Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Κ εμένα μόνο η ουρα με ενοχλεί ελάχιστα … κοιλιά όχι ιδιαίτερα … είμαι 4η ημέρα σήμερα ….. δεν τολμάω καν να κάνω τεστ νωρίτερα δ ξέρω … βλέπω βίντεο που τους δείχνουν πολύ νωρίς τα τεστ δ ξέρω πως γίνεται αυτό … τι να πω καλή μας  επιτυχία ..να είναι ευλογημένο .

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

Αιματολογικες α τριμηνου


Recommended Posts

 Καλησπερα ,μαλλον γραφω σε λαθος ενοτητα αλλα δεν ξερω σε ποια θεματικη ενοτητα να γραψω τον προβληματισμο μου.Ειμαι 7+2 σημερα δηλ.στην 8 εβδ εγκυος.Πηγα στον γιατρο σημερα ολα οκ στον υπερηχο κ μου λεει θα σε ξαναδω σε δυο βδομαδες.Λεω γιατρε αιματολογικες δεν θα μου γραψεις λεει η γραμματεας θα σου τις δωσει.Εντωμεταξυ ο γιατρος εφυγε μολισ τελειωσε με μενα.Η γραμματεας μου λεει σε δυο βδομαδες που θα ξαναερθεις θα σου τις γραψουμε.Εκεινη την ωρα δεν το σκεφτηκα αλλα τωρα εχω αγχωθει.Στην 10 εβδομαδα δεν ειναι πολυ αργα?ανησυχω μηπως εχω κατι κ ειναι αργα μετα .Εσεις θυμαστε ποτε κανατε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το συνηθες ειναι να γραφουν αφου ακουσεις καρδια

καλο ειναι να ξαναπας αυριο το πρωι ωρες που ειναι ανοιχτο το ιατρειο κ να σου γραψουν να κανεις αμεσα

καλο ειναι να ελεγξεις θυροειδη πχ

καθε γυναικα ισως πρεπει να προσεξει κτ διαφορετικο,για παραδειγμα εγω ειχα χαμηλο αιματοκριτη

πολυ σημαντικος ειναι κ ο προγεννητικος ελεγχος,που θα δουν αν εχεις καποια αντισωματα

φολικο παιρνεις;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...