Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 20 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Ναι κάναμε υπάρχει ουρεοπλασμα πήρε vibramicyn 20μερες και θα επαναλάβουμε επανεξετάση σε 3μηνρς να δούνε αν έφυγε 

      Όταν τελείωσε την αντιβίωση δεν έκανε επανεξέταση ;θα περιμένετε 3 μήνες;νομίζω ότι η επανεξέταση πρέπει να γίνει άμεσα ,είναι ισχυρό μικρόβιο και επηρεάζει γενικά.παει σε ουρολόγο σωστά;

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Λογικα τωρα θα πρεπει να βρισκεστε στις 7-8-9 εβδομαδες! Εγω  προσωπικα ειμαι στην 7η και ακομα δε μπορω να το παρω χαμπαρι. Με το καλο να μας ερθουν τα μπεμπακια μας :-D


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 39 λεπτά , Eleni2512 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Λογικα τωρα θα πρεπει να βρισκεστε στις 7-8-9 εβδομαδες! Εγω  προσωπικα ειμαι στην 7η και ακομα δε μπορω να το παρω χαμπαρι. Με το καλο να μας ερθουν τα μπεμπακια μας :-D

Γεια σου κοριτσακι.Με το καλι το μπεμπακι σου κι εγω ειμαι 7,5 εβδομαδων.Χτες ακουσαμε καρδουλα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα!!! Με το καλο και σε σενα το.μωρακι σου! Εμενα απο τη προηγουμενη εβδομαδα με εχει τρελανει το στομαχι μου. Δε κανω εμετους αλλα εχω μονιμα ναυτια. Μονο αν τρωω κατι σε ψωμι ή κρακερακια ηρεμω. 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eleni2512 είπε:

Καλησπεραααα!!! Με το καλο και σε σενα το.μωρακι σου! Εμενα απο τη προηγουμενη εβδομαδα με εχει τρελανει το στομαχι μου. Δε κανω εμετους αλλα εχω μονιμα ναυτια. Μονο αν τρωω κατι σε ψωμι ή κρακερακια ηρεμω. 

Να χαιρεσαι που οταν τρως κατι ηρεμεις.Εγω εχω εμμετους απο το πρωι μεχρι το μεσημερι.Οτι και να φαω το βγαζω.Απο το απογευμα μεχρι το βραδυ τρωω λιγο ελαφρα.Το βραδυ ξεκινανε οι αναγουλες.Ετσι και την προηγουμενη φορα.Μεχρι να γεννησω πηρα μονο 5 κιλα.Τι να κανουμε υπομονη


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
11 ώρες πρίν, Mpempoulaki είπε:

Γειά σας κορίτσια!Ειμαι έγκυος 9 εβδομάδων στο 2ο μου παιδάκι.Καλως σας βρήκα! 

Καλημερα κοριτσακι. Καλως ηρθες.Με το καλο το μπεμπακι σου.Κι εμενα ειναι το δευτερο.Εχω ενα αγορακι σχεδον 10 μηνων.Εσυ;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ριούλα είπε:

Καλησπέρα σε όλες και χρόνια πολλά... και γω ειμαι στις 9 εβδομαδες και χωρις συμπτώματα... ακούσαμε καρδουλα και ολα πανε καλα... το πρωτο μου είναι..

Και εγώ στην 9η είμαι σε δίδυμα αλλά έχω ενοχλήσεις... Ναυτία κ που κ που εμετό! 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κορίτσια μου όλες μας.. εγω εμεινα πάλι  μετα από 7 χρόνια ...ειχα μια παλίνδρομη τότε...και οπως καταλαβαίνετε κάθε φορα τρέμω που παω στο γιατρό...ελπιζω ολα καλα θα πάνε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...