Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Γυναικολόγος Θεσσαλονίκη


Katerina_mou

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα κ από εμένα. Θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με ένα θέμα που με προβληματίζει. Είμαι 6 μηνών έγκυος με παρακολουθεί ο γιατρός που είχα τοσα χρόνια κανονικά αλλά για οικονομικούς λόγους δεν μπορούμε να γεννήσουμε στην ιδιωτική κλινική που συνεργάζεται. Θέλω να αλλάξω γιατρό και να πάω σε κάποιον που συνεργάζεται με το Παπαγεωργίου να με παρακολουθεί κανονικά σαν ιδιώτης στο γραφείο του να πάρει κ την αμοιβή του απλα να γεννήσω στο Παπαγεωργίου. Σήμερα επικοινώνησα με κάποιον που μου είχαν συστήσει αλλά παρόλα αυτά μου αρνήθηκε χωρίς να ξέρω γιατί. Έχετε κάποιον να μου πρότεινετε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...