Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Κέντρα εξωσωματική.


Recommended Posts

Καλημέρα σας θα ήθελα να συζητήσουμε σε ποια κέντρα εξωσωματικής έχουμε πάει και της εμπειρίες μας. Εγώ Έχω πάει στο Γένεσις άλλα δεν έμεινα ευχαριστημένη από την συμπεριφορά τους. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Ιωάννα Παπαϊωάννου είπε:

Καλημέρα σας θα ήθελα να συζητήσουμε σε ποια κέντρα εξωσωματικής έχουμε πάει και της εμπειρίες μας. Εγώ Έχω πάει στο Γένεσις άλλα δεν έμεινα ευχαριστημένη από την συμπεριφορά τους. 

καλημερα Αγάπη μ....εγω ειμαι στο μητερα τωρα σε διαδικασια εξωσωματικης. Μεχρι στιγμης ειναι ολα καλα .ειμαι ευχαριστημενη αρκετα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλημερα σας κοριτσια εγω εκανα προσπαθεια εξωσοματικης στο instyte of life στο Ιασω με το κυριο ψαθα και εμεινα ευχαριστημενη με το κεντρο εμεινα με τη πρωτη εγκυος εχω ενα κοριτσακι 2 ετων τωρα απλα θα ηθελα να ξανα κανω και αλλο παιδακι εχω 5 κρυοσυντηρριμενα εμβρυα σε βλαστοκυστες σε αλλο κεντρο βεβαια γιατι αλλαξα τον κυριο ψαθα απλα θα ηθελα να μου πειτε εαν ξερεται τον κυριο παπαριστειδη στο ελενα σκεφτομαι να παω σε δημοσιο αυτη τη φορα να κανω τη δευτερη  εξωσοματικη 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 16/9/2018 at 8:59 ΠΜ, Ιωάννα Παπαϊωάννου είπε:

Καλημέρα σας θα ήθελα να συζητήσουμε σε ποια κέντρα εξωσωματικής έχουμε πάει και της εμπειρίες μας. Εγώ Έχω πάει στο Γένεσις άλλα δεν έμεινα ευχαριστημένη από την συμπεριφορά τους. 

Τι εννοεις δεν εμεινες ευχαριστημενη? Κιεγω εκει θα κανω την 1η προσπαθεια με τον Σφακιανουδη

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...