Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χρήση αντιφλεγμονώδη


mmeza

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ο ορθοπαιδικός μου έγραψε να πάρω για τρεις μέρες τα arcoxia. Ποσο καιρός μετά τη λήψη θα πρέπει να περάσει μέχρι να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες με τον σύζυγο μου για παιδί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , mmeza είπε:

Καλησπέρα. Ο ορθοπαιδικός μου έγραψε να πάρω για τρεις μέρες τα arcoxia. Ποσο καιρός μετά τη λήψη θα πρέπει να περάσει μέχρι να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες με τον σύζυγο μου για παιδί;

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάποιος άλλος με παρόμοια περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, mmeza είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάποιος άλλος με παρόμοια περίπτωση.

Γενικά το arcoxia είναι βαρυ σα φάρμακο. Βέβαια δεν ξέρω να σου απαντήσω. Συμφωνώ οτι πρέπει να μιλήσεις με το γιατρό σου,αν κ προσωπικά νομίζω ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Δες και την ετικέτα του φαρμάκου τι λέει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση. Ο ορθοπαιδικός μου είπε οτι μέσα σε δυο με τρεις εβδομάδες το φάρμακο δεν υπάρχει πλέον στον οργανισμό κι επειδή η γυναικολόγος μου βρίσκεται σε διακοπές δεν θέλω να την ενοχλήσω. Εννοείται πως θα την ρωτήσω άμεσα. Και παλι σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...