Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά. Του Ιουλίου και εγώ λογικά, πρώτο παιδάκι. Είμαι 12+1 με φουλ συμπτώματα -ναυτιες, εμετούς, ξυνίλες. 

Καλώς σας βρήκα

Οπότε δεν ισχύει αυτό που λένε ότι μπαίνοντας στη 10η εβδομάδα ηρεμούν κ τα συμπτώματα. 

Εγώ είμαι 9εβδομαδων +2 ημέρες!

Έμεινα έγκυος στη 10η εμβρυομεταφορα μετά από περίπου 8 χρόνια προσπάθειας. 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Μαρίτσα10 είπε:

Οπότε δεν ισχύει αυτό που λένε ότι μπαίνοντας στη 10η εβδομάδα ηρεμούν κ τα συμπτώματα. 

Εγώ είμαι 9εβδομαδων +2 ημέρες!

Έμεινα έγκυος στη 10η εμβρυομεταφορα μετά από περίπου 8 χρόνια προσπάθειας. 

Με το καλό Μαρίτσα και άλλη ταλαιπωρία να μην περάσεις. 

Εγώ πάντως διανύω τη 13η και δεν έχω δει βελτίωση. Εύχομαι σε εσένα να σταματήσουν συντομα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alina80 είπε:

Με το καλό Μαρίτσα και άλλη ταλαιπωρία να μην περάσεις. 

Εγώ πάντως διανύω τη 13η και δεν έχω δει βελτίωση. Εύχομαι σε εσένα να σταματήσουν συντομα. 

Με το καλό κ σε σένα Αλινα! Έκανες αυχενική;


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες:) Του Ιουλίου κι εγώ βεβαίως βεβαίως.

11 εβδομάδων και πλέον οι ναυτίες υποχωρούν σε σχέση με πριν. Χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ, καλή συνέχεια σε όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα! Χαιρομαι τοσο πολυ που αρχιζουμε να.μαζευομαστε. εγω μπαινω 10η εβδομαδα και λογω των εντονων συμπτωματων ο γιατρος μου εδωσε σιροπι και.εχω ηρεμησει καπως. Να ρωτησω, 1-2 μερες πριν αλλαξετε εβδομαδα εχετε και εσεις εντονα πονακια? 

  • Μου αρέσει 1

cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια μου ...με το καλό τα μωρά μας.

Εγώ όταν έκλεισα το δεύτερο μήνα έκανα όλο εμετούς. Τα πονακια σε μένα δεν είναι ακριβώς πονακια....νιώθω ένα βάρος χαμηλά για κάποια λεπτά κ μετά με αφήνει. 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρονιά σε όλες!!!Είμαι 10 βδομάδων έγκυος και αύριο έχω ραντεβού για τον 3ο υπέρηχο.Εχω ακόμα ένα παιδάκι 2,5 χρονών και αυτή η εγκυμοσύνη ήρθε μετά από 2 βιοχημικές την 6η και 7η  βδομάδα και όσο να ναι συνοδεύεται από ένα σχετικό άγχος...

Εύχομαι σε όλες να έχουμε υπέροχες τελειομηνες εγκυμοσύνες με ένα υγιέστατο μωράκι αγκαλιά!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, MaRilu19 είπε:

Καλή χρονιά σε όλες!!!Είμαι 10 βδομάδων έγκυος και αύριο έχω ραντεβού για τον 3ο υπέρηχο.Εχω ακόμα ένα παιδάκι 2,5 χρονών και αυτή η εγκυμοσύνη ήρθε μετά από 2 βιοχημικές την 6η και 7η  βδομάδα και όσο να ναι συνοδεύεται από ένα σχετικό άγχος...

Εύχομαι σε όλες να έχουμε υπέροχες τελειομηνες εγκυμοσύνες με ένα υγιέστατο μωράκι αγκαλιά!!!!!

Καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια επιτελους γκρουπ Ιουλιου!!!Καλη Χρονια!εγω ειμαι 12 βδομαδων  σε δυο μερες εχω την αυχενικη απο συμπτωματα λιγα πραγματα!!πεινα πεινα πεινα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , happysmile είπε:

Καλησπερα κοριτσια επιτελους γκρουπ Ιουλιου!!!Καλη Χρονια!εγω ειμαι 12 βδομαδων  σε δυο μερες εχω την αυχενικη απο συμπτωματα λιγα πραγματα!!πεινα πεινα πεινα!

Με το καλό και καλά αποτελέσματα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...