Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δεν ακούσαμε καρδούλα....


Efi2018

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!!!χρειάζομαι πάλι τις συμβουλές η κάποια να μου πει με ανάλογη εμπειρία.βασει προγράμματος κινητού είμαι 7w kai 3d αλλά ο γιατρός μου με βγάζει 5 με 6 μέρες μικρότερη κυηση επειδή έγινε καθυστερημένη σύλληψη.χθες όπως σας είχα γράψει προηγούμενες μέρες είχα πάλι λίγα ροζ και πήγα σήμερα να με δει.κανουμε υπέρηχο όλα καλά όχι αποκόλληση υπάρχει σάκος με κάποια στοιχεία μέσα μου είπε αλλά δεν ακούσαμε καρδιά.μου είπε ότι θα περίμενε να ακούγε  κάτι αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρος γιατί είμαι οριακά στις μέρες λόγω καθυστερημένησύλληψη και οπότε θα ξανά πάω την Τετάρτη να με δει και να μου πει σίγουρα τότε.μου δίνειπιθανότητες 50-50.το ροζ αίμα πάντως είναικάτι άσχετο μου είπε.θελω τη γνώμη σας ανμπορείτε ναμε βοηθήσετε???μήπως είμαι νωρίς στις μέρες αυτές???εχω πάλι φουλ άγχος.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Efi2018 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!χρειάζομαι πάλι τις συμβουλές η κάποια να μου πει με ανάλογη εμπειρία.βασει προγράμματος κινητού είμαι 7w kai 3d αλλά ο γιατρός μου με βγάζει 5 με 6 μέρες μικρότερη κυηση επειδή έγινε καθυστερημένη σύλληψη.χθες όπως σας είχα γράψει προηγούμενες μέρες είχα πάλι λίγα ροζ και πήγα σήμερα να με δει.κανουμε υπέρηχο όλα καλά όχι αποκόλληση υπάρχει σάκος με κάποια στοιχεία μέσα μου είπε αλλά δεν ακούσαμε καρδιά.μου είπε ότι θα περίμενε να ακούγε  κάτι αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρος γιατί είμαι οριακά στις μέρες λόγω καθυστερημένησύλληψη και οπότε θα ξανά πάω την Τετάρτη να με δει και να μου πει σίγουρα τότε.μου δίνειπιθανότητες 50-50.το ροζ αίμα πάντως είναικάτι άσχετο μου είπε.θελω τη γνώμη σας ανμπορείτε ναμε βοηθήσετε???μήπως είμαι νωρίς στις μέρες αυτές???εχω πάλι φουλ άγχος.....

Αν εισαι νωρις στις ημερες ειναι λογικο να μην ακουσατε καρδουλα. Συνηθως στις δικες μου εγκυμοσυνες καρδια ακουγαμε την 7η εβδομαδα. Ξερω ποσο δυσκολο ειναι να κανεις υπομονη, αλλα προσπαθησε να απασχολεισαι μεχρι την Τεταρτη και να σκεφτεσαι θετικα! Ευχομαι ολα εχουμε θεα νεα.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Smaro3056 είπε:

Αν εισαι νωρις στις ημερες ειναι λογικο να μην ακουσατε καρδουλα. Συνηθως στις δικες μου εγκυμοσυνες καρδια ακουγαμε την 7η εβδομαδα. Ξερω ποσο δυσκολο ειναι να κανεις υπομονη, αλλα προσπαθησε να απασχολεισαι μεχρι την Τεταρτη και να σκεφτεσαι θετικα! Ευχομαι ολα εχουμε θεα νεα.

Δεν μπορεί με σιγουριά ακόμα να μου πει πόσες μέρες καθυστερημένης σύλληψης έχω γιατί πρέπει με το μηχάνημα του υπερήχου να μέτρηση το έμβρυο όταν το δούμε γι'αυτό δεν είμαστε σίγουροι....είδαμε σάκο ο οποίος μεγάλωσε σε σχέση με την προηγούμενη φορά που με είδε με κάποια στοιχεία μέσα....δηλαδή υπολογίζει ότι είμαι 6w και κάποιες μέρες.....εγώ έχω διαβάσει ότι από την 6βδομαδα συνήθως ακούμε καρδιά,τώρα τι να πω....ελπίζω ότι την Τετάρτη θα ακούσουμε....για κάποιο λόγο σήμερα ξύπνησα αισιόδοξη....

 

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι καθόλου, λογικό να μην ακούσατε καρδούλα απ' τη στιγμή που είναι καθυστερημένη σύλληψη.. Την επόμενη φορά πιστεύω θα ακούσετε!! Απλά καλύτερα να μην κουράζεσαι πολύ αν έχει ροζέ υγρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, mama16 είπε:

Μην αγχώνεσαι καθόλου, λογικό να μην ακούσατε καρδούλα απ' τη στιγμή που είναι καθυστερημένη σύλληψη.. Την επόμενη φορά πιστεύω θα ακούσετε!! Απλά καλύτερα να μην κουράζεσαι πολύ αν έχει ροζέ υγρά!

Τα ροζ υγρα τα είχα μόνο για μια μέρα για το Σάββατο γι'αυτό και πήγαμε στο γιατρό να με δει την επόμενη μερα που δεν τον ανυσηχησαν καθόλου απλά για να μου φύγει το αγχος και στον υπέρηχο δεν φαινόταν του ούτε αποκόλληση ούτε τπτ έτσι απλά μπορεί να συμβαίνει μου εξήγησε και εκεί διαπιστώσαμε ότι δεν ακούμε καρδιά.

 

πρίν από 38 λεπτά , Ilios είπε:

Μην αγχώνεσαι ειναι νωρις ακομα ολα θα πανε καλα

Απλα για έναν περίεργο λόγο ξύπνησα με πολύ αισιοδοξία και ότι όλα θα είναι καλα την Τετάρτη και αυτό προσευχόμαστε με τον αντρουλη μου το στήριγμα μου!!!

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2018 at 11:17 ΜΜ, Ilios είπε:

Μακαρι κοριτσι μου ολα να σας πανε καλα.θα περιμενουμε νεα σου

Δυστυχώς απ' ότι φαίνεται δεν προχωράει,δεν ακούσαμε τπτ πάλι χθες αλλά θα κάνουμε μια τελευταία προσπάθεια το Σάββατο το πρωί στην κλινική και αν δεν δούμε τπτ πάλι θα κάνω κατευθείαν την διακοπή.δεν μου δίνει ελπίδες καθόλου ο γιατρός οπότε έχω προετοιμαστεί ψυχολογικά.....μου εξηγεί ότι μαλλον προσπαθεί η φύση να το αποβάλλει γι αυτό παλι άρχισαν τα ροζ υγρα.....

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...