Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

Εξωσωματική


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα σας εγω ειμαι καινουργια στο φορουμ καταρχην καλη επιτυχια σε ολες μας και παντα να εχουμε υγειά 

Εχει καμια εμπειρια απο το prp γιατι μου το προτεινανε λογω κακης ποιοτητας ωαριων?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Κι εμένα η αμη μου ηταν 2 κι ειχα αρχίσει να αγχώνομαι αλλά στο κέντρο που είμαι δεν αγχωθηκαν καθόλου. Μου είπαν ότι ανησυχούν με τιμές 0,... κατι που και παλι τα καταφέρνουν. 

Εγω με βραχυ πρωτόκολλο με ανταγωνιστη εκανα 26 ωάρια απο τα οποία τα 9 ηταν γονιμοποιησιμα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα! Κι εμένα η αμη μου ηταν 2 κι ειχα αρχίσει να αγχώνομαι αλλά στο κέντρο που είμαι δεν αγχωθηκαν καθόλου. Μου είπαν ότι ανησυχούν με τιμές 0,... κατι που και παλι τα καταφέρνουν. 

Εγω με βραχυ πρωτόκολλο με ανταγωνιστη εκανα 26 ωάρια απο τα οποία τα 9 ηταν γονιμοποιησιμα

Καλησπέρα σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου εγώ δυστυχώς κάνω ωάρια αλλά δεν γονιμοποιουνται αν θέλεις στείλε μου μην προσωπικό σε ποιο κέντρο είσαι;;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...