόγους ήσουν η πρώτη μου σκέψη.Ποσο καλά και υπέροχα νέα.Αξιεπαινη μανούλα εύχομαι ότι πιο υπέροχο για τον τρομερό μαχητή μας.Ο Θεός άλλη μια φορά να σταθεί δίπλα σας και το ταξίδι της μητρότητας να είναι όσο πιο ανώδυνο γίνεται. Μη χάνεις την πίστη σου και την θετική σου σκέψη.

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κορίτσι,  θυμαμαι όταν πηραμε την μικρή μας στο σπιτι μετα απο 91 μερες...τι χαρά ηταν αυτη!  Σε καταλαβαινω απόλυτα!  Να δεις που τελικα ο Άγγελος δεν θα έχει τιποτα!  Θα ειναι υγιέστατος! Παναγια κοντα του! 

Δεν σε εχω ξεχασει, μου τυχαν διαφορα,  μες την εβδ θα κανω κ εγω ενα μικρο δωρακι στον Αγγελο που τοσο πολυ τον εχω αγαπησει κ που τον είχα στο μυαλο μου!  

Να σου πω κ σε εσενα προσωπικα συγχαρητήρια που δεν το εβαλες κατω,  πάλεψες ,προευχηθηκες κ τελικα τα καταφερες να παρεις το αγοράκι σου σπιτι!  ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ!!! 

Απο εδω και περα μονο χαμογελα θελω.  

Κ κατι ακομα,  γραφε μας για τον μικρο γενικα να ξερουμε τι κανει, πως παει, πως μεγαλωνει κ τι σκανταλιες θα σου κανει!!! 

Σας φιλώ  κ τους δυο σας!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θάλεια μου!!!! πόσο πολύ χάρηκα!!! πόσο όμορφα ξεκινάει η νέα χρονιά! μπράβο κορίτσι μου.. έχεις μεγαλείο ψυχής,  είσαι παράδειγμα και ελπίδα κ εσύ κ ο άγγελος μας. ή παναγιά να σας έχει καλά κ τους 2 σας. Σας αγαπάμε πολύ όλα τα κορίτσια εδώ μέσα.. μέσα στη βδομάδα θα στείλω κγω κάτι για τον μαχητή μας! όλα καλά θα πάνε και στη συνέχεια,  όπως είπες, έχετε δρομο αλλά ένα ένα όλα θα τα αφήνετε πίσω σας! να μας στέλνεις νέα σας,  σε έχουμε στο  μυαλό μας!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ποσο χαρηκα! μπραβο κοριτσι μου! με συγκινησες διαβασα το μηνυμα σου και με πιασαν τα κλαματα! η Παναγια να  προστατευει τον μικρο Αγγελο. το ομορφο ταξιδι σου επιτελους ξεκινησε! να του δωσεις πολλα φιλια και να μας γραφεις νεα σας! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!! Αύριο είναι το πρώτο follow up μας....Ο Άγγελος μας έχει όλους επί ποδών!!!! Είναι πολύ ζωηρός !!!! Και ναζιαρης όλο θέλει αγκαλιές!!!! Φυσικά μόνο αυτό κάνουμε!!!! Έχει αλλάξει βέβαια η ποσότητα που έπινε αλλά λέω ότι είναι ίσως επειδή άλλαξε περιβάλλον,δεν είναι και ότι πιο εύκολο μετά από πεντέμισι μήνες σε νοσοκομείο να πας στο σπίτι και να είναι όλα τέλεια! Άλλαξε το πρόγραμμα του....εκεί που έπινε 80ρια στο νοσοκομείο τώρα στο σπίτι πίνει 60 και κάπου κάπου και 30-40....Θα το συζητήσω με την γιατρό αύριο αυτό! 

Κάθε φορά που κλαίει νομίζω ότι θέλω να πεθάνω το παίρνω πολύ προσωπικά αχ πει γιατί κλαιει ,δεν θέλω να κλαίει..... στεναχωριέμαι κάπως....Η μαμά μου βέβαια λέει ότι είναι μωρό και όλα τα μωρά κλαίνε...

Σε ένα μήνα έχουμε ραντεβού για τα μάτια και για το ακουστικό κομμάτι....Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια μου!!!! Είστε οι Θείες του Άγγελου!!!!

Από την άυπνη μανούλα του Άγγελου φιλάκια πολλά!!!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Καλα λεει η μαμα σου κοριτσακι ολα τα μωρα κλαινε, ειναι κι ο τροπος τους να επικοινωνησουν.Στην αρχη ολες δεν ξερουμε τι συμβαινει ομως σιγα σιγα θα μαθεις να ξεχωριζεις το κλαμα του,αν ειναι γιατι πειναει η νυσταζει.Θα λεγες οτι αφου νυσταζει ας κλεισει τα ματακια του να κοιμηθει ,αχ μακαρι να ταν τοσο απλο.Ευχομαι να ναι ολα καλα στην εξεταση αυριο.Γραψε τις αποριες σου,εγω οταν παω παιδιατρο ξεχναω τα μισα και τα θυμαμαι στο σπιτι.Παντως σιγουρα θα τον επηρεασε και η αλλαγη περιβαλλοντος,τα μωρακια συνηθιζουν στη ρουτινα,λιγο χρονο χρειαζεται...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου ολα τα μωρα κλαινε κ οι μανουλες στεναχωριουνται.μην ανησυχεις κ εμεις οταν βγηκαμε απο τη ΜΕΝΝ δεν ετρωγε καλα για 2 μερες! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι κοριτσι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμείς το ίδιο, όταν βγηκαμε από τη μενν, εκεί που έτρωγε 60,70 μου έτρωγε στο σπίτι 30,35 με το ζόρι... Λίγες μέρες κράτησε αυτό και μετά πήραμε τα πανω μας.... Πολύ χαίρομαι για σας κορίτσι μου, έτσι ζωηρός να είναι, τέτοια παιδιά θέλουμε!!!! Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις σ όλη του τη ζωή!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου...πριν καιρό είχα μιλήσει...σου είχα πει πως όλα θα πάνε καλά.

Δάκρυσα είναι η αλήθεια!

Μπράβο στον άγγελο σου!!!

Μπράβο σε όλα τα παιδιά μαχητές εκεί έξω!!!

Ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου να είναι καλότυχο το παιδι.

Αν και είναι τόσο δυνατός, που θα αλλάξει και την τύχη, τα στατιστικά και όλα αυτά που κανένας γιατρός δεν μπορεί να εξηγήσει!!!!

Μπράβο σου μανούλα!!!!

Να είσαι πάντα και εσύ δυνατή για το παιδί σου!!!!

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2019 at 12:42 ΠΜ, Angelmummy είπε:

Χαμογελάω και συγκινουμε ταυτόχρονα!!!! Και ΝΑΙ Είμαστε σπίτι!!!! Πόσο όμορφο συναίσθημα να έχεις ντύσει το παιδί σου και να τον έχεις βάλει στην κούνια....Να τον έχεις κοιμήσει και να τον κοιτάζεις....

Το πιστεύετε????? Εγώ σίγουρα όχι ακόμα!!! Λέω τσιμπήστε με!!!! Σας γράφω και βουρκωνω!!!!! 

Ένω άλλες φορές με πιάνει η παρλα και γράφω γράφω γράφω γράφω .....ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ!!!!! Ειλικρινά θέλω να σας ευχαριστήσω τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ!!!!! Όλες αυτές τις 169 μέρες εισασταν εδω!!!! Ακόμα κι αυτές που δεν μου έγραφαν! Ήρθε η στιγμή που μου έγραψαν! Ήρθε η στιγμή και διάβασα πολλές φορές την πρόταση "Σε παρακολουθώ από την αρχή αλλά δεν σου έχω γράψει ακόμα" ......Όταν διάβαζα αυτή την πρόταση ένιωθα όμορφα! Γιατί έβλεπα ότι δεν είμαι μόνη! Ότι δεν είμαστε μόνο εμείς! Ότι είμαστε πολλά άτομα τελικά που πιστεύουμε η προσευχόμαστε για τον Άγγελο! Είναι ο Άγγελος μου..... Θέλω πάλι να σας πω πολλά! Πήραμε εξιτήριο σήμερα....όμως θα ξαναπάμε Λάρισα για την παρακολούθηση στα ματάκια.....και τα σχετικά follow up θα γίνονται Αλεξανδρούπολη.....

Ο Άγγελος είναι καλά! Μας ταλαιπωρεί το αναπνευστικό αλλά θα το παλέψουμε....σήμερα βέβαια έγινε και διάγνωση στα αυτακια μας....ο γιατρός ειπε ότι έχουμε ετερόπλευρη βαρυκοΐα.... όταν το άκουσα με έπιασαν τα κλάματα!!!!δεν μπορείτε να φανταστείτε....μετά όμως είπε ότι μπορεί να μην είναι και σίγουρο...θα ξαναγίνει εξέταση.... Στεναχωρέθηκα....τώρα όμως το ξεπέρασα....Ξέρετε τι σκέφτομαι??? Πως μπόρεσα και σταμάτησα κάποια στιγμή να πιστεύω σε αυτό το πλάσμα????

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά....

Θέλω τόσο πολύ να ευχαριστήσω όλες εσάς μια μια ξεχωριστά για την κίνηση σας!!!!! Δεν θέλω να είμαι άπληστη....με βοηθήσατε πάρα πάρα πολύ!!!!!

Σας γράφω και γελάω!!!! Το πιστεύετε???? περπατάμε στις μύτες για να μην ξυπνήσει ενώ στην μονάδα οι νοσηλεύτριες φώναζαν άναβαν έσβηναν φώτα έμπαιναν έβγαιναν και ξέρετε τώρα....και εδώ περπατάμε στις μύτες για να μην του χαλάσει ο ύπνος!!! Πόση χαρά!!!!  Αφού νομίζω ότι πήγα χθες και γέννησα!!!!! Ξεκινάει το ταξίδι της μητρότητας μετά από 169 μέρες.... βέβαια ο Άγγελος έχει πολλά σημάδια στο σώμα του που θα μας θυμίζουν ότι πέρασε.....όμως έχει ο Θεός! Σύντομα θα κλείσουμε ραντεβού σε παιδονευρολογο και ξεκινάμε και φυσιοθεραπειες!!!!όλα καλά να μας πάνε βρε κορίτσια! Εύχομαι το καλό που μου κάνατε ο θεός να σας το ανταποδώσει χίλιες φορές!!!!! Σας αγαπάμε πολύ!!! 

Ο Άγγελος και η Μαμά του!!!!

 

Ποτάμι τρέχουμε τα μάτια μου...σε διάβαζα συνέχεια....άλλωστε χαμογελούσαν άλλωστε φοβόμουν ...σήμερα τρέχουν τα μάτια μου από συγκίνηση...ναι κορίτσι μου λυγίσεις κ ήταν φυσιολογικό....βίωσες τη λοχεία σου μέσα στο άγχος τη θλίψη κ τον πόνο αλλά είσαι ηρωίδα! Αξία μαμά! Πάνταξια! Ένα ένα όλα θα βελτιώνονται...ακόμα κ αυτά που μοιάζουν βουνό...κοίτα μπροστά..χαμόγελα στο παιδί σου! Παίρνει δύναμη κ κάνει τα βουνά πεδιάδες! Τώρα είσαι στην ίδια φάση με όλες μας! Θα βγαίνουν θέματα μα θα τα παλεύεται μαζί...η αγκαλιά του θα σου δίνει απίστευτη δύναμη...τα σημάδια του θα φύγουν κι όσα μείνουν θα ναι παράσημα ενός μεγάλου αγώνα! Να μου το φιλήσεις μέσα στην παλάμη....να σφίξει το φιλάκι μου να το έχει μαζί του μαζί με όλες τις προσευχές!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...