Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Βοηθεια (φοβάμαι μήπως είμαι έγκυος)


Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες! Είμαι 23 χρονών και με το αγόρι μου είχαμε ελεύθερες επαφές αυτόν τον μήνα. Έχω 3 μέρες καθυστέρηση που εγώ ποτέ δεν είχα και νιώθω ναυτία, έντονη κόπωση και υπνηλία. Φοβάμαι μην ειμαι έγκυος και δεν το θέλω καθόλου γιατί είμαι πολύ μικρή ακόμη. Εσείς τι λετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε γλυκό μου κορίτσι απ' τη στιγμή που δεν θέλετε ακόμα παιδάκια γιατί κάνετε ελεύθερα?? Εφόσον έχεις καθυστέρηση ενώ έχεις σταθερή περίοδο είναι πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος.. Καλό είναι να κάνεις μια β χοριακη για παν ενδεχόμενο

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2018 at 12:35 ΜΜ, Christi99 είπε:

Καλησπέρα μανούλες! Είμαι 23 χρονών και με το αγόρι μου είχαμε ελεύθερες επαφές αυτόν τον μήνα. Έχω 3 μέρες καθυστέρηση που εγώ ποτέ δεν είχα και νιώθω ναυτία, έντονη κόπωση και υπνηλία. Φοβάμαι μην ειμαι έγκυος και δεν το θέλω καθόλου γιατί είμαι πολύ μικρή ακόμη. Εσείς τι λετε;

κανε μια χοριακη κ επικοινωνησε με τον γιατρο σου,μπορεις κ να την γραψεις

τωρα,τι αλλο να πουμε;ευχομαι να μην εισαι εγκυος,κριμα να κανεις εκτρωση αλλα κ ενα μωρο δ φταιει σε τπτ,αν δ το θελατε υπαρχουν κ τα προφυλακτικα κ ενα σωρο αλλοι μεθοδοι προφυλαξης.φανταζομαι θα τα ξερεις 23χρ εισαι οχι 16

προσοχη κ με τα σεξ.μεταδιδομενα νοσηματα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...