Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

Πολυ χαρηκα που φτανει η ωρα που θα τον παρεις σπιτιιιιιιι!!!αυτα ειναι πολυ καλα νεα κ νιωθω την χαρα σου κοριτσι μου.μην νιωθεις ασχημα για το οικονομικο ειμασταν για λιγοτερο απο μηνα στη μενν κ εμεις μακρια βεβαια απο το σπιτι μας κ ξερω ποσα μας εφυγαν.φανταζομαι σε εσας.σε κανεναν τα οικονομικα δεν νομιζω οτι ειναι καλα αλλα πιστευω ολες μας λιγο πολυ κατι μπορουμε να δωσουμε.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 30/12/2018 at 1:50 ΠΜ, Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια....Χθες δεν άντεξα !!!! Πήρα το λεωφορείο ξεκίνησα  6 το πρωί έφτασα Θεσσαλονίκη 9:30 από κει πήρα το λεωφορείο και πήγα Λάρισα! Έμεινα για 5 πολύτιμες ώρες στον μικρό μου και μετά πάλι λεωφορείο Για Θεσσαλονίκη και από κει για Ξάνθη όπου έφτασα 11:00....Θα εσκαγα αν δεν πήγαινα!!! Εκείνες όμως τις 4-5 ώρες που ήμουν με τον μικρό μου ένιωθα τόσο όμορφα...τοσο ήρεμα....Στην αρχή όταν τον πήρα γκρινιαζε λίγο....Μετά τον αγκάλιασα άρχισα να του τραγουδώ και ηρέμησε....Αρχίζει και μου λείπει τόσο πολύ βρε κορίτσια...Φοβάμαι όμως να πω άντε ποτε θα φύγουμε...Γιατί νιώθω σαν να είμαι αχάριστη για όλο αυτό....αχ δεν ξέρω...Σας γράφω συνέχεια τις σκέψεις μου.... οπότε κάποιες φορές είναι σαν να παραμιλαω.....Είναι τόσα πολλά που σκέφτομαι....Σήμερα ψώνισα τα πρώτα ρουχαλακια...Μέχρι τώρα η μαμά μου,μου έλεγε να μην ψωνίζω ακόμα....Γιατί φοβόμαστε να μην πάει κάτι στραβά....Τόσο καιρό στην εγκυμοσύνη μου λέγαμε σιγά μωρέ το ένα και σιγά μωρέ το άλλο και να που φτάσαμε....Και τώρα μου έλεγε ...Μην ψωνίζεις ακόμα τίποτα....Φοβόμασταν.....Δεν ξέρω γιατί αλλά και γω φοβόμουν! λέγαμε ότι όταν θα μας πουν ελάτε να τον πάρετε θα πάμε σε μια μέρα και θα τα πάρουμε ΟΛΑ!!! Σήμερα όμως δεν άντεξα! Πήγαμε βόλτα στο τζάμπο και σας λέω τα είδα τόσο όμορφα τα μπεμπέ που λέω θα του πάρω κάτι δεν μπορεί! Τόσο καιρό δεν έκανα τίποτα...Μέχρι που φοβαμαι να ενθουσιαστω!!! Ναι οπως το διαβάζετε! ΦΟΒΑΜΑΙ!!! Και δεν ξέρω πότε θα σταματήσω να φοβάμαι...Πάντως ο θεός είναι μεγάλος...και αν φτάσαμε μέχρι εδώ είναι θαύμα!!!! Και το μεγαλύτερο θαυμα είναι που έκανε το παιδί μου καλά !!!!και φυσικά που ζεί!!!! Που τον πήρα στην αγκαλιά μου τον τάισα και τον κοιμησα....που τον αγκάλιασα και τον νανουρισα....πόσο όμορφο συναίσθημα....

 

Ξέρετε δεν έχω νιώσει όλες αυτές τις συγκινήσεις που όλες οι γυναίκες που γεννάνε φυσιολογικά τις ζούνε και λένε (Η ωραιότερη στιγμή,το ωραιότερο συναισθημα,κλπ κλπ κλπ) ούτε έχω νιώσει την πρώτη αγκαλιά μετά την γέννα!!!

Έχω όμως νιώσει την πρώτη ματιά...την πρώτη φορά που μου "κράτησε" το χέρι...το πρώτο μας χάδι....το πρώτο τάισμα....Η χαρά τον πρώτον 2ml που ήπιε και προοσευχομουν να τα δεχτεί!!!! Χαχαχαχα τα σκέφτομαι και χαμογελάω ....Τώρα πίνουμε 70ρια και πριν 3 μήνες παρακαλούσαμε για να δεχτεί 2ml...παίρνω μια μεγάλη και βαθιά ανάσα!!!! Βουρκωνω γραφωντας σας....θυμάμαι τόσα πολλά....και φυσικά δεν έχει τελειώσει τίποτα ακόμα!!!ΤΙΠΟΤΑ!!! Έχουμε άλλους δύο μήνες μπροστά μας!!! Και πάλι δεν τελειώνει τίποτα έχουμε πολύ πολύ πολύ δρόμο!!!!! Έχουμε ένα χειρουργείο που αν πάνε όλα καλά πρέπει να γίνει τον Μάιο...Έχουμε να περάσουμε πολύ δρόμο...όμως θα είμαστε μαζί ....Με την βοήθεια της Παναγίας θα είμαστε μαζί με τον Άγγελο!!!!

Σας φιλώ και σας αγαπώ πολύ και το ξέρετε!!!! Εύχομαι ο νέος χρόνος...Αχ εύχομαι και το λέω μέσα από την ψυχή μου ειλικρινά!!! Εύχομαι να σας φέρει πραγματικά μέσα από την ψυχη μου ότι εσείς θέλετε!!!!! Να σας φέρει ότι μα ότι μα ότι θέλετε!!!!! Πόσο μεγάλο το ενδιαφέρον σας!!! Και πόσο μεγάλη η αγάπη σας!!!! Κορίτσια μου αν πάνε όλα καλά στο τέλος με μας...Θα γράψω κάπου την ιστορία μας και θα γράψω για σας πολλά πράγματα....Σε πολλές στιγμές και για πολλά βράδια σας είχα για παρέα...και για στήριξη....Σε μια περίοδο που ημουν στα χειροτερα μου,εσείς μου γράφετε και εγώ τα διάβαζα και βουρκωνα....πόση δύναμη! Πόση αγάπη....

Καλή χρονιά κοριτσια μου σε όλες σας!!!Μια προς Μια!!!!!Σας αγαπάω Πολύ!!!

Διαβαζα και εκλαιγα....εισαι πραγματικη ηρωιδα και θελω να σ πω ενα μεγαλο μπραβο για την δυναμη και το μεγαλειο σου!! Εχοντας περασει προσφατα μια δυσκολια με την μολις 50 ημερων κορη μου...σε σκεφτομουν καθε βραδυ στο θαλαμο του νοσοκομειοθ που νοσηλευουαν η μικρη μου..Να ξερεις η δυναμη σου μου χαρισε και εμενα δυναμη!!!

Προσευχομαι να πανε ολα καλα και να πατε γρηγορα στο σπιτακι σας!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή μου Θάλεια! Πόσο χαρούμενα τα νέα σου!! Μακάρι να γυρίσετε γρήγορα στο σπιτάκι σας! 

βάλε μας i-ban για να μπορούμε να βοηθήσουμε και όσοι δεν έχουμε λογαριασμό στην εθνική γλυκιά μου.. 

να γίνετε σύντομα καλά! Γράψε μας νεότερα για τα δέκατα του μικρού σου Άγγελου που τόσο αγαπήσαμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας βρε κορίτσια!!! Είχαμε φτάσει μέχρι 39 εκείνο το βράδυ , ευτυχώς έπεσε όμως ο πυρετός και δώσαμε και αντιβίωση Λογικά την Παρασκευή βγαίνουμε! Τι χαρά !!!!! Το πιστεύετε????? Εγώ σίγουρα όχι !!!!!

Λένε ότι ίσως ήταν ιογενής λοίμωξη δηλαδη κάποια ιωσουλα ,δεν εξηγείται αλλιώς! Γιατί οι καλλιέργειες και CRP βγήκαν καθαρά! Τελευταία εξέταση αύριο θα κάνει η οφθαλμίατρος και Παρασκευή πρώτα ο θεός κάνουμε το μεγάλο βήμα!!!! Πάμε σπίτι μας !!!!!!! Ακόμα δεν το πιστεύω λέω κάτι θα γίνει και θα μας κρατήσουν,που με τους γιατρούς της Μενν ποτέ δεν πρέπει να είσαι σίγουρη για τίποτα!!! 

Ελπίζω  όλες να είστε καλά και να σας έχει καλά ο Θεός όλες!!!! Μια προς μια!!! Θα προσεύχομαι για σας όποτε προσεύχομαι και για μας κορίτσια μου!!!! Θα τα πούμε η αύριο η την Παρασκευή σας φιλώ και σας αγαπώ πολύ! 

On Fri Jan 04 2019 at 8:08 ΜΜ, bella32 είπε:

Θάλεια μου, κορίτσι μου,  συγκινήθηκα τόσο με αυτά τα νέα! σύντομα με το αντράκι σου στο σπίτι σας! ότι μπορεί η καθεμία μας για τον άγγελο μας! Όπως είπαν κ τα κορίτσια,  iban εθνικής! Προσωπικά δε θέλω επιστροφή που αναφέρες παραπάνω! τα δώρα για τον  Άγγελο μας δεν επιστρέφονται!

GR4301105490000054974536044 Εθνική Τράπεζα

επειδή με ρωτάτε συγνώμη δεν τα βλέπω όλα γιατί είμαι από το κινητό και μπερδευομαι...

17 ώρες πρίν, ΕλέναΤ. είπε:

Καλή μου Θάλεια! Πόσο χαρούμενα τα νέα σου!! Μακάρι να γυρίσετε γρήγορα στο σπιτάκι σας! 

βάλε μας i-ban για να μπορούμε να βοηθήσουμε και όσοι δεν έχουμε λογαριασμό στην εθνική γλυκιά μου.. 

να γίνετε σύντομα καλά! Γράψε μας νεότερα για τα δέκατα του μικρού σου Άγγελου που τόσο αγαπήσαμε.

GR4301105490000054974536044 Εθνική Τράπεζα συγνώμη που δεν τα βλέπω όλα είμαι από το κινητό 

Με ρωτάνε αρκετά κορίτσια για το IBAN γιατί θέλουν να κάνουν δώρο στον μικρό κορίτσια μου δεν τα βλέπω όλα είμαι από το κινητό και τα βλέπω καθυστερημένα η κσμιαι φορά άθελά μου δεν τα βλέπω καθόλου, συγνώμη.... Έχω και γλυκά τρεχαματα τώρα αυτές τις δύο τρεις ημέρες και καταλαβαίνετε! Για όσες θέλουν και με ρωτάνε θα το γράψω εδώ για να μην μπερδευτω ξανά...

GR4301105490000054974536044 Εθνική τράπεζα Συμεών Ευθαλια

θέλω να μοιραστείτε την ιστορία μου με όσους γνωρίζεται που αντιμετωπίζουν εξαιρετική προωρότητα....Να μην το βάλουν κάτω...ίσως εγώ κάποια στιγμή το έβαλα κάτω και ντρέπομαι γι'αυτό και θα ντρέπομαι πάντα!!!! Όμως ο μικρός μου τα κατάφερε!!!! Μετά από 169 μέρες αν το θέλει ο θεός θα φύγουμε στο σπίτι μας!!!! Πίστη κορίτσια μου πίστη και προσευχές!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας βρε κορίτσια!!! Είχαμε φτάσει μέχρι 39 εκείνο το βράδυ , ευτυχώς έπεσε όμως ο πυρετός και δώσαμε και αντιβίωση Λογικά την Παρασκευή βγαίνουμε! Τι χαρά !!!!! Το πιστεύετε????? Εγώ σίγουρα όχι !!!!!

Λένε ότι ίσως ήταν ιογενής λοίμωξη δηλαδη κάποια ιωσουλα ,δεν εξηγείται αλλιώς! Γιατί οι καλλιέργειες και CRP βγήκαν καθαρά! Τελευταία εξέταση αύριο θα κάνει η οφθαλμίατρος και Παρασκευή πρώτα ο θεός κάνουμε το μεγάλο βήμα!!!! Πάμε σπίτι μας !!!!!!! Ακόμα δεν το πιστεύω λέω κάτι θα γίνει και θα μας κρατήσουν,που με τους γιατρούς της Μενν ποτέ δεν πρέπει να είσαι σίγουρη για τίποτα!!! 

Ελπίζω  όλες να είστε καλά και να σας έχει καλά ο Θεός όλες!!!! Μια προς μια!!! Θα προσεύχομαι για σας όποτε προσεύχομαι και για μας κορίτσια μου!!!! Θα τα πούμε η αύριο η την Παρασκευή σας φιλώ και σας αγαπώ πολύ! 

GR4301105490000054974536044 Εθνική Τράπεζα

επειδή με ρωτάτε συγνώμη δεν τα βλέπω όλα γιατί είμαι από το κινητό και μπερδευομαι...

GR4301105490000054974536044 Εθνική Τράπεζα συγνώμη που δεν τα βλέπω όλα είμαι από το κινητό 

Με ρωτάνε αρκετά κορίτσια για το IBAN γιατί θέλουν να κάνουν δώρο στον μικρό κορίτσια μου δεν τα βλέπω όλα είμαι από το κινητό και τα βλέπω καθυστερημένα η κσμιαι φορά άθελά μου δεν τα βλέπω καθόλου, συγνώμη.... Έχω και γλυκά τρεχαματα τώρα αυτές τις δύο τρεις ημέρες και καταλαβαίνετε! Για όσες θέλουν και με ρωτάνε θα το γράψω εδώ για να μην μπερδευτω ξανά...

GR4301105490000054974536044 Εθνική τράπεζα Συμεών Ευθαλια

θέλω να μοιραστείτε την ιστορία μου με όσους γνωρίζεται που αντιμετωπίζουν εξαιρετική προωρότητα....Να μην το βάλουν κάτω...ίσως εγώ κάποια στιγμή το έβαλα κάτω και ντρέπομαι γι'αυτό και θα ντρέπομαι πάντα!!!! Όμως ο μικρός μου τα κατάφερε!!!! Μετά από 169 μέρες αν το θέλει ο θεός θα φύγουμε στο σπίτι μας!!!! Πίστη κορίτσια μου πίστη και προσευχές!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!

Κοριτσακι μου χαιρομαι που ειστε καλα και θα βγειτε την Παρασκευη.Σου εστειλα πμ .Δεστο κι αν μπορεις απαντησε μου

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου, είχα καιρό να σε διαβάσω γιατί γέννησα το Νοέμβρη και είχα απορροφηθεί στην κόρη μου. Έχω συγκινηθει και κλαίω.Ποσο χάρηκα που πάνε καλά τα πράγματα για εσας! Είχα κι εγώ προσευχηθεί για ένα θαύμα! Εννοείται πως θα βοηθήσουμε όπως μπορούμε! Μακάρι να σας πηγαίνουν τα πράγματα κάθε μέρα και καλυτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Θαλεια μου ειμαι τοσο χαρουμενη για σας! Επιτελους βρε αγαπη μου!! Τετοιος αγωνας, τοσες μαχες που εδωσε αυτο το παιδι και παντα εβγαινε νικητης, παντα. Συγκινουμαι πολυ, σε διαβαζα παντα και παντα σας σκεφτομουν. Εννοειται πως θα βοηθησουμε οσο μπορει η καθεμια. Να πας να παρεις φορμακια και ρουχαλακια ομορφα για τον πριγκιπα σου. Και να μας τον φιλησεις και να του πεις οτι υπαρχουν παρα πολλες θαυμαστριες του εκει εξω!!! Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι απο δω κ στο εξης να σας ερθουν ολα ροδινα, να ναι παντα καλοτυχο το παιδακι σου και εσυ αγαπη μου να εισαι παντα καλα να τον καμαρωνεις και αυτος εσενα!!! 

 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου γλυκο μακαρι απο δω κ περα να  εχεις μονο αυτα τα γλυκα τρεχαματα σου ευχομαι.θα τον παρεις σπιτι τον μικρο σου μαχητη κ θα ξεκινησετε μαζι αυτο το υπεροχο ταξιδι της μητροτητας!!!!! Ποσο χαιρομαι για σας κ θαυμαζω την δυναμη της ψυχης σας.δωστου μια αγκαλιτσα απο εμας μωρε του σπορου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On Fri Jan 04 2019 at 7:49 ΜΜ, Τσιτσινα είπε:

Μπράβο σας κορίτσι μου! Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας κι εμείς από την πλευρά μας θα κάνουμε το καλύτερο για το παιδάκι σου. Στείλε μας το iban όποτε μπορείς.Περιμένουμε νέα σας!

GR4301105490000054974536044 συγνώμη που δεν απαντάω σε όλες μπερδευομαι με το κινητό γιατί δεν τα ξέρω όλα και πολύ καλά !

On Fri Jan 04 2019 at 8:08 ΜΜ, bella32 είπε:

Θάλεια μου, κορίτσι μου,  συγκινήθηκα τόσο με αυτά τα νέα! σύντομα με το αντράκι σου στο σπίτι σας! ότι μπορεί η καθεμία μας για τον άγγελο μας! Όπως είπαν κ τα κορίτσια,  iban εθνικής! Προσωπικά δε θέλω επιστροφή που αναφέρες παραπάνω! τα δώρα για τον  Άγγελο μας δεν επιστρέφονται!

GR4301105490000054974536044  Εθνική τράπεζα

Σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με έχει συγκινήσει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχουυυυυυ τελειαααααα.δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι κοριτσι μου!!!ευχομαι απο εδω κ περα ολα κυλισουν ομορφα κ γλυκα.το γλυκο μας το παιδι ειναι επιτελους σπιτι του με την μανουλα κ τον μπαμπακα!να το χαιρεσαι το αγορι σου κοπελα μου ειναι πολυ δυνατο πλασμα.κ εσυ μια υπεροχη κ πολυ δυνατη μανουλα.ολοι καποτε χανουμε την πιστη μας!! Γ αυτο γινονται ακομα θαυματα οπως αυτο που κοιμαται στην κουνια του για να μας υπενθυμιζουν οτι τελικα πρεπει να πιστευουμε.να σας εχει ο Θεος καλα κοριτσι μου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Χαμογελάω και συγκινουμε ταυτόχρονα!!!! Και ΝΑΙ Είμαστε σπίτι!!!! Πόσο όμορφο συναίσθημα να έχεις ντύσει το παιδί σου και να τον έχεις βάλει στην κούνια....Να τον έχεις κοιμήσει και να τον κοιτάζεις....

Το πιστεύετε????? Εγώ σίγουρα όχι ακόμα!!! Λέω τσιμπήστε με!!!! Σας γράφω και βουρκωνω!!!!! 

Ένω άλλες φορές με πιάνει η παρλα και γράφω γράφω γράφω γράφω .....ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ!!!!! Ειλικρινά θέλω να σας ευχαριστήσω τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ!!!!! Όλες αυτές τις 169 μέρες εισασταν εδω!!!! Ακόμα κι αυτές που δεν μου έγραφαν! Ήρθε η στιγμή που μου έγραψαν! Ήρθε η στιγμή και διάβασα πολλές φορές την πρόταση "Σε παρακολουθώ από την αρχή αλλά δεν σου έχω γράψει ακόμα" ......Όταν διάβαζα αυτή την πρόταση ένιωθα όμορφα! Γιατί έβλεπα ότι δεν είμαι μόνη! Ότι δεν είμαστε μόνο εμείς! Ότι είμαστε πολλά άτομα τελικά που πιστεύουμε η προσευχόμαστε για τον Άγγελο! Είναι ο Άγγελος μου..... Θέλω πάλι να σας πω πολλά! Πήραμε εξιτήριο σήμερα....όμως θα ξαναπάμε Λάρισα για την παρακολούθηση στα ματάκια.....και τα σχετικά follow up θα γίνονται Αλεξανδρούπολη.....

Ο Άγγελος είναι καλά! Μας ταλαιπωρεί το αναπνευστικό αλλά θα το παλέψουμε....σήμερα βέβαια έγινε και διάγνωση στα αυτακια μας....ο γιατρός ειπε ότι έχουμε ετερόπλευρη βαρυκοΐα.... όταν το άκουσα με έπιασαν τα κλάματα!!!!δεν μπορείτε να φανταστείτε....μετά όμως είπε ότι μπορεί να μην είναι και σίγουρο...θα ξαναγίνει εξέταση.... Στεναχωρέθηκα....τώρα όμως το ξεπέρασα....Ξέρετε τι σκέφτομαι??? Πως μπόρεσα και σταμάτησα κάποια στιγμή να πιστεύω σε αυτό το πλάσμα????

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά....

Θέλω τόσο πολύ να ευχαριστήσω όλες εσάς μια μια ξεχωριστά για την κίνηση σας!!!!! Δεν θέλω να είμαι άπληστη....με βοηθήσατε πάρα πάρα πολύ!!!!!

Σας γράφω και γελάω!!!! Το πιστεύετε???? περπατάμε στις μύτες για να μην ξυπνήσει ενώ στην μονάδα οι νοσηλεύτριες φώναζαν άναβαν έσβηναν φώτα έμπαιναν έβγαιναν και ξέρετε τώρα....και εδώ περπατάμε στις μύτες για να μην του χαλάσει ο ύπνος!!! Πόση χαρά!!!!  Αφού νομίζω ότι πήγα χθες και γέννησα!!!!! Ξεκινάει το ταξίδι της μητρότητας μετά από 169 μέρες.... βέβαια ο Άγγελος έχει πολλά σημάδια στο σώμα του που θα μας θυμίζουν ότι πέρασε.....όμως έχει ο Θεός! Σύντομα θα κλείσουμε ραντεβού σε παιδονευρολογο και ξεκινάμε και φυσιοθεραπειες!!!!όλα καλά να μας πάνε βρε κορίτσια! Εύχομαι το καλό που μου κάνατε ο θεός να σας το ανταποδώσει χίλιες φορές!!!!! Σας αγαπάμε πολύ!!! 

Ο Άγγελος και η Μαμά του!!!!

 

Αχ κοριτσακι μου ποσο με συγκινησατε!! Ποσο αγωνα δωσατε! Σιγουρα θα δωσετε και αλλες μαχες, αλλα και παλι νικητες θα βγειτε. Ποσο χαιρομαι για σενα, για σας! Να εισαι παντα τοσο δυνατη, να εισαι διπλα στον Αγγελουκο σου και ολα θα τα ξεπερασετε. Μην απογοητευεσαι και μην πεφτεις, ειναι λογικο να προκυπτουν θεματα, αλλα παντα δεν τα καταφερνατε?? Ετσι και τωρα. Βημα βημα θα δεις οτι θα τα φτιαξετε ολα. Ποσο ομορφα μπηκε το νεο ετος! Ειλικρινα Θαλεια μου με συγκινησατε!!! Να στε παντα καλα και καλοτυχοι! Να μας γραφεις νεα του μικρου σου κ δικα σου!!

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας το μνμ σου δακρυσα.... Κ το πιο ωραίο συναίσθημα είναι να δακρύζεις όχι από στεναχώρια αλλά από χαρά.... Χαρά γιατί μετά από τόσο καιρό κ ταλαιπωρία βγήκατε νικητές. Ο μικρός Αγγελάκος είναι Μαχητης. Ειστε παράδειγμα για όλες τις μανουλες που περνάνε από το τμήμα της ΜΕΝΝ κ μπορούν να σε νιώσουν. Άλλες λιγότερο  άλλες περισσότερο! Οι υπόλοιπες που δεν έχουν περάσει (κ ποτέ να μην περάσουν) μπορούν να φανταστούν πως ένιωθες. Θα χαρώ από εδώ κ στο εξής να συνεχίσεις να γράφεις  για να μοιραζόμαστε όλες τα κατορθώματα κ σκανταλιές των παιδιών μας!! Από εδώ κ στο εξής ξεκινάει το όμορφο ταξίδι της μητρότητας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...