Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

21 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Με το καλό και καλά αποτελέσματα! 

Alina τι έγινε με την αυχενική; Πες μας την εμπειρία σου! Την άλλη εβδομάδα θα πάω κ εγώ .... φοβάμαι


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , Μαρίτσα10 είπε:

Alina τι έγινε με την αυχενική; Πες μας την εμπειρία σου! Την άλλη εβδομάδα θα πάω κ εγώ .... φοβάμαι

Καλημέρα Μαρίτσα. Καταρχήν τα νούμερα της βγήκαν καλά και αυτό είναι το πιο σημαντικό. Να μην έχεις άγχος. Είδαμε αρκετά σχηματισμένο μωρό, κουνούσε χέρια πόδια. Ωραία εμπειρία (αν και περίμενα να δω πιο καθαρά, αλλά είναι πολύ μικρό ακόμα σε αυτή τη φάση). 

Καλά αποτελέσματα να έχεις! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On Wed Jan 09 2019 at 1:20 PM, alina80 said:

Καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Όλα θα πάνε καλά!

Ευχαριστώ πολύ!! Συγχαρητήρια και σε σένα για την καλή αυχενική!!!Για μένα στο πρώτο παιδί ήταν η πρώτη μεγάλη "ανάσα"!!!! Τώρα με το καλό τον άλλο μήνα θα μάθετε και το φύλο!Η μήπως σου κάνανε ήδη πρόβλεψη? Εμείς κάναμε τον υπέρηχο χθές και όλα καλά, τώρα ραντεβού για αυχενική στις 24/1!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , MaRilu19 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Συγχαρητήρια και σε σένα για την καλή αυχενική!!!Για μένα στο πρώτο παιδί ήταν η πρώτη μεγάλη "ανάσα"!!!! Τώρα με το καλό τον άλλο μήνα θα μάθετε και το φύλο!Η μήπως σου κάνανε ήδη πρόβλεψη? Εμείς κάναμε τον υπέρηχο χθές και όλα καλά, τώρα ραντεβού για αυχενική στις 24/1!!!!

Ευχαριστώ πολύ Μαριλού. Δεύτερο παιδακι, είσαι έμπειρη εσύ. Δεν μας είπαν τίποτα για το φύλο. Βασικά το ζητήσαμε. Δεν θέλουμε να το μάθουμε. 

Κορίτσια να γράφουμε ΠΗΤ να κάνουμε ένα πινακακι; Εγώ έχω 10/7.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alina80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Μαριλού. Δεύτερο παιδακι, είσαι έμπειρη εσύ. Δεν μας είπαν τίποτα για το φύλο. Βασικά το ζητήσαμε. Δεν θέλουμε να το μάθουμε. 

Κορίτσια να γράφουμε ΠΗΤ να κάνουμε ένα πινακακι; Εγώ έχω 10/7.

Εγώ 30/7


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

alina80           10/7

Μαρίτσα10    30/7

 

24 ιουλιου!!!

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα απο αυχενικη!!παθαμε σοκ μεγαλωσε χερακια ποδαράκια!απιστευτο!κρατησε πολυ λιγο η εξεταση ηταν ολα τελεια ειπε ο γιατρος!κ εχει υποψια για αγορι οπως ειχα κ γω!!!πολυ χαρα μετα απο αυπνια λογω αγχους,ευχομαι σε ολες τα καλύτερα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, happysmile είπε:

24 ιουλιου!!!

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα απο αυχενικη!!παθαμε σοκ μεγαλωσε χερακια ποδαράκια!απιστευτο!κρατησε πολυ λιγο η εξεταση ηταν ολα τελεια ειπε ο γιατρος!κ εχει υποψια για αγορι οπως ειχα κ γω!!!πολυ χαρα μετα απο αυπνια λογω αγχους,ευχομαι σε ολες τα καλύτερα!!!

Μπράβο κορίτσι. Να το απολαύσεις τώρα χωρίς άγχος!

 

alina80           10/7

happysmile     24/7

Μαρίτσα10    30/7

Άντε κορίτσια να μαζευόμαστε. @lennio πού είσαι; Τι ΠΗΤ έχεις; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alina80 said:

Μπράβο κορίτσι. Να το απολαύσεις τώρα χωρίς άγχος!

 

alina80           10/7

happysmile     24/7

Μαρίτσα10    30/7

Άντε κορίτσια να μαζευόμαστε. @lennio πού είσαι; Τι ΠΗΤ έχεις; 

Alina μου και όλα τα κορίτσια γεια σας!

Κάναμε κι εμείς αυχενική και ήταν καλή, περιμένουμε και τις αιματολογικές. Έλιωσα που το δα σχηματισμένο να κουνιέται :)

ΠΗΤ 26/07, 

εδώ τα καλά καρκινακια και λιονταράκια, στο τοπικ μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Μπράβο κορίτσι. Να το απολαύσεις τώρα χωρίς άγχος!

 

alina80           10/7

happysmile     24/7

Μαρίτσα10    30/7

Άντε κορίτσια να μαζευόμαστε. @lennio πού είσαι; Τι ΠΗΤ έχεις; 

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Χαμός τον Ιούλιο!!! Εγώ μπαίνω 15η εβδομάδα την Κυριακή! Πρώτη εγκυμοσύνη κ είμαι γεμάτη αγχοι και φόβους!!!! Εμείς έχουμε ΠΗΤ 7/7!!!! ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα όμορφες! Newm@m@ πρώτη εγκυμοσύνη και εγώ. Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε! 

Lennio μου με το λιονταράκι σου!

Newm@m@     7/07   

alina80               10/07

happysmile        24/07

lennio                  26/07

Μαρίτσα10        30/07

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alina80 said:

Καλημέρα όμορφες! Newm@m@ πρώτη εγκυμοσύνη και εγώ. Μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε! 

Lennio μου με το λιονταράκι σου!

Newm@m@     7/07   

alina80               10/07

happysmile        24/07

lennio                  26/07

Μαρίτσα10        30/07

Καλημερες :) ομορφες!

Τι ωραιος πίνακας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Μαρίτσα10 είπε:

Εγώ την Τρίτη έχω αυχενική κ έχω χεστει από τον φόβο μου. Όλο το μυαλό μου πάει στο κακό! 

Τι φοβάσαι κορίτσι; Θα δεις το μωράκι σου σχηματισμένο και θα το χαρεις. Και θα είναι όλα καλά. Θα δεις. Καταλαβαίνω να ανησυχείς λίγο, αλλά στην πλειοψηφία των περιπτώσεων είναι όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , alina80 είπε:

Τι φοβάσαι κορίτσι; Θα δεις το μωράκι σου σχηματισμένο και θα το χαρεις. Και θα είναι όλα καλά. Θα δεις. Καταλαβαίνω να ανησυχείς λίγο, αλλά στην πλειοψηφία των περιπτώσεων είναι όλα καλά!

Έχω να τα δω από 7η εβδομάδα κ ανησυχώ αν αναπτύσσονται φυσιολογικά...δεν είμαστε κ σε φάση που τα νιώθουμε οπότε δεν ξέρω τι γίνεται εκεί μέσα.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...