Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η Ανδριανη μας (adnihor) ειναι πλεον αγκαλια με το αλλο της μισο!!!


annete

Recommended Posts

μετα την γεννηση του γιου μου αυτη ειναι μια πολυ συγκινητικη στιγμη για μενα!!!

η γεννηση της κορουλας σου αγαπη μου!!!

κρατας το αγγελακι σου αγκαλιτσα γλυκεια μου!

να ειστε γερες κουκλα μου, σιδερενιες και πολυ πολυ ευτυχισμενες!!!

μετα απο 4 χρονια προσπαθειων, απογοητευσεων και αγωνιων ηρθε η στιγμη της απολυτης ευτυχιας!

και τωρα αλλες αγωνιες, αγχη και καρδιοχτυπια...και ολα αυτα επι μονιμου βασεως!!!

καλως ηρθες στο κλαμπ των αγχωμενων μαμαδων...αλλα πολυ πολυ ευτυχισμενων!!!

καλο σαραντισμο να εχετε γυναικακι μου, καλη ανατροφη και με το καλο να επιστρεψετε σπιτακι σας!!!

σας αγαπω πολυ και ιδιαιτερως την νταφλουκο μας!!!

να της δωσεις το πιο γλυκο φιλι απτον γκομενο και την μανουλα του!!!:tongue::tongue::tongue:

Υ.Γ.τελικα δεν τον γλιτωσες τον υπνο σκ@τουλααααααααα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ου ζησει το κοριτσακι σου Ανδριανη!!Υγεια τυχη και αγαπη να συναντησει μονο στη ζωουλα της!

Καλο σαραντισμο κοπελα μου!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Ανδριανή μου να σας ζήσει να είναι γερή και καλότυχη και εσείς τόσο ευτυχισμένοι όσο τώρα!!!!Όλα πήγαν καλά και η νταφλούκο σου είναι στην αγκαλιά σου!!!!

Καλό σαραντισμό τώρα να έχετε!

634147pybxs3rotb.gif


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

αντριανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη που...ανα πατρινη μουυυυυ?γκαρντασινα ψυχης μου?????καλα ε ευτυχω ςπου γεννησες γιατι μας επρηξες τοσους μηνες!!!αχαχαχα κοπελα μου ν ασου ζησειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!να ειναι γερη ,ευτυχισμενη ,καλοτυχη και να μοιαξει σε σενα!!!!αντε να ανοιγουν τα μπουτια παλι λεμεεεεεεε...!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανδριανήηηη μου !!!!!!! εγινες ΜΑΝΟΥΛΑ που τόσο υπομονετικά ( λέμε τωρα) περίμενες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει η μπουμπούκα , γερή κ τυχερή !!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό σαραντισμό !!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Αντριανουλα μου γλυκεια ακομα θυμαμαι τα πμ που μας εστηλες για να μας πεις για την εγκυμοσυνη σου και μετα καθε 2 μερες τα αποτελεσματα των εξετασεων σου για να σου λεμε πως ναι αυτην την φορα ολα πανε καλα! Βεβαια 9 μηνες ουτε στιγμη δεν ησυχασες και δεν πιστεψες οτι ζεις το ονειρο! Κοριτσακι μου ελπιζω τωρα που την εχεις αγκαλια να πιστεψες πως το ονειρο σου βγηκε αληθινο!!! Να σου ζησει κοριτσακι μου,να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη. Ολη της η ζωη να ειναι ροδινη και να εχετε καλο σαραντισμο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει κοριτσάρα μου!!! Να είναι πάντα γερή και καλότυχη... Να την καμαρώνετε πάντα και να την καλομεγαλώσετε!!!

Καλό σαραντισμό!!!

(καταθέτω τον θαυμασμό μου για την γιατρό που σε άντεξε όλους αυτούς τους μήνες και δεν σε έβαλε πριν την ώρα σου να γεννήσεις!!!:tongue::tongue::tongue:

κι επιτέλους... σε ποιον μοιάζει το παιδί????)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...