Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Η Ανδριανη μας (adnihor) ειναι πλεον αγκαλια με το αλλο της μισο!!!


annete

Recommended Posts

Καλέ εσείς για Τετάρτη δεν λέγατε;;;Σας έκανε έκπληξη η μικρούλα ε;;;;Να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!!!!Πάντα γερή και καλότυχη!!!!Πολλά πολλά φιλάκια στα πατουσάκια και Ανδριανή...αν έχεις απορίες...εδώ είμαστε!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σας ζήσει, πάντα με υγεία και χαρά στη ζωή της!!!

Καλές σαράντα να έχετε και ..... χαρούμενη μητρότητα για μια ολόκληρη ζωή!!!!! :)


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Ανδριανή να σας ζήσει η μπεμπούλα, να ειναι γερή και καλότυχη! Καλό σαραντισμό να έχετε! Επιτέλους τέλος 9 μήνες αγωνίας και άγχους.... Βέβαια αρχίζουν οι αγωνίες για το υπόλοιπο της ζωής σου αλλά ψυχραιμία και όλα θα είναι καλά!!!


3e7afaa502.png

4e425f0baa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποσο χαρηκα δεν περιγραφεται κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!

να σας ζησει το κοριτσακι σας,καλοτυχο και ευτυχισμενο να ειναι παντα!!!!και πανω απ'ολα να ειστε ολοι γεροι και να αγαπιεστε τοσο πολυ!!!!

καλο σαραντισμο να εχετε!!!

πολλα πολλα φιλια και στις δυο σας και μια μεγαλη αγκαλια!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο μπράβο καλή μου!!

Να σας ζήσει η μπέμπα σας!!!

Η ζωή της να είναι στρωμένη με ροδοπέταλα και μόνο χαρές να σας δίνει!!

Υγεία και πολλή ευτυχία να έχει!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..........

Να σας ζησει και να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενη οσο ειστε τωρα...

Αντριανουλα μου χαιρομαι τοσο πολυ για σενα,το αξιζεις να κρατας αυτο το θαυμα στην αγκαλια σου μετα απο τοση προσπαθεια.Χαιρομαι που αλλη μια τα καταφερε......τελειαααααααααα..............

Γλυκα φιλακια στα μαγουλακια της μπεμπουλας σου.........


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ανδριανή μου....Μόλις πήρα είδηση πως έγινες μανούλα και μπήκα να σου ευχηθώ!!!

Μετά από τόσες ταλαιπωρίες και τόση αγωνία έγινες μανούλα και έχεις πια το όνειρο κοντά σου....

Όλα καλά σου εύχομαι να πηγαίνουνε από δω και μπρος και να χαρείς τη μίκρούλα σου και να τη δεις όπως εσύ θες! Να σου ζήσειιιιιιιιιιιιι!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!!!:D:D:D:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...