Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Κυτταρομεγαλοιος και εγκυμοσυνη


Fly_high

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! Βρίσκομαι στην 23 εβδομάδα κύησης και στις εξετάσεις που έχω κάνει δεν έχω καθόλου αντισώματα κυτταρομεγαλοιου (ούτε g ούτε m). Έχω ωστόσο αλλά 2 μικρά παιδιά, το ένα πάει προνηπιο και το άλλο Δευτέρα δημοτικού και είμαι πολύ αγχωμένη μήπως κολλήσω από τα παιδιά. Είχε καμία σας παρόμοια εμπειρία; Επίσης έχω μια άλλη απορια. Εάν έκανα το αντιγριπικό εμβόλιο θα με προστάτευε από αυτό τον ιο; Ή δεν τον περιέχει καθόλου; Και αν τον περιέχει, μήπως δεν πρέπει να τον κάνω για να μη μου εισάγει πρωτογενή αντισώματα σε περίοδο εγκυμοσυνης; Είμαι πολύ αγχωμένη και μπερδεμένη και φοβισμένη.. βοήθεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο ειναι να μιλησεις με τον γιατρο σου για να σου λυσει τις αποριες κ να μην φοβασαι

το αντιγριπικο πολλοι γυναικολογοι το προτεινουν στις εγκυους.καλο ειναι να το κανουν κ οι γυρω πχ παππουδες λογω του νεογεννητου

το αντιγριπικο δ εχει καμια σχεση με τον κυτταρομεγαλοιο.ουτε υπαρχει κ εμβολιο

η προφυλαξη ειναι η σωστη υγιεινη.μην μοιραζεσαι ποτηρια κ μαχαιροπηρουνα με τα παιδια.κ καλυτερα να τα φιλας στο μετωπο κ οχι στομα η μαγουλα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...